Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.25
Góly celkem
–
Rohy celkem
+0.5
Cuiabá
Salgueiro vs Cuiabá Profil týmů
Salgueiro
Hodnocení se připravuje
VRPRPPVRRPNedávnéStabilní-0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapNekryje3/10
Cuiabá
Hodnocení se připravuje
RVRPPPPVPPNedávné
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapNekryje2/8
Salgueiro vs Cuiabá Fakta o zápasu
Salgueiro
2V-4R-4P v posledních 10 zápasech, s 13 vstřelenými a 15 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.3 pro, 1.5 proti. Výhry 20%, AH výhra 30%, góly Over 40%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 20%2
Remíza 40%4
Prohra 40%4
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 40%4
Neplatné 0%0
Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 30%3
Neplatné 0%0
Prohra 70%7
Cuiabá
2V-2R-6P v posledních 10 zápasech, s 9 vstřelenými a 15 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.9 pro, 1.5 proti. Výhry 20%, AH výhra 25%, góly Over 40%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 20%2
Remíza 20%2
Prohra 60%6
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 40%4
Neplatné 0%0
Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 25%2
Neplatné 37%3
Prohra 37%3
Poslední
| Salgueiro | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Cuiabá | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Salgueiro | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Cuiabá | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 11,
Prům.: 2.36,
Sm. odch.: 1.77, Medián: 2,
Modus: 1,
Více: 36%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Salgueiro vs Cuiabá Časové rozložení gólů/rohů
Salgueiro vs Cuiabá Vzájemné zápasy
Salgueiro vs Cuiabá Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Salgueiro Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Serie C | 2015-08-29 | 3 Fortaleza EC |
4 - 2
4 - 2
|
Salgueiro 4 | P | -1.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie C | 2015-08-25 | 1 Salgueiro |
1 - 0
1 - 1
|
America RN 2 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
||||||
| Brazílie - Serie C | 2015-08-15 | 1 Salgueiro |
0 - 0
1 - 1
|
Icasa 5 | R | -1.0 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Serie C | 2015-08-02 | 1 Salgueiro |
3 - 1
4 - 1
|
Botafogo PB 1 | V | 0.0,-0.5 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Serie C | 2015-07-26 | 2 Confianca SE |
0 - 0
2 - 0
|
Salgueiro 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Serie C | 2015-07-19 | 1 Salgueiro |
0 - 1
0 - 1
|
Vila Nova 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
10-5 (15) | 5-5 (10) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie C | 2015-07-11 | Salgueiro |
1 - 0
1 - 1
|
ASA AL 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Serie C | 2015-06-28 | 1 Salgueiro |
0 - 1
0 - 1
|
Fortaleza EC | P | 0.0 | Méně |
|
11-4 (15) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Serie C | 2015-06-07 | 3 America RN |
1 - 0
2 - 2
|
Salgueiro 2 | R | -0.5 |
|
6-7 (13) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | |||
| Brazílie - Serie C | 2015-05-30 | 3 Icasa |
0 - 0
1 - 2
|
Salgueiro 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Serie C | 2015-05-17 | Botafogo PB |
0 - 2
1 - 2
|
Salgueiro 4 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
6-4 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Pernambucano | 2015-05-03 | 3 Santa Cruz |
0 - 0
1 - 0
|
Salgueiro 3 | P |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||||
| Brazílie - Campeonato Pernambucano | 2015-04-26 | 1 1 Sport Recife |
1 - 0
1 - 1
|
Salgueiro 5 | R | -1.5 | Méně |
|
10-5 (15) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Brazílie - Copa do Brasil | 2015-04-23 | 1 Salgueiro |
0 - 1
0 - 2
|
Flamengo 1 1 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Campeonato Pernambucano | 2015-04-19 | 3 Salgueiro |
0 - 0
2 - 0
|
Sport Recife 4 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Copa Nordeste | 2015-03-28 | 2 Ceara |
