Raufoss vs Ranheim Profil týmů
Raufoss vs Ranheim Fakta o zápasu
8V-1R-1P v posledních 10 zápasech, s 36 vstřelenými a 11 inkasovanými góly. Průměr gólů: 3.6 pro, 1.1 proti. Výhry 80%, AH výhra 62%, góly Over 70%, rohy Over 40%.
5V-2R-3P v posledních 10 zápasech, s 20 vstřelenými a 10 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.0 pro, 1.0 proti. Výhry 50%, AH výhra 50%, góly Over 50%, rohy Over 70%.
| Raufoss | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Ranheim | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Raufoss | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Ranheim | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Raufoss vs Ranheim Časové rozložení gólů/rohů
Raufoss vs Ranheim Vzájemné zápasy
Raufoss vs Ranheim Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Raufoss Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-02-20 | Raufoss |
5 - 0
6 - 0
|
Nybergsund | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-02-07 | 1 Førde |
0 - 1
0 - 6
|
Raufoss | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-01-17 | Raufoss |
2 - 0
3 - 1
|
Honefoss 2 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
||||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2015-10-11 | Raufoss |
3 - 0
6 - 0
|
Lillestrøm 2 1 | V | -2.5 | Více |
|
||||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2015-09-12 | 1 Lørenskog |
1 - 1
1 - 2
|
Raufoss 2 | V | +0.5 | Méně |
|
||||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2015-09-06 | Raufoss |
2 - 0
2 - 1
|
Drammen FK 1 | V | -3.5 | Méně |
|
8-4 (12) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2015-08-23 | 1 Raufoss |
1 - 0
1 - 0
|
Gjøvik-Lyn 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 4 (4-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2015-08-17 | 3 Strømsgodset 2 |
1 - 4
2 - 6
|
Raufoss 1 | V |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2015-08-08 | 3 Raufoss |
0 - 2
1 - 3
|
Moss 3 | P |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2015-08-01 | 2 Nybergsund |
2 - 2
3 - 3
|
Raufoss 2 | R | +0.5, +1.0 | Více |
|
7-11 (18) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2015-07-25 | 1 Alta |
0 - 0
0 - 1
|
Raufoss 1 | V | -0.5 | Méně |
|
7-6 (13) | 6-5 (11) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2015-07-19 | 1 Raufoss |
2 - 3
5 - 3
|
Notodden | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
11-11 (22) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 5 (0-5) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2015-06-29 | Lillestrøm 2 |
0 - 3
1 - 3
|
Raufoss 1 | V | +1.0 | Více |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2015-06-21 | 2 3 Fram |
1 - 1
2 - 2
|
Raufoss 2 | R | 0.0 | Více |
|
5-6 (11) | 4-3 (7) | 4 (2-2) | 0 (0-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2015-06-13 | 1 Raufoss |
1 - 0
3 - 1
|
Sprint/Jeløy | V | -2.0, -2.5 | Více |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2015-05-25 | 3 Drammen FK |
0 - 3
0 - 4
|
Raufoss 1 | V | +1.5, +2.0 | Více | 10.5 | Více |
|
10-3 (13) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Norsko - Pohár | 2015-05-06 | 3 Raufoss |
0 - 0
0 - 1
|
Honefoss 1 | P | 0.0 | Méně |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Norsko - Pohár | 2015-04-22 | Skedsmo |
0 - 2
0 - 2
|
Raufoss | V | +1.5 | Méně |
|
5-8 (13) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-04-11 | 2 Kongsvinger |
1 - 0
2 - 0
|
Raufoss 2 | P | -0.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-01-17 | Raufoss |
1 - 1
1 - 1
|
Honefoss | R |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2014-09-14 | Raufoss |
2 - 0
5 - 2
|
Hodd | V | Více |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | |||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2014-09-07 | Brumunddal |
0 - 0
2 - 1
|
Raufoss | P | Méně |
|
4-10 (14) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | |||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2014-08-31 | Raufoss |
0 - 1
1 - 1
|
Gjøvik-Lyn | R | Méně |
|
3-6 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | |||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2014-08-17 | Raufoss |
2 - 0
4 - 0
|
Valdres FK | V | Méně |
|
6-2 (8) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | |||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2014-07-13 | Raufoss |
1 - 0
1 - 1
|
Elverum | R | Méně |
|
10-3 (13) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | |||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2014-07-04 | Rosenborg 2 |
1 - 1
1 - 2
|
Raufoss | V | Méně |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | |||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2014-06-09 | Raufoss |
0 - 0
0 - 1
|
Levanger | P | Méně |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | |||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2014-05-31 | Hodd |
1 - 1
2 - 3
|
Raufoss | V |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | (-) | (-) | ||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2014-05-25 | Raufoss |
4 - 0
4 - 1
|
Brumunddal | V |
|
4-7 (11) | 1-1 (2) | (-) | (-) | ||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Ranheim Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-03-07 | 2 Rosenborg II |
0 - 0
2 - 0
|
Ranheim | P | +1.0 | Méně |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-02-04 | 1 Ranheim |
1 - 0
4 - 0
|
Stjørdals/Blink 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Norsko - 1. divize | 2015-11-08 | 2 Kristiansund BK |
0 - 0
1 - 0
|
Ranheim 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Norsko - 1. divize | 2015-11-01 | 2 Sandnes Ulf |
1 - 0
1 - 0
|
Ranheim 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Norsko - 1. divize | 2015-10-25 | Ranheim |
1 - 0
4 - 1
|
Bryne 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Norsko - 1. divize | 2015-10-18 | 2 Strommen |
1 - 1
2 - 4
|
Ranheim 2 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
2-9 (11) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Norsko - 1. divize | 2015-10-14 | Ranheim |
2 - 0
4 - 0
|
Fredrikstad 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Norsko - 1. divize | 2015-10-04 | Ranheim |
1 - 1
3 - 2
|
Levanger 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
7-9 (16) | 2-5 (7) | 5 (1-4) | 1 (0-1) |
| Norsko - 1. divize | 2015-09-27 | 1 Hodd |
1 - 1
1 - 1
|
Ranheim 1 | R | 0.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Norsko - 1. divize | 2015-09-21 | 2 Ranheim |
0 - 0
0 - 0
|
SK Brann 1 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Norsko - 1. divize | 2015-09-13 | 1 FK Jerv |
0 - 0
2 - 0
|
Ranheim 1 | P | -0.5 | Méně |
|
15-2 (17) | 9-0 (9) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Norsko - 1. divize | 2015-08-30 | 1 Nest-Sotra |
1 - 1
1 - 2
|
Ranheim 1 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
6-5 (11) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Norsko - 1. divize | 2015-08-23 | 2 Ranheim |
0 - 1
0 - 1
|
Kristiansund BK | P | -0.5 | Méně |
|
11-2 (13) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||
| Norsko - 1. divize | 2015-08-16 | 1 3 Asane |
0 - 0
1 - 2
|
Ranheim | V | 0.0,+0.5 | Více |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Norsko - 1. divize | 2015-08-12 | Ranheim |
2 - 0
4 - 0
|
Honefoss 2 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
12-5 (17) | 7-2 (9) | 4 (3-1) | 3 (2-1) |
| Norsko - 1. divize | 2015-08-09 | 1 Follo |
1 - 0
3 - 0
|
Ranheim 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
5-7 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - 1. divize | 2015-08-03 | 2 Ranheim |
0 - 2
3 - 2
|
Sogndal 1 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
13-1 (14) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Norsko - 1. divize | 2015-07-26 | 2 Baerum |
0 - 0
0 - 1
|
Ranheim | V | +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
0-10 (10) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Norsko - 1. divize | 2015-07-05 | 1 Ranheim |
1 - 0
3 - 2
|
Asane 2 | V | -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - 1. divize | 2015-06-28 | 1 Levanger |
0 - 1
1 - 1
|
Ranheim 1 | R | +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-6 (13) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Norsko - 1. divize | 2015-06-07 | Ranheim |
1 - 0
4 - 0
|
Hodd | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-3 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Norsko - Pohár | 2015-06-03 | 3 Ranheim |
0 - 1
0 - 2
|
Asane 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-3 (11) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Norsko - 1. divize | 2015-05-31 | Honefoss |
1 - 1
2 - 2
|
Ranheim 2 | R | 0.0 | Více |
|
1-8 (9) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Norsko - 1. divize | 2015-05-25 | 1 Ranheim |
0 - 1
0 - 1
|
Jerv 1 | P | -0.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 4-4 (8) | 5 (1-4) | 1 (0-1) | ||
| Norsko - 1. divize | 2015-05-16 | 1 Sogndal |
1 - 0
1 - 0
|
Ranheim 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Norsko - 1. divize | 2015-05-13 | Ranheim |
0 - 0
2 - 0
|
Strommen 2 | V |
|
12-2 (14) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 3 (3-0) | ||||
| Norsko - 1. divize | 2015-05-10 | 1 Fredrikstad |
2 - 0
3 - 1
|
Ranheim 3 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
7-12 (19) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 4 (1-3) | ||
| Norsko - Pohár | 2015-05-06 | 2 Byåsen |
0 - 0
1 - 1
|
Ranheim 1 | R | +1.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 4 (3-1) | 0 (0-0) | ||
| Norsko - 1. divize | 2015-05-03 | 1 Ranheim |
0 - 0
0 - 0
|
Baerum 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Norsko - 1. divize | 2015-04-30 | 1 SK Brann |
2 - 1
4 - 1
|
Ranheim 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.8 | 3.6 | 2.2 |
| Poločas | 3.1 | 2.37 | 2.75 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.25) | Domácí@1.9 | Hosté@1.9 |
| Poločas (0.0) | Domácí@2.05 | Hosté@1.75 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.5) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.0) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 4 , Roh: 4 - 5
Roh: 9.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 3.0
Skóre: 1 - 1 , Roh: 3 - 3 Poločas
Roh: , Hendikep: , Góly:
-
4' - 1st Corner - Ranheim -
8' - 2nd Corner - Ranheim -
17' - 3rd Corner - Raufoss -
19' - 1st Yellow Card - Ranheim -
20' - 1st Goal - Raufoss -
22' - 2nd Goal - Ranheim -
23' - 4th Corner - Raufoss - Race to 3 Corners - Ranheim
-
31' - 5th Corner - Ranheim -
33' - 2nd Yellow Card - Ranheim -
39' - 6th Corner - Raufoss -
41' - 3rd Yellow Card - Ranheim -
1-1 score at the end of First Half -
47' - 7th Corner - Raufoss -
54' - 4th Yellow Card - Raufoss -
55' - 5th Yellow Card - Raufoss -
63' - 3rd Goal - Ranheim -
64' - 4th Goal - Ranheim -
73' - 8th Corner - Ranheim -
82' - 6th Yellow Card - Ranheim -
84' - 5th Goal - Ranheim - Race to 5 Corners - Ranheim
-
88' - 9th Corner - Ranheim -
1-4 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

