so, Jun 15, 2019 · 13:00
NejstaršíNedávné
VRPPVV
2.35
3.40
2.70
NedávnéNejstarší
PPPRRP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.75
Góly celkem
–
Rohy celkem
-0.5
Skovshoved
Skovshoved vs Slagelse Profil týmů
Skovshoved
Hodnocení se připravuje
VPPVVRPPVVNedávnéZlepšení+0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Tým druhého poločasuPomalý startGól v 1. poločase v 9 z posledních 10Více než 2.5 karty v 9 z posledních 10
Slagelse
Hodnocení se připravuje
RVVVPRRPPPNedávnéPokles-1.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryje4/10
Skovshoved vs Slagelse Fakta o zápasu
Skovshoved
5V-1R-4P v posledních 10 zápasech, s 16 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.6 pro, 1.2 proti. Výhry 50%, AH výhra 50%, góly Over 70%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 50%5
Remíza 10%1
Prohra 40%4
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 70%7
Neplatné 0%0
Méně 30%3
Asijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 0%0
Prohra 50%5
Slagelse
3V-3R-4P v posledních 10 zápasech, s 13 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.3 pro, 1.2 proti. Výhry 30%, AH výhra 40%, góly Over 50%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 30%3
Remíza 30%3
Prohra 40%4
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 50%5
Neplatné 0%0
Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 10%1
Prohra 50%5
Poslední
| Skovshoved | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Slagelse | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Skovshoved | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Slagelse | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5, 3.0
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 35,
Prům.: 2.63,
Sm. odch.: 2.00, Medián: 2,
Modus: 1,
Více: 40%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Skovshoved vs Slagelse Časové rozložení gólů/rohů
Skovshoved vs Slagelse Vzájemné zápasy
Skovshoved vs Slagelse Zobrazit celé H2H →| Skovshoved Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-10-27 | 1 Skovshoved |
0 - 0
1 - 0
|
Slagelse 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-08-26 | 1 2 Slagelse |
1 - 0
3 - 0
|
Skovshoved 3 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Skovshoved Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2019-06-10 | 1 Kjellerup IF |
1 - 1
1 - 2
|
Skovshoved 2 | V | +0.5 | Méně |
|
||||||
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2019-06-01 | 1 Skovshoved |
1 - 0
2 - 1
|
Tarup-Paarup 2 | V | -0.5 | Více |
|
||||||
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2019-05-24 | 2 Avarta |
2 - 0
2 - 1
|
Skovshoved 1 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2019-05-21 | 1 Skovshoved |
0 - 2
1 - 2
|
Frem 1 | P | +0.5, +1.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2019-05-18 | 2 Skovshoved |
1 - 0
1 - 1
|
Odder IGF 1 | R | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2019-05-11 | 2 Marienlyst |
0 - 1
0 - 5
|
Skovshoved 3 | V | +1.0, +1.5 | Více |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2019-05-04 | 4 Vejgaard B |
1 - 1
1 - 2
|
Skovshoved 1 | V | -0.5 | Více |
|
3-4 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2019-04-27 | 3 Skovshoved |
0 - 1
1 - 2
|
FC Sydvest 3 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2019-04-22 | 3 Dalum |
2 - 0
2 - 0
|
Skovshoved | P | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2019-04-13 | 4 Frem |
0 - 0
0 - 1
|
Skovshoved 2 | V | -0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
8-3 (11) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2019-04-06 | 1 Skovshoved |
0 - 1
1 - 1
|
AB 4 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
5-5 (10) | 4-5 (9) | 5 (1-4) | 0 (0-0) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2019-04-02 | 1 Vanløse |
0 - 1
2 - 2
|
Skovshoved 5 1 | R | -0.5, -1.0 | Více | 8.0 | Více |
|
8-3 (11) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2019-03-30 | 2 Skovshoved |
1 - 2
2 - 2
|
Brønshøj 2 | R | +0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
2-13 (15) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2019-03-24 | 4 Avarta |
2 - 1
2 - 1
|
Skovshoved 2 | P | -0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2019-03-16 | 3 Skovshoved |
0 - 0
1 - 1
|
Middelfart 2 1 | R | +1.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-02-23 | 2 B93 Copenhagen |
0 - 0
1 - 0
|
Skovshoved 3 | P |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | ||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2019-02-16 | 1 BK Frem |
2 - 1
3 - 2
|
Skovshoved 2 | P |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-11-10 | 1 Skovshoved |
2 - 1
2 - 1
|
Marienlyst 2 | V | -0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-11-03 | 1 Hillerød |
0 - 1
3 - 1
|
Skovshoved 3 1 | P | -0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-10-27 | 1 Skovshoved |
0 - 0
1 - 0
|
Slagelse 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
1-12 (13) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 6 (0-6) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-10-20 | 1 B93 Copenhagen |
2 - 2
3 - 3
|
Skovshoved 2 | R | -1.0 | Více |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-10-13 | 2 Skovshoved |
0 - 0
1 - 0
|
Hellerup IK 2 1 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-10-06 | 1 Skovshoved |
0 - 0
1 - 1
|
Frem 3 | R | +0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
10-6 (16) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-09-29 | 1 Brønshøj |
3 - 0
6 - 0
|
Skovshoved 1 | P | -1.0 | Více | 8.5 | Méně |
|
4-0 (4) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-09-22 | 2 Skovshoved |
0 - 1
0 - 1
|
Avarta 1 | P | 0.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-09-15 | 2 Middelfart |
1 - 0
3 - 0
|
Skovshoved 3 1 | P | -1.0, -1.5 | Push | 8.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-09-09 | 1 1 AB Copenhagen |
1 - 0
6 - 0
|
Skovshoved 3 | P | -1.0 | Více | 8.0 | Více |
|
4-7 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-09-01 | 3 Skovshoved |
0 - 1
1 - 1
|
Vanløse 4 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-08-26 | 1 2 Slagelse |
1 - 0
3 - 0
|
Skovshoved 3 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
10-3 (13) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-08-22 | 2 Skovshoved |
0 - 0
1 - 3
|
Hillerød 2 | P | -0.5 | Více |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Slagelse Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2019-06-10 | 1 Slagelse |
1 - 1
1 - 2
|
Odder IGF 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2019-06-02 | 4 Slagelse |
1 - 1
1 - 2
|
Hillerød 1 1 | P | 0.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2019-05-25 | 2 Vejgaard B |
1 - 0
1 - 0
|
Slagelse 1 | P | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2019-05-22 | 1 Dalum |
0 - 1
2 - 2
|
Slagelse 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2019-05-19 | 3 Slagelse |
0 - 1
1 - 1
|
Avarta 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2019-05-11 | 1 Frem |
1 - 0
2 - 0
|
Slagelse 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-8 (15) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2019-05-05 | 1 Slagelse |
0 - 0
4 - 0
|
Marienlyst 3 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.0 | Více |
|
7-3 (10) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2019-04-27 | 1 Kjellerup IF |
1 - 0
1 - 2
|
Slagelse 3 | V | +0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
8-7 (15) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 2. divize - sestoupení | 2019-04-22 | 1 Slagelse |
1 - 0
1 - 0
|
Tarup-Paarup 1 | V | -0.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2019-04-13 | 2 Slagelse |
1 - 0
1 - 1
|
Vanløse 4 | R | 0.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2019-04-06 | Brønshøj |
0 - 1
1 - 2
|
Slagelse | V | -0.5, -1.0 | Push | 8.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2019-03-31 | 1 Slagelse |
0 - 1
0 - 2
|
Hellerup IK | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2019-03-23 | 4 Marienlyst |
1 - 0
1 - 0
|
Slagelse | P | +1.0, +1.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
6-5 (11) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 5 (3-2) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2019-03-16 | 1 Slagelse |
2 - 0
2 - 1
|
B93 Copenhagen 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2019-03-09 | 1 Middelfart |
1 - 0
2 - 0
|
Slagelse 2 | P | -1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-11-10 | 3 Hillerød |
0 - 0
0 - 1
|
Slagelse 1 | V | -0.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-11-04 | 2 Slagelse |
1 - 1
3 - 5
|
AB 2 | P | 0.0 | Více |
|
6-8 (14) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-10-27 | 1 Skovshoved |
0 - 0
1 - 0
|
Slagelse 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
1-12 (13) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 6 (0-6) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-10-21 | 1 Slagelse |
0 - 0
0 - 0
|
Frem 4 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-10-14 | 5 Avarta |
1 - 0
1 - 0
|
Slagelse | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-9 (16) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-10-07 | 1 Slagelse |
2 - 1
2 - 2
|
Brønshøj 4 | R | 0.0 | Více |
|
3-8 (11) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-09-29 | 2 Vanløse |
1 - 2
3 - 3
|
Slagelse 2 | R | 0.0, +0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
8-4 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-09-15 | 1 1 B93 Copenhagen |
0 - 0
1 - 1
|
Slagelse | R | 0.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-09-09 | 2 1 Slagelse |
1 - 0
1 - 0
|
Hillerød 1 | V | -0.5 | Méně |
|
2-11 (13) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-09-01 | 3 Hellerup IK |
1 - 0
3 - 3
|
Slagelse 3 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
8-3 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-08-26 | 1 2 Slagelse |
1 - 0
3 - 0
|
Skovshoved 3 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
10-3 (13) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-08-19 | 2 AB |
0 - 1
0 - 1
|
Slagelse 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-08-12 | Slagelse |
0 - 0
0 - 1
|
Marienlyst 2 | P | -0.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Dánsko - DBU Pokalen | 2018-08-08 | 3 Slagelse |
0 - 2
0 - 2
|
FC Helsingor 1 | P | +0.5, +1.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Dánsko - 2. divize - Skupina 2 | 2018-08-04 | 2 Frem |
0 - 1
0 - 1
|
Slagelse 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
9-4 (13) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.35 | 3.4 | 2.7 |
| Poločas | 2.875 | 2.25 | 3.2 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.5) | Domácí@2.35 | Hosté@1.575 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.7 |
Živé události
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.5, 3.0
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

