Slovan Liberec vs Slavia Praha Profil týmů
Slovan Liberec vs Slavia Praha Fakta o zápasu
5V-2R-3P v posledních 10 zápasech, s 18 vstřelenými a 10 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.8 pro, 1.0 proti. Výhry 50%, AH výhra 50%, góly Over 40%, rohy Over 20%.
7V-3R-0P v posledních 10 zápasech, s 24 vstřelenými a 10 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.4 pro, 1.0 proti. Výhry 70%, AH výhra 40%, góly Over 70%, rohy Over 50%.
| Slovan Liberec | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Slavia Praha | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Slovan Liberec | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Slavia Praha | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Slovan Liberec vs Slavia Praha Časové rozložení gólů/rohů
Slovan Liberec vs Slavia Praha Vzájemné zápasy
Slovan Liberec vs Slavia Praha Zobrazit celé H2H →| Slovan Liberec Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Česko - První liga | 2024-12-01 | 3 Slavia Praha |
1 - 0
1 - 0
|
Slovan Liberec 2 | P | -2.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Česko - První liga | 2024-08-02 | 1 Slovan Liberec |
0 - 1
0 - 1
|
Slavia Praha 1 | P | +1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Česko - První liga | 2024-03-17 | Slavia Praha |
1 - 0
3 - 0
|
Slovan Liberec 2 | P | -1.5, -2.0 | Push | 11.0 |
|
|||||
| Česko - První liga | 2023-10-08 | 4 Slovan Liberec |
2 - 1
2 - 3
|
Slavia Praha 5 | P | +1.0, +1.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Česko - První liga | 2023-03-18 | 3 Slovan Liberec |
1 - 1
2 - 2
|
Slavia Praha 3 1 | R | +1.0, +1.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Česko - První liga | 2022-10-02 | 1 Slavia Praha |
3 - 0
3 - 0
|
Slovan Liberec 2 | P | -2.0, -2.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 4 (3-1) |
| Česko - První liga | 2022-03-13 | 1 3 Slovan Liberec |
1 - 0
1 - 0
|
Slavia Praha 4 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
1-9 (10) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Česko - První liga | 2021-10-16 | 3 Slavia Praha |
1 - 0
3 - 1
|
Slovan Liberec 1 | P | -1.5, -2.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Česko - První liga | 2021-04-18 | 6 Slovan Liberec |
0 - 0
0 - 1
|
Slavia Praha 3 | P | +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Česko - První liga | 2020-12-13 | Slavia Praha |
2 - 0
3 - 0
|
Slovan Liberec 3 | P | -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Česko - První liga | 2020-07-05 | 1 Slovan Liberec |
0 - 2
1 - 3
|
Slavia Praha 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Česko - První liga | 2019-12-06 | 5 Slovan Liberec |
0 - 2
0 - 3
|
Slavia Praha | P | +0.5, +1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
8-11 (19) | 5-6 (11) | 4 (3-1) | 3 (1-2) |
| Česko - První liga | 2019-08-10 | 2 Slavia Praha |
1 - 0
1 - 0
|
Slovan Liberec 3 | P | -1.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
9-3 (12) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Česko - První liga | 2019-05-04 | 3 Slovan Liberec |
0 - 0
0 - 0
|
Slavia Praha 1 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
0-5 (5) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Česko - První liga | 2019-03-30 | 1 Slavia Praha |
0 - 0
1 - 1
|
Slovan Liberec 3 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
11-2 (13) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Slovan Liberec Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Česko - První liga | 2025-09-13 | 1 2 Baník Ostrava |
0 - 2
0 - 2
|
Slovan Liberec 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Česko - První liga | 2025-08-31 | 2 Slovan Liberec |
0 - 1
1 - 1
|
Viktoria Plzeň 3 | R | +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Česko - Pohár | 2025-08-27 | 2 FK Brandýs nad Labem |
0 - 3
0 - 6
|
Slovan Liberec 2 | V | +3.5 | Více |
|
||||||
| Česko - První liga | 2025-08-23 | 2 FC Zlín |
1 - 0
1 - 0
|
Slovan Liberec 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Česko - První liga | 2025-08-17 | 1 2 Slovan Liberec |
0 - 1
0 - 2
|
Sparta Praha 3 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Česko - První liga | 2025-08-09 | 2 Slovan Liberec |
1 - 0
2 - 0
|
Dukla Praha 2 | V | -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Česko - První liga | 2025-08-02 | Sigma Olomouc |
0 - 0
2 - 1
|
Slovan Liberec 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Česko - První liga | 2025-07-27 | Slovan Liberec |
0 - 0
2 - 1
|
Pardubice 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Česko - První liga | 2025-07-20 | 1 Mladá Boleslav |
1 - 1
3 - 3
|
Slovan Liberec 3 | R | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
8-6 (14) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 5 (5-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-07-11 | 1860 Mnichov |
0 - 0
0 - 1
|
Slovan Liberec 1 | V | +0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-07-07 | Slovan Liberec |
0 - 1
0 - 1
|
TSV Hartberg | P | -0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-07-04 | 2 Slovan Liberec |
2 - 1
4 - 1
|
Universitatea Cluj | V | -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-06-27 | Slovan Liberec |
0 - 1
0 - 1
|
MFK Chrudim 1 | P | -1.5, -2.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
19-4 (23) | 9-1 (10) | 5 (4-1) | 7 (6-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-06-21 | 1 Slovan Liberec |
2 - 0
2 - 0
|
Viktoria Žižkov | V | -1.0, -1.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Česko - První liga | 2025-05-11 | Slovan Liberec |
0 - 0
1 - 0
|
Bohemians 1905 1 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
9-1 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Česko - První liga | 2025-05-04 | 1 Bohemians 1905 |
3 - 0
4 - 1
|
Slovan Liberec 3 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
4-10 (14) | 4-5 (9) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Česko - První liga | 2025-04-19 | 2 Slovan Liberec |
1 - 1
2 - 3
|
MFK Karviná 2 | P | -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
7-1 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Česko - První liga | 2025-04-13 | 3 Hradec Králové |
0 - 1
0 - 2
|
Slovan Liberec 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
11-3 (14) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Česko - První liga | 2025-04-05 | 1 Slovan Liberec |
1 - 0
2 - 0
|
České Budějovice 3 | V | -1.5, -2.0 | Méně | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Česko - První liga | 2025-03-30 | 3 Slovácko |
0 - 4
0 - 4
|
Slovan Liberec 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Česko - První liga | 2025-03-15 | 2 Slovan Liberec |
0 - 0
1 - 0
|
Sparta Praha 2 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Česko - První liga | 2025-03-08 | 1 FK Jablonec |
0 - 0
0 - 0
|
Slovan Liberec 4 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
11-4 (15) | 6-3 (9) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Česko - První liga | 2025-03-02 | 4 Slovan Liberec |
1 - 0
1 - 1
|
Dukla Praha 3 | R | -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Česko - První liga | 2025-02-23 | 1 2 Bohemians 1905 |
0 - 0
0 - 0
|
Slovan Liberec 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Česko - První liga | 2025-02-16 | 2 Slovan Liberec |
2 - 0
3 - 1
|
Mladá Boleslav 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-11 (18) | 4-4 (8) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Česko - První liga | 2025-02-08 | 4 Viktoria Plzeň |
2 - 1
3 - 2
|
Slovan Liberec 1 1 | P | -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 5 (2-3) | 1 (0-1) |
| Česko - První liga | 2025-02-01 | 1 2 Slovan Liberec |
0 - 1
0 - 1
|
Baník Ostrava 3 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-6 (11) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-01-24 | 1 Rakow Czestochowa |
0 - 0
0 - 1
|
Slovan Liberec 1 | V | 0.0 | Méně |
|
1-1 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-01-20 | 1 Wolfsberger AC |
2 - 0
3 - 2
|
Slovan Liberec | P | 0.0 | Více | 8.5 | Méně |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-01-11 | Slovan Liberec |
2 - 0
5 - 1
|
Viktoria Žižkov | V | -1.5, -2.0 | Více |
|
5-7 (12) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Slavia Praha Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League | 2025-09-17 | 2 Slavia Praha |
1 - 0
2 - 2
|
Bodo/Glimt 3 | R | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Česko - První liga | 2025-09-13 | 3 Slavia Praha |
1 - 1
3 - 1
|
MFK Karviná 1 1 | V | -2.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Česko - První liga | 2025-08-30 | 1 Mladá Boleslav |
0 - 1
1 - 3
|
Slavia Praha 3 | V | +1.5, +2.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Česko - První liga | 2025-08-23 | Slavia Praha |
1 - 1
3 - 1
|
Pardubice 2 1 | V | -2.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Česko - První liga | 2025-08-16 | 7 FK Jablonec |
1 - 0
1 - 1
|
Slavia Praha 4 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Česko - První liga | 2025-08-09 | 1 Slavia Praha |
1 - 0
3 - 0
|
FK Teplice 1 | V | -2.0, -2.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Česko - První liga | 2025-08-03 | 4 Slovácko |
0 - 0
0 - 1
|
Slavia Praha 1 1 | V | +1.5, +2.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Česko - První liga | 2025-07-26 | 2 Bohemians 1905 |
0 - 1
0 - 2
|
Slavia Praha 4 | V | +1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
3-11 (14) | 1-6 (7) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Česko - První liga | 2025-07-20 | 2 Slavia Praha |
0 - 1
2 - 2
|
Hradec Králové 1 | R | -1.5, -2.0 | Více | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-07-13 | Slavia Praha |
0 - 0
4 - 2
|
Dynamo Drážďany 3 | V | -1.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-07-09 | 1 Slavia Praha |
2 - 0
3 - 2
|
Aris Limassol 1 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-07-09 | 2 Slavia Praha |
0 - 0
2 - 0
|
Diosgyori VTK 3 | V | -1.0, -1.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-07-05 | 3 Slavia Praha |
0 - 0
1 - 0
|
FC Blau Weiss Linz 3 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-07-02 | 2 Slavia Praha |
4 - 0
5 - 2
|
Universitatea Cluj 1 | V | -1.0 | Více | 8.5 | Méně |
|
8-0 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Česko - První liga | 2025-05-24 | 1 Slavia Praha |
2 - 0
3 - 0
|
Baník Ostrava 1 | V | -1.0 | Push | 10.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Česko - První liga | 2025-05-18 | FK Jablonec |
0 - 1
3 - 2
|
Slavia Praha 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Česko - První liga | 2025-05-10 | 4 Slavia Praha |
1 - 0
2 - 1
|
Sparta Praha 7 | V | -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Česko - První liga | 2025-05-03 | 2 Slavia Praha |
1 - 2
4 - 3
|
Viktoria Plzeň 1 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
5-7 (12) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Česko - První liga | 2025-04-26 | 2 Sigma Olomouc |
0 - 1
0 - 5
|
Slavia Praha 1 | V | +1.0, +1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Česko - První liga | 2025-04-19 | Slavia Praha |
1 - 0
2 - 0
|
Slovácko | V | -2.5, -3.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
15-3 (18) | 8-0 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Česko - První liga | 2025-04-12 | MFK Karviná |
0 - 2
0 - 4
|
Slavia Praha | V | +1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-5 (13) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Česko - Pohár | 2025-04-08 | 2 Slavia Praha |
0 - 1
0 - 1
|
Sigma Olomouc 4 | P | -1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Česko - První liga | 2025-04-05 | 1 Slavia Praha |
1 - 1
2 - 1
|
Hradec Králové 1 | V | -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Česko - První liga | 2025-03-29 | 3 Dukla Praha |
0 - 0
0 - 0
|
Slavia Praha 2 | R | +1.5, +2.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Česko - První liga | 2025-03-16 | Slavia Praha |
3 - 0
3 - 0
|
FK Jablonec 1 | V | -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Česko - První liga | 2025-03-08 | Sparta Praha |
0 - 0
2 - 0
|
Slavia Praha 2 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Česko - První liga | 2025-03-02 | 2 Slavia Praha |
0 - 0
2 - 0
|
Bohemians 1905 1 1 | V | -2.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
13-4 (17) | 8-1 (9) | 4 (4-0) | 5 (3-2) |
| Česko - Pohár | 2025-02-26 | Slavia Praha |
0 - 0
0 - 0
|
FC Silon Táborsko 1 | R | -2.5, -3.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
23-0 (23) | 10-0 (10) | 4 (4-0) | 6 (6-0) |
| Česko - První liga | 2025-02-23 | Viktoria Plzeň |
1 - 2
1 - 3
|
Slavia Praha 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Česko - První liga | 2025-02-16 | 1 Slavia Praha |
1 - 0
1 - 0
|
Baník Ostrava 2 | V | -1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-8 (13) | 1-7 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 3.8 | 3.6 | 1.8 |
| Poločas | 4.5 | 2.3 | 2.3 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.5) | Domácí@1.95 | Hosté@1.85 |
| Poločas (+0.25) | Domácí@1.925 | Hosté@1.875 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.0) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.7 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 4 - 11
Roh: 10.0 , Hendikep: +0.5 , Góly: 2.5, 3.0
Skóre: 1 - 0 , Roh: 1 - 6 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 1.0, 1.5
-
9' - 1st Yellow Card - Slavia Praha -
14' - 1st Goal - Slovan Liberec -
17' - 1st Corner - Slavia Praha -
17' - 2nd Corner - Slavia Praha -
21' - 2nd Yellow Card - Slovan Liberec - Race to 3 Corners - Slavia Praha
-
22' - 3rd Corner - Slavia Praha -
22' - 4th Corner - Slavia Praha -
26' - 5th Corner - Slavia Praha - Race to 5 Corners - Slavia Praha
-
27' - 6th Corner - Slavia Praha -
31' - 7th Corner - Slovan Liberec -
1-0 score at the end of First Half -
47' - 8th Corner - Slovan Liberec - Race to 7 Corners - Slavia Praha
-
47' - 9th Corner - Slavia Praha -
56' - 10th Corner - Slovan Liberec -
57' - 11th Corner - Slovan Liberec -
58' - 3rd Yellow Card - Slovan Liberec -
70' - 4th Yellow Card - Slavia Praha -
73' - 12th Corner - Slavia Praha -
79' - 5th Yellow Card - Slavia Praha -
87' - 2nd Goal - Slavia Praha - Race to 9 Corners - Slavia Praha
-
90+1' - 13th Corner - Slavia Praha -
90+2' - 14th Corner - Slavia Praha -
90+3' - 15th Corner - Slavia Praha -
90+7' - 6th Yellow Card - Slovan Liberec -
1-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

