út, Feb 2, 2021 · 19:00
NejstaršíNedávné
RPPVRV
1.95
3.75
3.50
NedávnéNejstarší
PRVVRV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.75
Góly celkem
Více 10.0
Rohy celkem
-0.25
Stockport
Stockport vs Sutton Utd Profil týmů
Stockport
Hodnocení se připravuje
VPRVRPPVRVNedávnéPokles-0.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůVíce8/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Sutton Utd
Hodnocení se připravuje
VVVPVRVVRPNedávnéStabilní-0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapKryje7/10
Poslední
| Stockport | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Sutton Utd | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Stockport | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Sutton Utd | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5, 3.0
Rozložení rohůLinie 10.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.50,
Sm. odch.: 1.82, Medián: 2,
Modus: 1,
Více: 43%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Stockport vs Sutton Utd Časové rozložení gólů/rohů
Stockport vs Sutton Utd Vzájemné zápasy
Stockport vs Sutton Utd Zobrazit celé H2H →| Stockport Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League | 2020-01-18 | Stockport |
0 - 0
0 - 0
|
Sutton Utd | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2019-10-05 | 1 Sutton Utd |
0 - 0
0 - 0
|
Stockport 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Stockport Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League | 2021-01-30 | 2 Woking |
0 - 3
1 - 4
|
Stockport 1 | V | +0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2021-01-23 | 1 Stockport |
1 - 0
1 - 1
|
Boreham Wood 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2021-01-19 | Dag & Red |
0 - 0
0 - 2
|
Stockport 1 | V | +0.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Anglie - FA Trophy | 2021-01-16 | 1 Stockport |
1 - 1
1 - 2
|
Notts County 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - FA Cup | 2021-01-11 | Stockport |
0 - 0
0 - 1
|
West Ham | P | +2.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2021-01-02 | 1 Stockport |
1 - 0
2 - 2
|
Altrincham | R | -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
6-6 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Anglie - National League | 2020-12-28 | Stockport |
2 - 0
2 - 0
|
Wrexham 1 | V | -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
10-3 (13) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Anglie - National League | 2020-12-26 | 4 Altrincham |
1 - 0
1 - 1
|
Stockport 1 | R | +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
1-15 (16) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Anglie - National League | 2020-12-22 | 1 Hartlepool |
1 - 0
4 - 0
|
Stockport 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - FA Trophy | 2020-12-19 | 2 Stockport |
0 - 1
3 - 1
|
Guiseley 2 1 | V | -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
8-3 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Anglie - National League | 2020-12-15 | 1 Notts County |
1 - 0
1 - 0
|
Stockport 3 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League | 2020-12-08 | 1 2 Barnet |
0 - 1
1 - 2
|
Stockport 2 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
3-9 (12) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 6 (1-5) |
| Anglie - National League | 2020-12-05 | 3 Bromley |
0 - 1
0 - 2
|
Stockport 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - FA Cup | 2020-11-07 | Rochdale |
1 - 2
1 - 2
|
Stockport | V | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
4-9 (13) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - FA Cup - kvalifikace | 2020-11-04 | Stockport |
2 - 0
4 - 0
|
Chesterfield 3 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - National League | 2020-10-31 | Stockport |
1 - 0
1 - 2
|
Weymouth 1 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League | 2020-10-27 | 4 Stockport |
0 - 0
0 - 0
|
Solihull Moors 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
12-3 (15) | 8-1 (9) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - FA Cup - kvalifikace | 2020-10-24 | 1 Stockport |
0 - 0
1 - 1
|
Chesterfield 1 | R | -1.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
12-5 (17) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 5 (3-2) |
| Anglie - National League | 2020-10-17 | 2 Chesterfield |
1 - 1
1 - 2
|
Stockport 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
1-12 (13) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2020-10-13 | 3 Wealdstone |
1 - 1
2 - 5
|
Stockport | V | +0.5, +1.0 | Více | 11.0 | Více |
|
2-10 (12) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2020-10-10 | Stockport |
0 - 0
3 - 0
|
Dover 1 | V | -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Anglie - National League | 2020-10-06 | 1 Stockport |
1 - 1
2 - 1
|
Halifax 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League | 2020-10-03 | 2 Torquay |
0 - 0
1 - 0
|
Stockport 1 | P | 0.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
7-10 (17) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| UK Friendlies | 2020-09-05 | Colne |
0 - 2
0 - 2
|
Stockport | V | +1.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - National League | 2020-03-14 | 3 Maidenhead Utd |
1 - 0
1 - 2
|
Stockport | V | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
7-9 (16) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League | 2020-03-07 | Stockport |
1 - 1
1 - 1
|
Barnet 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Anglie - National League | 2020-02-29 | 3 Ebbsfleet United |
0 - 0
0 - 1
|
