st, Nov 18, 2026 · 21:00
NejstaršíNedávné
PPVVRP
2.20
3.20
3.30
NedávnéNejstarší
VPVPPP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.25
Góly celkem
–
Rohy celkem
+0.25
Fluminense
Sao Paulo vs Fluminense Profil týmů
81Celkem
Sao PauloBrazílie - Serie A · Síla v porovnání s 24 týmy ligy, posledních 365 dní
Silná stránkaRohy získanéSlabá stránkaÚtok
PPRVPPVVRPNedávnéStabilní+0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapNekryjeKryto 4/10
Pomalý start · inkasuje první v 6 z 10Více než 2.5 karty v 9 z posledních 10Vyhrál 3 z posledních 10
77Celkem
FluminenseBrazílie - Serie A · Síla v porovnání s 24 týmy ligy, posledních 365 dní
Silná stránkaObranaSlabá stránkaRohy získané
PPVVPPPVPVNedávnéPokles-0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapNekryjeKryto 4/10
Pomalý start · inkasuje první v 6 z 10Více než 2.5 karty v 9 z posledních 10Oba skórovaly v 7 z posledních 10
Sao Paulo vs Fluminense Fakta o zápasu
Sao Paulo
3V-2R-5P v posledních 10 zápasech, s 9 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.9 pro, 1.3 proti. Výhry 30%, AH výhra 40%, góly Over 30%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 30%3
Remíza 20%2
Prohra 50%5
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 30%3
Neplatné 0%0
Méně 70%7
Asijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 0%0
Prohra 60%6
Fluminense
4V-0R-6P v posledních 10 zápasech, s 15 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.5 pro, 1.4 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 80%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 40%4
Remíza 0%0
Prohra 60%6
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 80%8
Neplatné 0%0
Méně 20%2
Asijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 10%1
Prohra 50%5
Poslední
| Sao Paulo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Fluminense | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Sao Paulo | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Fluminense | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.58,
Sm. odch.: 1.61, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 50%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Sao Paulo vs Fluminense Časové rozložení gólů/rohů
Sao Paulo vs Fluminense Vzájemné zápasy
Sao Paulo vs Fluminense Zobrazit celé H2H →| Sao Paulo Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Serie A | 2026-05-16 | 2 Fluminense |
2 - 0
2 - 1
|
Sao Paulo 4 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie A | 2025-07-27 | 3 Sao Paulo |
1 - 0
3 - 1
|
Fluminense 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Serie A | 2024-09-01 | 4 Fluminense |
1 - 0
2 - 0
|
Sao Paulo 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Serie A | 2024-05-14 | 5 Sao Paulo |
1 - 1
2 - 1
|
Fluminense 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie A | 2023-11-23 | 5 Fluminense |
0 - 0
1 - 0
|
Sao Paulo 5 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie A | 2023-07-01 | Sao Paulo |
0 - 0
0 - 0
|
Fluminense 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
2-0 (2) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie A | 2022-11-05 | 1 Fluminense |
0 - 1
3 - 1
|
Sao Paulo 1 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-3 (11) | 6-2 (8) | 5 (5-0) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Serie A | 2022-07-17 | 4 Sao Paulo |
2 - 1
2 - 2
|
Fluminense 2 | R | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie A | 2021-09-13 | 5 Fluminense |
0 - 0
2 - 1
|
Sao Paulo 4 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Brazílie - Serie A | 2021-05-30 | 1 Sao Paulo |
0 - 0
0 - 0
|
Fluminense 2 | R | -0.5 | Méně | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie A | 2020-12-27 | 3 Fluminense |
0 - 1
1 - 2
|
Sao Paulo 1 | V | +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
0-2 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie A | 2020-09-06 | 3 Sao Paulo |
0 - 1
3 - 1
|
Fluminense | V | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie A | 2019-11-07 | 2 Sao Paulo |
0 - 2
0 - 2
|
Fluminense 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie A | 2019-07-27 | 1 Fluminense |
1 - 1
1 - 2
|
Sao Paulo 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie A | 2018-09-02 | 1 2 Sao Paulo |
0 - 0
1 - 1
|
Fluminense 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Sao Paulo Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Serie A | 2026-10-29 | 2 Bahia |
2 - 2
3 - 2
|
Sao Paulo 3 | P | -0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie A | 2026-10-24 | 3 Mirassol |
1 - 1
1 - 1
|
Sao Paulo 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Serie A | 2026-10-18 | 2 Sao Paulo |
0 - 0
1 - 0
|
Vasco Da Gama 2 | V | 0.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie A | 2026-10-11 | 5 Sao Paulo |
1 - 1
2 - 1
|
Vitoria 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Serie A | 2026-10-08 | 2 Cruzeiro |
1 - 0
2 - 0
|
Sao Paulo 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Serie A | 2026-10-03 | 1 Sao Paulo |
1 - 1
1 - 2
|
Santos 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
14-1 (15) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Brazílie - Serie A | 2026-09-20 | 1 Sao Paulo |
1 - 0
1 - 0
|
Internacional 3 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Copa Sudamericana | 2026-09-16 | 2 Sao Paulo |
0 - 0
1 - 1
|
Boca Juniors 1 | R | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie A | 2026-09-12 | 4 Palmeiras |
1 - 0
2 - 0
|
Sao Paulo 1 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-6 (15) | 6-3 (9) | 5 (3-2) | 4 (3-1) |
| Copa Sudamericana | 2026-09-09 | 1 Boca Juniors |
0 - 0
1 - 0
|
Sao Paulo 1 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie A | 2026-09-05 | 1 Sao Paulo |
0 - 0
2 - 0
|
Atletico Mineiro 1 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
16-2 (18) | 8-1 (9) | 1 (1-0) | 6 (6-0) |
| Brazílie - Serie A | 2026-08-30 | 1 Sao Paulo |
2 - 0
2 - 1
|
Bragantino 4 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
9-7 (16) | 6-3 (9) | 6 (5-1) | 3 (1-2) |
| Brazílie - Serie A | 2026-08-23 | 4 Chapecoense |
1 - 0
1 - 0
|
Sao Paulo | P | +0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Copa Sudamericana | 2026-08-19 | 3 Sao Paulo |
1 - 0
3 - 1
|
Bolivar 4 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie A | 2026-08-16 | 2 Sao Paulo |
1 - 0
1 - 1
|
Coritiba 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Copa Sudamericana | 2026-08-12 | Bolivar |
0 - 1
1 - 1
|
Sao Paulo 2 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-4 (12) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Serie A | 2026-08-08 | 4 Gremio |
0 - 1
2 - 1
|
Sao Paulo 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
7-7 (14) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 6 (0-6) |
| Brazílie - Serie A | 2026-07-26 | 1 Flamengo |
0 - 0
1 - 1
|
Sao Paulo 3 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Serie A | 2026-07-23 | Sao Paulo |
1 - 0
1 - 2
|
Athletico Paranaense 1 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Serie A | 2026-06-01 | 1 Remo |
0 - 0
1 - 0
|
Sao Paulo 2 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-7 (13) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Copa Sudamericana | 2026-05-26 | 1 Sao Paulo |
2 - 0
2 - 0
|
Boston River 2 | V | -1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie A | 2026-05-23 | 4 Sao Paulo |
1 - 0
1 - 1
|
Botafogo 4 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Copa Sudamericana | 2026-05-20 | 4 Sao Paulo |
1 - 0
1 - 1
|
Millonarios 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Serie A | 2026-05-16 | 2 Fluminense |
2 - 0
2 - 1
|
Sao Paulo 4 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Copa do Brasil | 2026-05-13 | 2 Juventude |
0 - 0
3 - 1
|
Sao Paulo 1 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie A | 2026-05-10 | 4 Corinthians |
1 - 1
3 - 2
|
Sao Paulo 4 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-7 (14) | 6-3 (9) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Copa Sudamericana | 2026-05-07 | 3 O'Higgins |
0 - 0
0 - 0
|
Sao Paulo 2 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie A | 2026-05-03 | 2 Sao Paulo |
1 - 0
2 - 2
|
Bahia 3 | R | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
14-10 (24) | 5-8 (13) | 6 (2-4) | 7 (6-1) |
| Copa Sudamericana | 2026-04-29 | Millonarios |
0 - 0
0 - 0
|
Sao Paulo 3 | R | -0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
9-5 (14) | 4-4 (8) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Serie A | 2026-04-26 | 1 Sao Paulo |
0 - 0
1 - 0
|
Mirassol 1 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
12-4 (16) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Fluminense Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Serie A | 2026-10-28 | 2 Fluminense |
0 - 0
2 - 1
|
Internacional 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Serie A | 2026-10-24 | 2 Chapecoense |
1 - 1
2 - 1
|
Fluminense 1 | P | +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Copa Libertadores | 2026-10-22 | 2 Palmeiras |
0 - 0
0 - 1
|
Fluminense 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie A | 2026-10-18 | 2 Fluminense |
1 - 0
1 - 2
|
Santos 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Copa Libertadores | 2026-10-15 | 2 Fluminense |
0 - 1
1 - 2
|
Palmeiras 2 | P | 0.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Serie A | 2026-10-11 | 3 Flamengo |
0 - 0
1 - 0
|
Fluminense 4 | P | -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Brazílie - Serie A | 2026-10-09 | Fluminense |
1 - 0
4 - 0
|
Coritiba 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Serie A | 2026-09-20 | 3 Corinthians |
0 - 1
1 - 3
|
Fluminense 5 | V | -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
11-1 (12) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Copa Libertadores | 2026-09-15 | 3 Platense |
2 - 0
2 - 1
|
Fluminense 2 | P | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
12-0 (12) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 6 (6-0) |
| Brazílie - Serie A | 2026-09-12 | 1 Atletico Mineiro |
0 - 0
3 - 1
|
Fluminense 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Copa Libertadores | 2026-09-08 | 2 Fluminense |
2 - 0
2 - 0
|
Platense 1 | V | -0.5, -1.0 | Push | 8.5 | Více |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie A | 2026-09-06 | 3 Fluminense |
0 - 0
1 - 0
|
Vasco Da Gama 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Serie A | 2026-08-30 | 2 Athletico Paranaense |
1 - 1
3 - 3
|
Fluminense 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie A | 2026-08-22 | 1 Fluminense |
0 - 1
2 - 1
|
Remo 1 | V | -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
11-2 (13) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Copa Libertadores | 2026-08-18 | 3 Independiente Rivadavia |
0 - 0
1 - 1
|
Fluminense 4 1 | R | 0.0 | Push | 9.0 | Více |
|
7-4 (11) | 5-3 (8) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie A | 2026-08-15 | 4 Fluminense |
1 - 1
3 - 2
|
Palmeiras 3 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Copa Libertadores | 2026-08-11 | 2 Fluminense |
0 - 0
0 - 0
|
Independiente Rivadavia 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
7-6 (13) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Brazílie - Serie A | 2026-08-09 | 2 Botafogo |
1 - 0
1 - 1
|
Fluminense 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-7 (14) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Copa do Brasil | 2026-08-06 | 3 Fluminense |
0 - 1
1 - 3
|
Vasco Da Gama 5 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Copa do Brasil | 2026-08-01 | 2 Vasco Da Gama |
0 - 0
0 - 0
|
Fluminense 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie A | 2026-07-30 | 1 Fluminense |
0 - 0
0 - 0
|
Bahia 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Serie A | 2026-07-26 | 2 Gremio |
0 - 0
1 - 1
|
Fluminense 4 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
9-2 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Brazílie - Serie A | 2026-07-18 | 1 1 Fluminense |
0 - 1
1 - 1
|
Bragantino 3 2 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
11-4 (15) | 5-2 (7) | 5 (5-0) | 2 (2-0) |
| Amerika - Přátelská utkání | 2026-07-12 | 2 Fluminense |
0 - 0
2 - 0
|
Bahia 5 | V | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Amerika - Přátelská utkání | 2026-07-09 | 1 Fluminense |
2 - 1
6 - 1
|
Nova Iguacu 2 | V | -1.5, -2.0 | Více |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||
| Brazílie - Serie A | 2026-06-01 | 2 Cruzeiro |
0 - 1
1 - 1
|
Fluminense 2 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Copa Libertadores | 2026-05-28 | Fluminense |
2 - 1
3 - 1
|
Deportivo La Guaira | V | -2.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
2-1 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie A | 2026-05-23 | 3 Mirassol |
1 - 0
1 - 0
|
Fluminense 2 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Copa Libertadores | 2026-05-19 | 4 Fluminense |
1 - 1
2 - 1
|
Bolivar 2 | V | -2.0 | Push | 10.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie A | 2026-05-16 | 2 Fluminense |
2 - 0
2 - 1
|
Sao Paulo 4 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.2 | 3.2 | 3.3 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@1.9 | Hosté@1.95 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.625 | Hosté@2.25 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.7 |
Živé události
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.0, 2.5
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

