so, May 7, 2022 · 15:00
NejstaršíNedávné
VRPVVV
2.38
3.50
2.40
NedávnéNejstarší
RVRVVV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.75
Góly celkem
Méně 10.5
Rohy celkem
0.0
Solihull Moors
Solihull Moors vs Dag & Red Profil týmů
Solihull Moors
VVVRVRPVVVNedávnéStabilní0.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapKryje7/10
Dag & Red
PVPRVVVRVRNedávnéZlepšení+0.7 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapNekryje3/10
Udává tempoGól v 1. poločase v 7 z posledních 10
Poslední
| Solihull Moors | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Dag & Red | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Solihull Moors | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Dag & Red | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5, 3.0
Rozložení rohůLinie 10.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.70,
Sm. odch.: 1.81, Medián: 2,
Modus: 3,
Více: 50%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Solihull Moors vs Dag & Red Časové rozložení gólů/rohů
Solihull Moors vs Dag & Red Vzájemné zápasy
Solihull Moors vs Dag & Red Zobrazit celé H2H →| Solihull Moors Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League | 2021-09-25 | 3 Dag & Red |
2 - 1
5 - 1
|
Solihull Moors 4 | P | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2021-04-17 | 2 Dag & Red |
2 - 1
3 - 2
|
Solihull Moors 1 1 | P | 0.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2021-03-02 | Solihull Moors |
0 - 0
0 - 1
|
Dag & Red 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2020-02-22 | Dag & Red |
2 - 0
2 - 0
|
Solihull Moors 3 | P | 0.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2019-11-02 | 2 Solihull Moors |
1 - 1
2 - 1
|
Dag & Red 2 | V | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2019-04-27 | 2 Dag & Red |
0 - 0
1 - 1
|
Solihull Moors 3 | R | +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2018-09-25 | 2 Solihull Moors |
1 - 0
2 - 0
|
Dag & Red | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2018-01-27 | 1 Dag & Red |
1 - 2
1 - 3
|
Solihull Moors | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
9-2 (11) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 4 (4-0) |
| Anglie - National League | 2017-09-23 | 1 Solihull Moors |
2 - 1
2 - 2
|
Dag & Red 1 | R | +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
4-11 (15) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Anglie - National League | 2016-12-17 | 2 Dag & Red |
2 - 3
4 - 4
|
Solihull Moors 1 | R | -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League | 2016-09-10 | 1 Solihull Moors |
0 - 2
2 - 5
|
Dag & Red 1 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Solihull Moors Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League | 2022-05-02 | 2 Solihull Moors |
1 - 0
3 - 0
|
Bromley 1 | V | -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2022-04-30 | 1 Weymouth |
0 - 2
2 - 4
|
Solihull Moors | V | +1.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2022-04-23 | Solihull Moors |
1 - 0
2 - 1
|
Aldershot | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2022-04-18 | 1 Stockport |
0 - 0
1 - 0
|
Solihull Moors 4 | P | -1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2022-04-15 | 1 Wrexham |
0 - 0
1 - 1
|
Solihull Moors 2 | R | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2022-04-09 | 3 Barnet |
0 - 1
0 - 2
|
Solihull Moors 3 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2022-04-05 | 1 Halifax |
0 - 0
0 - 0
|
Solihull Moors 2 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League | 2022-04-02 | 2 Solihull Moors |
2 - 0
3 - 1
|
Maidenhead Utd 3 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-0 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League | 2022-03-26 | 1 Woking |
1 - 1
2 - 3
|
Solihull Moors 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2022-03-22 | 1 Grimsby |
1 - 0
1 - 2
|
Solihull Moors 3 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League | 2022-03-19 | 2 Solihull Moors |
3 - 1
5 - 3
|
Eastleigh 2 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Anglie - FA Trophy | 2022-03-12 | 2 Bromley |
1 - 1
3 - 1
|
Solihull Moors 2 | P | 0.0,-0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2022-03-08 | 3 Solihull Moors |
1 - 1
3 - 3
|