Stockport 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-8 (14) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League | 2020-02-22 | 2 Woking |
1 - 1
1 - 1
|
Stockport 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-7 (14) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Anglie - National League | 2020-02-15 | 2 Stockport |
0 - 0
1 - 0
|
Bromley 2 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-10 (18) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Anglie - National League | 2020-02-08 | Dag & Red |
0 - 0
1 - 1
|
Stockport | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
6-6 (12) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Sutton Utd Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League | 2021-01-30 | 2 Hartlepool |
0 - 0
1 - 0
|
Sutton Utd 1 | P | 0.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2021-01-26 | 1 4 Torquay |
0 - 0
0 - 0
|
Sutton Utd 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2021-01-23 | Sutton Utd |
2 - 0
3 - 0
|
Eastleigh 1 1 | V | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - FA Trophy | 2021-01-16 | 2 Sutton Utd |
0 - 0
3 - 1
|
Dag & Red | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2021-01-09 | 3 Sutton Utd |
2 - 1
2 - 2
|
Altrincham 2 | R | -0.5,-1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - FA Trophy | 2020-12-19 | 1 St Albans |
0 - 0
0 - 2
|
Sutton Utd | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-6 (13) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2020-12-08 | 2 Sutton Utd |
0 - 1
0 - 1
|
Chesterfield 6 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-9 (14) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Anglie - National League | 2020-12-05 | 2 Sutton Utd |
2 - 0
4 - 1
|
Solihull Moors 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2020-12-01 | 4 Woking |
0 - 1
0 - 1
|
Sutton Utd 1 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2020-11-28 | 1 Sutton Utd |
1 - 0
1 - 0
|
Halifax 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-9 (14) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League | 2020-11-24 | 1 Wrexham |
2 - 0
4 - 0
|
Sutton Utd | P | 0.0 | Více | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League | 2020-11-21 | Wealdstone |
0 - 2
3 - 3
|
Sutton Utd | R | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League | 2020-11-17 | 1 Sutton Utd |
1 - 0
1 - 1
|
Dag & Red 4 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2020-11-14 | 2 Sutton Utd |
1 - 0
5 - 1
|
Kings Lynn Town 2 | V | -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League | 2020-10-27 | 5 Yeovil |
1 - 1
1 - 2
|
Sutton Utd 2 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglie - FA Cup - kvalifikace | 2020-10-24 | 4 Sutton Utd |
0 - 1
0 - 1
|
Bromley 3 1 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2020-10-13 | 1 Sutton Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Notts County | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2020-10-10 | 2 Weymouth |
0 - 0
0 - 1
|
Sutton Utd 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
1-9 (10) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2020-10-06 | 2 Aldershot |
0 - 1
1 - 2
|
Sutton Utd 3 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2020-10-03 | 1 Sutton Utd |
2 - 0
3 - 0
|
Maidenhead Utd | V | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| Anglie - National League | 2020-03-14 | 2 Sutton Utd |
1 - 0
1 - 1
|
Hartlepool 2 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-5 (13) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2020-03-07 | 1 Sutton Utd |
2 - 0
2 - 0
|
Torquay 1 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League | 2020-02-29 | 6 Bromley |
0 - 1
0 - 1
|
Sutton Utd 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Anglie - National League | 2020-02-22 | 1 Sutton Utd |
1 - 2
2 - 2
|
Barrow 4 | R | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
7-6 (13) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League | 2020-02-01 | 1 Ebbsfleet United |
1 - 0
1 - 1
|
Sutton Utd 2 | R | +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-6 (13) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2020-01-25 | 1 Sutton Utd |
0 - 0
0 - 0
|
Solihull Moors 4 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2020-01-18 | Stockport |
0 - 0
0 - 0
|
Sutton Utd | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-3 (13) | 8-1 (9) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2020-01-04 | 3 Chesterfield |
0 - 0
1 - 0
|
Sutton Utd 3 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
2-11 (13) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 4 (0-4) |
| Anglie - National League | 2020-01-01 | 1 Sutton Utd |
5 - 0
6 - 2
|
Woking 3 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League | 2019-12-28 | Sutton Utd |
2 - 2
3 - 2
|
Yeovil 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-8 (10) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.95 | 3.75 | 3.5 |
| Poločas | 2.625 | 2.2 | 4 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@1.75 | Hosté@2.05 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@2.1 | Hosté@1.7 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.0) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@2.05 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@1.625 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
Živé události
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: 10.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.5, 3.0
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5
