so, Aug 26, 2023 · 12:30
NejstaršíNedávné
VVRPVR
9.50
6.00
1.29
NedávnéNejstarší
RVRVVP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 3.25
Góly celkem
Více 10.5
Rohy celkem
+1.75
Ross County
Ross County vs Rangers Profil týmů
Ross County
PPVVVVRPVRNedávnéStabilní+0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapKryje6/10
Rangers
VVRVPVVRVRNedávnéStabilní0.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 21
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapNekryje4/10
Poslední
| Ross County | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Rangers | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Ross County | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Rangers | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.0, 3.5
Rozložení rohůLinie 10.5
Rozložení karetLinie 4.0
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.18,
Sm. odch.: 1.39, Medián: 3,
Modus: 3,
Více: 35%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Ross County vs Rangers Časové rozložení gólů/rohů
Ross County vs Rangers Vzájemné zápasy
Ross County vs Rangers Zobrazit celé H2H →| Ross County Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Skotsko - Premiership | 2023-02-04 | 4 Rangers |
1 - 0
2 - 1
|
Ross County 2 | P | -2.0, -2.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2022-12-23 | 2 Ross County |
0 - 1
0 - 1
|
Rangers 1 | P | +1.5, +2.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2022-08-27 | 2 Rangers |
2 - 0
4 - 0
|
Ross County 2 | P | -2.0, -2.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2022-05-11 | Rangers |
2 - 0
4 - 1
|
Ross County 1 | P | -1.5, -2.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2022-01-29 | 3 Ross County |
2 - 1
3 - 3
|
Rangers | R | +1.0, +1.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2021-11-07 | 1 Rangers |
2 - 1
4 - 2
|
Ross County 2 | P | -1.5, -2.0 | Více | 11.5 | Méně |
|
10-0 (10) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2021-08-22 | 2 Ross County |
1 - 2
2 - 4
|
Rangers 2 | P | +1.5, +2.0 | Více | 9.5 | Více |
|
2-11 (13) | 2-7 (9) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Skotsko - Premiership | 2021-01-23 | 1 Rangers |
3 - 0
5 - 0
|
Ross County 2 | P | -2.5 | Více | 11.0 | Více |
|
11-2 (13) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2020-12-06 | 4 Ross County |
0 - 1
0 - 4
|
Rangers | P | +2.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
0-5 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Skotsko - Premiership | 2020-10-04 | Rangers |
1 - 0
2 - 0
|
Ross County 1 | P | -2.5, -3.0 | Méně | 11.5 | Více |
|
14-2 (16) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Skotsko - Premiership | 2020-03-08 | 4 Ross County |
0 - 0
0 - 1
|
Rangers | P | +1.5, +2.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-15 (20) | 2-8 (10) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Skotsko - Premiership | 2020-01-29 | 2 Rangers |
1 - 0
2 - 0
|
Ross County 4 | P | -2.5, -3.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
11-4 (15) | 7-1 (8) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Skotsko - Premiership | 2019-10-30 | 1 Ross County |
0 - 3
0 - 4
|
Rangers | P | +2.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
0-9 (9) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2018-01-28 | 2 Ross County |
0 - 1
1 - 2
|
Rangers 1 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2017-12-09 | Rangers |
0 - 1
2 - 1
|
Ross County 1 | P | -1.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
9-0 (9) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Ross County Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Skotsko - Ligový pohár | 2023-08-19 | 2 Airdrieonians |
1 - 3
3 - 3
|
Ross County 4 | R | +0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2023-08-12 | 2 Ross County |
1 - 0
2 - 0
|
St Johnstone 2 | V | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2023-08-05 | Celtic |
3 - 0
4 - 2
|
Ross County 4 | P | -3.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Ligový pohár | 2023-07-29 | 1 Ross County |
2 - 1
3 - 3
|
Kelty Hearts | R | -1.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Skotsko - Ligový pohár | 2023-07-26 | 1 Edinburgh City |
0 - 1
1 - 3
|
Ross County | V | +1.5, +2.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Skotsko - Ligový pohár | 2023-07-22 | Ross County |
0 - 1
2 - 1
|
Morton 1 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
5-7 (12) | 2-7 (9) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Ligový pohár | 2023-07-15 | 2 Stranraer |
0 - 2
1 - 5
|
Ross County | V | +1.5, +2.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| UK Friendlies | 2023-07-08 | Ross County |
1 - 0
1 - 2
|
Queen's Park | P | -0.5 | Push |
|
5-7 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Skotsko - Premiership - play-off | 2023-06-04 | 2 Ross County |
0 - 1
3 - 1
|
Partick 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
7-7 (14) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Skotsko - Premiership - play-off | 2023-06-01 | Partick |
2 - 0
2 - 0
|
Ross County 2 1 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-6 (16) | 9-3 (12) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2023-05-28 | 4 Kilmarnock |
1 - 0
3 - 1
|
Ross County 1 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Skotsko - Premiership | 2023-05-24 | 2 Ross County |
0 - 1
3 - 3
|
St Johnstone | R | -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 4 (1-3) |
| Skotsko - Premiership | 2023-05-20 | 3 Motherwell |
0 - 0
1 - 0
|
Ross County 1 1 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2023-05-13 | 2 Dundee Utd |
1 - 1
1 - 3
|
Ross County 5 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Skotsko - Premiership | 2023-05-06 | 2 Ross County |
1 - 0
2 - 0
|
Livingston 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Skotsko - Premiership | 2023-04-22 | 1 Hearts |
4 - 0
6 - 1
|
Ross County 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
8-5 (13) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Skotsko - Premiership | 2023-04-14 | 1 Ross County |
0 - 1
0 - 1
|
Aberdeen 2 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-2 (12) | 7-1 (8) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Skotsko - Premiership | 2023-04-08 | 2 St Johnstone |
0 - 1
0 - 2
|
Ross County 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-5 (12) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Skotsko - Premiership | 2023-04-02 | Ross County |
0 - 1
0 - 2
|
Celtic | P | +2.0, +2.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
2-9 (11) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Skotsko - Premiership | 2023-03-18 | 3 Livingston |
2 - 0
2 - 1
|
Ross County 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-6 (14) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Premiership | 2023-03-04 | 1 Ross County |
0 - 0
0 - 2
|
Motherwell 2 | P | 0.0 | Push | 10.5 | Více |
|
9-4 (13) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Premiership | 2023-02-25 | 2 Ross County |
2 - 0
4 - 0
|
Dundee Utd 2 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Skotsko - Premiership | 2023-02-18 | St Mirren |
1 - 0
1 - 0
|
Ross County 1 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-8 (18) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Skotsko - Premiership | 2023-02-04 | 4 Rangers |
1 - 0
2 - 1
|
Ross County 2 | P | -2.0, -2.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Skotsko - Premiership | 2023-01-31 | 3 Ross County |
0 - 1
1 - 1
|
Hibernian 4 | R | +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Premiership | 2023-01-28 | 1 Ross County |
1 - 0
3 - 0
|
Kilmarnock 1 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
0-5 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Skotsko - FA Cup | 2023-01-21 | 1 Hamilton |
0 - 0
0 - 0
|
Ross County 1 | R | +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-9 (15) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Premiership | 2023-01-14 | 2 Motherwell |
0 - 0
1 - 1
|
Ross County 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Skotsko - Premiership | 2023-01-07 | Ross County |
0 - 0
0 - 2
|
Livingston 1 | P | 0.0 | Push | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2023-01-02 | Aberdeen |
0 - 0
0 - 0
|
Ross County 4 | R | -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
11-1 (12) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Rangers Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League - kvalifikace | 2023-08-22 | 4 Rangers |
1 - 0
2 - 2
|
PSV 1 | R | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Skotsko - Ligový pohár | 2023-08-19 | 1 Rangers |
0 - 0
2 - 1
|
Morton 3 | V | -2.5 | Méně | 11.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League - kvalifikace | 2023-08-15 | 3 Servette |
1 - 0
1 - 1
|
Rangers | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2023-08-12 | 1 Rangers |
1 - 0
4 - 0
|
Livingston 1 | V | -2.0, -2.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League - kvalifikace | 2023-08-09 | 2 Rangers |
2 - 1
2 - 1
|
Servette 1 1 | V | -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Skotsko - Premiership | 2023-08-05 | Kilmarnock |
0 - 0
1 - 0
|
Rangers | P | +1.0, +1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-8 (10) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2023-07-29 | 2 TSG Hoffenheim |
2 - 0
2 - 2
|
Rangers 1 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2023-07-26 | 3 Rangers |
0 - 1
1 - 3
|
Olympiakos 2 | P | -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2023-07-22 | Rangers |
2 - 0
2 - 1
|
Hamburk | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2023-07-18 | Rangers |
0 - 1
1 - 2
|
Newcastle | P | +0.5, +1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Skotsko - Premiership | 2023-05-27 | 2 St Mirren |
0 - 1
0 - 3
|
Rangers 1 | V | +1.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2023-05-24 | 3 Rangers |
1 - 1
2 - 2
|
Hearts 4 | R | -1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
9-2 (11) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Premiership | 2023-05-21 | 2 Hibernian |
0 - 1
1 - 3
|
Rangers 1 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
7-5 (12) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2023-05-13 | 1 Rangers |
2 - 0
3 - 0
|
Celtic 1 | V | 0.0 | Push | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2023-05-07 | 1 Rangers |
0 - 0
1 - 0
|
Aberdeen 2 | V | -1.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
12-6 (18) | 6-2 (8) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Skotsko - FA Cup | 2023-04-30 | 2 Rangers |
0 - 1
0 - 1
|
Celtic 2 | P | +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-6 (13) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2023-04-23 | 2 Aberdeen |
0 - 0
2 - 0
|
Rangers 1 | P | +1.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
3-7 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Skotsko - Premiership | 2023-04-15 | 2 Rangers |
1 - 1
5 - 2
|
St Mirren 1 | V | -1.5, -2.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Skotsko - Premiership | 2023-04-08 | 4 Celtic |
1 - 1
3 - 2
|
Rangers 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2023-04-01 | 1 Rangers |
1 - 0
2 - 0
|
Dundee Utd 1 | V | -2.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
10-2 (12) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Premiership | 2023-03-18 | 1 2 Motherwell |
1 - 1
2 - 4
|
Rangers 1 | V | +1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Skotsko - FA Cup | 2023-03-12 | 2 Rangers |
1 - 0
3 - 0
|
Raith 3 | V | -2.5, -3.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
18-0 (18) | 9-0 (9) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2023-03-08 | 2 Hibernian |
1 - 2
1 - 4
|
Rangers | V | +1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Premiership | 2023-03-04 | 1 Rangers |
3 - 0
3 - 1
|
Kilmarnock 2 | V | -2.0 | Více | 10.5 | Více |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Skotsko - Ligový pohár | 2023-02-26 | 6 Rangers |
0 - 1
1 - 2
|
Celtic 4 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Skotsko - Premiership | 2023-02-18 | 1 3 Livingston |
0 - 1
0 - 3
|
Rangers 1 | V | +1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
2-9 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Skotsko - FA Cup | 2023-02-12 | 2 Rangers |
0 - 1
3 - 2
|
Partick 5 | V | -2.5 | Více | 11.0 | Více |
|
13-1 (14) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Skotsko - Premiership | 2023-02-04 | 4 Rangers |
1 - 0
2 - 1
|
Ross County 2 | V | -2.0, -2.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Skotsko - Premiership | 2023-02-01 | 3 Hearts |
0 - 2
0 - 3
|
Rangers 3 | V | +1.0, +1.5 | Push | 10.5 | Méně |
|
1-7 (8) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Skotsko - Premiership | 2023-01-28 | 3 Rangers |
1 - 0
2 - 0
|
St Johnstone 3 1 | V | -2.0, -2.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-3 (12) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 9.5 | 6 | 1.286 |
| Poločas | 8 | 2.75 | 1.667 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+1.75) | Domácí@1.875 | Hosté@1.975 |
| Poločas (+0.75) | Domácí@1.85 | Hosté@2 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.5) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Poločas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.25) | Více@2 | Méně@1.85 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@2 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 2 , Roh: 4 - 8
Roh: 10.5 , Hendikep: +1.5, +2.0 , Góly: 3.0, 3.5
Skóre: 0 - 2 , Roh: 2 - 5 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: +0.5, +1.0 , Góly: 1.0, 1.5
-
3' - 1st Corner - Ross County -
10' - 2nd Corner - Rangers - 11' ~ 1st Yellow Card ~ Baldwin ~(Ross County)
-
20' - 3rd Corner - Rangers -
22' - 4th Corner - Rangers - Race to 3 Corners - Rangers
-
22' - 1st Goal - Rangers -
26' - 2nd Goal - Rangers -
30' - 5th Corner - Ross County -
31' - 6th Corner - Rangers -
45+1' - 7th Corner - Rangers - Race to 5 Corners - Rangers
-
0-2 score at the end of First Half - 46' ~ 2nd Yellow Card ~ Loturi ~(Ross County)
- 46' ~ Substitution ~ Nightingale ~ Harmon ~(Ross County)
-
48' - 8th Corner - Ross County - 56' ~ Substitution ~ Turner ~ Loturi ~(Ross County)
- 59' ~ Substitution ~ Sima ~ Roofe ~(Rangers)
- 59' ~ Substitution ~ Matondo ~ Lammers ~(Rangers)
-
63' - 9th Corner - Rangers -
66' - 10th Corner - Rangers - Race to 7 Corners - Rangers
- 65' ~ Substitution ~ Reid ~ Leak ~(Ross County)
-
69' - 11th Corner - Rangers - 70' ~ Substitution ~ Brophy ~ Murray ~(Ross County)
- 72' ~ Substitution ~ Danilo ~ Dessers ~(Rangers)
- 72' ~ Substitution ~ Lawrence ~ Cantwell ~(Rangers)
- 83' ~ Substitution ~ Jack ~ Raskin ~(Rangers)
-
88' - 12th Corner - Ross County - 89' ~ 3rd Yellow Card ~ Turner ~(Ross County)
- 90+1' ~ 4th Yellow Card ~ Lundstram ~(Rangers)
-
0-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

