Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.75
Góly celkem
–
Rohy celkem
-1.0
Santomera
Santomera vs Mazarron Profil týmů
72Celkem
SantomeraŠpanělsko - Tercera - Skupina 13 · Síla v porovnání s 22 týmy ligy, posledních 365 dní
Silná stránkaAktuální formaSlabá stránkaObrana
PPVVRVVVVVNedávnéV ráži+2.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapKryjeKryto 8/10
Tým druhého poločasuTým obratů · bere body v 3 z 5 zápasů po inkasovaném prvním gólu5 výher v řaděGól v 1. poločase v 9 z posledních 10
75Celkem
MazarronŠpanělsko - Tercera - Skupina 13 · Síla v porovnání s 22 týmy ligy, posledních 365 dní
Silná stránkaRohy získanéSlabá stránkaAktuální forma
RVRRPRPPPPNedávnéPokles-1.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 21
Více než 9.5 rohůMéně2/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapNekryjeKryto 2/10
Neudrží vedení · nevyhrává 4 z 5 zápasů, v nichž vedl4 proher v řaděVíce než 2.5 karty v 10 z posledních 10
Santomera vs Mazarron Fakta o zápasu
Santomera
7V-1R-2P v posledních 10 zápasech, s 23 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.3 pro, 1.2 proti. Výhry 70%, AH výhra 80%, góly Over 80%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 70%7
Remíza 10%1
Prohra 20%2
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 80%8
Neplatné 0%0
Méně 20%2
Asijský hendikep
Výhra 80%8
Neplatné 0%0
Prohra 20%2
Mazarron
1V-3R-6P v posledních 10 zápasech, s 10 vstřelenými a 20 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.0 pro, 2.0 proti. Výhry 10%, AH výhra 20%, góly Over 40%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 10%1
Remíza 30%3
Prohra 60%6
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 40%4
Neplatné 0%0
Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 20%2
Neplatné 0%0
Prohra 80%8
Poslední
| Santomera | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Mazarron | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Santomera | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Mazarron | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5, 3.0
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 31,
Prům.: 2.58,
Sm. odch.: 1.74, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 42%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Santomera vs Mazarron Časové rozložení gólů/rohů
Santomera vs Mazarron Vzájemné zápasy
Santomera vs Mazarron Zobrazit celé H2H →| Santomera Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-03-15 | 1 Mazarron |
3 - 0
5 - 0
|
Santomera 1 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2025-11-02 | 1 3 Santomera |
0 - 0
0 - 1
|
Mazarron 4 | P | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Santomera Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-11-01 | 3 Olímpico Totana |
1 - 1
1 - 3
|
Santomera 4 | V | 0.0 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-10-24 | 3 Santomera |
2 - 0
4 - 0
|
San Javier CF 4 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-10-10 | Santomera |
1 - 0
3 - 0
|
Deportivo Maritimo 3 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-10-04 | 4 At. Pulpileno |
1 - 0
2 - 3
|
Santomera 3 1 | V | 0.0 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-09-20 | 3 Santomera |
0 - 0
2 - 0
|
CD Algar 4 | V | -1.0, -1.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-09-13 | 2 UD Los Garres |
1 - 1
2 - 2
|
Santomera 3 1 | R | 0.0, +0.5 | Více |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-09-05 | 3 Santomera |
2 - 1
2 - 1
|
UCAM Murcia CF B 2 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-08-22 | Santomera |
1 - 2
1 - 2
|
Cieza 4 | P | +1.5 | Více |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-04-25 | 2 Real Murcia B |
1 - 1
2 - 3
|
Santomera 1 | V | -1.0 | Více |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-04-04 | Santomera |
0 - 1
0 - 2
|
At. Pulpileno 1 | P | 0.0, +0.5 | Push |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-03-22 | 1 2 Santomera |
2 - 2
2 - 4
|
UCAM Murcia CF B 5 | P | +0.5 | Více |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 2 (2-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-03-15 | 1 Mazarron |
3 - 0
5 - 0
|
Santomera 1 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-03-08 | 4 Santomera |
0 - 0
0 - 1
|
El Palmar CF Estrella Grana 4 | P | -0.5 | Méně |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-03-01 | 4 Deportivo Maritimo |
1 - 1
2 - 1
|
Santomera 2 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-02-22 | Santomera |
1 - 1
1 - 2
|
Union Molinense CF | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
3-3 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-02-18 | 3 Atletico Santa Cruz |
0 - 1
0 - 2
|
Santomera 5 | V | -0.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-02-08 | 1 Muleno |
1 - 0
3 - 0
|
Santomera 4 | P | 0.0 | Více |
|
2-7 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 5 (0-5) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-02-01 | 1 Santomera |
1 - 0
1 - 0
|
UD Caravaca 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-01-25 | Cieza |
2 - 0
5 - 0
|
Santomera | P | -1.5, -2.0 | Více |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-01-18 | 2 Santomera |
0 - 0
1 - 1
|
Bala Azul 1 | R | 0.0 | Méně |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-01-11 | 3 Santomera |
2 - 1
2 - 2
|
Olímpico Totana 1 | R | 0.0 | Více |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-01-04 | 3 FC Cartagena B |
1 - 3
4 - 4
|
Santomera 4 2 | R | -0.5 | Více |
|
13-0 (13) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 4 (4-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2025-12-21 | Santomera |
0 - 0
0 - 4
|
Real Murcia B | P | 0.0 | Více |
|
6-5 (11) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2025-12-06 | 1 Santomera |
2 - 0
3 - 1
|
SFC Minerva 1 1 | V | -0.5 | Více |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2025-11-22 | 3 At. Pulpileno |
1 - 1
3 - 2
|
Santomera 1 | P | -0.5 | Více |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2025-11-16 | 4 Santomera |
2 - 0
2 - 2
|
Aguilas B 4 | R | 0.0 | Více |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2025-11-09 | UCAM Murcia CF B |
0 - 2
2 - 2
|
Santomera 7 | R | -0.5 | Více |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 4 (3-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2025-11-02 | 1 3 Santomera |
0 - 0
0 - 1
|
Mazarron 4 | P | 0.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2025-10-26 | 5 El Palmar CF Estrella Grana |
2 - 1
2 - 2
|
Santomera 3 | R | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2025-10-19 | 1 8 Santomera |
0 - 1
0 - 1
|
Deportivo Maritimo 4 | P | -0.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 5 (3-2) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Mazarron Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-10-11 | 3 UCAM Murcia CF B |
1 - 0
5 - 1
|
Mazarron | P | 0.0 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-09-27 | 5 Union Molinense CF |
0 - 2
3 - 2
|
Mazarron 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-09-12 | 5 Bala Azul |
1 - 0
1 - 0
|
Mazarron 6 | P | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-08-16 | Real Murcia |
1 - 0
2 - 0
|
Mazarron 1 | P | -1.5,-2.0 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - play-off | 2026-05-24 | Real Murcia B |
0 - 0
2 - 0
|
Mazarron 3 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-05-16 | 1 2 Mazarron |
1 - 1
1 - 1
|
Real Murcia B 1 | R | -0.5 | Méně |
|
2-8 (10) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-05-03 | 6 Mazarron |
0 - 1
2 - 3
|
Aguilas B 4 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-04-26 | 2 UCAM Murcia CF B |
1 - 1
3 - 3
|
Mazarron 2 | R | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-04-05 | 5 Deportivo Maritimo |
0 - 0
0 - 0
|
Mazarron 1 | R | +0.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-03-29 | 6 Mazarron |
0 - 0
1 - 0
|
Union Molinense CF 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 4 (2-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-03-21 | 3 Atletico Santa Cruz |
0 - 1
1 - 1
|
Mazarron 4 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
4-0 (4) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-03-15 | 1 Mazarron |
3 - 0
5 - 0
|
Santomera 1 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-03-01 | 4 Mazarron |
0 - 0
0 - 0
|
Cieza 3 | R | +0.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-02-15 | 2 Mazarron |
0 - 1
1 - 2
|
Olímpico Totana 4 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-02-07 | FC Cartagena B |
2 - 1
2 - 3
|
Mazarron 3 2 | V | +0.5 | Více |
|
0-2 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-02-01 | 5 Mazarron |
2 - 1
3 - 2
|
Real Murcia B 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
6-3 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-01-24 | 1 Yeclano B |
0 - 1
0 - 3
|
Mazarron 1 | V | +0.5 | Více |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-01-18 | 1 4 Mazarron |
0 - 0
0 - 1
|
SFC Minerva 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
10-2 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-01-11 | 1 Mazarron |
1 - 0
2 - 0
|
At. Pulpileno 1 | V | -0.5 | Více |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2026-01-03 | 1 4 Aguilas B |
1 - 2
1 - 2
|
Mazarron 3 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
1-8 (9) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 2 (0-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2025-12-20 | 4 Mazarron |
1 - 1
1 - 1
|
UCAM Murcia CF B | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2025-12-07 | 1 4 El Palmar CF Estrella Grana |
1 - 0
1 - 0
|
Mazarron 6 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
0-4 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2025-11-22 | 1 5 Mazarron |
0 - 0
1 - 0
|
Deportivo Maritimo 5 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2025-11-16 | 1 Union Molinense CF |
1 - 0
1 - 1
|
Mazarron 1 | R | -0.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2025-11-02 | 1 3 Santomera |
0 - 0
0 - 1
|
Mazarron 4 | V | 0.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2025-10-12 | 6 Mazarron |
0 - 0
1 - 1
|
Bala Azul 3 | R | 0.0 | Méně |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 4 (1-3) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2025-10-05 | 2 Olímpico Totana |
3 - 0
3 - 0
|
Mazarron 4 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
1-4 (5) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2025-09-28 | 3 Mazarron |
1 - 1
1 - 1
|
FC Cartagena B 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
6-6 (12) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 3 (2-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2025-09-21 | 3 Real Murcia B |
0 - 0
2 - 2
|
Mazarron 3 1 | R | -1.0 | Více |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 13 | 2025-09-07 | 5 SFC Minerva |
0 - 0
1 - 2
|
Mazarron 2 | V | 0.0 | Více |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.571 | 3.75 | 4.75 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.0) | Domácí@2 | Hosté@1.8 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@1.75 | Hosté@2.05 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@2.075 |
Živé události
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: -1.0 , Góly: 2.5, 3.0
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

