ne, Oct 27, 2019 · 16:00
NejstaršíNedávné
PVRVVR
2.10
3.30
3.60
NedávnéNejstarší
RVRPVR
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.25
Góly celkem
Více 9.5
Rohy celkem
+0.25
Amiens
St Etienne vs Amiens Profil týmů
St Etienne
PRPPPVRVVRNedávnéZlepšení+0.7 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 19
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapNekryje3/10
Amiens
PVPPRVPRVRNedávnéZlepšení+0.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 21
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapKryje6/10
Poslední
| St Etienne | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Amiens | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| St Etienne | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Amiens | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohůLinie 9.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.23,
Sm. odch.: 1.35, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 43%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
St Etienne vs Amiens Časové rozložení gólů/rohů
St Etienne vs Amiens Vzájemné zápasy
St Etienne vs Amiens Zobrazit celé H2H →| St Etienne Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francie - Ligue 1 | 2019-04-06 | 1 2 Amiens |
1 - 1
2 - 2
|
St Etienne 2 | R | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Francie - Ligue 1 | 2018-09-02 | 3 St Etienne |
0 - 0
0 - 0
|
Amiens 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2018-07-27 | Amiens |
0 - 1
1 - 1
|
St Etienne 1 | R | 0.0,+0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Francie - Ligue 1 | 2018-02-03 | 2 Amiens |
0 - 0
0 - 2
|
St Etienne 1 | V | 0.0 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Francie - Ligue 1 | 2017-08-19 | 2 St Etienne |
2 - 0
3 - 0
|
Amiens 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| St Etienne Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Evropská liga UEFA | 2019-10-24 | 1 St Etienne |
1 - 1
1 - 1
|
PFC Oleksandria 2 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Francie - Ligue 1 | 2019-10-20 | Bordeaux |
0 - 0
0 - 1
|
St Etienne 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Francie - Ligue 1 | 2019-10-06 | 1 St Etienne |
0 - 0
1 - 0
|
Lyon 2 | V | +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Evropská liga UEFA | 2019-10-03 | 1 St Etienne |
1 - 1
1 - 1
|
Wolfsburg 2 | R | 0.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Francie - Ligue 1 | 2019-09-29 | 1 Nimes |
0 - 0
0 - 1
|
St Etienne 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Francie - Ligue 1 | 2019-09-25 | 4 St Etienne |
0 - 1
0 - 1
|
Metz 2 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-5 (13) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 6 (5-1) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-09-22 | 1 Angers |
0 - 1
4 - 1
|
St Etienne 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Evropská liga UEFA | 2019-09-19 | 2 Gent |
2 - 1
3 - 2
|
St Etienne 4 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
6-7 (13) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 5 (2-3) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-09-15 | 3 St Etienne |
1 - 2
2 - 2
|
Toulouse | R | -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
9-7 (16) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-09-01 | 5 Marseille |
1 - 0
1 - 0
|
St Etienne 2 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-08-28 | Lille |
1 - 0
3 - 0
|
St Etienne | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-08-18 | 1 St Etienne |
0 - 1
1 - 1
|
Brest 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-08-10 | Dijon |
1 - 2
1 - 2
|
St Etienne 2 | V | +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
12-5 (17) | 8-1 (9) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2019-08-03 | Newcastle |
1 - 0
2 - 1
|
St Etienne | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-07-28 | Middlesbrough |
0 - 0
1 - 1
|
St Etienne | R | 0.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-4 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2019-07-22 | 2 Marseille |
1 - 1
2 - 1
|
St Etienne 1 | P | 0.0 | Více |
|
5-4 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2019-07-18 | 1 Montpellier |
2 - 1
2 - 4
|
St Etienne 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
10-7 (17) | 5-4 (9) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-07-13 | St Etienne |
1 - 0
1 - 1
|
Clermont Foot | R | -1.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-07-09 | Asf Andrezieux |
0 - 1
1 - 2
|
St Etienne | V | +2.5 | Méně |
|
6-7 (13) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Francie - Ligue 1 | 2019-05-24 | 1 Angers |
0 - 0
1 - 1
|
St Etienne 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-8 (15) | 3-5 (8) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-05-18 | St Etienne |
1 - 0
3 - 0
|
Nice 3 | V | -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
2-9 (11) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-05-10 | 1 2 St Etienne |
0 - 0
0 - 1
|
Montpellier 4 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
11-1 (12) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-05-05 | 3 Monako |
1 - 0
2 - 3
|
St Etienne 5 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-04-28 | 1 St Etienne |
2 - 0
2 - 0
|
Toulouse 2 | V | -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-04-21 | 3 Remeš |
0 - 1
0 - 2
|
St Etienne | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-04-14 | 2 St Etienne |
0 - 0
3 - 0
|
Bordeaux | V | -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
8-4 (12) | 4-4 (8) | 6 (3-3) | 1 (1-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-04-06 | 1 2 Amiens |
1 - 1
2 - 2
|
St Etienne 2 | R | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
