pá, Jun 9, 2023 · 20:00
4 - 0
Celý zápas · Pol. 3-0
UCD
2
NejstaršíNedávné
VVPPVV
1.06
12.00
29.00
NedávnéNejstarší
PPPPPP

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.75
Góly celkem
Více 10.0
Rohy celkem
-3.0
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
VVVVVVPPVVNedávnéStabilní-0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 21
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapKryje6/10
UCD
VPRPPPPPPPNedávnéPokles-0.7 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje3/10
Shamrock Rovers

8V-0R-2P v posledních 10 zápasech, s 20 vstřelenými a 6 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.0 pro, 0.6 proti. Výhry 80%, AH výhra 60%, góly Over 10%, rohy Over 60%.

Výsledek v plném čase
Výhra 80%8 Remíza 0%0 Prohra 20%2
Góly celkem 3.5, 4.0
Více 10%1 Neplatné 0%0 Méně 90%9
Rohy celkem 10.0
Více 60%6 Neplatné 0%0 Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 60%6 Neplatné 10%1 Prohra 30%3
UCD

1V-1R-8P v posledních 10 zápasech, s 7 vstřelenými a 24 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.7 pro, 2.4 proti. Výhry 10%, AH výhra 30%, góly Over 50%, rohy Over 40%.

Výsledek v plném čase
Výhra 10%1 Remíza 10%1 Prohra 80%8
Góly celkem 3.5, 4.0
Více 50%5 Neplatné 0%0 Méně 50%5
Rohy celkem 10.0
Více 40%4 Neplatné 10%1 Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 30%3 Neplatné 0%0 Prohra 70%7
Poslední
Shamrock Rovers
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
UCD
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Shamrock Rovers
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
UCD
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Shamrock Rovers Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Irsko - Premier Division 2023-05-12 2 UCD
0 - 1
0 - 3
Shamrock Rovers 1 V +1.5, +2.0 Více 9.5
Irsko - Premier Division 2023-04-10 2 Shamrock Rovers
2 - 0
3 - 0
UCD V -2.5, -3.0 Méně 10.5
Irsko - Leinster Senior Cup 2023-02-04 1 UCD
0 - 3
1 - 4
Shamrock Rovers V +2.0 Více
Irsko - Premier Division 2022-11-06 UCD
0 - 1
0 - 2
Shamrock Rovers 1 V +2.0 Méně
Irsko - Premier Division 2022-09-26 1 Shamrock Rovers
1 - 0
1 - 0
UCD 3 V -1.5, -2.0 Méně
Irsko - Premier Division 2022-05-19 1 UCD
0 - 3
0 - 3
Shamrock Rovers 3 V +2.0 Push
2-9 (11) 1-6 (7) 1 (1-0) 2 (1-1)
Irsko - Premier Division 2022-02-18 Shamrock Rovers
2 - 0
3 - 0
UCD V -2.0 Více
11-3 (14) 5-2 (7) 1 (1-0) 1 (1-0)
Irsko - Premier Division 2019-10-18 UCD
0 - 2
0 - 3
Shamrock Rovers 1 V +1.5, +2.0 Push
1-7 (8) 1-4 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Irsko - Premier Division 2019-07-21 Shamrock Rovers
4 - 0
7 - 0
UCD 1 V -2.5, -3.0 Více
7-4 (11) 2-3 (5) 3 (0-3) 1 (1-0)
Irsko - Premier Division 2019-05-17 UCD
0 - 1
0 - 1
Shamrock Rovers 2 V +1.5, +2.0 Méně
5-9 (14) 3-5 (8) 1 (0-1) 1 (0-1)
Irsko - Premier Division 2019-03-29 1 Shamrock Rovers
1 - 1
3 - 1
UCD 1 V -1.5 Více 9.0 Více
7-3 (10) 3-0 (3) 1 (1-0) 3 (2-1)
Evropa - Přátelská utkání 2017-01-23 2 Shamrock Rovers
1 - 0
4 - 1
UCD V -1.5 Více
