Spal vs Carpi Profil týmů
Spal vs Carpi Fakta o zápasu
3V-3R-4P v posledních 10 zápasech, s 12 vstřelenými a 15 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.2 pro, 1.5 proti. Výhry 30%, AH výhra 40%, góly Over 50%, rohy Over 60%.
4V-5R-1P v posledních 10 zápasech, s 12 vstřelenými a 7 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.2 pro, 0.7 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 20%, rohy Over 50%.
| Spal | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Carpi | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Spal | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Carpi | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Spal vs Carpi Časové rozložení gólů/rohů
Spal vs Carpi Vzájemné zápasy
Spal vs Carpi Zobrazit celé H2H →| Spal Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-08-10 | Spal |
1 - 1
1 - 3
|
Carpi 1 | P | +0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Spal Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Itálie - Serie B | 2016-10-14 | 6 Cesena |
0 - 0
1 - 1
|
Spal 1 1 | R | -0.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie B | 2016-10-09 | Pisa |
0 - 0
0 - 1
|
Spal 4 | V | 0.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie B | 2016-10-01 | 3 Spal |
2 - 1
3 - 2
|
Salernitana 2 1 | V | -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie B | 2016-09-26 | Perugia |
0 - 0
1 - 0
|
Spal 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie B | 2016-09-20 | 2 Spal |
0 - 2
1 - 3
|
Verona 2 | P | 0.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie B | 2016-09-17 | 2 Spal |
2 - 2
2 - 2
|
Virtus Entella 2 1 | R | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
11-3 (14) | 8-1 (9) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie B | 2016-09-10 | 3 Ascoli |
0 - 1
1 - 1
|
Spal 3 | R | 0.0, +0.5 | Push | 9.0 | Více |
|
4-7 (11) | 1-6 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Itálie - Serie B | 2016-09-04 | 3 Spal |
2 - 0
3 - 0
|
Vicenza 1 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
8-3 (11) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie B | 2016-08-27 | 2 Benevento |
1 - 0
2 - 0
|
Spal 1 | P | -0.5 | Push | 9.5 | Více |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Přátelská utkání | 2016-08-19 | Spal |
0 - 2
0 - 3
|
Iran | P | 0.0 | Více |
|
3-4 (7) | 3-4 (7) | 4 (2-2) | 0 (0-0) | ||
| Itálie - Coppa Italia | 2016-08-15 | Cagliari |
3 - 0
5 - 1
|
Spal 1 | P | -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-08-10 | Spal |
1 - 1
1 - 3
|
Carpi 1 | P | +0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Itálie - Coppa Italia | 2016-08-07 | Spal |
1 - 0
2 - 0
|
Messina 2 | V | -0.5, -1.0 |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 3 (2-1) | |||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-08-03 | 1 Perugia |
1 - 0
1 - 0
|
Spal | P | -0.5 | Méně | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Itálie - Serie C - Superpohár | 2016-05-22 | 1 Cittadella |
0 - 3
1 - 3
|
Spal 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
14-7 (21) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 5 (2-3) |
| Itálie - Serie C - Superpohár | 2016-05-15 | 1 Spal |
1 - 0
4 - 1
|
Benevento 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
8-6 (14) | 5-5 (10) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2016-05-08 | Spal |
1 - 1
1 - 2
|
Tuttocuoio 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Push |
|
9-0 (9) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2016-05-01 | Teramo |
0 - 0
0 - 2
|
Spal | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2016-04-23 | 2 Spal |
1 - 0
1 - 1
|
Arezzo 2 | R | -0.5 | Méně |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2016-04-17 | 1 Ancona |
1 - 2
1 - 2
|
Spal 3 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
1-1 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2016-04-09 | Spal |
2 - 1
3 - 1
|
Santarcangelo 1 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 2 (0-2) | ||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2016-04-03 | 4 Pisa |
0 - 1
2 - 1
|
Spal 4 1 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
1-1 (2) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2016-03-24 | 1 Spal |
2 - 0
4 - 0
|
Savona 3 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.0 | Více |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2016-03-20 | 1 Carrarese |
0 - 2
1 - 2
|
Spal 1 | V | +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
11-4 (15) | 5-3 (8) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2016-03-13 | 2 Spal |
1 - 1
1 - 4
|
Maceratese 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie C - Pohár | 2016-03-09 | 2 Cittadella |
0 - 0
2 - 1
|
Spal 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2016-03-05 | 4 Lupa Roma |
0 - 0
1 - 5
|
Spal 1 | V | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
7-5 (12) | 4-5 (9) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie C - Pohár | 2016-03-02 | 2 Spal |
1 - 0
1 - 1
|
Cittadella 3 | R | -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2016-02-28 | 2 Robur Siena |
0 - 0
0 - 0
|
Spal 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
2-8 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2016-02-21 | Spal |
2 - 0
4 - 1
|
Prato 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Carpi Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Itálie - Serie B | 2016-10-15 | 4 Carpi |
1 - 0
2 - 0
|
Latina 2 | V | -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie B | 2016-10-09 | 1 3 Spezia |
0 - 1
0 - 1
|
Carpi 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie B | 2016-10-03 | 2 2 Carpi |
1 - 0
1 - 1