1-7 (8) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-04-01 | 3 St Etienne |
1 - 1
2 - 1
|
Nimes 4 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
5-7 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-03-16 | Caen |
0 - 3
0 - 5
|
St Etienne | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
0-8 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-03-10 | 2 3 St Etienne |
0 - 0
0 - 1
|
Lille 3 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-4 (13) | 6-2 (8) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Amiens Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francie - Ligue 1 | 2019-10-19 | 2 Nimes |
1 - 0
1 - 1
|
Amiens 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Francie - Ligue 1 | 2019-10-04 | 1 Amiens |
2 - 1
3 - 1
|
Marseille 3 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Francie - Ligue 1 | 2019-09-28 | 1 Angers |
0 - 1
1 - 1
|
Amiens | R | -0.5, -1.0 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Francie - Ligue 1 | 2019-09-25 | 2 Amiens |
1 - 2
1 - 3
|
Bordeaux 2 | P | 0.0 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Francie - Ligue 1 | 2019-09-21 | 1 Metz |
0 - 1
1 - 2
|
Amiens 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Francie - Ligue 1 | 2019-09-13 | 3 Amiens |
1 - 1
2 - 2
|
Lyon 2 | R | +0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-08-31 | Toulouse |
0 - 0
2 - 0
|
Amiens 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-08-24 | 1 1 Amiens |
0 - 0
1 - 2
|
Nantes 1 | P | 0.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-08-17 | 1 Amiens |
0 - 0
1 - 0
|
Lille 1 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
3-10 (13) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-08-10 | 2 Nice |
1 - 0
2 - 1
|
Amiens 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
7-3 (10) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-07-27 | Metz |
0 - 1
1 - 1
|
Amiens 2 | R | 0.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-07-24 | Hull |
0 - 0
0 - 2
|
Amiens | V | 0.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-07-19 | 2 Valenciennes |
1 - 0
1 - 0
|
Amiens 1 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 8.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-07-12 | 1 Boulogne |
0 - 0
1 - 2
|
Amiens 1 | V | +0.5 | Push |
|
2-4 (6) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Ligue 1 | 2019-05-24 | Amiens |
1 - 0
2 - 1
|
Guingamp | V | -1.0 | Více | 8.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-05-18 | 5 Monako |
1 - 0
2 - 0
|
Amiens 1 | P | -1.0 | Méně | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-05-11 | 2 Amiens |
0 - 0
0 - 0
|
Toulouse 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-05-05 | 1 Montpellier |
0 - 0
1 - 1
|
Amiens 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-04-28 | 1 Amiens |
0 - 0
0 - 0
|
Strasbourg 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-04-21 | 2 Nantes |
0 - 0
3 - 2
|
Amiens 3 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-04-06 | 1 2 Amiens |
1 - 1
2 - 2
|
St Etienne 2 | R | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
1-7 (8) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-03-31 | 1 Amiens |
0 - 0
0 - 0
|
Bordeaux 3 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-03-16 | 1 Angers |
0 - 0
0 - 0
|
Amiens 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-1 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-03-09 | 1 2 Amiens |
0 - 0
2 - 1
|
Nimes 1 | V | 0.0 | Více | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-03-02 | 1 Remeš |
0 - 2
2 - 2
|
Amiens 1 | R | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-02-23 | Amiens |
1 - 0
1 - 0
|
Nice 2 | V | 0.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-02-16 | 1 Marseille |
2 - 0
2 - 0
|
Amiens | P | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-02-09 | Amiens |
0 - 0
1 - 0
|
Caen | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-02-02 | 1 Rennes |
0 - 0
1 - 0
|
Amiens 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-4 (11) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Francie - Ligue 1 | 2019-01-27 | 1 Amiens |
0 - 0
0 - 1
|
Lyon 3 | P | +1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.1 | 3.3 | 3.6 |
| Poločas | 3 | 2.1 | 3.75 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@2 | Hosté@1.93 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.675 | Hosté@2.15 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.5) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.7 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 2 , Roh: 5 - 4
Roh: 9.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.0, 2.5
Skóre: 1 - 0 , Roh: 3 - 3 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0
-
6' - 1st Corner - St Etienne -
9' - 2nd Corner - St Etienne -
25' - 1st Yellow Card - Amiens -
26' - 3rd Corner - Amiens -
28' - 4th Corner - Amiens -
29' - 5th Corner - Amiens - Race to 3 Corners - Amiens
-
35' - 6th Corner - St Etienne -
45' - 1st Goal - St Etienne -
1-0 score at the end of First Half - 63' Substitution - Akolo for Diabate - Amiens
-
68' - 2nd Goal - Amiens -
71' - 2nd Yellow Card - St Etienne -
73' - 7th Corner - Amiens - 72' Substitution - Nordin for Palencia - St Etienne
-
76' - 3rd Goal - Amiens - 75' Substitution - Hamouma for Boudebouz - St Etienne
- 76' Substitution - Monconduit for Gnahore - Amiens
-
78' - 3rd Yellow Card - St Etienne -
79' - 4th Yellow Card - Amiens -
80' - 4th Goal - St Etienne - 83' Substitution - Bodmer for Kakuta - Amiens
- 84' Substitution - Debuchy for Abi - St Etienne
-
87' - 8th Corner - St Etienne - Race to 5 Corners - St Etienne
-
87' - 9th Corner - St Etienne -
90' - 5th Yellow Card - Amiens -
2-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

