pá, Feb 20, 2015 · 18:30
NejstaršíNedávné
RPRVVP
1.66
3.40
5.75
NedávnéNejstarší
PVPRPR
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.25
Góly celkem
Méně 9.5
Rohy celkem
-0.5
Santarcangelo
Santarcangelo vs Tuttocuoio Profil týmů
Santarcangelo
VPVVRPRVVPNedávnéZlepšení+0.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 20
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůMéně2/10
Asijský handicapKryje7/10
Tuttocuoio
RVRPRPRPVPNedávnéPokles-0.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 20
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryje3/9
Poslední
| Santarcangelo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Tuttocuoio | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Santarcangelo | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Tuttocuoio | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohůLinie 9.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 25,
Prům.: 2.80,
Sm. odch.: 1.85, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 48%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Santarcangelo vs Tuttocuoio Časové rozložení gólů/rohů
Santarcangelo vs Tuttocuoio Vzájemné zápasy
Santarcangelo vs Tuttocuoio Zobrazit celé H2H →| Santarcangelo Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-10-04 | 2 Tuttocuoio |
2 - 0
2 - 1
|
Santarcangelo 1 | P | -0.5 | Více |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Santarcangelo Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2015-02-14 | 1 Teramo |
1 - 1
3 - 2
|
Santarcangelo 2 | P | -1.0 | Více |
|
||||||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2015-02-08 | 3 Santarcangelo |
0 - 1
3 - 1
|
San Marino Calcio 2 | V | -0.5 | Více |
|
||||||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2015-01-31 | 3 Forli |
0 - 2
0 - 2
|
Santarcangelo 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2015-01-24 | 2 Santarcangelo |
0 - 0
0 - 0
|
Spal 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2015-01-18 | 4 Pisa |
0 - 0
1 - 0
|
Santarcangelo 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2015-01-10 | 1 Santarcangelo |
0 - 0
0 - 0
|
Lucchese 3 | R | 0.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
8-5 (13) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2015-01-06 | 3 Pontedera |
0 - 0
0 - 1
|
Santarcangelo 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-12-20 | 2 Santarcangelo |
0 - 0
1 - 0
|
Prato 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-12-07 | 3 Santarcangelo |
0 - 1
0 - 2
|
Gubbio 2 | P | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-11-29 | 1 Santarcangelo |
0 - 0
2 - 0
|
Pro Piacenza | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
9-3 (12) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-11-22 | Grosseto |
0 - 0
1 - 0
|
Santarcangelo 2 | P | -1.0 | Méně |
|
9-0 (9) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-11-15 | 2 Santarcangelo |
0 - 1
0 - 1
|
L'Aquila 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-11-08 | 2 Ancona |
0 - 0
0 - 0
|
Santarcangelo 2 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-11-02 | 3 Santarcangelo |
2 - 0
3 - 0
|
Pistoiese | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-10-26 | 2 Carrarese |
1 - 1
2 - 2
|
Santarcangelo 4 | R | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-10-19 | 4 Savona |
1 - 0
2 - 0
|
Santarcangelo 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-10-11 | 2 Santarcangelo |
0 - 1
0 - 1
|
Reggiana 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Itálie - Serie C - Pohár | 2014-10-08 | 1 Prato |
3 - 0
3 - 0
|
Santarcangelo 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-10-04 | 2 Tuttocuoio |
2 - 0
2 - 1
|
Santarcangelo 1 | P | -0.5 | Více |
|
1-1 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-09-28 | 1 Santarcangelo |
1 - 0
1 - 2
|
Teramo 2 1 | P | 0.0 | Více |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-09-22 | 3 San Marino Calcio |
0 - 1
1 - 1
|
Santarcangelo 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
4-8 (12) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-09-17 | Santarcangelo |
1 - 1
1 - 1
|
Forli | R | Méně | 9.0 | Méně |
|
1-2 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-09-13 | 3 Spal |
2 - 0
3 - 0
|
Santarcangelo 4 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-09-07 | 1 Santarcangelo |
0 - 0
1 - 1
|
Pisa 3 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-08-30 | Lucchese |
0 - 0
0 - 0
|
Santarcangelo | R | Méně |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |||