Notts County 2 | R | 0.0 | Více | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Anglie - National League | 2022-03-05 | 2 Solihull Moors |
0 - 1
2 - 2
|
Kings Lynn Town 4 | R | -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
5-7 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Anglie - National League | 2022-02-26 | 2 Southend |
1 - 1
1 - 1
|
Solihull Moors 3 | R | 0.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 2 (1-1) | ||
| Anglie - National League | 2022-02-22 | 1 1 Solihull Moors |
1 - 1
2 - 1
|
Wealdstone 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-7 (15) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 3 (2-1) |
| Anglie - National League | 2022-02-19 | 1 4 Chesterfield |
2 - 1
2 - 3
|
Solihull Moors 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2022-02-05 | Yeovil |
0 - 0
0 - 0
|
Solihull Moors 1 1 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-8 (14) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Anglie - National League | 2022-01-29 | 1 Solihull Moors |
4 - 0
5 - 0
|
Altrincham 3 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2022-01-25 | 2 Torquay |
0 - 0
0 - 2
|
Solihull Moors | V | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League | 2022-01-22 | Solihull Moors |
4 - 0
5 - 0
|
Dover 1 | V | -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - FA Trophy | 2022-01-15 | Southport |
0 - 1
0 - 3
|
Solihull Moors 1 | V | +0.5 | Více |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglie - National League | 2022-01-08 | 1 Bromley |
2 - 0
2 - 1
|
Solihull Moors | P | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Anglie - National League | 2021-12-28 | 2 Solihull Moors |
0 - 0
0 - 1
|
Stockport | P | +0.5 | Méně |
|
5-7 (12) | 3-6 (9) | 4 (3-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - FA Trophy | 2021-12-18 | 2 AFC Fylde |
0 - 1
0 - 1
|
Solihull Moors 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
6-9 (15) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Anglie - National League | 2021-12-14 | 2 Eastleigh |
0 - 0
0 - 0
|
Solihull Moors 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Anglie - National League | 2021-12-11 | Maidenhead Utd |
0 - 3
0 - 4
|
Solihull Moors | V | +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
4-7 (11) | 2-7 (9) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2021-12-04 | 3 Solihull Moors |
1 - 0
2 - 0
|
Woking 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2021-11-23 | 2 Solihull Moors |
1 - 0
2 - 0
|
Grimsby 4 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-11 (17) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 4 (2-2) |
| Anglie - National League | 2021-11-20 | 1 2 Solihull Moors |
0 - 2
0 - 2
|
Chesterfield 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Dag & Red Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - National League | 2022-05-02 | 1 Dag & Red |
0 - 0
0 - 0
|
Torquay 4 | R | -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2022-04-30 | 1 Wealdstone |
0 - 1
1 - 2
|
Dag & Red 1 | V | +1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2022-04-23 | Dag & Red |
0 - 1
1 - 1
|
Kings Lynn Town 4 | R | -1.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2022-04-18 | 3 Aldershot |
0 - 2
0 - 2
|
Dag & Red 1 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2022-04-15 | Dag & Red |
5 - 0
7 - 3
|
Barnet 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - National League | 2022-04-09 | 3 Bromley |
0 - 0
0 - 2
|
Dag & Red 3 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-12 (17) | 3-6 (9) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2022-04-05 | 1 Dag & Red |
0 - 0
0 - 0
|
Boreham Wood 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League | 2022-03-26 | Grimsby |
2 - 0
2 - 1
|
Dag & Red 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2022-03-22 | 2 Eastleigh |
0 - 1
0 - 1
|
Dag & Red 1 | V | +1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League | 2022-03-19 | 3 Dag & Red |
1 - 1
1 - 2
|
Notts County 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglie - FA Trophy | 2022-03-12 | 1 Dag & Red |
1 - 0
1 - 1
|
York 1 | R | -0.5,-1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-4 (12) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2022-03-08 | 1 Yeovil |
