Raufoss vs Stromsgodset Profil týmů
Raufoss vs Stromsgodset Fakta o zápasu
4V-0R-6P v posledních 10 zápasech, s 13 vstřelenými a 28 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.3 pro, 2.8 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 20%, rohy Over 70%.
6V-2R-2P v posledních 10 zápasech, s 24 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.4 pro, 1.4 proti. Výhry 60%, AH výhra 40%, góly Over 40%, rohy Over 70%.
| Raufoss | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Stromsgodset | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Raufoss | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Stromsgodset | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Raufoss vs Stromsgodset Časové rozložení gólů/rohů
Raufoss vs Stromsgodset Vzájemné zápasy
Raufoss vs Stromsgodset Zobrazit celé H2H →| Raufoss Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Norsko - 1. divize | 2026-06-14 | Stromsgodset |
2 - 1
6 - 1
|
Raufoss 1 | P | -2.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Norsko - Pohár | 2022-03-12 | 3 Raufoss |
0 - 0
0 - 0
|
Stromsgodset 1 | R |
|
||||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-02-23 | 1 Stromsgodset |
1 - 0
3 - 1
|
Raufoss | P | -1 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Raufoss Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Norsko - Pohár | 2026-09-16 | 1 Elverum |
0 - 1
0 - 3
|
Raufoss | V | +0.5, +1.0 | Méně |
|
||||||
| Norsko - 1. divize | 2026-09-13 | 1 3 Raufoss |
1 - 0
2 - 1
|
Odd BK 1 | V | +1.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Norsko - 1. divize | 2026-09-05 | Kongsvinger |
3 - 0
9 - 1
|
Raufoss | P | -2.0 | Více | 12.0 |
|
|||||
| Norsko - 1. divize | 2026-08-30 | 2 Raufoss |
0 - 1
0 - 3
|
Sandnes Ulf | P | 0.0, +0.5 | Push | 11.0 |
|
|||||
| Norsko - 1. divize | 2026-08-26 | Strommen |
2 - 0
3 - 1
|
Raufoss 1 | P | -0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Norsko - 1. divize | 2026-08-16 | Raufoss |
1 - 1
1 - 2
|
Asane 3 | P | -0.5 | Méně | 11.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Norsko - 1. divize | 2026-08-09 | 2 Haugesund |
4 - 1
7 - 2
|
Raufoss 4 | P | -1.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - 1. divize | 2026-08-02 | 1 Raufoss |
0 - 0
0 - 2
|
Stabaek | P | +1.0 | Méně | 11.5 | Více |
|
4-13 (17) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Norsko - 1. divize | 2026-07-26 | 1 Moss |
1 - 1
1 - 2
|
Raufoss 2 | V | -1.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
12-5 (17) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Norsko - 1. divize | 2026-07-03 | 3 Raufoss |
0 - 0
1 - 0
|
Strommen 1 | V | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-10 (16) | 5-8 (13) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Norsko - 1. divize | 2026-06-27 | 2 Sandnes Ulf |
0 - 0
3 - 0
|
Raufoss 1 | P | -0.5, -1.0 | Push | 11.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - 1. divize | 2026-06-21 | 2 Raufoss |
2 - 1
3 - 1
|
Sogndal | V | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
6-6 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 6 (1-5) |
| Norsko - 1. divize | 2026-06-14 | Stromsgodset |
2 - 1
6 - 1
|
Raufoss 1 | P | -2.0 | Více | 11.0 | Více |
|
11-2 (13) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Norsko - 1. divize | 2026-05-31 | 2 Raufoss |
0 - 4
3 - 4
|
Haugesund 1 | P | +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - 1. divize | 2026-05-25 | Asane |
0 - 0
3 - 0
|
Raufoss 1 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Norsko - 1. divize | 2026-05-20 | 2 Raufoss |
1 - 0
3 - 0
|
Bryne 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Norsko - 1. divize | 2026-05-16 | Stabaek |
0 - 2
1 - 2
|
Raufoss 2 | V | -1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
12-3 (15) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Norsko - 1. divize | 2026-05-10 | Raufoss |
0 - 0
0 - 1
|
Lyn 1896 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - 1. divize | 2026-05-06 | Egersunds |
2 - 0
2 - 1
|
Raufoss | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-7 (14) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Norsko - 1. divize | 2026-05-01 | 2 Odd BK |
1 - 0
1 - 0
|
