Santos vs Ponte Preta Profil týmů
Santos vs Ponte Preta Fakta o zápasu
3V-4R-3P v posledních 10 zápasech, s 7 vstřelenými a 11 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.7 pro, 1.1 proti. Výhry 30%, AH výhra 50%, góly Over 40%, rohy Over 40%.
2V-4R-4P v posledních 10 zápasech, s 8 vstřelenými a 11 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.8 pro, 1.1 proti. Výhry 20%, AH výhra 50%, góly Over 20%, rohy Over 10%.
| Santos | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Ponte Preta | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Santos | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Ponte Preta | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Santos vs Ponte Preta Časové rozložení gólů/rohů
Santos vs Ponte Preta Vzájemné zápasy
Santos vs Ponte Preta Zobrazit celé H2H →| Santos Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazil Campeonato Paulista | 2021-04-17 | 1 Ponte Preta |
3 - 0
3 - 0
|
Santos 3 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
||||||
| Brazil Campeonato Paulista | 2020-07-31 | 1 3 Santos |
1 - 0
1 - 3
|
Ponte Preta 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Brazil Campeonato Paulista | 2018-01-25 | 6 Ponte Preta |
1 - 0
1 - 2
|
Santos 3 | V | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie A | 2017-10-12 | 1 3 Ponte Preta |
1 - 1
1 - 1
|
Santos 2 | R | 0.0, -0.5 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Serie A | 2017-06-18 | 3 Santos |
0 - 0
0 - 0
|
Ponte Preta 4 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Brazil Campeonato Paulista | 2017-04-11 | 2 Santos |
1 - 0
1 - 0
|
Ponte Preta 3 | V | -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-3 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Brazil Campeonato Paulista | 2017-04-01 | 2 Ponte Preta |
1 - 0
1 - 0
|
Santos 1 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie A | 2016-11-06 | 1 Ponte Preta |
1 - 0
1 - 2
|
Santos 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie A | 2016-07-16 | 3 Santos |
1 - 0
3 - 1
|
Ponte Preta 2 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
5-6 (11) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Brazil Campeonato Paulista | 2016-02-03 | 5 Ponte Preta |
0 - 2
0 - 2
|
Santos 3 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie A | 2015-09-13 | 5 Ponte Preta |
3 - 0
3 - 1
|
Santos 2 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
2-10 (12) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Serie A | 2015-06-06 | 2 Santos |
1 - 0
2 - 2
|
Ponte Preta 2 | R | -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brazil Campeonato Paulista | 2015-03-27 | 3 Ponte Preta |
2 - 0
3 - 1
|
Santos 3 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 11.5 | Více |
|
3-9 (12) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Santos Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazil Campeonato Paulista | 2024-01-20 | Botafogo SP |
0 - 0
0 - 1
|
Santos 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Serie A | 2023-12-07 | 2 Santos |
0 - 1
1 - 2
|
Fortaleza 2 | P | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie A | 2023-12-03 | 5 Athletico Paranaense |
1 - 0
3 - 0
|
Santos 4 | P | -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Serie A | 2023-11-29 | 2 Santos |
0 - 2
0 - 3
|
Fluminense 3 | P | 0.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Serie A | 2023-11-26 | 2 Botafogo |
1 - 0
1 - 1
|
Santos 3 | R | -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Serie A | 2023-11-12 | Santos |
0 - 0
0 - 0
|
Sao Paulo 2 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie A | 2023-11-09 | 2 Goias |
0 - 0
0 - 1
|
Santos 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-6 (11) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Serie A | 2023-11-07 | 1 Santos |
0 - 0
0 - 0
|
Cuiabá 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie A | 2023-11-01 | 2 2 Flamengo |
1 - 1
1 - 2
|
Santos 2 | V | -1.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
1-6 (7) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie A | 2023-10-29 | 6 Corinthians |
0 - 0
1 - 1
|
Santos 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-3 (13) | 8-1 (9) | 4 (4-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie A | 2023-10-27 | 2 Santos |
1 - 1
2 - 1
|
Coritiba 4 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Více |
|
11-2 (13) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie A | 2023-10-22 | 1 Internacional |
4 - 0
7 - 1
|
Santos 1 | P | -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie A | 2023-10-20 | 4 Santos |
0 - 2
1 - 3
|
Bragantino 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie A | 2023-10-08 | 1 Palmeiras |
1 - 1
1 - 2
|
Santos 3 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-1 (4) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie A | 2023-10-01 | 1 5 Santos |
3 - 1
4 - 1
|
Vasco Da Gama 1 1 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
5-11 (16) | 3-9 (12) | 4 (2-2) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Serie A | 2023-09-19 | 1 Bahia |
0 - 0
1 - 2
|
Santos 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
6-8 (14) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 4 (2-2) |
| Brazílie - Serie A | 2023-09-14 | 3 Santos |
0 - 1
0 - 3
|
Cruzeiro 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
8-9 (17) | 5-6 (11) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie A | 2023-09-03 | 1 America MG |
1 - 0
2 - 0
|
Santos 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 3-4 (7) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie A | 2023-08-27 | 5 Atletico Mineiro |
1 - 0
2 - 0
|
Santos 2 | P | -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie A | 2023-08-20 | 6 Santos |
0 - 0
2 - 1
|
Gremio 5 1 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
9-4 (13) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Brazílie - Serie A | 2023-08-13 | 2 Fortaleza |
0 - 0
4 - 0
|
Santos 1 | P | -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
10-6 (16) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Brazílie - Serie A | 2023-08-05 | 3 Santos |
0 - 1
1 - 1
|
Athletico Paranaense 2 | R | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie A | 2023-07-29 | 6 Fluminense |
0 - 0
1 - 0
|
Santos 6 | P | -1.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Serie A | 2023-07-23 | 3 Santos |
1 - 0
2 - 2
|
Botafogo 3 | R | 0.0 | Více | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 5 (0-5) |
| Brazílie - Serie A | 2023-07-16 | 3 Sao Paulo |
2 - 0
4 - 1
|
Santos 5 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie A | 2023-07-09 | 6 Santos |
3 - 1
4 - 3
|
Goias 2 1 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-13 (21) | 4-7 (11) | 6 (2-4) | 3 (1-2) |
| Brazílie - Serie A | 2023-07-02 | Cuiabá |
0 - 0
3 - 0
|
Santos 2 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
9-5 (14) | 5-4 (9) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Copa Sudamericana | 2023-06-29 | 4 Santos |
0 - 0
0 - 0
|
Blooming 3 1 | R | -1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
10-5 (15) | 5-2 (7) | 3 (1-2) | 5 (4-1) |
| Brazílie - Serie A | 2023-06-25 | 2 Santos |
1 - 1
2 - 3
|
Flamengo 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie A | 2023-06-22 | 2 Santos |
0 - 2
0 - 2
|
Corinthians 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Ponte Preta Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazil Campeonato Paulista | 2024-01-20 | Ponte Preta |
1 - 1
1 - 1
|
Mirassol 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie B | 2023-11-25 | 1 Ponte Preta |
1 - 0
3 - 0
|
CRB 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie B | 2023-11-18 | 3 Juventude |
0 - 0
0 - 0
|
Ponte Preta 4 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie B | 2023-11-11 | 2 Tombense |
0 - 0
0 - 1
|
Ponte Preta 4 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie B | 2023-11-04 | 2 Ponte Preta |
0 - 0
0 - 1
|
Avai 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Serie B | 2023-10-28 | 1 Novorizontino |
0 - 0
2 - 0
|
Ponte Preta 3 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
8-2 (10) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Brazílie - Serie B | 2023-10-24 | 2 Ponte Preta |
0 - 0
0 - 0
|
Ituano 4 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-8 (10) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Serie B | 2023-10-15 | 6 Ponte Preta |
0 - 1
0 - 2
|
Atlético GO 4 | P | 0.0, +0.5 | Push | 10.5 | Více |
|
5-7 (12) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Serie B | 2023-10-10 | 3 Sport Recife |
1 - 3
3 - 3
|
Ponte Preta 3 | R | -1.0, -1.5 | Více | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 6-0 (6) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie B | 2023-09-30 | 4 ABC |
0 - 0
2 - 0
|
Ponte Preta 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Serie B | 2023-09-22 | 1 2 Ponte Preta |
0 - 1
0 - 3
|
Mirassol 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie B | 2023-09-15 | 2 Vila Nova |
1 - 1
1 - 1
|
Ponte Preta 4 | R | -0.5, -1.0 | Push | 10.5 | Méně |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Brazílie - Serie B | 2023-09-09 | 2 Ponte Preta |
0 - 0
0 - 0
|
Sampaio Correa 5 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2023-09-03 | 3 Ponte Preta |
1 - 2
1 - 3
|
CA Juventus 3 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie B | 2023-09-02 | 1 Guarani |
1 - 0
1 - 0
|
Ponte Preta 3 | P | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2023-08-26 | 1 Primavera SP |
0 - 0
0 - 1
|
Ponte Preta 6 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
8-2 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Brazílie - Serie B | 2023-08-25 | 5 Ponte Preta |
1 - 0
1 - 0
|
Londrina 4 | V | -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
2-13 (15) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 5 (0-5) |
| Brazílie - Serie B | 2023-08-20 | 2 Ceara |
0 - 0
1 - 1
|
Ponte Preta 3 1 | R | -0.5, -1.0 | Push | 10.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2023-08-13 | Oeste |
0 - 0
0 - 0
|
Ponte Preta 3 | R | -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
12-2 (14) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Brazílie - Serie B | 2023-08-12 | 3 Botafogo SP |
0 - 0
0 - 0
|
Ponte Preta 3 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2023-08-08 | 2 Ponte Preta |
0 - 1
0 - 1
|
XV Piracicaba | P | +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-5 (11) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 3 (0-3) |
| Brazílie - Serie B | 2023-08-06 | 2 Ponte Preta |
0 - 0
1 - 0
|
Chapecoense 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-11 (17) | 2-8 (10) | 6 (1-5) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Serie B | 2023-08-02 | 2 Criciuma |
2 - 1
2 - 1
|
Ponte Preta 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Brazílie - Serie B | 2023-07-30 | 1 3 Ponte Preta |
2 - 0
2 - 2
|
Vitoria 3 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
1-12 (13) | 1-6 (7) | 4 (0-4) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2023-07-29 | 3 CA Juventus |
0 - 1
2 - 1
|
Ponte Preta 3 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2023-07-22 | 3 Ponte Preta |
0 - 1
0 - 1
|
Primavera SP 4 | P | +0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie B | 2023-07-21 | 1 CRB |
1 - 0
1 - 0
|
Ponte Preta 1 1 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie B | 2023-07-19 | 1 Ponte Preta |
0 - 0
0 - 0
|
Juventude 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie B | 2023-07-15 | 1 Ponte Preta |
0 - 0
0 - 1
|
Tombense 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
11-3 (14) | 8-3 (11) | 6 (5-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2023-07-15 | 3 Bragantino |
0 - 0
1 - 1
|
Ponte Preta 3 | R | -0.5 | Méně | 12.0 | Méně |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.444 | 4 | 7.5 |
| Poločas | 2.05 | 2.2 | 8 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.25) | Domácí@2.1 | Hosté@1.775 |
| Poločas (-0.5) | Domácí@2.05 | Hosté@1.75 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (11.0) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Poločas (5.5) | Ví[email protected] | Méně@1.75 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.725 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 1 , Roh: 5 - 3
Roh: 11.0 , Hendikep: -1.0, -1.5 , Góly: 2.0, 2.5
Skóre: 2 - 0 , Roh: 2 - 1 Poločas
Roh: 5.5 , Hendikep: -0.5 , Góly: 1.0
- 1' - 1st Offside - Santos
- 4' - 1st Shot Off Target - Giuliano (Santos)]
- 8' - 2nd Shot Off Target - Diego Pituca (Santos)]
-
11' - 1st Corner - Santos -
12' - 1st Goal - Santos - 12' - 1st Shot On Target - Giuliano (Santos)]
- 16' - 3rd Shot Off Target - Pedrinho (Santos)]
-
19' - 2nd Goal - Santos - 18' - 2nd Shot On Target - Furch (Santos)]
- 18' - 1st Assist - Aderlan (Santos)]
- 22' - 4th Shot Off Target - Giuliano (Santos)]
- 29' - 5th Shot Off Target - Filipinho (Ponte Preta)]
- 34' - 6th Shot Off Target - Leo Naldi (Ponte Preta)]
- 36' - 7th Shot Off Target - Jeh (Ponte Preta)]
- 36' - 8th Shot Off Target - Ramon (Ponte Preta)]
-
39' - 2nd Corner - Ponte Preta - 39' - 9th Shot Off Target - Luiz Felipe (Ponte Preta)]
- 42' - 10th Shot Off Target - Pedrinho (Santos)]
- 45+2' - 3rd Shot On Target - Felipe Jonatan (Santos)]
-
45+2' - 3rd Corner - Santos -
2-0 score at the end of First Half - 46' ~ Substitution ~ Elvis ~ Gabriel Santiago ~(Ponte Preta)
- 46' ~ Substitution ~ Emerson Santos ~ Ramon ~(Ponte Preta)
- 49' - 4th Shot On Target - Guilherme Augusto (Santos)]
- 49' - 11th Shot Off Target - Diego Pituca (Santos)]
-
51' - 1st Yellow Card - Ponte Preta - 52' - 12th Shot Off Target - Elvis (Ponte Preta)]
- 53' - 13th Shot Off Target - Filipinho (Ponte Preta)]
- 55' - 5th Shot On Target - Giuliano (Santos)]
-
56' - 4th Corner - Santos - Race to 3 Corners - Santos
-
56' - 3rd Goal - Santos - 56' - 6th Shot On Target - Giuliano (Santos)]
- 56' - 2nd Assist - Felipe Jonatan (Santos)]
- 57' - 2nd Offside - Ponte Preta
- 63' ~ Substitution ~ Rincon ~ Joao Schmidt ~(Santos)
- 63' ~ Substitution ~ Otero ~ Pedrinho ~(Santos)
-
65' - 2nd Yellow Card - Ponte Preta - 66' ~ Substitution ~ Renato ~ Leo Naldi ~(Ponte Preta)
- 67' ~ Substitution ~ Risso ~ Luiz Felipe ~(Ponte Preta)
- 69' - 14th Shot Off Target - Jeh (Ponte Preta)]
-
71' - 5th Corner - Santos - 71' - 15th Shot Off Target - Willian (Santos)]
-
72' - 6th Corner - Santos - Race to 5 Corners - Santos
- 72' - 16th Shot Off Target - Joaquim (Santos)]
- 71' ~ Substitution ~ Cazares ~ Giuliano ~(Santos)
- 71' ~ Substitution ~ Willian ~ Furch ~(Santos)
-
74' - 7th Corner - Ponte Preta - 74' - 17th Shot Off Target - Mateus Silva (Ponte Preta)]
-
78' - 4th Goal - Ponte Preta - 78' - 7th Shot On Target - Elvis (Ponte Preta)]
- 80' - 18th Shot Off Target - Dodo (Ponte Preta)]
- 82' - 19th Shot Off Target - Dodo (Ponte Preta)]
-
83' - 8th Corner - Ponte Preta - 83' - 20th Shot Off Target - Castro (Ponte Preta)]
- 87' - 21st Shot Off Target - Renato (Ponte Preta)]
- 88' - 22nd Shot Off Target - Cazares (Santos)]
- 90+1' ~ Substitution ~ Kevyson ~ Felipe Jonatan ~(Santos)
-
3-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