0 - 2
0 - 3
|
Dag & Red 1 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2022-03-01 | 1 Dag & Red |
3 - 0
3 - 0
|
Maidenhead Utd 1 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
8-6 (14) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 6 (3-3) |
| Anglie - National League | 2022-02-26 | 1 Altrincham |
2 - 0
3 - 0
|
Dag & Red 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2022-02-22 | 2 Dag & Red |
1 - 0
1 - 1
|
Woking 2 1 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-4 (12) | 5-2 (7) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2022-02-05 | 3 Chesterfield |
1 - 1
2 - 1
|
Dag & Red 3 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2022-01-29 | 1 Dag & Red |
0 - 2
1 - 3
|
Halifax | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
16-2 (18) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Anglie - National League | 2022-01-25 | 5 Weymouth |
1 - 0
1 - 2
|
Dag & Red | V | +0.5, +1.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2022-01-22 | Dag & Red |
0 - 2
0 - 2
|
Stockport | P | +0.5, +1.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - FA Trophy | 2022-01-15 | 1 Dag & Red |
0 - 0
2 - 0
|
Southend | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Anglie - National League | 2022-01-08 | Torquay |
2 - 1
2 - 2
|
Dag & Red | R | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League | 2022-01-02 | Dag & Red |
2 - 0
3 - 1
|
Dover 2 | V | -1.5, -2.0 | Více | 10.5 | Více |
|
3-8 (11) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League | 2021-12-28 | Dag & Red |
1 - 0
1 - 0
|
Aldershot 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - National League | 2021-12-26 | 1 Dover |
0 - 2
0 - 2
|
Dag & Red 1 | V | +1.0, +1.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - FA Trophy | 2021-12-19 | Truro City |
0 - 0
1 - 1
|
Dag & Red | R | +0.5, +1.0 | Méně |
|
6-8 (14) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - National League | 2021-12-04 | 2 Dag & Red |
1 - 1
3 - 2
|
Grimsby 2 1 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League | 2021-11-27 | Notts County |
1 - 1
2 - 1
|
Dag & Red 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Anglie - National League | 2021-11-23 | 3 Dag & Red |
0 - 0
0 - 1
|
Eastleigh 1 | P | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League | 2021-11-20 | 1 3 Dag & Red |
0 - 1
0 - 1
|
Yeovil 2 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
11-5 (16) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Anglie - National League | 2021-11-13 | Maidenhead Utd |
0 - 2
1 - 4
|
Dag & Red | V | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.375 | 3.5 | 2.4 |
| Poločas | 3.1 | 2.25 | 3.2 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@1.9 | Hosté@1.9 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.9 | Hosté@1.9 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.5) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Poločas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.7 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 1 , Roh: 1 - 11
Roh: 10.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.5, 3.0
Skóre: 3 - 0 , Roh: 1 - 5 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0, 1.5
-
8' - 1st Corner - Solihull Moors -
13' - 1st Goal - Solihull Moors -
18' - 2nd Corner - Dag & Red -
21' - 2nd Goal - Solihull Moors -
23' - Red Card - Solihull Moors - 29' Substitution - Storer for Hudlin - Solihull Moors
-
31' - 3rd Corner - Dag & Red - Race to 3 Corners - Dag & Red
-
38' - 4th Corner - Dag & Red -
42' - 3rd Goal - Solihull Moors -
45+2' - 5th Corner - Dag & Red - Race to 5 Corners - Dag & Red
-
45+4' - 6th Corner - Dag & Red -
3-0 score at the end of First Half -
49' - 7th Corner - Dag & Red -
49' - 8th Corner - Dag & Red - Race to 7 Corners - Dag & Red
- 47' Substitution - Walker for Ling - Dag & Red
- 47' Substitution - Weston for Sagaf - Dag & Red
-
52' - 9th Corner - Dag & Red -
53' - 10th Corner - Dag & Red - Race to 9 Corners - Dag & Red
-
55' - 4th Goal - Dag & Red -
67' - 11th Corner - Dag & Red - 74' Substitution - Maynard for Sbarra - Solihull Moors
- 82' Substitution - Rooney for Dallas - Solihull Moors
-
90+4' - 12th Corner - Dag & Red -
3-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

