ne, Jan 19, 2020 · 11:00
2 - 2
Celý zápas · Pol. 0-0
Condal
7 1
NejstaršíNedávné
RVPVRP
2.88
3.20
2.25
NedávnéNejstarší
VPPVPP

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.5
Góly celkem
–
Rohy celkem
+0.25
Real Aviles CF
Real Aviles CF
PPRRRVPVRPNedávné
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Condal
RRVVPPVPPVNedávné
Více než 9.5 rohůMéně2/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Real Aviles CF

2V-4R-4P v posledních 10 zápasech, s 13 vstřelenými a 23 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.3 pro, 2.3 proti. Výhry 20%, AH výhra 50%, góly Over 70%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 20%2 Remíza 40%4 Prohra 40%4
Góly celkem 2.5
Více 70%7 Neplatné 0%0 Méně 30%3
Asijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 10%1 Prohra 40%4
Condal

4V-2R-4P v posledních 10 zápasech, s 12 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.2 pro, 1.4 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 40%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 20%2 Prohra 40%4
Góly celkem 2.5
Více 40%4 Neplatné 0%0 Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 0%0 Prohra 50%5
Poslední
Real Aviles CF
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Condal
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Real Aviles CF
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Condal
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Real Aviles CF Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-10-07 1 3 Condal
0 - 0
1 - 0
Real Aviles CF 3 P 0.0, -0.5 Méně
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-03-04 2 Real Aviles CF
1 - 1
1 - 1
Condal 4 R 0.0 Méně
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2016-12-06 4 Condal
0 - 3
1 - 4
Real Aviles CF 3 V +0.5 Více
Španělsko - Copa Federacion 2016-08-14 1 Real Aviles CF
2 - 0
2 - 0
Condal 2 V -0.5, -1.0 Méně 8.0
Španělsko - Copa Federacion 2016-08-03 3 Condal
0 - 0
1 - 1
Real Aviles CF 2 R +0.5 Méně
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2015-11-15 1 3 Condal
0 - 0
0 - 2
Real Aviles CF 1 V
2-4 (6) 0-2 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Real Aviles CF Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2020-01-12 1 Covadonga
1 - 0
3 - 0
Real Aviles CF 1 P -1.5 Méně
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2019-12-21 3 Real Aviles CF
2 - 0
3 - 3
Gijon Industrial 5 1 R +0.5 Více
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2019-11-03 4 Real Aviles CF
0 - 1
3 - 1
CD Vallobin 3 V -0.5 Více
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2019-10-19 4 Real Aviles CF
0 - 2
2 - 4
Praviano 4 P 0.0 Více
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2019-10-13 1 2 UC Ceares
2 - 1
2 - 3
Real Aviles CF 3 V -0.5, -1.0 Více
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2019-09-29 1 7 Lenense
1 - 1
1 - 1
Real Aviles CF 5 1 R 0.0 Méně
1-6 (7) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2019-09-07 2 Real Aviles CF
0 - 0
0 - 0
Caudal 4 R +0.5, +1.0 Méně
3-5 (8) 2-4 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2019-08-23 3 Real Aviles CF
1 - 0
1 - 1
Covadonga 2 1 R 0.0, +0.5 Méně
6-5 (11) 4-3 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-24 Real Aviles CF
0 - 2
0 - 5
Lugo P +1.5 Více
2-8 (10) 1-4 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2019-04-14 2 Real Aviles CF
0 - 1
0 - 3
E.I. San Martin 2 P 0.0, -0.5 Více
7-8 (15) 5-4 (9) 5 (2-3) 3 (1-2)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2019-02-02 1 L'Entregu CF
0 - 0
3 - 0
Real Aviles CF 1 P -1.0, -1.5 Více
8-4 (12) 4-2 (6) 1 (1-0) 3 (1-2)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2019-01-27 1 Real Aviles CF
1 - 1
1 - 2
Lealtad 2 P +1.5, +2.0 Více
0-6 (6) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2019-01-07 1 Real Aviles CF
1 - 0
1 - 2
UC Ceares P 0.0, +0.5 Více
0-9 (9) 0-6 (6) 2 (0-2) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-12-23 7 Siero
1 - 0
2 - 0
Real Aviles CF 2 2 P 0.0, -0.5 Méně
9-4 (13) 4-1 (5) 1 (1-0) 3 (1-2)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-12-16 3 Real Aviles CF
0 - 1
0 - 1
Marino de Luanco 2 P
4-8 (12) 2-5 (7) 2 (0-2) 2 (1-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-12-09 1 Covadonga
0 - 0
4 - 0
Real Aviles CF 1 P -1.0 Více
7-1 (8) 5-1 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-11-17 4 Real Aviles CF
0 - 0
0 - 0
Caudal 1 R +1.0 Méně
1-8 (9) 1-4 (5) 1 (1-0) 2 (0-2)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-11-04 1 Real Aviles CF
1 - 0
1 - 0
CD Colunga 6 V 0.0, +0.5 Méně
1-7 (8) 1-4 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-10-12 4 Real Aviles CF
0 - 1
0 - 4
Llanes 3 P 0.0, +0.5 Více
6-4 (10) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (2-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-10-07 1 3 Condal
0 - 0
1 - 0
Real Aviles CF 3 P 0.0, -0.5 Méně
6-1 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-09-30 4 Real Aviles CF
0 - 0
1 - 0
Madalena de Morcin 1 V 0.0 Méně
8-3 (11) 3-0 (3) 2 (2-0) 4 (1-3)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-09-15 2 Real Aviles CF
0 - 0
0 - 1
L'Entregu CF 4 P 0.0, +0.5 Méně
7-4 (11) 5-0 (5) 2 (2-0) 2 (0-2)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-09-09 Lealtad
