SK Beveren vs Eupen Profil týmů
SK Beveren vs Eupen Fakta o zápasu
6V-3R-1P v posledních 10 zápasech, s 16 vstřelenými a 10 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.6 pro, 1.0 proti. Výhry 60%, AH výhra 70%, góly Over 50%, rohy Over 30%.
3V-3R-4P v posledních 10 zápasech, s 12 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.2 pro, 1.4 proti. Výhry 30%, AH výhra 30%, góly Over 50%, rohy Over 60%.
| SK Beveren | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Eupen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| SK Beveren | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Eupen | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
SK Beveren vs Eupen Časové rozložení gólů/rohů
SK Beveren vs Eupen Vzájemné zápasy
SK Beveren vs Eupen Zobrazit celé H2H →| SK Beveren Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Belgie - První divize B | 2024-08-23 | 2 Eupen |
1 - 2
2 - 2
|
SK Beveren 2 | R | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| SK Beveren Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Belgie - První divize B | 2025-03-29 | 1 Lierse - B tým |
0 - 0
0 - 1
|
SK Beveren 4 | V | +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Belgie - První divize B | 2025-03-14 | 1 3 SK Beveren |
0 - 2
0 - 2
|
RWD Molenbeek 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Belgie - První divize B | 2025-03-09 | 2 Patro Eisden Maasmechelen |
0 - 0
1 - 2
|
SK Beveren 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Belgie - První divize B | 2025-02-28 | 4 SK Beveren |
0 - 0
3 - 2
|
Zulte-Waregem 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Belgie - První divize B | 2025-02-22 | 2 Lommel |
0 - 2
1 - 2
|
SK Beveren 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Belgie - První divize B | 2025-02-15 | 1 SK Beveren |
3 - 0
3 - 1
|
RFC Liege | V | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
5-7 (12) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Belgie - První divize B | 2025-02-09 | 1 RFC Seraing |
0 - 2
0 - 2
|
SK Beveren 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2025-02-02 | 1 Genk II |
2 - 1
3 - 3
|
SK Beveren 2 | R | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
5-6 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Belgie - První divize B | 2025-01-18 | 3 Francs Borains |
0 - 0
0 - 0
|
SK Beveren 2 1 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Belgie - První divize B | 2025-01-12 | 2 SK Beveren |
0 - 0
0 - 0
|
RAAL La Louviere 4 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
2-9 (11) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Belgie - První divize B | 2024-12-22 | 4 SC Lokeren-Temse |
0 - 1
0 - 1
|
SK Beveren 5 | V | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-12-13 | 2 5 SK Beveren |
1 - 0
1 - 0
|
Lierse Kempenzonen 2 | V | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-10 (13) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Belgie - První divize B | 2024-12-07 | 2 Zulte-Waregem |
1 - 0
4 - 0
|
SK Beveren 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Belgie - První divize B | 2024-11-30 | 3 SK Beveren |
0 - 0
0 - 0
|
Patro Eisden Maasmechelen 4 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-11-23 | 1 RWD Molenbeek |
0 - 2
0 - 2
|
SK Beveren | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Belgie - První divize B | 2024-11-09 | 1 SK Beveren |
3 - 0
4 - 0
|
Francs Borains 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
3-8 (11) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-11-03 | 2 Deinze |
1 - 0
3 - 1
|
SK Beveren 4 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - Pohár | 2024-10-30 | 1 SK Beveren |
0 - 0
0 - 2
|
Genk 2 | P | +1.5, +2.0 | Méně |
|
0-6 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Belgie - První divize B | 2024-10-26 | 3 SK Beveren |
1 - 0
1 - 1
|
Anderlecht II 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
0-3 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-10-18 | 4 RAAL La Louviere |
1 - 0
2 - 0
|
SK Beveren 3 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-8 (13) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-10-05 | 5 SK Beveren |
0 - 0
0 - 1
|
SC Lokeren-Temse 4 1 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
11-3 (14) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-09-28 | 2 Club Brugge II |
2 - 0
2 - 0
|
SK Beveren 4 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-09-20 | 2 SK Beveren |
0 - 0
0 - 0
|
RFC Seraing 3 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-2 (11) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-09-15 | 2 SK Beveren |
1 - 1
3 - 2
|
Genk II 1 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-11 (18) | 2-7 (9) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Belgie - První divize B | 2024-08-31 | 4 RFC Liege |
0 - 0
0 - 0
|
SK Beveren 4 1 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-08-23 | 2 Eupen |
1 - 2
2 - 2
|
SK Beveren 2 | R | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-08-17 | 3 SK Beveren |
1 - 0
2 - 1
|
Lommel 2 1 | V | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-07-16 | 2 OFI Crete |
0 - 3
0 - 3
|
SK Beveren 3 | V | 0.0 | Více | 8.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Belgie - První divize B | 2024-04-19 | Lommel |
1 - 0
3 - 1
|
SK Beveren 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Belgie - První divize B | 2024-04-14 | 2 SK Beveren |
1 - 0
2 - 0
|
KFCO Beerschot Wilrijk | V | 0.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Eupen Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Belgie - První divize B | 2025-03-30 | 1 Eupen |
0 - 0
1 - 0
|
Club Brugge II 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Belgie - První divize B | 2025-03-08 | 3 Eupen |
2 - 0
3 - 1
|
Francs Borains 2 | V | 0.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Belgie - První divize B | 2025-02-28 | 2 RAAL La Louviere |
1 - 0
2 - 0
|
Eupen 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Belgie - První divize B | 2025-02-22 | 3 Eupen |
0 - 1
2 - 2
|
Anderlecht II | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Belgie - První divize B | 2025-02-16 | 1 Genk II |
0 - 0
0 - 0
|
Eupen 3 | R | +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Belgie - První divize B | 2025-02-09 | 1 4 Eupen |
1 - 1
1 - 3
|
Lierse - B tým 3 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2025-02-01 | 1 Eupen |
2 - 1
3 - 2
|
Lommel 4 | V | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
8-2 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Belgie - První divize B | 2025-01-28 | 1 3 SC Lokeren-Temse |
0 - 0
0 - 0
|
Eupen 3 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2025-01-25 | 2 Zulte-Waregem |
0 - 2
3 - 2
|
Eupen 3 2 | P | -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
11-1 (12) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Belgie - První divize B | 2025-01-18 | 1 Eupen |
0 - 0
0 - 1
|
RWD Molenbeek 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-12-21 | 1 7 Eupen |
0 - 1
0 - 1
|
RFC Liege 6 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
11-5 (16) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 5 (3-2) |
| Belgie - První divize B | 2024-12-08 | 4 Francs Borains |
2 - 1
3 - 2
|
Eupen 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-12-01 | 3 Eupen |
1 - 3
3 - 4
|
RAAL La Louviere 5 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-11-22 | 2 Club Brugge II |
0 - 2
0 - 4
|
Eupen 4 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-7 (8) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Belgie - První divize B | 2024-11-10 | 1 2 Eupen |
0 - 1
0 - 4
|
Patro Eisden Maasmechelen 3 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-11-02 | 2 Anderlecht II |
1 - 0
2 - 2
|
Eupen 2 | R | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - Pohár | 2024-10-30 | 1 Eupen |
0 - 0
0 - 3
|
Union Saint-Gilloise 4 | P | +1.5, +2.0 | Méně |
|
4-11 (15) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Belgie - První divize B | 2024-10-27 | 5 Eupen |
0 - 0
0 - 1
|
SC Lokeren-Temse 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
0-1 (1) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-10-19 | 5 Lommel |
0 - 0
1 - 1
|
Eupen 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-0 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-10-05 | 2 RFC Seraing |
1 - 0
1 - 2
|
Eupen 2 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
2-10 (12) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-09-27 | Eupen |
0 - 0
3 - 1
|
Genk II 1 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-09-21 | 3 Lierse Kempenzonen |
1 - 0
3 - 0
|
Eupen 1 | P | +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
5-7 (12) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-09-15 | 1 3 Eupen |
1 - 1
1 - 3
|
Zulte-Waregem 2 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-08-30 | 1 RWD Molenbeek |
1 - 1
2 - 1
|
Eupen 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-08-23 | 2 Eupen |
1 - 2
2 - 2
|
SK Beveren 2 | R | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Belgie - První divize B | 2024-08-18 | 5 RFC Liege |
0 - 2
0 - 3
|
Eupen 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgie - První divize A | 2024-05-11 | Eupen |
0 - 0
2 - 0
|
RWD Molenbeek 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-7 (9) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Belgie - První divize A | 2024-05-05 | 4 KV Kortrijk |
1 - 0
1 - 0
|
Eupen 3 1 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 5-3 (8) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Belgie - První divize A | 2024-04-26 | 2 Eupen |
0 - 2
1 - 2
|
Charleroi 1 | P | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Belgie - První divize A | 2024-04-21 | 1 Charleroi |
1 - 0
1 - 0
|
Eupen 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.727 | 3.6 | 4.333 |
| Poločas | 2.375 | 2.25 | 4.75 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.75) | Domácí@2 | Hosté@1.85 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@1.925 | Hosté@1.875 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.5) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 0 , Roh: 3 - 5
Roh: 9.5 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 2.5
Skóre: 1 - 0 , Roh: 0 - 4 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0
-
7' - 1st Corner - Eupen -
14' - 2nd Corner - Eupen -
16' - 1st Goal - SK Beveren - Race to 3 Corners - Eupen
-
26' - 3rd Corner - Eupen -
34' - 4th Corner - Eupen -
1-0 score at the end of First Half -
49' - 5th Corner - SK Beveren -
54' - 2nd Goal - SK Beveren - Race to 5 Corners - Eupen
-
59' - 6th Corner - Eupen - Race to 5 Corners - Eupen
-
66' - 7th Corner - SK Beveren -
70' - 8th Corner - SK Beveren -
79' - 1st Yellow Card - Eupen -
81' - 3rd Goal - SK Beveren -
89' - 2nd Yellow Card - Eupen -
3-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