8-1 (9) 4-1 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Evropa - Přátelská utkání 2016-01-29 UCD
0 - 1
0 - 2
Shamrock Rovers V +1.0 Méně
3-7 (10) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Irsko - Premier Division 2014-09-30 Shamrock Rovers
2 - 0
3 - 0
UCD 1 V -2.0 Push 10.0 Více
5-6 (11) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Irsko - Premier Division 2014-06-27 UCD
0 - 2
0 - 2
Shamrock Rovers V +1.0, +1.5 Méně 10.0 Méně
0-6 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Shamrock Rovers Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Irsko - Premier Division 2023-06-05 2 Sligo Rovers
0 - 0
0 - 3
Shamrock Rovers V +0.5 Více 9.5
Irsko - Premier Division 2023-06-02 1 2 Shamrock Rovers
1 - 0
2 - 0
Dundalk V -1.0 Méně 10.0
Irsko - Premier Division 2023-05-26 2 Cork City
0 - 0
1 - 0
Shamrock Rovers 5 3 P +1.0, +1.5 Méně 10.0
Irsko - Premier Division 2023-05-19 2 Shamrock Rovers
0 - 1
1 - 2
Drogheda United 3 P -1.5 Push 11.0
Irsko - Premier Division 2023-05-15 1 Shamrock Rovers
1 - 1
3 - 2
St Patrick's Athletic 3 V -1.0 Více 10.0
Irsko - Premier Division 2023-05-12 2 UCD
0 - 1
0 - 3
Shamrock Rovers 1 V +1.5, +2.0 Více 9.5 Více
5-9 (14) 1-5 (6) 2 (0-2) 2 (2-0)
Irsko - Premier Division 2023-05-05 1 Shamrock Rovers
0 - 0
2 - 0
Bohemians Dublin 2 V -0.5, -1.0 Méně 10.0 Více
2-10 (12) 0-7 (7) 5 (0-5) 1 (0-1)
Irsko - Premier Division 2023-05-01 2 Derry City
0 - 2
0 - 2
Shamrock Rovers 4 V 0.0, -0.5 Méně 10.0 Méně
2-4 (6) 1-3 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Irsko - Premier Division 2023-04-28 3 Shamrock Rovers
1 - 0
2 - 1
Sligo Rovers 2 V -1.0, -1.5 Více 10.0 Více
5-7 (12) 1-4 (5) 1 (0-1) 6 (3-3)
Irsko - Premier Division 2023-04-21 1 St Patrick's Athletic
0 - 1
0 - 2
Shamrock Rovers 5 V +0.5 Méně 9.5 Více
6-6 (12) 2-4 (6) 3 (1-2) 0 (0-0)
Irsko - Premier Division 2023-04-14 1 Shamrock Rovers
0 - 1
2 - 2
Shelbourne 3 R -1.0, -1.5 Více 9.0 Méně
1-2 (3) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Irsko - Premier Division 2023-04-10 2 Shamrock Rovers
2 - 0
3 - 0
UCD V -2.5, -3.0 Méně 10.5 Více
10-3 (13) 5-2 (7) 1 (1-0) 2 (1-1)
Irsko - Premier Division 2023-04-07 3 Bohemians Dublin
0 - 1
0 - 2
Shamrock Rovers 2 V +0.5 Méně 10.0 Méně
3-6 (9) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Irsko - Premier Division 2023-03-31 1 1 Dundalk
0 - 2
0 - 4
Shamrock Rovers 2 V +0.5, +1.0 Více 10.0 Méně
4-4 (8) 3-2 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Irsko - Premier Division 2023-03-17 3 Shamrock Rovers
1 - 1
2 - 2
St Patrick's Athletic 3 R -0.5, -1.0 Více 10.0 Více
10-2 (12) 7-1 (8) 1 (1-0) 3 (2-1)
Irsko - Leinster Senior Cup 2023-03-13 2 Bray Wanderers
2 - 0
2 - 1
Shamrock Rovers 1 P +1.0 Více
6-5 (11) 6-3 (9) 1 (1-0) 0 (0-0)
Irsko - Premier Division 2023-03-06 Shamrock Rovers
1 - 2
4 - 4
Cork City 3 R -1.0, -1.5 Více
17-1 (18) 3-0 (3) 1 (1-0) 5 (5-0)
Irsko - Premier Division 2023-03-03 5 Shamrock Rovers
1 - 1
1 - 2
Derry City 3 P 0.0 Více
5-2 (7) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Irsko - Premier Division 2023-02-24 4 Drogheda United
0 - 0
1 - 1
Shamrock Rovers 4 2 R +1.0, +1.5 Méně
12-11 (23) 1-6 (7) 2 (1-1) 5 (5-0)
Irsko - Premier Division 2023-02-18 3 Sligo Rovers
0 - 1
1 - 1
Shamrock Rovers 3 1 R +0.5, +1.0 Méně
6-4 (10) 3-1 (4) 0 (0-0) 3 (3-0)
Irsko - Superpohár 2023-02-10 1 Derry City
2 - 0
2 - 0
Shamrock Rovers 2 P 0.0, -0.5 Méně
8-2 (10) 2-1 (3) 0 (0-0) 3 (2-1)
Irsko - Leinster Senior Cup 2023-02-04 1 UCD
0 - 3
1 - 4
Shamrock Rovers V +2.0 Více
1-6 (7) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Evropa - Přátelská utkání 2023-01-28 Shamrock Rovers
0 - 0
2 - 1
Wexford FC V -2.5 Méně
3-2 (5) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Evropa - Přátelská utkání 2023-01-28 Shamrock Rovers
4 - 0
7 - 1
Treaty United FC 1 V -2.5 Více
6-2 (8) 4-1 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Evropa - Přátelská utkání 2023-01-21 Shamrock Rovers
1 - 0
4 - 0
Bray Wanderers V -2.0 Více
4-3 (7) 2-0 (2) 1 (1-0) 4 (1-3)
Evropa - Přátelská utkání 2023-01-14 Lucan United
0 - 0
0 - 4
Shamrock Rovers V +2.5, +3.0 Více
1-9 (10) 1-5 (6) 2 (0-2) 0 (0-0)
Irsko - Premier Division 2022-11-06 UCD
0 - 1
0 - 2
Shamrock Rovers 1 V +2.0 Méně
1-7 (8) 0-5 (5) 1 (0-1) 2 (1-1)
Evropská konferenční liga UEFA 2022-11-03 2 Djurgarden
1 - 0
1 - 0
Shamrock Rovers 3 P -1.0 Méně 9.5 Méně
3-6 (9) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
Irsko - Premier Division 2022-10-30 2 Shamrock Rovers
1 - 0
1 - 0
Derry City 2 V 0.0 Méně
3-8 (11) 3-2 (5) 0 (0-0) 3 (0-3)
Evropská konferenční liga UEFA 2022-10-27 1 6 Shamrock Rovers
1 - 0
1 - 1
Gent 1 R +1.0 Méně 10.0 Více
7-10 (17) 3-4 (7) 3 (1-2) 1 (0-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
UCD Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Irsko - Premier Division 2023-06-05 2 Dundalk
2 - 1
4 - 1
UCD P -1.5, -2.0 Více 9.5
Irsko - Premier Division 2023-06-02 1 UCD
0 - 2
1 - 3
St Patrick's Athletic P +1.5, +2.0 Více 9.5
Irsko - Premier Division 2023-05-26 1 Drogheda United
2 - 1
3 - 1
UCD 2 P -1.0, -1.5 Více 10.0
Irsko - Premier Division 2023-05-19 2 Derry City
1 - 0
4 - 1
UCD 1 P -2.0, -2.5 Více 10.0
Irsko - Premier Division 2023-05-12 2 UCD
0 - 1
0 - 3
Shamrock Rovers 1 P +1.5, +2.0 Více 9.5
Irsko - Premier Division 2023-05-05 1 Shelbourne
1 - 0
1 - 0
UCD P -1.5 Méně 9.0 Více
5-5 (10) 2-1 (3) 0 (0-0) 4 (0-4)
Irsko - Premier Division 2023-05-01 1 UCD
0 - 1
0 - 2
Dundalk 2 P +0.5, +1.0 Méně 9.5 Méně
4-5 (9) 2-3 (5) 2 (1-1) 2 (2-0)
Irsko - Premier Division 2023-04-28 3 UCD
0 - 0
1 - 1
Bohemians Dublin 2 R +1.0, +1.5 Méně 9.5 Méně
0-4 (4) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Irsko - Premier Division 2023-04-22 1 Sligo Rovers
2 - 1
3 - 1
UCD P -1.5 Více 9.5 Více
11-1 (12) 10-0 (10) 5 (5-0) 2 (1-1)
Irsko - Premier Division 2023-04-14 3 UCD
1 - 0
1 - 0
Cork City 2 V +0.5, +1.0 Méně 10.0 Méně
2-2 (4) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Irsko - Premier Division 2023-04-10 2 Shamrock Rovers
2 - 0
3 - 0
UCD P -2.5, -3.0 Méně 10.5 Více
10-3 (13) 5-2 (7) 1 (1-0) 2 (1-1)
Irsko - Premier Division 2023-04-07 3 UCD
0 - 0
0 - 0
Shelbourne 2 R +1.0 Méně 9.0 Méně
2-5 (7) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Irsko - Leinster - Senior League 2023-04-02 2 UCD
3 - 2
4 - 4
Kilbarrack Utd 4 1 R 0.0 Více
6-6 (12) 2-3 (5) 2 (0-2) 3 (3-0)
Irsko - Premier Division 2023-03-31 St Patrick's Athletic
2 - 0
3 - 0
UCD 3 P -1.5 Více 9.5 Méně
5-3 (8) 2-3 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Irsko - Premier Division 2023-03-17 1 Bohemians Dublin
0 - 1
2 - 1
UCD 3 P -1.5, -2.0 Více 10.0 Méně
4-2 (6) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Irsko - Premier Division 2023-03-06 3 UCD
0 - 2
0 - 4
Derry City 2 P +1.5 Více
2-3 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Irsko - Premier Division 2023-03-03 2 Cork City
2 - 0
4 - 0
UCD 2 P -1.0 Více
6-0 (6) 4-0 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Irsko - Premier Division 2023-02-24 1 UCD
1 - 1
2 - 3
Sligo Rovers 2 P +0.5 Více
3-3 (6) 1-2 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Irsko - Leinster - Senior League 2023-02-19 3 UCD
0 - 2
1 - 2
Tolka Rovers 3 P -0.5, -1.0 Méně
2-5 (7) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Irsko - Premier Division 2023-02-17 2 Dundalk
1 - 0
1 - 1
UCD 2 R -1.5 Méně
10-7 (17) 3-3 (6) 0 (0-0) 6 (4-2)
Irsko - Leinster Senior Cup 2023-02-04 1 UCD
0 - 3
1 - 4
Shamrock Rovers P +2.0 Více
1-6 (7) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Irsko - play-off 2022-11-11 4 UCD
1 - 0
1 - 0
Waterford FC 2 1 V +0.5 Méně
0-5 (5) 0-4 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Irsko - Premier Division 2022-11-06 UCD
0 - 1
0 - 2
Shamrock Rovers 1 P +2.0 Méně
1-7 (8) 0-5 (5) 1 (0-1) 2 (1-1)
Irsko - Premier Division 2022-10-28 2 Finn Harps
1 - 1
1 - 3
UCD 2 V -0.5 Více
10-0 (10) 4-0 (4) 1 (1-0) 3 (3-0)
Irsko - Premier Division 2022-10-24 2 Shelbourne
1 - 0
1 - 1
UCD 2 R -1.0, -1.5 Méně
5-1 (6) 4-0 (4) 3 (3-0) 0 (0-0)
Irsko - Premier Division 2022-10-21 4 UCD
1 - 1
2 - 1
Drogheda United V 0.0, +0.5 Více
4-3 (7) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Irsko - FAI Intermediate Cup 2022-10-16 1 UCD
0 - 2
0 - 2
Maynooth University Town FC P +0.5, +1.0 Méně
4-1 (5) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Irsko - Premier Division 2022-10-07 UCD
0 - 1
0 - 2
Sligo Rovers 2 P +0.5 Méně
3-5 (8) 1-2 (3) 2 (1-1) 2 (0-2)
Irsko - Premier Division 2022-09-30 2 Bohemians Dublin
1 - 0
1 - 0
UCD 3 1 P -0.5, -1.0 Méně
7-2 (9) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Irsko - Premier Division 2022-09-26 1 Shamrock Rovers
1 - 0
1 - 0
UCD 3 P -1.5, -2.0 Méně
8-2 (10) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 1.056 12 29
Poločas 1.3 4 17
Asijský hendikep
Celý zápas (-3.0) Domácí@1.975 Hosté@1.875
Poločas (-1.25) Domácí@1.925 Hosté@1.875
Rohy celkem
Celý zápas (10.0) Ví[email protected] Méně@1.95
Poločas (5.0) Ví[email protected] Méně@1.75
Góly celkem
Celý zápas (3.75) Ví[email protected] Méně@2.1
Poločas (1.75) Více@2 Méně@1.8


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 4 - 0 , Roh: 9 - 2

Roh: 10.0 , Hendikep: -3.0 , Góly: 3.5, 4.0

9
Střela na branku
0
13
Střela mimo
3
147
Útok
54
55
Nebezpečný útok
18
77
Držení míče %
23

Skóre: 3 - 0 , Roh: 2 - 2 Poločas

Roh: 5.0 , Hendikep: -1.0, -1.5 , Góly: 1.5, 2.0

5
Střela na branku
0
6
Střela mimo
2
70
Útok
29
22
Nebezpečný útok
10
81
Držení míče %
19
  • 13' - 1st Offside - Shamrock Rovers
  • 15' - 1st Goal - Shamrock Rovers
  • 18' - 1st Corner - UCD
  • 19' - 2nd Corner - UCD
  • 19' - 2nd Offside - Shamrock Rovers
  • 22' - 3rd Corner - Shamrock Rovers
  • 26' - 2nd Goal - Shamrock Rovers
  • 28' - 4th Corner - Shamrock Rovers
  • 31' - 3rd Offside - UCD
  • 36' Substitution - Gaffney for Greene - Shamrock Rovers
  • 43' - 3rd Goal - Shamrock Rovers
  • 3-0 score at the end of First Half
  • 46' Substitution - Cruise for Byrne - Shamrock Rovers
  • 46' Substitution - Nugent for Poom - Shamrock Rovers
  • 46' Substitution - Noonan for Lopes - Shamrock Rovers
  • 51' - 4th Offside - Shamrock Rovers
  • 56' - 4th Goal - Shamrock Rovers
  • 62' Substitution - Burt for Burke - Shamrock Rovers
  • 65' - 5th Corner - Shamrock Rovers
  • Race to 3 Corners - Shamrock Rovers
  • 62' Substitution - Kinsella-Bishop for Norris - UCD
  • 71' - 6th Corner - Shamrock Rovers
  • Race to 5 Corners - Shamrock Rovers
  • 73' - 7th Corner - Shamrock Rovers
  • 79' Substitution - Bowden for O'Brien - UCD
  • 84' - 8th Corner - Shamrock Rovers
  • 86' - 5th Offside - Shamrock Rovers
  • 89' Substitution - Donoghue for Barr - UCD
  • 90' - 9th Corner - Shamrock Rovers
  • Race to 7 Corners - Shamrock Rovers
  • 90+2' - 10th Corner - Shamrock Rovers
  • Race to 9 Corners - Shamrock Rovers
  • 90+2' - 11th Corner - Shamrock Rovers
  • 4-0 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění