pá, Sep 27, 2019 · 19:30
Roeselare [1]
7 1
0 - 2
Celý zápas · Pol. 0-0
Westerlo [1]
7
NejstaršíNedávné
RPPRPP
5.25
3.80
1.65
NedávnéNejstarší
VPRVPV

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.5
Góly celkem
Více 10.5
Rohy celkem
-0.75
Westerlo
Roeselare
PVVPRPPRPPNedávnéPokles-1.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 20
Více než 9.5 rohůVíce9/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryjeKryto 1/10
Westerlo
PPVVVPVRPVNedávnéStabilní-0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 19
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapKryjeKryto 7/10
Udává tempo · vyhrává 5 z 7 zápasů, v nichž dá gól prvníGól v 1. poločase v 9 z posledních 10Více než 2.5 karty v 7 z posledních 10
Roeselare

0V-4R-6P v posledních 10 zápasech, s 7 vstřelenými a 21 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.7 pro, 2.1 proti. Výhry 0%, AH výhra 10%, góly Over 50%, rohy Over 70%.

Výsledek v plném čase
Výhra 0%0 Remíza 40%4 Prohra 60%6
Góly celkem 2.5
Více 50%5 Neplatné 0%0 Méně 50%5
Rohy celkem 10.5
Více 70%7 Neplatné 0%0 Méně 30%3
Asijský hendikep
Výhra 10%1 Neplatné 10%1 Prohra 80%8
Westerlo

7V-1R-2P v posledních 10 zápasech, s 22 vstřelenými a 10 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.2 pro, 1.0 proti. Výhry 70%, AH výhra 70%, góly Over 50%, rohy Over 40%.