1 - 0
2 - 0
Real Aviles CF 6 P -1.5 Méně
4-4 (8) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-04-28 2 Real Aviles CF
0 - 1
2 - 2
Covadonga 3 R +1.0 Více
6-12 (18) 3-7 (10) 0 (0-0) 1 (0-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-04-21 4 UC Ceares
0 - 0
1 - 0
Real Aviles CF 3 1 P -1.0 Méně
6-4 (10) 4-2 (6) 2 (1-1) 2 (1-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-04-15 4 Real Aviles CF
0 - 0
0 - 1
Oviedo B 2 P +1.5 Méně
1-13 (14) 0-3 (3) 0 (0-0) 5 (1-4)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-04-12 1 3 Valdesoto
0 - 2
0 - 2
Real Aviles CF 1 V 0.0 Méně
6-1 (7) 1-1 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-03-29 Real Aviles CF
0 - 0
0 - 2
UP Langreo P +1.0, +1.5 Méně
1-13 (14) 1-7 (8) 3 (1-2) 3 (0-3)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-03-11 El San Martín
0 - 0
1 - 0
Real Aviles CF 5 P -0.5 Méně
1-2 (3) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-03-04 2 Real Aviles CF
1 - 1
1 - 1
Condal 4 R 0.0 Méně
4-8 (12) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Condal Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2020-01-12 4 Condal
0 - 0
1 - 0
L'Entregu CF 2 V 0.0 Méně
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2019-12-11 5 Lealtad
0 - 0
2 - 0
Condal 2 P -1.5 Méně
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2019-09-22 3 Covadonga
3 - 0
4 - 2
Condal 6 P -1.0 Více
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2019-09-09 3 Gijon Industrial
0 - 2
1 - 3
Condal 4 V 0.0, -0.5 Více
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2019-08-25 4 L'Entregu CF
0 - 0
1 - 0
Condal 5 2 P -0.5 Méně
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2019-04-17 1 Covadonga
0 - 0
4 - 0
Condal 3 P -1.0, -1.5 Více
8-2 (10) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2019-04-14 1 Condal
1 - 0
3 - 0
San Claudio 1 V -1.0, -1.5 Více
5-1 (6) 3-0 (3) 1 (1-0) 3 (2-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2019-03-03 1 4 Condal
0 - 0
1 - 0
Tuilla 2 V +0.5 Méně
1-2 (3) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2019-02-10 4 Condal
1 - 1
1 - 1
Madalena de Morcin 3 R -1.5 Méně
1-2 (3) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2019-01-27 2 Condal
1 - 0
1 - 1
L'Entregu CF 1 R 0.0, +0.5 Méně
4-3 (7) 0-2 (2) 1 (0-1) 2 (2-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2019-01-13 2 Condal
1 - 0
1 - 0
Universidad Oviedo 1 V -0.5 Méně
5-1 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2019-01-07 2 Condal
1 - 0
3 - 0
Gijon Industrial 3 V -0.5 Více
10-5 (15) 4-4 (8) 3 (1-2) 2 (2-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-12-23 3 UC Ceares
0 - 0
1 - 1
Condal 4 R 0.0, -0.5 Méně
7-5 (12) 1-3 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-12-16 6 Condal
1 - 0
1 - 1
Siero 5 R
4-4 (8) 3-3 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-12-06 1 Marino de Luanco
0 - 0
3 - 0
Condal 4 1 P -1.5 Více
13-2 (15) 4-1 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-12-02 4 Condal
2 - 1
3 - 3
Covadonga 4 1 R +0.5 Více
3-5 (8) 1-3 (4) 2 (0-2) 1 (0-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-10-14 2 Tuilla
2 - 0
3 - 1
Condal P -0.5 Více
6-2 (8) 2-1 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-10-07 1 3 Condal
0 - 0
1 - 0
Real Aviles CF 3 V 0.0, -0.5 Méně
6-1 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-09-30 Condal
0 - 1
0 - 3
Llanes 1 P 0.0 Více
8-4 (12) 5-2 (7) 2 (2-0) 3 (2-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-09-09 5 L'Entregu CF
0 - 1
1 - 1
Condal 7 R -0.5, -1.0 Méně
10-6 (16) 7-3 (10) 3 (2-1) 3 (1-2)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-09-02 2 Condal
1 - 1
1 - 2
Lealtad 3 P 0.0 Více
5-6 (11) 2-5 (7) 1 (0-1) 2 (1-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-04-15 2 Condal
0 - 1
1 - 1
UP Langreo 2 R +0.5, +1.0 Méně
4-6 (10) 2-4 (6) 3 (1-2) 1 (0-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-03-29 Condal
2 - 1
4 - 1
Llanes V +0.5, +1.0 Více
5-2 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-03-25 1 2 El San Martín
1 - 0
2 - 2
Condal 4 R -0.5 Více
2-13 (15) 0-8 (8) 5 (0-5) 2 (0-2)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-03-18 3 Condal
1 - 0
1 - 0
Atletico Lugones V -0.5 Méně
0-9 (9) 0-3 (3) 2 (0-2) 4 (0-4)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-03-04 2 Real Aviles CF
1 - 1
1 - 1
Condal 4 R 0.0 Méně
4-8 (12) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-02-18 3 Marino de Luanco
2 - 0
5 - 0
Condal 3 P -1.0, -1.5 Více
6-4 (10) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-02-04 2 L'Entregu CF
0 - 1
0 - 1
Condal 4 V -0.5, -1.0 Méně
6-4 (10) 4-3 (7) 2 (0-2) 1 (1-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-01-28 3 Condal
3 - 1
4 - 2
Siero 5 V 0.0, -0.5 Více
2-4 (6) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Španělsko - Tercera - Skupina 2 2018-01-14 4 Condal
0 - 0
0 - 2
Mosconia 2 P 0.0, -0.5 Méně
8-4 (12) 2-2 (4) 2 (2-0) 4 (2-2)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 2.875 3.2 2.25
Poločas 3.4 2.1 3
Asijský hendikep
Celý zápas (+0.25) Domácí@1.775 Hosté@2.025
Poločas (0.0) Domácí@2.025 Hosté@1.775
Góly celkem
Celý zápas (2.5) Více@2 Méně@1.8
Poločas (1.0) Ví[email protected] Méně@1.825


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 2 , Roh: 2 - 7

Roh: , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 2.5

5
Střela na branku
7
3
Střela mimo
9
75
Útok
76
42
Nebezpečný útok
53
44
Držení míče %
56

Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 4 Poločas

Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0

0
Střela na branku
2
2
Střela mimo
4
39
Útok
40
19
Nebezpečný útok
27
45
Držení míče %
55
  • 8' - 1st Corner - Condal
  • 14' - 2nd Corner - Condal
  • 15' - 3rd Corner - Condal
  • Race to 3 Corners - Condal
  • 16' - 4th Corner - Condal
  • 26' - 1st Yellow Card - Real Aviles CF
  • 37' - 2nd Yellow Card - Real Aviles CF
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 47' - 3rd Yellow Card - Real Aviles CF
  • 54' - 5th Corner - Real Aviles CF
  • 57' - 1st Goal - Real Aviles CF
  • 65' - 6th Corner - Condal
  • Race to 5 Corners - Condal
  • 66' - 2nd Goal - Condal
  • 71' - 7th Corner - Condal
  • 71' - 8th Corner - Condal
  • Race to 7 Corners - Condal
  • 73' - 3rd Goal - Real Aviles CF
  • 81' - 9th Corner - Real Aviles CF
  • 83' - 4th Goal - Condal
  • 88' - Red Card - Real Aviles CF
  • 89' - 4th Yellow Card - Condal
  • 90+1' - 5th Yellow Card - Real Aviles CF
  • 2-2 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění