Slagelse vs Holbæk Profil týmů
Slagelse vs Holbæk Fakta o zápasu
3V-1R-6P v posledních 10 zápasech, s 9 vstřelenými a 15 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.9 pro, 1.5 proti. Výhry 30%, AH výhra 30%, góly Over 50%, rohy Over 10%.
5V-3R-2P v posledních 10 zápasech, s 18 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.8 pro, 1.2 proti. Výhry 50%, AH výhra 55%, góly Over 60%, rohy Over 40%.
| Slagelse | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Holbæk | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Slagelse | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Holbæk | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Slagelse vs Holbæk Časové rozložení gólů/rohů
Slagelse vs Holbæk Vzájemné zápasy
Slagelse vs Holbæk Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Slagelse Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 1 | 2019-08-17 | 4 Frem |
0 - 1
1 - 2
|
Slagelse 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Dánsko - 2. divize - Skupina 1 | 2019-08-11 | 1 Slagelse |
0 - 1
0 - 2
|
Skovshoved 4 | P | -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Dánsko - DBU Pokalen | 2019-08-07 | 3 Avedøre |
0 - 0
0 - 1
|
Slagelse 1 | V | +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Dánsko - 2. divize - Skupina 1 | 2019-08-04 | 3 Slagelse |
0 - 0
0 - 0
|
Vanløse 3 1 | R | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-07-27 | Slagelse |
0 - 0
1 - 5
|
Boldklubben AF 1893 1 | P | 0.0 | Více |
|
||||||
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2019-06-22 | 2 Slagelse |
0 - 1
1 - 2
|
FC Sydvest 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2019-06-17 | 2 Skovshoved |
0 - 1
0 - 2
|
Slagelse 2 | V | -0.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2019-06-10 | 1 Slagelse |
1 - 1
1 - 2
|
Odder IGF 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2019-06-02 | 4 Slagelse |
1 - 1
1 - 2
|
Hillerød 1 1 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2019-05-25 | 2 Vejgaard B |
1 - 0
1 - 0
|
Slagelse 1 | P | 0.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2019-05-22 | 1 Dalum |
0 - 1
2 - 2
|
Slagelse 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-7 (14) | 2-6 (8) | 4 (2-2) | 2 (1-1) |
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2019-05-19 | 3 Slagelse |
0 - 1
1 - 1
|
Avarta 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2019-05-11 | 1 Frem |
1 - 0
2 - 0
|
Slagelse 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-8 (15) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2019-05-05 | 1 Slagelse |
0 - 0
4 - 0
|
Marienlyst 3 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.0 | Více |
|
7-3 (10) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2019-04-27 | 1 Kjellerup IF |
1 - 0
1 - 2
|
Slagelse 3 | V | +0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
8-7 (15) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2019-04-22 | 1 Slagelse |
1 - 0
1 - 0
|
Tarup-Paarup 1 | V | -0.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2019-04-13 | 2 Slagelse |
1 - 0
1 - 1
|
Vanløse 4 | R | 0.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2019-04-06 | Brønshøj |
0 - 1
1 - 2
|
Slagelse | V | -0.5, -1.0 | Push | 8.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2019-03-31 | 1 Slagelse |
0 - 1
0 - 2
|
Hellerup IK | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2019-03-23 | 4 Marienlyst |
1 - 0
1 - 0
|
Slagelse | P | +1.0, +1.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
6-5 (11) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 5 (3-2) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2019-03-16 | 1 Slagelse |
2 - 0
2 - 1
|
B93 Copenhagen 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2019-03-09 | 1 Middelfart |
1 - 0
2 - 0
|
Slagelse 2 | P | -1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-11-10 | 3 Hillerød |
0 - 0
0 - 1
|
Slagelse 1 | V | -0.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-11-04 | 2 Slagelse |
1 - 1
3 - 5
|
AB 2 | P | 0.0 | Více |
|
6-8 (14) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-10-27 | 1 Skovshoved |
0 - 0
1 - 0
|
Slagelse 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
1-12 (13) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 6 (0-6) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-10-21 | 1 Slagelse |
0 - 0
0 - 0
|
Frem 4 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-10-14 | 5 Avarta |
1 - 0
1 - 0
|
Slagelse | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-9 (16) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-10-07 | 1 Slagelse |
2 - 1
2 - 2
|
Brønshøj 4 | R | 0.0 | Více |
|
3-8 (11) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-09-29 | 2 Vanløse |
1 - 2
3 - 3
|
Slagelse 2 | R | 0.0, +0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
8-4 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-09-15 | 1 1 B93 Copenhagen |
0 - 0
1 - 1
|
Slagelse | R | 0.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Holbæk Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 1 | 2019-08-18 | 2 Holbæk |
3 - 0
3 - 2
|
B93 Copenhagen 1 | V | 0.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Dánsko - 2. divize - Skupina 1 | 2019-08-10 | 2 Vanløse |
1 - 0
1 - 0
|
Holbæk 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Dánsko - DBU Pokalen | 2019-08-07 | 1 Holbæk |
0 - 1
1 - 2
|
Nykobing 3 | P | +1.0, +1.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Dánsko - 2. divize - Skupina 1 | 2019-08-04 | 1 Holbæk |
1 - 1
1 - 1
|
Brønshøj 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Dánsko - Série - Skupina 1 | 2019-06-02 | 1 Holbæk |
0 - 1
3 - 2
|
Taastrup FC | V | -2.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Dánsko - Série - Skupina 1 | 2019-04-28 | 1 Holbæk |
0 - 0
0 - 0
|
Greve | R | -2.0, -2.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Dánsko - Série - Skupina 1 | 2019-04-20 | 3 Herlev |
1 - 2
2 - 3
|
Holbæk 3 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
10-3 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Dánsko - Série - Skupina 1 | 2019-04-05 | 2 Holbæk |
0 - 0
0 - 0
|
Avedøre 4 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - Série - Skupina 1 | 2019-03-24 | 1 1 Holbæk |
3 - 0
3 - 1
|
BSF 3 1 | V | -1.5 | Více |
|
10-3 (13) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Dánsko - Série - Skupina 1 | 2018-09-08 | 3 BSF |
1 - 4
1 - 4
|
Holbæk 1 | V |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||||
| Dánsko - Série - Skupina 1 | 2018-08-03 | 1 Herlev |
1 - 2
2 - 5
|
Holbæk | V | 0.0 | Více |
|
2-8 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Dánsko - Série - Skupina 1 | 2018-06-10 | 1 Holbæk |
0 - 1
0 - 2
|
Karlslunde IF 3 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-3 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Dánsko - Série - Skupina 1 | 2018-06-03 | 1 Holbæk |
1 - 1
4 - 1
|
FA 2000 | V | -1.0 | Více |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Dánsko - Série - Skupina 1 | 2018-05-11 | Herlev |
1 - 1
1 - 2
|
Holbæk 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Dánsko - Série - Skupina 1 | 2018-03-31 | 5 FA 2000 |
0 - 0
0 - 4
|
Holbæk 1 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
9-2 (11) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Dánsko - DBU Pokalen | 2017-10-26 | Holbæk |
0 - 2
1 - 4
|
Randers FC 1 | P | +1.5, +2.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Dánsko - DBU Pokalen | 2017-09-20 | 1 Holbæk |
0 - 0
1 - 0
|
AC Horsens 1 | V | +2.5 | Méně | 11.5 | Více |
|
6-7 (13) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Dánsko - DBU Pokalen | 2017-08-29 | 1 BSF |
0 - 1
1 - 5
|
Holbæk 1 | V | +1.0, +1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2017-06-17 | 3 Vejgaard B |
1 - 0
2 - 1
|
Holbæk 2 1 | P | +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-7 (13) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2017-06-10 | 1 3 Holbæk |
2 - 1
3 - 2
|
Næsby | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2017-06-05 | Svendborg |
0 - 1
2 - 1
|
Holbæk 2 | P | +0.5, +1.0 | Více |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 4 (2-2) | ||
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2017-06-01 | 1 Holbæk |
1 - 2
2 - 3
|
VSK Arhus 3 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
10-2 (12) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2017-05-27 | 1 Jammerbugt |
1 - 0
1 - 1
|
Holbæk 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-9 (15) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2017-05-21 | Holbæk |
0 - 0
2 - 0
|
FC Sydvest | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2017-05-13 | 1 Middelfart |
1 - 0
3 - 0
|
Holbæk 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2017-04-29 | 3 Næsby |
2 - 0
2 - 2
|
Holbæk | R | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
4-8 (12) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 5 (1-4) |
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2017-04-23 | 1 Holbæk |
0 - 0
3 - 0
|
Vejgaard B 2 | V | -0.5 | Více |
|
13-6 (19) | 2-5 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2017-04-17 | 2 Holbæk |
2 - 1
2 - 1
|
Jammerbugt 3 | V | 0.0 | Více |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2017-04-13 | 1 VSK Arhus |
0 - 0
1 - 0
|
Holbæk 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
5-6 (11) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2017-04-01 | Odder IGF |
0 - 0
0 - 0
|
Holbæk 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.55 | 3.3 | 2.55 |
| Poločas | 3.1 | 2.2 | 3.1 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@1.925 | Hosté@1.875 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.925 | Hosté@1.875 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.5) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@2 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 0 , Roh: 3 - 10
Roh: 9.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.5
Skóre: 0 - 0 , Roh: 3 - 6 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0
-
3' - 1st Corner - Slagelse -
5' - 2nd Corner - Holbæk -
8' - 1st Yellow Card - Holbæk -
17' - 3rd Corner - Holbæk - Race to 3 Corners - Holbæk
-
18' - 4th Corner - Holbæk -
21' - 5th Corner - Slagelse -
27' - 6th Corner - Holbæk - Race to 5 Corners - Holbæk
-
34' - 7th Corner - Holbæk -
44' - 8th Corner - Slagelse -
44' - 9th Corner - Holbæk -
0-0 score at the end of First Half -
52' - 10th Corner - Holbæk - Race to 7 Corners - Holbæk
-
58' - 11th Corner - Holbæk -
59' - 2nd Yellow Card - Holbæk -
63' - 3rd Yellow Card - Slagelse -
67' - 4th Yellow Card - Holbæk -
76' - 1st Goal - Slagelse -
78' - 12th Corner - Holbæk - Race to 9 Corners - Holbæk
-
89' - 5th Yellow Card - Slagelse -
89' - 13th Corner - Holbæk -
90' - 6th Yellow Card - Slagelse -
1-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