Výsledek v plném čase
Výhra 70%7 Remíza 10%1 Prohra 20%2
Góly celkem 2.5
Více 50%5 Neplatné 0%0 Méně 50%5
Rohy celkem 10.5
Více 40%4 Neplatné 0%0 Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 70%7 Neplatné 0%0 Prohra 30%3
Poslední
Roeselare
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Westerlo
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Roeselare
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Westerlo
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Roeselare Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Belgie - První divize B 2019-08-17 Westerlo
4 - 1
4 - 1
Roeselare 1 P -1.0 Více 10.0
Belgie - První divize B 2019-03-03 1 1 Roeselare
0 - 0
1 - 1
Westerlo 1 R 0.0 Méně 10.0
Belgie - První divize B 2018-12-01 2 Westerlo
0 - 0
2 - 0
Roeselare 2 P -0.5 Méně 10.0
Belgie - První divize B 2018-10-31 1 Roeselare
0 - 0
0 - 1
Westerlo 2 P 0.0 Méně 9.5
Belgie - První divize B 2018-08-04 Westerlo
1 - 0
2 - 1
Roeselare 2 1 P -0.5 Více 9.5
Belgie - První divize B - play-off 2018-04-15 1 4 Roeselare
0 - 0
0 - 0
Westerlo 2 R 0.0 Méně 9.5 Méně
1-2 (3) 0-1 (1) 1 (0-1) 0 (0-0)
Belgie - První divize B - play-off 2018-04-08 1 Westerlo
0 - 0
0 - 0
Roeselare 4 R 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
6-3 (9) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgie - První divize B 2018-01-12 2 Westerlo
0 - 0
0 - 0
Roeselare 3 1 R 0.0, -0.5 Méně 9.0 Více
10-3 (13) 3-3 (6) 3 (3-0) 3 (3-0)
Belgie - První divize B 2017-11-18 1 Roeselare
0 - 1
2 - 1
Westerlo 3 V -0.5 Více 8.5 Více
4-6 (10) 2-3 (5) 1 (1-0) 2 (0-2)
Belgie - První divize B 2017-10-21 3 Roeselare
0 - 0
0 - 0
Westerlo 1 R -0.5 Méně 9.5 Méně
6-2 (8) 2-2 (4) 2 (1-1) 3 (3-0)
Belgie - První divize B 2017-09-24 1 Westerlo
2 - 0
4 - 0
Roeselare 3 1 P 0.0 Více 9.5 Méně
4-2 (6) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Evropa - Přátelská utkání 2016-07-08 1 Roeselare
1 - 0
1 - 0
Westerlo V 0.0 Méně 9.5 Méně
4-3 (7) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Roeselare Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Belgie - První divize B 2019-09-20 2 Lokeren
2 - 0
2 - 0
Roeselare 2 P -1.0 Méně 11.0
Belgie - První divize B 2019-09-07 OH Leuven
3 - 0
4 - 0
Roeselare 1 P -1.0, -1.5 Více 10.5
Belgie - První divize B 2019-08-31 2 3 Roeselare
0 - 1
1 - 1
Lommel 2 R 0.0 Méně 10.5
Belgie - Pohár 2019-08-24 2 Seraing United
0 - 0
1 - 0
Roeselare 1 P 0.0, +0.5 Méně
Belgie - První divize B 2019-08-17 Westerlo
4 - 1
4 - 1
Roeselare 1 P -1.0 Více 10.0
Belgie - První divize B 2019-08-10 2 Roeselare
1 - 0
1 - 1
KFCO Beerschot Wilrijk R +0.5, +1.0 Méně 10.5 Více
4-20 (24) 2-8 (10) 0 (0-0) 6 (1-5)
Evropa - Přátelská utkání 2019-08-06 1 1 Roeselare
1 - 2
1 - 2
Reading U23 1 P -0.5 Méně
5-6 (11) 4-5 (9) 2 (2-0) 0 (0-0)
Belgie - První divize B 2019-08-04 1 Union Saint-Gilloise
1 - 0
3 - 0
Roeselare 2 P -0.5 Více 10.0 Více
5-7 (12) 5-1 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-28 1 Roeselare
0 - 0
1 - 1
Winkel Sport R -1.0, -1.5 Méně
3-1 (4) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-24 Roeselare
1 - 0
2 - 2
Royal Knokke R -2.0 Více
9-3 (12) 7-2 (9) 5 (4-1) 2 (1-1)
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-19 1 Roeselare
2 - 0
4 - 1
KV Kortrijk V +0.5 Více
4-10 (14) 2-3 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-17 1 Roeselare
0 - 0
1 - 1
Royal Excel Mouscron R +0.5 Méně
3-8 (11) 2-3 (5) 0 (0-0) 3 (0-3)
Belgie - První divize B 2019-04-26 2 Roeselare
0 - 0
4 - 0
Tubize 1 V -0.5, -1.0 Více 9.5 Více
10-5 (15) 7-2 (9) 1 (1-0) 2 (1-1)
Belgie - První divize B 2019-04-21 1 2 Lommel
0 - 0
0 - 1
Roeselare 2 V 0.0 Méně 10.0 Více
4-7 (11) 2-4 (6) 1 (0-1) 2 (1-1)
Belgie - První divize B 2019-04-14 1 OH Leuven
2 - 0
3 - 0
Roeselare 2 P -0.5 Více 10.0 Více
8-8 (16) 4-2 (6) 1 (0-1) 2 (2-0)
Belgie - První divize B 2019-04-07 4 Roeselare
1 - 0
2 - 2
OH Leuven 3 R 0.0 Více 10.0 Méně
4-5 (9) 3-2 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Belgie - První divize B 2019-03-31 5 Roeselare
0 - 0
0 - 1
Lommel 1 P 0.0, -0.5 Méně 10.0 Méně
6-1 (7) 2-1 (3) 2 (2-0) 2 (2-0)
Belgie - První divize B 2019-03-24 1 Tubize
0 - 1
1 - 1
Roeselare 3 R 0.0, +0.5 Méně 10.0 Méně
1-5 (6) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Belgie - První divize B 2019-03-03 1 1 Roeselare
0 - 0
1 - 1
Westerlo 1 R 0.0 Méně 10.0 Méně
2-4 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgie - První divize B 2019-02-23 3 KFCO Beerschot Wilrijk
0 - 0
1 - 1
Roeselare 2 R -0.5, -1.0 Méně 10.0 Více
5-7 (12) 1-5 (6) 2 (0-2) 3 (2-1)
Belgie - První divize B 2019-02-16 2 Union Saint-Gilloise
0 - 0
1 - 2
Roeselare 3 V -0.5 Více 10.0 Více
7-6 (13) 2-5 (7) 1 (1-0) 2 (2-0)
Belgie - První divize B 2019-02-09 2 Roeselare
1 - 1
4 - 2
Lommel 2 V 0.0, -0.5 Více 10.5 Méně
4-6 (10) 1-4 (5) 3 (0-3) 0 (0-0)
Belgie - První divize B 2019-02-01 1 OH Leuven
0 - 0
0 - 1
Roeselare 1 V -0.5 Méně 10.0 Méně
2-4 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgie - První divize B 2019-01-25 1 Roeselare
0 - 0
0 - 1
Tubize 4 P -0.5 Méně 10.0 Méně
7-1 (8) 5-1 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Belgie - První divize B 2019-01-18 2 KV Mechelen
2 - 1
2 - 2
Roeselare 1 1 R -1.5 Více 10.0 Více
11-5 (16) 2-4 (6) 1 (0-1) 4 (4-0)
Belgie - První divize B 2019-01-12 2 Roeselare
0 - 2
1 - 2
KFCO Beerschot Wilrijk 3 P 0.0, +0.5 Více 10.5 Méně
3-6 (9) 2-6 (8) 2 (0-2) 1 (1-0)
Belgie - První divize B 2018-12-23 4 Roeselare
1 - 0
1 - 1
Union Saint-Gilloise 1 1 R 0.0, +0.5 Méně 10.0 Více
0-12 (12) 0-6 (6) 0 (0-0) 2 (0-2)
Belgie - První divize B 2018-12-15 2 Lommel
0 - 0
0 - 1
Roeselare 4 1 V 0.0, -0.5 Méně 10.5 Méně
10-0 (10) 2-0 (2) 0 (0-0) 4 (4-0)
Belgie - První divize B 2018-12-07 4 Roeselare
1 - 1
3 - 1
OH Leuven 3 V 0.0 Více 10.0 Méně
2-6 (8) 2-2 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Belgie - První divize B 2018-12-01 2 Westerlo
0 - 0
2 - 0
Roeselare 2 P -0.5 Méně 10.0 Více
6-9 (15) 2-1 (3) 0 (0-0) 5 (1-4)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Westerlo Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Belgie - Pohár 2019-09-24 1 Waasland-Beveren
3 - 1
3 - 4
Westerlo 3 V 0.0 Více 10.5
Belgie - První divize B 2019-09-21 2 Westerlo
1 - 2
1 - 2
Union Saint-Gilloise P 0.0 Více 10.0
Belgie - První divize B 2019-09-13 2 Lokeren
1 - 1
1 - 1
Westerlo R 0.0, +0.5 Méně 10.5
Belgie - První divize B 2019-09-07 1 Westerlo
1 - 0
2 - 0
KFCO Beerschot Wilrijk 3 V 0.0, -0.5 Méně 10.5
Belgie - První divize B 2019-09-01 3 Excelsior Virton
1 - 0
1 - 0
Westerlo 1 P 0.0, +0.5 Méně 9.5
Belgie - První divize B 2019-08-17 Westerlo
4 - 1
4 - 1
Roeselare 1 V -1.0 Více 10.0 Více
10-6 (16) 7-4 (11) 5 (3-2) 0 (0-0)
Belgie - První divize B 2019-08-09 1 Westerlo
0 - 0
1 - 0
OH Leuven 2 V 0.0, -0.5 Méně 9.5 Více
9-5 (14) 4-2 (6) 2 (2-0) 6 (4-2)
Belgie - První divize B 2019-08-03 2 Lommel
0 - 1
0 - 2
Westerlo 2 V 0.0, +0.5 Méně 10.0 Méně
3-6 (9) 1-4 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-26 1 NAC
0 - 0
1 - 3
Westerlo 2 V 0.0, -0.5 Více 9.0 Více
7-3 (10) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-24 Lierse Kempenzonen
0 - 3
1 - 4
Westerlo 1 V +0.5, +1.0 Více 8.5 Méně
3-1 (4) 1-0 (1) 1 (1-0) 2 (1-1)
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-21 Westerlo
1 - 1
2 - 1
Genk V 0.0, +0.5 Push
3-4 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (2-1)
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-17 KSK Heist
0 - 0
1 - 2
Westerlo V +0.5 Push 9.0 Méně
1-6 (7) 1-4 (5) 1 (0-1) 2 (0-2)
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-13 1 Westerlo
2 - 0
5 - 1
FC Eindhoven 1 V 0.0, -0.5 Více 8.5 Více
8-4 (12) 4-3 (7) 0 (0-0) 0 (0-0)
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-06 Vorskla Poltava
0 - 0
0 - 2
Westerlo 2 V 0.0 Méně
3-4 (7) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (0-2)
Belgie - Evropská liga UEFA - play-off 2019-05-18 1 Sint-Truidense
0 - 1
2 - 1
Westerlo 2 P -1.0 Méně 10.0 Více
10-1 (11) 7-0 (7) 0 (0-0) 3 (2-1)
Belgie - Evropská liga UEFA - play-off 2019-05-15 3 Westerlo
0 - 1
0 - 2
Charleroi 2 P 0.0, +0.5 Méně 9.5 Méně
6-3 (9) 4-0 (4) 1 (1-0) 2 (0-2)
Belgie - Evropská liga UEFA - play-off 2019-05-11 KV Oostende
0 - 1
0 - 3
Westerlo 1 V 0.0, +0.5 Push 10.0 Méně
1-4 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgie - Evropská liga UEFA - play-off 2019-05-04 1 KFCO Beerschot Wilrijk
2 - 0
3 - 2
Westerlo 3 P 0.0, +0.5 Více 10.5 Více
6-6 (12) 3-4 (7) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgie - Evropská liga UEFA - play-off 2019-04-27 1 Westerlo
1 - 0
1 - 0
Eupen 5 V -0.5 Méně 10.0 Více
7-8 (15) 4-3 (7) 3 (1-2) 3 (1-2)
Belgie - Evropská liga UEFA - play-off 2019-04-20 2 Westerlo
0 - 0
0 - 0
KV Oostende 1 R -0.5 Méně 10.0 Více
9-4 (13) 4-2 (6) 1 (1-0) 2 (2-0)
Belgie - Evropská liga UEFA - play-off 2019-04-14 Charleroi
0 - 0
2 - 0
Westerlo 2 1 P -0.5 Méně 9.5 Méně
4-2 (6) 2-1 (3) 2 (2-0) 0 (0-0)
Belgie - Evropská liga UEFA - play-off 2019-04-06 3 Westerlo
1 - 0
2 - 2
Sint-Truidense 1 R 0.0 Více 10.0 Více
2-9 (11) 1-6 (7) 3 (0-3) 1 (0-1)
Belgie - Evropská liga UEFA - play-off 2019-04-03 1 Eupen
0 - 2
0 - 3
Westerlo V 0.0, -0.5 Více 10.0 Více
8-4 (12) 4-2 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Belgie - Evropská liga UEFA - play-off 2019-03-31 1 Westerlo
1 - 1
1 - 1
KFCO Beerschot Wilrijk 2 R 0.0 Méně 10.0 Více
10-4 (14) 4-1 (5) 1 (1-0) 3 (3-0)
Belgie - První divize B 2019-03-03 1 1 Roeselare
0 - 0
1 - 1
Westerlo 1 R 0.0 Méně 10.0 Méně
2-4 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgie - První divize B 2019-02-22 4 Westerlo
1 - 1
2 - 2
Lommel 1 R -0.5, -1.0 Více 10.0 Více
12-3 (15) 7-2 (9) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgie - První divize B 2019-02-16 2 OH Leuven
0 - 0
3 - 0
Westerlo 2 P 0.0 Více 9.5 Méně
1-5 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgie - První divize B 2019-02-08 2 Westerlo
0 - 0
1 - 0
Tubize 3 V -0.5, -1.0 Méně 9.5 Více
8-3 (11) 5-2 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Belgie - První divize B 2019-02-02 4 KV Mechelen
1 - 0
3 - 0
Westerlo 4 P -1.0 Více 9.5 Více
6-4 (10) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Belgie - První divize B 2019-01-26 2 Westerlo
1 - 0
2 - 0
Union Saint-Gilloise 3 V 0.0 Méně 9.5 Více
3-9 (12) 1-4 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 5.25 3.8 1.65
Poločas 5.5 2.2 2.25
Asijský hendikep
Celý zápas (+0.75) Domácí@1.95 Hosté@1.9
Poločas (+0.25) Domácí@1.95 Hosté@1.85
Rohy celkem
Celý zápas (10.5) Ví[email protected] Méně@1.925
Poločas (5.0) Ví[email protected] Méně@1.9
Góly celkem
Celý zápas (2.5) Ví[email protected] Méně@1.9
Poločas (1.0) Ví[email protected] Méně@1.9


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 2 , Roh: 7 - 7

Roh: 10.5 , Hendikep: +0.5, +1.0 , Góly: 2.5

0
Střela na branku
4
9
Střela mimo
5
71
Útok
98
33
Nebezpečný útok
37
50
Držení míče %
50

Skóre: 0 - 0 , Roh: 5 - 5 Poločas

Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 1.0

0
Střela na branku
1
5
Střela mimo
3
28
Útok
48
15
Nebezpečný útok
19
48
Držení míče %
52
  • 4' - 1st Corner - Roeselare
  • 8' - 2nd Corner - Westerlo
  • 14' - 3rd Corner - Westerlo
  • 22' - 4th Corner - Roeselare
  • 30' - 5th Corner - Westerlo
  • Race to 3 Corners - Westerlo
  • 34' - 1st Yellow Card - Roeselare
  • 38' - 6th Corner - Roeselare
  • 39' - 7th Corner - Roeselare
  • 39' - 8th Corner - Roeselare
  • Race to 5 Corners - Roeselare
  • 41' - 9th Corner - Westerlo
  • 45' - 10th Corner - Westerlo
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 49' - 1st Goal - Westerlo
  • 52' - 11th Corner - Westerlo
  • 54' - 2nd Goal - Westerlo
  • 58' - 12th Corner - Roeselare
  • 59' - 13th Corner - Roeselare
  • Race to 7 Corners - Roeselare
  • 90+2' - 14th Corner - Westerlo
  • 0-2 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění