pá, Aug 27, 2021 · 18:00
NejstaršíNedávné
VVRVPV
1.20
5.75
10.00
NedávnéNejstarší
RRVVPP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.25
Góly celkem
–
Rohy celkem
-1.75
Rigas FS
Rigas FS vs BFC Daugavpils Profil týmů
Rigas FS
Hodnocení se připravuje
PVVVVVRVPVNedávnéStabilní-0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapKryje6/9
BFC Daugavpils
Hodnocení se připravuje
RPPRPPVVRRNedávnéZlepšení+0.6 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapKryje7/10
Rigas FS vs BFC Daugavpils Fakta o zápasu
Rigas FS
7V-1R-2P v posledních 10 zápasech, s 24 vstřelenými a 10 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.4 pro, 1.0 proti. Výhry 70%, AH výhra 66%, góly Over 50%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 70%7
Remíza 10%1
Prohra 20%2
Góly celkem 3.0, 3.5
Více 50%5
Neplatné 0%0
Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 66%6
Neplatné 0%0
Prohra 33%3
BFC Daugavpils
2V-4R-4P v posledních 10 zápasech, s 8 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.8 pro, 1.3 proti. Výhry 20%, AH výhra 70%, góly Over 20%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 20%2
Remíza 40%4
Prohra 40%4
Góly celkem 3.0, 3.5
Více 20%2
Neplatné 0%0
Méně 80%8
Asijský hendikep
Výhra 70%7
Neplatné 10%1
Prohra 20%2
Poslední
| Rigas FS | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| BFC Daugavpils | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Rigas FS | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| BFC Daugavpils | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.0, 3.5
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.60,
Sm. odch.: 1.61, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 30%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Rigas FS vs BFC Daugavpils Časové rozložení gólů/rohů
Rigas FS vs BFC Daugavpils Vzájemné zápasy
Rigas FS vs BFC Daugavpils Zobrazit celé H2H →| Rigas FS Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-05-29 | 2 Rigas FS |
1 - 0
2 - 1
|
BFC Daugavpils 1 | V | -2.0 | Méně |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2021-03-06 | 1 Rigas FS |
2 - 0
3 - 1
|
BFC Daugavpils 1 | V | -1.5 | Více |
|
||||||
| Lotyšsko - Virsliga | 2020-11-01 | 1 BFC Daugavpils |
1 - 2
1 - 2
|
Rigas FS | V | +1.0, +1.5 | Více |
|
||||||
| Lotyšsko - Virsliga | 2020-08-16 | 2 Rigas FS |
1 - 0
2 - 1
|
BFC Daugavpils 4 | V | -1.5 | Méně |
|
||||||
| Lotyšsko - Virsliga | 2020-07-08 | 1 BFC Daugavpils |
2 - 0
2 - 3
|
Rigas FS 3 | V | +1.0, +1.5 | Více |
|
||||||
| Lotyšsko - Virsliga | 2019-10-19 | 3 Rigas FS |
1 - 0
2 - 0
|
BFC Daugavpils | V | Méně |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | |||
| Lotyšsko - Virsliga | 2019-08-05 | 3 BFC Daugavpils |
0 - 0
0 - 1
|
Rigas FS 2 | V | +1.0, +1.5 | Méně |
|
2-11 (13) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 2 (1-1) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2019-05-27 | 1 Rigas FS |
0 - 1
3 - 2
|
BFC Daugavpils 2 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
15-1 (16) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2019-04-15 | 1 BFC Daugavpils |
0 - 1
0 - 1
|
Rigas FS 3 1 | V | +1.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2016-10-01 | Rigas FS |
0 - 0
2 - 0
|
BFC Daugavpils | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
11-3 (14) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2016-08-08 | 3 BFC Daugavpils |
0 - 0
0 - 1
|
Rigas FS 1 | V | +0.5, +1.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2016-06-12 | 2 Rigas FS |
0 - 0
0 - 0
|
BFC Daugavpils 1 | R | -1.0 | Méně |
|
12-5 (17) | 6-3 (9) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2016-04-03 | 2 BFC Daugavpils |
0 - 0
1 - 0
|
Rigas FS 5 | P | +0.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Rigas FS Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Lotyšsko - Pohár | 2021-08-21 | 2 Rigas FS |
2 - 0
4 - 0
|
FK Auda | V | -3.0 | Push |
|
||||||
| Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace | 2021-08-12 | 4 Rigas FS |
0 - 0
0 - 1
|
Gent 2 | P | +1.0, +1.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Lotyšsko - Pohár | 2021-08-09 | 1 Skanstes SK |
0 - 1
0 - 2
|
Rigas FS 1 | V | +5.0 | Méně |
|
||||||
| Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace | 2021-08-05 | Gent |
0 - 2
2 - 2
|
Rigas FS 2 | R | -2.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-08-01 | 2 Rigas FS |
2 - 0
4 - 1
|
Metta/LU 2 | V |
|
||||||||
| Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace | 2021-07-29 | 2 Puskas Academy |
0 - 0
0 - 2
|
Rigas FS 3 | V | -1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-07-25 | 1 2 FK Spartaks |
0 - 0
1 - 2
|
Rigas FS 4 | V | +1.0, +1.5 | Push |
|
3-11 (14) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace | 2021-07-22 | 1 Rigas FS |
3 - 0
3 - 0
|
Puskas Academy 3 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
3-9 (12) | 2-4 (6) | 4 (0-4) | 1 (0-1) |
| Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace | 2021-07-15 | 4 KI Klaksvik |
2 - 3
2 - 3
|
Rigas FS 4 | V | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace | 2021-07-08 | 4 Rigas FS |
0 - 2
2 - 3
|
KI Klaksvik 5 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
9-3 (12) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-06-25 | 3 Rigas FS |
1 - 1
1 - 2
|
Valmiera FC 4 1 | P | -1.0, -1.5 | Více |
|
12-2 (14) | 9-1 (10) | 4 (3-1) | 3 (3-0) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-06-17 | 4 Rigas FS |
1 - 1
3 - 1
|
Riga FC 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
0-4 (4) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-06-13 | 3 Rigas FS |
2 - 0
3 - 0
|
Metta/LU 1 | V | -2.5 | Méně |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-05-29 | 2 Rigas FS |
1 - 0
2 - 1
|
BFC Daugavpils 1 | V | -2.0 | Méně |
|
11-1 (12) | 7-1 (8) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-05-18 | 1 Rigas FS |
0 - 0
1 - 0
|
FK Spartaks 3 | V | -2.0 | Méně |
|
9-10 (19) | 7-3 (10) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-05-14 | 3 FK Liepaja |
1 - 0
1 - 2
|
Rigas FS 2 | V | +0.5 | Více |
|
1-11 (12) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-05-10 | 1 Rigas FS |
1 - 0
1 - 0
|
FK Ventspils 3 | V | -1.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-05-04 | 2 Valmiera FC |
0 - 1
0 - 1
|
Rigas FS 5 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
10-4 (14) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-04-29 | 2 Rigas FS |
2 - 0
4 - 2
|
FC Noah Jurmala 3 | V | -5.5, -6.0 | Push |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-04-25 | 3 Riga FC |
0 - 1
0 - 3
|
Rigas FS 4 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-04-18 | 5 Metta/LU |
1 - 2
3 - 3
|
Rigas FS 2 | R | +2.0, +2.5 | Více |
|
1-5 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-04-11 | 1 FK Spartaks |
0 - 0
0 - 1
|
Rigas FS 3 | V | +1.5, +2.0 | Méně |
|
3-9 (12) | 0-7 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-04-04 | 2 Rigas FS |
2 - 0
4 - 0
|
FK Liepaja 6 1 | V | -0.5 | Více |
|
6-6 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-03-20 | 3 FK Ventspils |
0 - 0
1 - 1
|
Rigas FS 4 | R | +1.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-03-14 | 2 Rigas FS |
1 - 1
2 - 3
|
Valmiera FC 3 | P | -1.0, -1.5 | Více |
|
8-4 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2021-03-06 | 1 Rigas FS |
2 - 0
3 - 1
|
BFC Daugavpils 1 | V | -1.5 | Více |
|
10-3 (13) | 7-1 (8) | 4 (4-0) | 1 (0-1) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2020-11-20 | 1 FK Liepaja |
0 - 0
1 - 0
|
Rigas FS 2 | P | 0.0 | Méně |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2020-11-07 | Metta/LU |
0 - 0
0 - 3
|
Rigas FS | V | +2.0 | Méně |
|
4-10 (14) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2020-11-01 | 1 BFC Daugavpils |
1 - 2
1 - 2
|
Rigas FS | V | +1.0, +1.5 | Více |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Lotyšsko - Pohár | 2020-10-28 | 2 FK Ventspils |
0 - 0
1 - 0
|
Rigas FS 3 | P | +0.5, +1.0 | Méně |
|
1-10 (11) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| BFC Daugavpils Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Lotyšsko - Pohár | 2021-08-22 | 4 FK Liepaja |
0 - 0
0 - 0
|
BFC Daugavpils 1 | R | -1.5 | Méně |
|
||||||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-08-15 | 1 BFC Daugavpils |
1 - 0
1 - 1
|
FK Liepaja 1 | R | +0.5,+1.0 | Méně |
|
||||||
| Lotyšsko - Pohár | 2021-08-07 | 2 5 FK Spartaks |
0 - 0
0 - 1
|
BFC Daugavpils | V | 0.0,-0.5 | Méně |
|
||||||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-07-17 | 1 BFC Daugavpils |
1 - 0
3 - 1
|
Metta/LU 2 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-07-02 | 1 Valmiera FC |
2 - 0
4 - 0
|
BFC Daugavpils 1 | P | -1.0, -1.5 | Více |
|
||||||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-06-25 | 3 FK Spartaks |
0 - 0
2 - 0
|
BFC Daugavpils 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-06-21 | 1 FK Liepaja |
0 - 0
0 - 0
|
BFC Daugavpils 2 | R | -1.0, -1.5 | Méně |
|
6-0 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-06-13 | 1 BFC Daugavpils |
0 - 0
1 - 2
|
Valmiera FC 3 | P | +1.0 | Více |
|
6-8 (14) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-05-29 | 2 Rigas FS |
1 - 0
2 - 1
|
BFC Daugavpils 1 | P | -2.0 | Méně |
|
11-1 (12) | 7-1 (8) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-05-24 | 3 BFC Daugavpils |
0 - 1
1 - 1
|
Riga FC 4 | R | +1.5, +2.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-05-19 | 4 Metta/LU |
0 - 0
0 - 1
|
BFC Daugavpils 2 | V | +0.5, +1.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-05-14 | 2 BFC Daugavpils |
0 - 1
1 - 2
|
FC Noah Jurmala 6 | P | -1.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-05-05 | 2 BFC Daugavpils |
1 - 0
3 - 0
|
FK Spartaks | V | 0.0,+0.5 | Více |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-05-01 | 1 BFC Daugavpils |
0 - 0
0 - 1
|
FK Liepaja 2 | P | +1.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-04-17 | 2 Riga FC |
3 - 0
4 - 0
|
BFC Daugavpils 4 | P | -2.0, -2.5 | Více |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-04-11 | 4 FK Ventspils |
0 - 1
0 - 1
|
BFC Daugavpils 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-04-03 | 3 BFC Daugavpils |
2 - 1
3 - 2
|
Metta/LU 1 | V | -1.0 | Více |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-03-19 | Valmiera FC |
1 - 1
2 - 2
|
BFC Daugavpils | R |
|
10-1 (11) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||||
| Lotyšsko - Virsliga | 2021-03-13 | 5 BFC Daugavpils |
1 - 0
2 - 1
|
FK Spartaks 1 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
3-8 (11) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 4 (1-3) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2021-03-06 | 1 Rigas FS |
2 - 0
3 - 1
|
BFC Daugavpils 1 | P | -1.5 | Více |
|
10-3 (13) | 7-1 (8) | 4 (4-0) | 1 (0-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2021-02-10 | 1 FK Spartaks |
1 - 1
3 - 3
|
BFC Daugavpils 1 1 | R | -1.0 | Více |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2020-11-04 | 3 BFC Daugavpils |
0 - 0
0 - 0
|
FK Ventspils 3 | R | +0.5, +1.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2020-11-01 | 1 BFC Daugavpils |
1 - 2
1 - 2
|
Rigas FS | P | +1.0, +1.5 | Více |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2020-10-25 | 2 Riga FC |
1 - 0
2 - 0
|
BFC Daugavpils 1 | P | -2.0, -2.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2020-10-17 | 3 BFC Daugavpils |
0 - 0
1 - 0
|
Metta/LU 1 1 | V | -0.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2020-10-04 | 2 Tukums 2000 |
1 - 1
2 - 1
|
BFC Daugavpils 3 | P | +0.5, +1.0 | Více |
|
4-8 (12) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2020-09-27 | 1 FK Jelgava |
0 - 0
2 - 0
|
BFC Daugavpils 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Lotyšsko - Pohár | 2020-09-24 | 1 FK Liepaja |
0 - 0
1 - 0
|
BFC Daugavpils 3 | P | -1.0 | Méně |
|
11-3 (14) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2020-09-20 | 3 BFC Daugavpils |
0 - 1
0 - 4
|
FK Liepaja 1 | P | +0.5 | Více |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Lotyšsko - Virsliga | 2020-09-12 | 3 FK Spartaks |
2 - 2
3 - 3
|
BFC Daugavpils 4 | R | -1.0 | Více |
|
10-4 (14) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.2 | 5.75 | 10 |
| Poločas | 1.615 | 2.75 | 7.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.75) | Domácí@1.825 | Hosté@1.975 |
| Poločas (-0.75) | Domácí@1.9 | Hosté@1.9 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.25) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@2 |
Živé události
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: -1.5, -2.0 , Góly: 3.0, 3.5
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