| Evropa - Přátelská utkání | 2014-08-02 | Santarcangelo |
1 - 2
1 - 2
|
Cesena | P | Push |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Tuttocuoio Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2015-02-14 | 1 3 Tuttocuoio |
0 - 0
0 - 2
|
Pistoiese 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2015-02-01 | 3 Tuttocuoio |
2 - 0
3 - 2
|
Pro Piacenza 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2015-01-25 | Ascoli |
2 - 1
4 - 1
|
Tuttocuoio | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2015-01-17 | 3 Tuttocuoio |
1 - 0
1 - 1
|
Prato 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2015-01-11 | Carrarese |
3 - 0
5 - 1
|
Tuttocuoio 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2015-01-06 | San Marino Calcio |
0 - 1
1 - 1
|
Tuttocuoio 3 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-12-20 | 3 Tuttocuoio |
0 - 1
1 - 4
|
Pisa 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-12-14 | 3 Lucchese |
0 - 0
0 - 0
|
Tuttocuoio 3 | R |
|
10-1 (11) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-12-06 | 2 Tuttocuoio |
1 - 0
1 - 0
|
Spal 6 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 3 (2-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-11-30 | 3 Savona |
2 - 1
2 - 2
|
Tuttocuoio 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-11-22 | 1 Tuttocuoio |
0 - 0
0 - 0
|
Teramo | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-11-16 | 3 Gubbio |
1 - 0
4 - 0
|
Tuttocuoio 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-11-09 | 4 Tuttocuoio |
1 - 1
2 - 1
|
Pontedera 1 | V | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
4-9 (13) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-11-02 | 1 Tuttocuoio |
0 - 1
0 - 2
|
Ancona 5 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-10-25 | 1 Reggiana |
0 - 0
2 - 0
|
Tuttocuoio 1 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-10-20 | 2 Tuttocuoio |
2 - 0
3 - 2
|
Forli 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
2-8 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-10-11 | 2 Grosseto |
1 - 1
2 - 2
|
Tuttocuoio 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
4-10 (14) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-10-04 | 2 Tuttocuoio |
2 - 0
2 - 1
|
Santarcangelo 1 | V | -0.5 | Více |
|
1-1 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-09-28 | 1 Pistoiese |
3 - 1
3 - 2
|
Tuttocuoio 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
6-8 (14) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-09-21 | Tuttocuoio |
1 - 1
1 - 1
|
L'Aquila | R | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-09-17 | 1 3 Pro Piacenza |
0 - 0
0 - 1
|
Tuttocuoio 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-09-14 | 1 Tuttocuoio |
0 - 0
0 - 0
|
Ascoli 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
2-9 (11) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-09-07 | 2 Prato |
0 - 0
1 - 4
|
Tuttocuoio 4 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-08-30 | Tuttocuoio |
0 - 0
0 - 0
|
Carrarese | R | Méně |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | |||
| Itálie - Serie C - Pohár | 2014-08-08 | Tuttocuoio |
0 - 0
0 - 2
|
Lupa Roma | P | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.66 | 3.4 | 5.75 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.5) | Domácí@1.75 | Hosté@2.05 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.5) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@1.775 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 3 , Roh: 6 - 4
Roh: 9.5 , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.0, 2.5
-
1' - 1st Corner - Santarcangelo -
5' - 2nd Corner - Tuttocuoio -
12' - 1st Yellow Card - Tuttocuoio -
20' - 2nd Yellow Card - Santarcangelo -
21' - 1st Goal - Tuttocuoio -
22' - 3rd Corner - Santarcangelo -
22' - 2nd Goal - Santarcangelo -
25' - 4th Corner - Tuttocuoio - Race to 3 Corners - Santarcangelo
-
31' - 5th Corner - Santarcangelo -
35' - 6th Corner - Tuttocuoio -
1-1 score at the end of First Half -
55' - 3rd Yellow Card - Tuttocuoio -
71' - 4th Yellow Card - Santarcangelo -
74' - 3rd Goal - Tuttocuoio -
78' - 4th Goal - Santarcangelo -
82' - 5th Yellow Card - Santarcangelo -
84' - 5th Goal - Tuttocuoio -
86' - 7th Corner - Tuttocuoio -
89' - 8th Corner - Santarcangelo - Race to 5 Corners - Santarcangelo
-
90+4' - 9th Corner - Santarcangelo -
90+5' - 10th Corner - Santarcangelo -
2-3 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