|
Pisa 5 | R | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie B | 2016-09-24 | 2 Carpi |
1 - 0
2 - 1
|
Virtus Entella 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie B | 2016-09-20 | 1 2 Brescia |
2 - 1
2 - 2
|
Carpi 3 | R | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie B | 2016-09-16 | 3 Carpi |
0 - 0
0 - 0
|
Frosinone 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Itálie - Serie B | 2016-09-09 | 3 Cesena |
0 - 0
1 - 0
|
Carpi 4 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-5 (14) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Itálie - Serie B | 2016-09-04 | 1 1 Carpi |
0 - 0
1 - 1
|
Benevento 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-4 (12) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie B | 2016-08-27 | 4 Vicenza |
0 - 0
0 - 2
|
Carpi 3 | V | 0.0, +0.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-08-20 | 2 Padova |
1 - 1
1 - 1
|
Carpi 2 | R | +0.5 | Méně |
|
4-8 (12) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Itálie - Coppa Italia | 2016-08-13 | 1 Perugia |
0 - 0
2 - 1
|
Carpi 4 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-08-10 | Spal |
1 - 1
1 - 3
|
Carpi 1 | V | +0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Itálie - Coppa Italia | 2016-08-06 | 1 2 Carpi |
2 - 0
3 - 2
|
Maceratese 4 | V | -2.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-30 | Perugia |
0 - 0
0 - 0
|
Carpi | R | 0.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-24 | Vicenza |
0 - 3
1 - 3
|
Carpi | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
3-4 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Itálie - Serie A | 2016-05-15 | 1 3 Udinese |
0 - 2
1 - 2
|
Carpi 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie A | 2016-05-08 | 5 Carpi |
0 - 2
1 - 3
|
Lazio 3 2 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
9-5 (14) | 5-4 (9) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Itálie - Serie A | 2016-05-01 | 6 Juventus |
1 - 0
2 - 0
|
Carpi 2 | P | -1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie A | 2016-04-25 | 1 4 Carpi |
0 - 0
1 - 0
|
Empoli 4 1 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie A | 2016-04-21 | 2 AC Milán |
0 - 0
0 - 0
|
Carpi 3 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 11.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Itálie - Serie A | 2016-04-16 | 4 Carpi |
1 - 1
4 - 1
|
Janov 1 1 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie A | 2016-04-09 | 2 Chievo |
0 - 0
1 - 0
|
Carpi 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-6 (16) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 5 (2-3) |
| Itálie - Serie A | 2016-04-02 | 3 Carpi |
1 - 2
1 - 3
|
Sassuolo 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Itálie - Serie A | 2016-03-20 | 1 2 Verona |
0 - 1
1 - 2
|
Carpi 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.5 | Více |
|
9-6 (15) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Itálie - Serie A | 2016-03-13 | 3 Carpi |
1 - 0
2 - 1
|
Frosinone 3 | V | -0.5 | Více | 11.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie A | 2016-03-06 | 1 Bologna |
0 - 0
0 - 0
|
Carpi 3 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
12-4 (16) | 5-4 (9) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Itálie - Serie A | 2016-02-28 | 3 Carpi |
0 - 0
1 - 1
|
Atalanta 3 | R | 0.0 | Push | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie A | 2016-02-21 | 4 Torino |
0 - 0
0 - 0
|
Carpi 4 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie A | 2016-02-12 | 5 Carpi |
0 - 0
1 - 3
|
Řím | P | +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Itálie - Serie A | 2016-02-07 | 1 Neapol |
0 - 0
1 - 0
|
Carpi 5 1 | P | -2.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
13-1 (14) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.7 | 3 | 2.8 |
| Poločas | 3.4 | 2.05 | 3.4 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@1.875 | Hosté@1.975 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.85 | Hosté@1.95 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.0) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.0) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Poločas (0.75) | Ví[email protected] | Méně@2 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 1 , Roh: 4 - 8
Roh: 10.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.0
Skóre: 1 - 0 , Roh: 1 - 5 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 0.5, 1.0
-
3' - 1st Corner - Carpi -
4' - 1st Yellow Card - Carpi -
7' - 2nd Corner - Spal -
7' - 2nd Yellow Card - Spal -
9' - 1st Goal - Spal -
12' - 3rd Corner - Carpi - Race to 3 Corners - Carpi
-
15' - 4th Corner - Carpi -
19' - 3rd Yellow Card - Spal -
21' - 5th Corner - Carpi - Race to 5 Corners - Carpi
-
22' - 6th Corner - Carpi -
28' - 4th Yellow Card - Spal -
37' - 5th Yellow Card - Spal -
40' - 6th Yellow Card - Carpi -
41' - 7th Yellow Card - Spal -
1-0 score at the end of First Half -
47' - 7th Corner - Carpi -
48' - 8th Yellow Card - Carpi -
50' - 2nd Goal - Spal - 56' Substitution - Bianco for Crimi - Carpi
-
56' - 9th Yellow Card - Carpi -
57' - 8th Corner - Spal - 62' Substitution - Bifulco for Catellani - Carpi
- 67' Substitution - Finotto for Cerri - Spal
-
68' - 3rd Goal - Spal -
74' - 9th Corner - Spal - 75' Substitution - Jawo for Lasagna - Carpi
- Race to 7 Corners - Carpi
-
76' - 10th Corner - Carpi -
77' - 4th Goal - Carpi -
82' - 11th Corner - Spal -
84' - 12th Corner - Carpi - 84' Substitution - Bonifazi for Lazzari - Spal
-
86' - 10th Yellow Card - Carpi -
87' - Red Card - Spal - 90' Substitution - Giani for Zigoni - Spal
-
3-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

