so, Apr 22, 2023 · 16:00
0 - 1
Celý zápas · Pol. 0-0
NejstaršíNedávné
PVPPVV
2.00
3.40
3.10
NedávnéNejstarší
PPRVPP

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.5
Góly celkem
–
Rohy celkem
-0.25
SC Espinho U19
SC Espinho U19
RRPRPVPPVVNedávnéZlepšení+1.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 17
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Padroense U19
VPPPPPVRPPNedávnéStabilní-0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 15
Více než 9.5 rohůVíce8/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapNekryje2/10
SC Espinho U19

3V-3R-4P v posledních 10 zápasech, s 14 vstřelenými a 21 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.4 pro, 2.1 proti. Výhry 30%, AH výhra 50%, góly Over 30%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 30%3 Remíza 30%3 Prohra 40%4
Góly celkem 3.5
Více 30%3 Neplatné 0%0 Méně 70%7
Asijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 0%0 Prohra 50%5
Padroense U19

2V-1R-7P v posledních 10 zápasech, s 17 vstřelenými a 31 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.7 pro, 3.1 proti. Výhry 20%, AH výhra 20%, góly Over 70%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 20%2 Remíza 10%1 Prohra 70%7
Góly celkem 3.5
Více 70%7 Neplatné 0%0 Méně 30%3
Asijský hendikep
Výhra 20%2 Neplatné 10%1 Prohra 70%7
Poslední
SC Espinho U19
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Padroense U19
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
SC Espinho U19
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Padroense U19
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

SC Espinho U19 Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Portugalsko - Liga U19 2023-02-18 1 1 Padroense U19
1 - 2
3 - 4
SC Espinho U19 3 V -0.5 Více
Portugalsko - Liga U19 2022-11-05 2 Padroense U19
1 - 1
3 - 1
SC Espinho U19 3 1 P 0.0, -0.5 Více
Portugalsko - Liga U19 2019-05-18 Padroense U19
2 - 0
6 - 0
SC Espinho U19 P -0.5, -1.0 Více
Portugalsko - Liga U19 2018-12-08 1 2 SC Espinho U19
0 - 1
0 - 3
Padroense U19 6 P 0.0, -0.5 Více
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
SC Espinho U19 Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Portugalsko - Liga U19 2023-04-08 3 Uniao Nogueirense U19
0 - 0
0 - 1
SC Espinho U19 2 V -1.0 Méně
Portugalsko - Liga U19 2023-04-01 SC Espinho U19
3 - 0
3 - 0
Penafiel U19 1 1 V 0.0 Více
Portugalsko - Liga U19 2023-03-11 3 SC Espinho U19
0 - 1
0 - 3
Sousense U19 4 P 0.0, -0.5 Push
Portugalsko - Liga U19 2023-03-04 2 Leixoes U19
0 - 0
3 - 0
SC Espinho U19 1 P -1.5, -2.0 Push
Portugalsko - Liga U19 2023-02-18 1 1 Padroense U19
1 - 2
3 - 4
SC Espinho U19 3 V -0.5 Více
Portugalsko - Liga U19 2023-02-11 2 SC Espinho U19
0 - 0
0 - 2
Valadares Gaia FC U19 3 P +0.5 Méně
2-7 (9) 0-4 (4) 0 (0-0) 2 (0-2)
Portugalsko - Liga U19 2023-01-28 1 1 Sousense U19
0 - 1
1 - 1
SC Espinho U19 R 0.0, -0.5 Méně
12-1 (13) 5-1 (6) 1 (1-0) 3 (3-0)
Portugalsko - Liga U19 2023-01-21 1 SC Espinho U19
0 - 3
1 - 5
Feirense U19 2 1 P +1.0 Více
1-7 (8) 1-4 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Portugalsko - Liga U19 2023-01-14 1 SC Lamego U19
1 - 1
3 - 3
SC Espinho U19 1 R +0.5 Více
9-4 (13) 5-2 (7) 6 (4-2) 1 (0-1)
Portugalsko - Liga U19 2023-01-07 2 2 SC Espinho U19
0 - 0
1 - 1
Uniao Nogueirense U19 3 R 0.0, +0.5 Méně
7-6 (13) 5-2 (7) 1 (0-1) 2 (1-1)
Portugalsko - Liga U19 2022-12-10 2 Leixoes U19
1 - 0
5 - 1
SC Espinho U19 1 P -1.5, -2.0 Více
5-3 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugalsko - Liga U19 2022-12-03 5 SC Espinho U19
0 - 0
0 - 0
Lusitania Lourosa U19 4 R +1.5 Méně
4-11 (15) 3-5 (8) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugalsko - Liga U19 2022-11-26 3 Valadares Gaia FC U19
0 - 1
0 - 2
SC Espinho U19 4 V -1.0 Méně
7-6 (13) 4-2 (6) 3 (1-2) 3 (3-0)
Portugalsko - Liga U19 2022-11-12 1 SC Espinho U19
1 - 0
1 - 1
Penafiel U19 1 R 0.0, -0.5 Méně
8-5 (13) 7-0 (7) 3 (3-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Liga U19 2022-11-05 2 Padroense U19
1 - 1
3 - 1
SC Espinho U19 3 1 P 0.0, -0.5 Více
5-5 (10) 4-2 (6) 4 (2-2) 1 (0-1)
Portugalsko - Liga U19 2022-10-29 2 SC Espinho U19
0 - 2
2 - 3
Sousense U19 4 P -0.5 Více
7-4 (11) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugalsko - Liga U19 2022-10-22 1 3 Feirense U19
1 - 0
3 - 0
SC Espinho U19 1 1 P -1.0, -1.5 Méně
5-0 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugalsko - Liga U19 2022-10-15 1 3 SC Espinho U19
0 - 0
2 - 0
SC Lamego U19 2 1 V -2.0, -2.5 Méně
8-2 (10) 3-1 (4) 0 (0-0) 4 (3-1)
Portugalsko - Liga U19 2022-10-08 1 3 Uniao Nogueirense U19
1 - 1
2 - 3
SC Espinho U19 3 V 0.0, -0.5 Více
3-4 (7) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugalsko - Liga U19 2022-10-01 1 SC Espinho U19
0 - 0
0 - 1
Leixoes U19 5 1 P +2.0 Méně
6-8 (14) 3-5 (8) 6 (2-4) 3 (2-1)
Portugalsko - Liga U19 2022-09-17 5 Lusitania Lourosa U19
0 - 0
2 - 0
SC Espinho U19 1 P 0.0, -0.5 Méně
8-3 (11) 3-2 (5) 2 (0-2) 4 (3-1)
Portugalsko - Liga U19 2022-09-10 2 SC Espinho U19
0 - 3
1 - 4
Valadares Gaia FC U19 P 0.0, -0.5 Více
4-4 (8) 3-1 (4) 3 (3-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Liga U19 2019-05-18 Padroense U19
2 - 0
6 - 0
SC Espinho U19 P -0.5, -1.0 Více
4-1 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 3 (3-0)
Portugalsko - Liga U19 2019-05-11 2 SC Espinho U19
1 - 0
1 - 2
Amarante U19 1 P 0.0, +0.5 Méně
3-5 (8) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Portugalsko - Liga U19 2019-05-04 1 Trofense U19
2 - 0
2 - 1
SC Espinho U19 1 P 0.0, -0.5 Push
3-6 (9) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Portugalsko - Liga U19 2019-03-16 1 2 SC Espinho U19
0 - 0
0 - 3
Trofense U19 3 P 0.0 Více
2-8 (10) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (1-1)
Portugalsko - Liga U19 2019-03-09 1 Abambres SC U19
0 - 0
0 - 0
SC Espinho U19 6 R 0.0, -0.5 Méně
7-8 (15) 5-1 (6) 1 (1-0) 3 (0-3)
Portugalsko - Liga U19 2019-01-19 1 5 SC Espinho U19
0 - 2
2 - 4
FC Cesarense U19 3 P -0.5 Více
7-5 (12) 4-2 (6) 1 (0-1) 3 (1-2)
Portugalsko - Liga U19 2019-01-12 3 Trofense U19
0 - 1
2 - 2
SC Espinho U19 3 R -0.5, -1.0 Více
6-4 (10) 2-3 (5) 1 (0-1) 3 (3-0)
Portugalsko - Liga U19 2019-01-05 1 2 SC Espinho U19
1 - 0
3 - 1
Abambres SC U19 2 1 V 0.0, -0.5 Více
4-8 (12) 4-3 (7) 1 (1-0) 3 (0-3)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Padroense U19 Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Portugalsko - Liga U19 2023-04-15 2 Padroense U19
2 - 2
4 - 5
Sousense U19 5 P 0.0, -0.5 Více
Portugalsko - Liga U19 2023-04-08 Padroense U19
0 - 2
0 - 5
Leixoes U19 1 P +0.5 Více
Portugalsko - Liga U19 2023-03-11 1 Penafiel U19
1 - 0
2 - 2
Padroense U19 2 R 0.0 Více
Portugalsko - Liga U19 2023-03-04 2 Padroense U19
1 - 0
3 - 0
Valadares Gaia FC U19 2 1 V 0.0, -0.5 Push
Portugalsko - Liga U19 2023-02-25 3 Uniao Nogueirense U19
1 - 0
4 - 1
Padroense U19 4 P -0.5 Více
Portugalsko - Liga U19 2023-02-18 1 1 Padroense U19
1 - 2
3 - 4
SC Espinho U19 3 P -0.5 Více
6-6 (12) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Liga U19 2023-02-11 1 Sousense U19
0 - 0
2 - 0
Padroense U19 1 1 P 0.0 Méně
7-4 (11) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugalsko - Liga U19 2023-01-28 Feirense U19
3 - 0
5 - 1
Padroense U19 P -1.5 Více
4-3 (7) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugalsko - Liga U19 2023-01-14 Uniao Nogueirense U19
2 - 0
2 - 0
Padroense U19 1 P -0.5 Méně
12-6 (18) 5-1 (6) 1 (1-0) 4 (2-2)
Portugalsko - Liga U19 2023-01-07 4 Padroense U19
2 - 1
3 - 2
Leixoes U19 4 V +1.0, +1.5 Více
4-5 (9) 1-3 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Liga U19 2022-12-10 2 3 Lusitania Lourosa U19
0 - 0
1 - 1
Padroense U19 3 R -1.5, -2.0 Méně
4-1 (5) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Liga U19 2022-12-03 1 Padroense U19
0 - 2
0 - 2
Valadares Gaia FC U19 P 0.0, -0.5 Méně
8-3 (11) 3-2 (5) 2 (1-1) 3 (2-1)
Portugalsko - Liga U19 2022-11-26 Penafiel U19
0 - 1
0 - 2
Padroense U19 V 0.0 Méně
5-5 (10) 1-1 (2) 1 (0-1) 2 (1-1)
Portugalsko - Liga U19 2022-11-12 3 Sousense U19
0 - 0
2 - 1
Padroense U19 3 P 0.0, -0.5 Méně
5-2 (7) 4-2 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Portugalsko - Liga U19 2022-11-05 2 Padroense U19
1 - 1
3 - 1
SC Espinho U19 3 1 V 0.0, -0.5 Více
5-5 (10) 4-2 (6) 4 (2-2) 1 (0-1)
Portugalsko - Liga U19 2022-10-29 1 Padroense U19
0 - 0
0 - 1
Feirense U19 1 1 P +1.0, +1.5 Méně
11-6 (17) 5-1 (6) 1 (1-0) 4 (2-2)
Portugalsko - Liga U19 2022-10-15 1 1 Padroense U19
0 - 1
0 - 2
Uniao Nogueirense U19 2 P 0.0, -0.5 Méně
10-8 (18) 3-3 (6) 3 (0-3) 3 (2-1)
Portugalsko - Liga U19 2022-10-08 Leixoes U19
1 - 1
5 - 1
Padroense U19 1 P -2.0 Více
7-4 (11) 3-2 (5) 0 (0-0) 3 (3-0)
Portugalsko - Liga U19 2022-10-01 3 Padroense U19
1 - 2
1 - 6
Lusitania Lourosa U19 2 P 0.0, -0.5 Více
1-7 (8) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Liga U19 2022-09-10 2 Padroense U19
2 - 0
2 - 0
Penafiel U19 4 V -0.5 Méně
4-3 (7) 3-2 (5) 2 (1-1) 1 (0-1)
Portugalsko - Liga U19 2022-01-19 2 Penafiel U19
0 - 0
1 - 2
Padroense U19 4 V 0.0 Více
4-12 (16) 2-5 (7) 1 (0-1) 2 (0-2)
Portugalsko - Liga U19 2022-01-15 3 Padroense U19
1 - 0
5 - 0
Sousense U19 1 V 0.0, -0.5 Více
5-4 (9) 3-2 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Liga U19 2021-12-11 1 Padroense U19
0 - 0
0 - 1
Academico Viseu U19 5 P 0.0 Méně
7-5 (12) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugalsko - Liga U19 2021-05-29 4 Varzim U19
0 - 1
1 - 2
Padroense U19 2 V +1.0 Méně
9-10 (19) 2-7 (9) 2 (0-2) 4 (3-1)
Portugalsko - Liga U19 2020-01-11 Padroense U19
1 - 0
4 - 1
SC Regua U19 V -2.0 Více
5-0 (5) 4-0 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Portugalsko - Liga U19 2019-12-07 2 Padroense U19
0 - 1
1 - 3
Sousense U19 2 P 0.0, +0.5 Více
6-0 (6) 3-0 (3) 2 (2-0) 2 (2-0)
Portugalsko - Liga U19 2019-05-18 Padroense U19
2 - 0
6 - 0
SC Espinho U19 V -0.5, -1.0 Více
4-1 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 3 (3-0)
Portugalsko - Liga U19 2019-03-23 Padroense U19
1 - 0
3 - 2
SC Lamego U19 V -0.5, -1.0 Více
8-6 (14) 4-2 (6) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugalsko - Liga U19 2019-02-16 3 Padroense U19
1 - 1
3 - 1
Abambres SC U19 2 V -1.0 Více
5-5 (10) 2-5 (7) 5 (2-3) 1 (1-0)
Portugalsko - Liga U19 2019-01-12 Amarante U19
0 - 0
1 - 0
Padroense U19 4 P -0.5 Méně
5-5 (10) 2-3 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 2 3.4 3.1
Poločas 2.4 2.75 3.1
Asijský hendikep
Celý zápas (-0.25) Domácí@1.8 Hosté@2
Poločas (-0.25) Domácí@2.075 Hosté@1.725
Góly celkem
Celý zápas (3.5) Ví[email protected] Méně@2.05
Poločas (1.5) Ví[email protected] Méně@1.875


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 1 , Roh: 4 - 5

Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 3.5

4
Střela na branku
7
9
Střela mimo
11
160
Útok
130
74
Nebezpečný útok
78

Skóre: 0 - 0 , Roh: 2 - 2 Poločas

Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.5

3
Střela na branku
2
5
Střela mimo
4
77
Útok
63
41
Nebezpečný útok
34
  • 11' - 1st Corner - SC Espinho U19
  • 22' - 1st Yellow Card - Padroense U19
  • 27' - 2nd Corner - Padroense U19
  • 41' - 3rd Corner - Padroense U19
  • 45' - 4th Corner - SC Espinho U19
  • 45+2' - 2nd Yellow Card - SC Espinho U19
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 59' - 1st Goal - Padroense U19
  • Race to 3 Corners - Padroense U19
  • 63' - 5th Corner - Padroense U19
  • 65' - 6th Corner - Padroense U19
  • Race to 5 Corners - Padroense U19
  • 68' - 7th Corner - Padroense U19
  • 85' - 8th Corner - SC Espinho U19
  • 90' - 1st Offside - SC Espinho U19
  • 90+2' - 3rd Yellow Card - SC Espinho U19
  • 90+6' - 2nd Offside - Padroense U19
  • 90+7' - 9th Corner - SC Espinho U19
  • 0-1 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění