so, Aug 24, 2024 · 12:00
NejstaršíNedávné
VVVVRV
3.20
3.80
1.85
NedávnéNejstarší
VVPPVV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.5
Góly celkem
–
Rohy celkem
+0.5
Reading U21
Reading U21 vs Fulham U21 Profil týmů
Reading U21
PRVRVVVVRVNedávnéV ráži+1.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapKryje7/10
Tým druhého poločasuTým obratůGól v 1. poločase v 8 z posledních 10Více než 2.5 karty v 8 z posledních 10
Fulham U21
VVVRVVPPVVNedávnéStabilní-0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapKryje7/10
Poslední
| Reading U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Fulham U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Reading U21 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Fulham U21 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.5
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.90,
Sm. odch.: 1.84, Medián: 4,
Modus: 4,
Více: 53%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Reading U21 vs Fulham U21 Časové rozložení gólů/rohů
Reading U21 vs Fulham U21 Vzájemné zápasy
Reading U21 vs Fulham U21 Zobrazit celé H2H →| Reading U21 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Premier League 2 | 2024-03-01 | Fulham U21 |
5 - 0
7 - 1
|
Reading U21 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Reading U21 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Premier League 2 | 2024-08-19 | 3 Middlesbrough U21 |
1 - 1
1 - 3
|
Reading U21 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Anglie - Premier League 2 | 2024-05-20 | 3 Reading U21 |
1 - 2
3 - 3
|
Sunderland U21 3 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - Premier League 2 | 2024-05-11 | 1 Reading U21 |
2 - 1
3 - 1
|
Nottm Forest U21 1 | V | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Premier League 2 | 2024-05-04 | 2 Reading U21 |
0 - 0
2 - 0
|
Middlesbrough U21 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Anglie - Premier League 2 | 2024-04-26 | Reading U21 |
1 - 0
3 - 0
|
Man City U21 3 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Anglie - Premier League 2 | 2024-04-13 | Brighton U21 |
0 - 3
0 - 3
|
Reading U21 3 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-5 (14) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 5 (4-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2024-04-06 | 2 Tottenham U21 |
2 - 1
2 - 2
|
Reading U21 2 1 | R | -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2024-03-18 | 2 Reading U21 |
1 - 1
2 - 1
|
Norwich U21 2 | V | +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - Premier League 2 | 2024-03-10 | Reading U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Liverpool U21 1 1 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-6 (16) | 3-5 (8) | 3 (0-3) | 5 (5-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2024-03-01 | Fulham U21 |
5 - 0
7 - 1
|
Reading U21 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
13-3 (16) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2024-02-17 | 3 Reading U21 |
1 - 1
2 - 1
|
Sunderland U21 1 | V | -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2024-02-05 | 4 West Brom U21 |
0 - 0
0 - 3
|
Reading U21 2 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2024-01-31 | 1 Reading U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Sheff Utd U21 2 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2024-01-27 | Chelsea U21 |
1 - 2
3 - 2
|
Reading U21 1 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2024-01-15 | 2 Reading U21 |
0 - 0
2 - 1
|
Leicester U21 1 | V | -1.5, -2.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2024-01-10 | 2 Blackburn U21 |
0 - 2
4 - 2
|
Reading U21 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-12-18 | 1 Reading U21 |
2 - 2
2 - 2
|
Middlesbrough U21 3 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-12-04 | 2 Derby U21 |
2 - 0
5 - 1
|
Reading U21 1 1 | P | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2023-11-13 | 3 Reading U21 |
0 - 1
2 - 3
|
West Brom U21 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-11-06 | 1 West Brom U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Reading U21 2 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-10-30 | 3 Reading U21 |
4 - 0
7 - 2
|
Blackburn U21 | V | -1.0 | Více |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2023-10-09 | 1 4 Sheff Utd U21 |
2 - 1
2 - 2
|
Reading U21 3 | R | -1.5, -2.0 | Více | 10.0 | Více |
|
6-10 (16) | 5-5 (10) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-09-29 | Southampton U21 |
2 - 0
6 - 0
|
Reading U21 1 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-09-22 | 4 Reading U21 |
3 - 0
3 - 2
|
Leeds U21 4 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
7-7 (14) | 6-5 (11) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2023-09-11 | 1 3 Reading U21 |
0 - 0
1 - 2
|
Blackburn U21 3 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-9 (12) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-09-03 | 2 Arsenal U21 |
1 - 0
3 - 0
|
Reading U21 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
8-4 (12) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-08-25 | 1 3 Reading U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Newcastle U21 1 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-10 (14) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-08-20 | 3 Reading U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Crystal Palace U21 3 1 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-9 (12) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-08-14 | 1 Stoke U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Reading U21 5 | V | -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 4 (3-1) | 3 (3-0) |
| Anglie - Development League 2 | 2023-05-05 | 3 Reading U21 |
0 - 2
0 - 3
|
Barnsley U21 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
1-1 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Fulham U21 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - EFL Trophy | 2024-08-20 | 3 Shrewsbury |
0 - 0
1 - 2
|
Fulham U21 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
||||||
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2024-05-16 | 2 Fulham U21 |
3 - 0
4 - 0
|
Tottenham U21 2 | V | 0.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Premier League 2 | 2024-05-06 | Fulham U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Nottm Forest U21 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Anglie - Premier League 2 | 2024-04-26 | 2 Fulham U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Tottenham U21 2 | P | 0.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2024-04-19 | 1 Chelsea U21 |
0 - 4
0 - 4
|
Fulham U21 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Anglie - Premier League 2 | 2024-04-13 | 1 Newcastle U21 |
0 - 0
1 - 3
|
Fulham U21 2 | V | +1.5 | Push | 10.0 | Více |
|
3-9 (12) | 0-7 (7) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2024-04-08 | 2 Fulham U21 |
1 - 2
2 - 2
|
Middlesbrough U21 3 | R | -1.0, -1.5 | Více | 9.0 | Více |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 4 (3-1) |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2024-04-04 | Fulham U21 |
2 - 0
3 - 0
|
Crystal Palace U21 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2024-03-15 | 5 Leeds U21 |
0 - 0
3 - 5
|
Fulham U21 | V | +1.0, +1.5 | Více | 11.5 | Více |
|
1-13 (14) | 1-9 (10) | 6 (0-6) | 0 (0-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2024-03-08 | 3 West Ham U21 |
0 - 2
0 - 3
|
Fulham U21 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-8 (14) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 4 (3-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2024-03-01 | Fulham U21 |
5 - 0
7 - 1
|
Reading U21 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
13-3 (16) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2024-02-26 | 2 5 Everton U21 |
0 - 1
3 - 1
|
Fulham U21 1 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2024-02-20 | 3 Fulham U21 |
0 - 0
2 - 1
|
Middlesbrough U21 4 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2024-02-16 | 3 Norwich U21 |
1 - 1
3 - 3
|
Fulham U21 4 | R | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
7-7 (14) | 4-4 (8) | 6 (2-4) | 1 (0-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2024-02-09 | 1 Fulham U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Blackburn U21 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2024-02-05 | 1 Burnley U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Fulham U21 2 | R | +1.0, +1.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
6-8 (14) | 4-5 (9) | 3 (1-2) | 3 (1-2) |
| Anglie - Premier League 2 | 2024-01-28 | Liverpool U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Fulham U21 1 | P | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2024-01-22 | 2 Leicester U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Fulham U21 4 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Premier League International Cup | 2024-01-17 | 2 Fulham U21 |
2 - 0
2 - 1
|
Monako U21 2 | V | -1.0, -1.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2024-01-12 | Fulham U21 |
0 - 0
2 - 1
|
Derby U21 1 | V | -1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-6 (10) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Premier League International Cup | 2024-01-08 | 1 Fulham U21 |
3 - 1
3 - 1
|
Benfica U21 1 | V | +0.5 | Více |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Premier League International Cup | 2023-12-20 | 1 Fulham U21 |
2 - 1
2 - 1
|
Athletic Bilbao U21 2 | V | 0.0 | Push |
|
2-11 (13) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2023-12-15 | 1 Aston Villa U21 |
0 - 1
1 - 1
|
Fulham U21 4 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2023-12-08 | Fulham U21 |
0 - 1
1 - 1
|
Brentford U21 | R | -1.5, -2.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - EFL Trophy | 2023-12-05 | Wycombe |
2 - 1
3 - 2
|
Fulham U21 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
6-11 (17) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 7 (0-7) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-12-01 | 2 Fulham U21 |
2 - 0
3 - 0
|
Brighton U21 4 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
8-4 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - Premier League Cup U21 | 2023-11-10 | Fulham U21 |
3 - 0
8 - 0
|
Burnley U21 4 | V | -1.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - EFL Trophy | 2023-11-07 | Gillingham |
0 - 1
0 - 1
|
Fulham U21 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
4-7 (11) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - Premier League 2 | 2023-11-03 | 4 Chelsea U21 |
2 - 1
2 - 2
|
Fulham U21 4 | R | 0.0 | Push | 9.0 | Méně |
|
2-0 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Premier League International Cup | 2023-10-31 | 2 Fulham U21 |
1 - 0
3 - 1
|
Feyenoord U21 | V | -0.5 | Více |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 4 (3-1) | 1 (0-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 3.2 | 3.8 | 1.85 |
| Poločas | 3.25 | 2.625 | 2.375 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.5) | Domácí@1.875 | Hosté@1.925 |
| Poločas (+0.25) | Domácí@1.775 | Hosté@2.025 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.5) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Poločas (1.5) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 5 , Roh: 4 - 6
Roh: , Hendikep: +0.5 , Góly: 3.5
Skóre: 0 - 4 , Roh: 1 - 3 Poločas
Roh: , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 1.5
-
5' - 1st Corner - Fulham U21 -
10' - 1st Goal - Fulham U21 -
13' - 2nd Corner - Fulham U21 -
16' - 2nd Goal - Fulham U21 -
21' - 3rd Corner - Reading U21 -
30' - 3rd Goal - Fulham U21 - Race to 3 Corners - Fulham U21
-
42' - 4th Corner - Fulham U21 -
45+1' - 4th Goal - Fulham U21 -
0-4 score at the end of First Half -
49' - 5th Corner - Fulham U21 -
50' - 1st Yellow Card - Fulham U21 -
51' - 5th Goal - Reading U21 - Race to 5 Corners - Fulham U21
-
57' - 6th Corner - Fulham U21 - 59' - Missed Penalty - Fulham U21
-
61' - 2nd Yellow Card - Reading U21 -
75' - 7th Corner - Reading U21 -
75' - 8th Corner - Reading U21 -
83' - 3rd Yellow Card - Reading U21 -
85' - 9th Corner - Fulham U21 -
90+3' - 10th Corner - Reading U21 -
90+4' - 6th Goal - Fulham U21 -
1-5 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