Raufoss 1 | P | -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-6 (13) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norsko - 1. divize | 2026-04-26 | 3 Raufoss |
1 - 1
1 - 1
|
Hodd 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-8 (12) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 4 (3-1) |
| Norsko - 1. divize | 2026-04-17 | Ranheim |
2 - 0
5 - 1
|
Raufoss | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Norsko - 1. divize | 2026-04-13 | Raufoss |
1 - 2
1 - 3
|
Kongsvinger 2 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-03-29 | 2 Raufoss |
1 - 2
3 - 2
|
Mjondalen 1 | V | -0.5,-1.0 | Více |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-03-14 | Raufoss |
1 - 4
1 - 4
|
Kjelsås | P | -0.5 | Více |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-03-07 | Raufoss |
1 - 0
3 - 0
|
Strommen 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
8-10 (18) | 1-6 (7) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-02-06 | 1 Raufoss |
1 - 0
2 - 1
|
Lyn 1896 1 | V | 0.0, +0.5 | Push |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-01-24 | Raufoss |
2 - 0
2 - 0
|
Gjovik/Lyn | V | -1.5, -2.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Norsko - 1. divize | 2025-11-08 | Moss |
0 - 0
1 - 1
|
Raufoss 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Norsko - 1. divize | 2025-11-02 | 2 Raufoss |
0 - 0
0 - 1
|
Mjondalen 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
5-7 (12) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Stromsgodset Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Norsko - 1. divize | 2026-09-13 | Stromsgodset |
3 - 1
4 - 1
|
Sandnes Ulf 2 | V | -1.5, -2.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Norsko - Pohár | 2026-09-08 | 3 Asker |
0 - 3
1 - 4
|
Stromsgodset 1 | V | +1.5, +2.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Norsko - 1. divize | 2026-09-05 | 2 Odd BK |
0 - 1
1 - 1
|
Stromsgodset 2 | R | +0.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Norsko - 1. divize | 2026-08-30 | 2 2 Sogndal |
1 - 2
2 - 3
|
Stromsgodset 1 | V | +1.0, +1.5 | Více | 11.5 |
|
|||||
| Norsko - 1. divize | 2026-08-26 | 1 3 Stromsgodset |
0 - 0
3 - 1
|
Hodd | V | -2.0 | Více | 11.5 |
|
|||||
| Norsko - 1. divize | 2026-08-15 | 1 Ranheim |
0 - 1
1 - 3
|
Stromsgodset 2 | V | +0.5, +1.0 | Push | 12.0 | Více |
|
2-13 (15) | 2-7 (9) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Norsko - 1. divize | 2026-08-09 | 2 Stromsgodset |
0 - 1
0 - 2
|
Egersunds 1 | P | -1.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
9-3 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Norsko - 1. divize | 2026-08-01 | Bryne |
0 - 0
0 - 2
|
Stromsgodset 1 | V | +0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Norsko - 1. divize | 2026-07-25 | 2 Stromsgodset |
0 - 0
1 - 1
|
Lyn 1896 1 | R | -1.5, -2.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
12-7 (19) | 6-4 (10) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Norsko - 1. divize | 2026-07-04 | 3 Hodd |
3 - 2
4 - 3
|
Stromsgodset 4 | P | +1.0, +1.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
1-9 (10) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 4 (0-4) |
| Norsko - 1. divize | 2026-06-27 | 2 Stromsgodset |
1 - 1
2 - 2
|
Odd BK 3 | R | -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
11-4 (15) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Norsko - 1. divize | 2026-06-21 | 2 Kongsvinger |
1 - 2
4 - 4
|
Stromsgodset | R | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
9-6 (15) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 4 (3-1) |
| Norsko - 1. divize | 2026-06-14 | Stromsgodset |
2 - 1
6 - 1
|
Raufoss 1 | V | -2.0 | Více | 11.0 | Více |
|
11-2 (13) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Norsko - 1. divize | 2026-05-31 | Egersunds |
0 - 2
0 - 5
|
Stromsgodset 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
8-7 (15) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Norsko - 1. divize | 2026-05-25 | 2 Stromsgodset |
0 - 0
1 - 0
|
Bryne 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Norsko - 1. divize | 2026-05-20 | 1 Moss |
1 - 0
1 - 1
|
Stromsgodset 1 | R | +0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
3-14 (17) | 2-8 (10) | 3 (0-3) | 4 (0-4) |
