Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 1.75
Góly celkem
–
Rohy celkem
0.0
Sete
Sete vs Le Mans Profil týmů
Sete
Hodnocení se připravuje
PVRVVPRRVRNedávnéPokles-0.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 10
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůMéně1/10
Asijský handicapKryje7/10
Le Mans
Hodnocení se připravuje
VRRVPVPRPVNedávnéStabilní+0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 21
Více než 9.5 rohůMéně1/10
Více než 2.5 gólůMéně2/10
Asijský handicapNekryje4/10
Neudrží vedení
Sete vs Le Mans Fakta o zápasu
Sete
4V-4R-2P v posledních 10 zápasech, s 9 vstřelenými a 5 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.9 pro, 0.5 proti. Výhry 40%, AH výhra 70%, góly Over 50%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 40%4
Remíza 40%4
Prohra 20%2
Góly celkem 1.5, 2.0
Více 50%5
Neplatné 0%0
Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 70%7
Neplatné 0%0
Prohra 30%3
Le Mans
4V-3R-3P v posledních 10 zápasech, s 11 vstřelenými a 9 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.1 pro, 0.9 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 80%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 40%4
Remíza 30%3
Prohra 30%3
Góly celkem 1.5, 2.0
Více 80%8
Neplatné 0%0
Méně 20%2
Asijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 0%0
Prohra 60%6
Poslední
| Sete | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Le Mans | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Sete | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Le Mans | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 1.5, 2.0
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.40,
Sm. odch.: 1.70, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 70%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Sete vs Le Mans Časové rozložení gólů/rohů
Sete vs Le Mans Vzájemné zápasy
Sete vs Le Mans Zobrazit celé H2H →| Sete Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francie - League 3 | 2020-10-09 | 1 Le Mans |
0 - 0
1 - 1
|
Sete 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Sete Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francie - League 3 | 2021-02-27 | 1 Sete |
0 - 0
0 - 0
|
SC Bastia 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Francie - League 3 | 2021-02-09 | 3 Annecy |
0 - 0
0 - 2
|
Sete 2 | V | 0.0 | Push |
|
||||||
| Francie - League 3 | 2021-01-22 | 4 Sete |
0 - 0
0 - 0
|
Cholet 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Francie - League 3 | 2021-01-15 | 2 Lyon Duchere |
0 - 0
0 - 0
|
Sete 1 | R | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Francie - League 3 | 2020-12-18 | 1 2 US Orleans |
0 - 0
2 - 0
|
Sete 1 1 | P | -0.5 | Push |
|
||||||
| Francie - League 3 | 2020-11-24 | 3 Villefranche |
0 - 0
0 - 1
|
Sete 3 | V | -0.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Francie - League 3 | 2020-10-13 | 3 Sete |
0 - 0
1 - 0
|
Bourg-Peronnas 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Francie - League 3 | 2020-10-09 | 1 Le Mans |
0 - 0
1 - 1
|
Sete 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Francie - League 3 | 2020-10-02 | 2 Sete |
1 - 0
4 - 0
|
Boulogne 1 | V | 0.0 | Více |
|
3-11 (14) | 2-6 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Francie - League 3 | 2020-09-29 | 2 US Quevilly |
0 - 0
2 - 0
|
Sete 3 | P | 0.0 | Push | 8.5 | Více |
|
6-3 (9) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Francie - League 3 | 2020-09-04 | 2 Sete |
0 - 0
0 - 0
|
Annecy 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Francie - League 3 | 2020-09-01 | 2 Cholet |
1 - 1
3 - 1
|
Sete 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
7-3 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Francie - League 3 | 2020-08-28 | 2 Sete |
0 - 1
3 - 1
|
Lyon Duchere 3 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Francie - League 3 | 2020-08-21 | 3 Stade Briochin |
2 - 0
2 - 1
|
Sete 4 | P | 0.0 | Více | 8.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Francie - Championnat National | 2020-02-22 | 1 Sete |
2 - 0
3 - 1
|
Stade Bordelais 3 | V | -2.0, -2.5 | Více | 9.0 | Push |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francie - Championnat National | 2020-01-11 | 2 Colomiers |
0 - 0
0 - 1
|
Sete 2 | V | 0.0 | Méně |
|
4-8 (12) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 6 (2-4) | ||
| Francie - Championnat National | 2019-11-09 | 2 Sete |
2 - 0
2 - 0
|
Blois Foot 41 2 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
7-4 (11) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Francie - Championnat National | 2019-10-05 | 2 Montpellier II |
1 - 2
2 - 4
|
Sete 4 | V | 0.0 | Více |
|
4-9 (13) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 3 (3-0) | ||
| Francie - Championnat National | 2019-08-10 | 2 Bourges Foot |
1 - 0
4 - 0
|
Sete 3 | P | 0.0 | Více |
|
3-6 (9) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Championnat National | 2019-05-25 | 1 1 Sete |
0 - 1
1 - 1
|
Asf Andrezieux 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Championnat National | 2019-04-13 | 1 2 Blois Foot 41 |
1 - 1
1 - 1
|
Sete 2 | R | -0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
0-15 (15) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 7 (0-7) |
| Francie - Championnat National | 2019-04-06 | 3 Sete |
1 - 0
4 - 0
|
Bordeaux II 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 3 (3-0) | ||
| Francie - Championnat National | 2019-02-16 | 1 Sete |
1 - 0
2 - 0
|
Les Herbiers 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Pohár | 2019-01-22 | 1 Sete |
0 - 0
0 - 1
|
Lille 1 | P | +1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
12-5 (17) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Francie - Pohár | 2019-01-05 | Sete |
0 - 0
1 - 0
|
Limonest 2 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
11-4 (15) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 6 (2-4) |
| Francie - Championnat National | 2018-12-21 | 4 Sete |
0 - 0
2 - 0
|
Nimes II 3 | V | -0.5 | Push |
|
7-4 (11) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Francie - Championnat National | 2016-06-04 | 1 Martigues |
0 - 0
0 - 1
|
Sete 1 | V | -0.5 | Méně |
|
1-8 (9) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Francie - Championnat National | 2016-05-14 | 1 Pau |
0 - 0
1 - 0
|
Sete 3 1 | P | -1.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Francie - Championnat National | 2016-03-26 | 2 Tarbes |
1 - 0
1 - 1
|
Sete 4 | R | 0.0 | Push | 9.5 | Více |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Francie - Championnat National | 2016-03-19 | 2 Marignane |
1 - 0
3 - 0
|
Sete 3 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-2 (4) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Le Mans Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francie - League 3 | 2021-03-05 | 1 Le Mans |
0 - 0
2 - 0
|
Villefranche 1 | V | 0.0 | Push |
|
||||||
| Francie - League 3 | 2021-02-27 | 1 Bourg-Peronnas |
1 - 0
2 - 0
|
Le Mans 2 | P | 0.0 | Push |
|
||||||
| Francie - League 3 | 2021-02-19 | 1 Le Mans |
1 - 0
1 - 1
|
FC Bastia-Borgo 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
||||||
| Francie - League 3 | 2021-02-08 | SC Bastia |
0 - 0
1 - 0
|
Le Mans | P | -0.5 | Méně | 8.0 |
|
|||||
| Francie - League 3 | 2021-01-25 | 1 Le Mans |
1 - 1
2 - 1
|
Red Star FC 93 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 8.0 |
|
|||||
| Francie - League 3 | 2021-01-15 | 1 US Quevilly |
1 - 0
2 - 0
|
Le Mans 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Francie - League 3 | 2020-12-18 | 1 3 Lyon Duchere |
0 - 1
1 - 3
|
Le Mans 2 1 | V | 0.0 | Více | 8.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Francie - League 3 | 2020-12-11 | 1 Le Mans |
0 - 0
0 - 0
|
US Orleans 2 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Francie - League 3 | 2020-12-04 | 2 Le Mans |
1 - 0
1 - 1
|
Stade Briochin 1 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Francie - League 3 | 2020-11-30 | 3 Avranches |
0 - 0
0 - 2
|
Le Mans 2 | V | 0.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francie - League 3 | 2020-10-26 | 1 Le Mans |
0 - 0
0 - 0
|
Laval 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Francie - League 3 | 2020-10-13 | 1 Concarneau |
1 - 0
3 - 1
|
Le Mans 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Francie - League 3 | 2020-10-09 | 1 Le Mans |
0 - 0
1 - 1
|
Sete 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Francie - League 3 | 2020-10-02 | 1 2 Villefranche |
0 - 0
0 - 1
|
Le Mans 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 8.0 | Více |
|
4-5 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Francie - League 3 | 2020-09-25 | 1 5 Le Mans |
1 - 0
1 - 0
|
Bourg-Peronnas 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
7-0 (7) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Francie - League 3 | 2020-09-18 | 1 2 FC Bastia-Borgo |
0 - 1
1 - 1
|
Le Mans 1 | R | 0.0, +0.5 | Push | 8.0 | Více |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Francie - League 3 | 2020-09-11 | 2 Boulogne |
0 - 0
0 - 0
|
Le Mans 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 8.0 | Push |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Francie - League 3 | 2020-09-07 | 3 Le Mans |
0 - 2
1 - 3
|
SC Bastia 3 | P | 0.0 | Více | 8.5 | Více |
|
9-4 (13) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Francie - League 3 | 2020-09-01 | 1 Red Star FC 93 |
0 - 0
0 - 0
|
Le Mans 1 | R | 0.0 | Méně | 8.0 | Push |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Francie - League 3 | 2020-08-28 | 2 Le Mans |
0 - 2
2 - 2
|
US Quevilly 1 | R | -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
12-2 (14) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Francie - League 3 | 2020-08-21 | 3 Annecy |
2 - 3
3 - 3
|
Le Mans 1 | R | 0.0 | Více | 8.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2020-08-01 | 1 Auxerre |
2 - 1
3 - 2
|
Le Mans | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
9-2 (11) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2020-07-25 | Le Mans |
0 - 1
0 - 2
|
St Pryve St Hilaire | P | -1.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Francie - Ligue 2 | 2020-03-06 | 1 2 Chambly Thelle FC |
0 - 1
2 - 2
|
Le Mans 3 1 | R | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
2-7 (9) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Francie - Ligue 2 | 2020-02-28 | 2 Le Mans |
1 - 0
2 - 1
|
Guingamp | V | 0.0, +0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Francie - Ligue 2 | 2020-02-21 | 1 AC Ajaccio |
1 - 0
2 - 0
|
Le Mans 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Francie - Ligue 2 | 2020-02-14 | 1 Le Mans |
0 - 0
0 - 0
|
Rodez 2 | R | 0.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Francie - Ligue 2 | 2020-02-07 | 1 1 Sochaux |
1 - 0
1 - 0
|
Le Mans 3 | P | -0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Francie - Ligue 2 | 2020-02-04 | 1 Lorient |
1 - 1
4 - 2
|
Le Mans 4 | P | -1.0, -1.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Francie - Ligue 2 | 2020-01-31 | 2 Le Mans |
0 - 0
1 - 1
|
Nancy 2 | R | 0.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.5 | 2.75 | 3 |
| Poločas | 3.4 | 1.833 | 3.6 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@1.775 | Hosté@2.025 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.825 | Hosté@1.975 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (1.75) | Ví[email protected] | Méně@2.075 |
| Poločas (0.75) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
Živé události
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.5, 2.0
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