1 - 1
2 - 1
|
Salgueiro 1 1 | P | -1.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Copa Nordeste | 2015-03-26 | Salgueiro |
0 - 1
0 - 2
|
Ceara 1 | P |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||||
| Brazílie - Campeonato Pernambucano | 2015-03-14 | 3 Sport Recife |
1 - 1
3 - 1
|
Salgueiro 4 | P | -1.0, -1.5 | Více |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Copa Nordeste | 2015-03-05 | 1 Moto Clube |
1 - 0
1 - 1
|
Salgueiro 1 | R |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||||
| Brazílie - Campeonato Pernambucano | 2015-02-21 | 1 3 Santa Cruz |
0 - 0
0 - 1
|
Salgueiro 2 1 | V | -0.5 | Méně |
|
12-6 (18) | 7-4 (11) | 5 (5-0) | 2 (2-0) | ||
| Brazílie - Copa Nordeste | 2015-02-18 | 3 Salgueiro |
1 - 0
3 - 0
|
Moto Clube 1 1 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Copa Nordeste | 2015-02-10 | 2 Salgueiro |
0 - 0
0 - 0
|
Piaui 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
10-2 (12) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 4 (3-1) | ||
| Brazílie - Copa Nordeste | 2015-02-05 | 3 Nautico |
0 - 1
2 - 2
|
Salgueiro 2 | R | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Campeonato Pernambucano | 2015-02-01 | Nautico |
0 - 0
0 - 0
|
Salgueiro | R | -0.5 | Méně |
|
6-6 (12) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Brazílie - Serie C | 2014-10-24 | 1 Mogi Mirim |
0 - 0
0 - 0
|
Salgueiro 2 | R | -0.5 | Méně |
|
9-5 (14) | 5-4 (9) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Brazílie - Serie C | 2014-10-19 | 2 Salgueiro |
0 - 0
0 - 1
|
Mogi Mirim 1 | P | -0.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Serie C | 2014-10-04 | 2 Treze |
3 - 0
3 - 0
|
Salgueiro 4 1 | P |
|
3-5 (8) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||||
| Brazílie - Serie C | 2014-09-20 | CRAC |
0 - 2
1 - 3
|
Salgueiro | V | Více |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | |||
| Brazílie - Serie C | 2014-09-14 | ASA |
3 - 0
3 - 3
|
Salgueiro | R |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||||
| Brazílie - Serie C | 2014-08-30 | Paysandu |
1 - 0
1 - 0
|
Salgueiro | P | Méně | 11.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Cuiabá Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Serie C | 2015-08-15 | 4 Fortaleza EC |
1 - 0
1 - 0
|
Cuiabá 5 | P | -1.0 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Serie C | 2015-08-09 | 1 3 AD Confianca |
2 - 0
4 - 1
|
Cuiabá | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Serie C | 2015-07-26 | 2 Icasa |
0 - 3
1 - 4
|
Cuiabá 3 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Serie C | 2015-07-11 | 2 America FC Natal |
1 - 0
2 - 1
|
Cuiabá 3 | P | -1.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie C | 2015-06-28 | 3 ASA AL |
0 - 0
1 - 0
|
Cuiabá 2 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Serie C | 2015-05-17 | 3 Villa Nova |
0 - 0
1 - 0
|
Cuiabá 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
9-0 (9) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Zápasy | 2015-04-30 | 1 Clube do Remo |
3 - 1
4 - 1
|
Cuiabá 2 1 | P |
|
8-7 (15) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 4 (1-3) | ||||
| Brazílie - Zápasy | 2015-04-17 | 6 Cuiabá |
0 - 0
0 - 0
|
Luverdense 5 1 | R | 0.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Brazílie - Zápasy | 2015-04-04 | 1 Luverdense |
0 - 0
0 - 1
|
Cuiabá 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Brazílie - Serie C | 2014-09-27 | 2 3 Cuiabá |
0 - 0
1 - 1
|
Águia de Marabá 3 | R | Méně |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |||
| Brazílie - Serie C | 2014-08-09 | CRAC |
0 - 0
0 - 2
|
Cuiabá | V | 0.0 | Méně | 11.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.61 | 3.5 | 4.75 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.5) | Domácí@1.65 | Hosté@2.2 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@1.725 |
Živé události
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.0, 2.5
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