| Norsko - 1. divize | 2026-05-16 | 2 Stromsgodset |
0 - 1
5 - 4
|
Ranheim 1 1 | V | -1.0 | Více | 11.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Norsko - 1. divize | 2026-05-10 | 3 Asane |
0 - 0
0 - 3
|
Stromsgodset | V | +1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-6 (13) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Norsko - 1. divize | 2026-05-01 | 1 Stromsgodset |
1 - 0
3 - 0
|
Strommen 2 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Norsko - 1. divize | 2026-04-26 | 1 Sandnes Ulf |
0 - 0
1 - 1
|
Stromsgodset 1 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
6-10 (16) | 2-7 (9) | 5 (2-3) | 4 (4-0) |
| Norsko - 1. divize | 2026-04-18 | 1 Stromsgodset |
0 - 0
3 - 0
|
Sogndal 3 | V | -1.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
8-6 (14) | 4-3 (7) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Norsko - 1. divize | 2026-04-11 | 2 Haugesund |
0 - 0
4 - 2
|
Stromsgodset 1 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
5-8 (13) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Norsko - 1. divize | 2026-04-05 | 4 Stromsgodset |
0 - 0
2 - 1
|
Stabaek 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 11.0 | Push |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-03-27 | 1 Stromsgodset |
2 - 1
2 - 2
|
Sandefjord 3 1 | R | 0.0, +0.5 | Více |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-03-20 | 1 Stromsgodset |
2 - 0
3 - 1
|
Honefoss 1 | V | -1.0,-1.5 | Více |
|
8-3 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-03-13 | 2 Stromsgodset |
0 - 1
1 - 1
|
Mjondalen 3 | R |
|
10-3 (13) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-03-07 | 1 Valerenga |
1 - 1
4 - 3
|
Stromsgodset 1 | P | -1.5 | Více |
|
7-5 (12) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 3 (2-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-02-28 | KFUM |
2 - 0
3 - 0
|
Stromsgodset | P | -0.5 | Více |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-02-18 | 1 Odd BK |
2 - 0
2 - 0
|
Stromsgodset 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
5-9 (14) | 3-3 (6) | 3 (0-3) | 2 (0-2) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-02-13 | 1 Lillestrom |
2 - 2
4 - 4
|
Stromsgodset | R | -1.5, -2.0 | Více | 9.5 | Více |
|
10-4 (14) | 5-2 (7) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 8 | 7 | 1.25 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+2.0) | Domácí@1.9 | Hosté@1.9 |
| Poločas (+0.75) | Domácí@2.05 | Hosté@1.75 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (11.5) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Poločas (5.5) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (4.25) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (1.75) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 2 , Roh: 6 - 5
Roh: 11.5 , Hendikep: +2.0 , Góly: 4.0, 4.5
Skóre: 0 - 1 , Roh: 3 - 2 Poločas
Roh: 5.5 , Hendikep: +0.5, +1.0 , Góly: 1.5, 2.0
-
5' - 1st Corner - Raufoss -
7' - 2nd Corner - Stromsgodset -
8' - 3rd Corner - Stromsgodset -
11' - 1st Yellow Card - Raufoss -
29' - 4th Corner - Raufoss -
38' - 5th Corner - Raufoss - Race to 3 Corners - Raufoss
-
45+1' - 1st Goal - Stromsgodset -
0-1 score at the end of First Half -
47' - 6th Corner - Stromsgodset - 46' ~ Substitution ~ Danbolt ~ Fremstad ~(Raufoss)
- 46' ~ Substitution ~ Antonsen ~ Froland ~(Stromsgodset)
-
57' - 2nd Goal - Stromsgodset - 0-2%Stromsgodset extend their lead and Early Payout is awarded
-
63' - 7th Corner - Raufoss - 62' ~ Substitution ~ Coulibaly ~ Aanesland ~(Raufoss)
-
64' - 8th Corner - Stromsgodset - 66' ~ Substitution ~ Enersen ~ Vilsvik ~(Stromsgodset)
- 66' ~ Substitution ~ Wikheim ~ Melkersen ~(Stromsgodset)
-
70' - 9th Corner - Raufoss - Race to 5 Corners - Raufoss
-
71' - 2nd Yellow Card - Raufoss -
75' - 10th Corner - Raufoss -
81' - 11th Corner - Stromsgodset - 78' ~ Substitution ~ Mehnert ~ Pingel ~(Stromsgodset)
-
82' - 3rd Yellow Card - Raufoss -
85' - Red Card - Stromsgodset -
87' - 4th Yellow Card - Raufoss - 87' ~ Substitution ~ Korsaksel ~ Larsen ~(Raufoss)
- 87' ~ Substitution ~ Heredia-Randen ~ Ardraa ~(Stromsgodset)
- 90+2' ~ Substitution ~ Agyeman ~ Sildnes ~(Raufoss)
-
0-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

