Raufoss vs Hodd Profil týmů
Raufoss vs Hodd Fakta o zápasu
2V-4R-4P v posledních 10 zápasech, s 12 vstřelenými a 15 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.2 pro, 1.5 proti. Výhry 20%, AH výhra 50%, góly Over 50%, rohy Over 70%.
4V-2R-4P v posledních 10 zápasech, s 13 vstřelenými a 15 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.3 pro, 1.5 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 60%, rohy Over 30%.
| Raufoss | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Hodd | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Raufoss | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Hodd | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Raufoss vs Hodd Časové rozložení gólů/rohů
Raufoss vs Hodd Vzájemné zápasy
Raufoss vs Hodd Zobrazit celé H2H →| Raufoss Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Norsko - 1. divize | 2023-10-29 | 2 Raufoss |
0 - 0
0 - 1
|
Hodd 2 | P | 0.0 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Norsko - 1. divize | 2023-04-10 | 2 Hodd |
0 - 0
1 - 0
|
Raufoss 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Norsko - 1. divize | 2016-08-21 | 1 Raufoss |
0 - 0
2 - 0
|
Hodd | V | 0.0 | Méně | 11.5 |
|
|||||
| Norsko - 1. divize | 2016-06-05 | Hodd |
0 - 0
1 - 0
|
Raufoss 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2014-09-14 | Raufoss |
2 - 0
5 - 2
|
Hodd | V | Více |
|
|||||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2014-05-31 | Hodd |
1 - 1
2 - 3
|
Raufoss | V |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | (-) | (-) | ||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Raufoss Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Norsko - 1. divize | 2025-06-18 | 2 Lyn 1896 |
0 - 1
3 - 2
|
Raufoss 1 | P | -0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Norsko - 1. divize | 2025-06-15 | 1 Raufoss |
0 - 0
1 - 1
|
Odd BK 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Norsko - 1. divize | 2025-05-31 | 3 Sogndal |
1 - 0
2 - 2
|
Raufoss | R | -0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Norsko - 1. divize | 2025-05-24 | 2 Raufoss |
1 - 0
1 - 0
|
Stabaek | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Norsko - 1. divize | 2025-05-15 | 1 Ranheim |
0 - 0
1 - 1
|
Raufoss | R | -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Norsko - 1. divize | 2025-05-11 | 2 Raufoss |
0 - 0
0 - 0
|
IK Start 2 | R | 0.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Norsko - 1. divize | 2025-05-03 | 1 Aalesund |
1 - 0
3 - 1
|
Raufoss 1 | P | -1.0, -1.5 | Více | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Norsko - 1. divize | 2025-04-28 | 1 Raufoss |
0 - 1
0 - 1
|
Egersunds 3 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Norsko - Pohár | 2025-04-24 | Strommen |
1 - 0
2 - 1
|
Raufoss | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
9-5 (14) | 6-2 (8) | 4 (3-1) | 2 (1-1) | ||
| Norsko - 1. divize | 2025-04-21 | 3 Raufoss |
3 - 0
3 - 2
|
Asane 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Norsko - 1. divize | 2025-04-05 | 2 Mjondalen |
0 - 0
1 - 1
|
Raufoss 2 | R | 0.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Norsko - 1. divize | 2025-04-01 | 1 4 Raufoss |
2 - 0
3 - 2
|
Moss | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
9-7 (16) | 8-2 (10) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-03-18 | 1 Lillestrom |
2 - 1
3 - 1
|
Raufoss 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 4-4 (8) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-03-08 | 1 Raufoss |
1 - 0
1 - 0
|
Moss 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-02-19 | Raufoss |
1 - 0
1 - 0
|
Ullensaker/Kisa | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 5 (3-2) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-01-30 | Raufoss |
1 - 1
1 - 3
|
HamKam 2 | P | +1.0, +1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-01-25 | 1 Raufoss |
0 - 0
0 - 0
|
Strommen 1 | R | -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - 1. divize | 2024-11-09 | 2 Raufoss |
0 - 0
0 - 1
|
Mjondalen 1 | P | -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
8-7 (15) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - 1. divize | 2024-11-02 | Moss |
0 - 0
3 - 2
|
Raufoss 4 | P | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Push |
|
8-3 (11) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - 1. divize | 2024-10-26 | 1 Raufoss |
0 - 0
1 - 1
|
Kongsvinger 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - 1. divize | 2024-10-21 | 1 Bryne |
1 - 0
1 - 0
|
Raufoss 1 | P | -1.0 | Méně | 11.5 | Méně |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Norsko - 1. divize | 2024-10-02 | 1 Raufoss |
1 - 1
1 - 1
|
Sandnes Ulf 1 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 11.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - 1. divize | 2024-09-29 | 2 Lyn 1896 |
0 - 1
1 - 2
|
Raufoss 3 | V | -1.0 | Více | 11.0 | Více |
|
11-5 (16) | 7-2 (9) | 6 (5-1) | 3 (1-2) |
| Norsko - 1. divize | 2024-09-25 | 1 Raufoss |
0 - 0
1 - 1
|
Ranheim 1 | R | 0.0 | Méně | 12.0 | Méně |
|
3-7 (10) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - 1. divize | 2024-09-21 | 1 Levanger |
0 - 0
0 - 1
|
Raufoss | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Norsko - 1. divize | 2024-09-16 | 1 Stabaek |
0 - 1
1 - 2
|
Raufoss 3 | V | -1.0 | Méně | 11.5 | Více |
|
8-4 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Norsko - 1. divize | 2024-09-02 | 1 Raufoss |
2 - 0
4 - 1
|
Sogndal | V | 0.0, +0.5 | Více | 11.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Norsko - 1. divize | 2024-08-26 | 2 IK Start |
0 - 0
1 - 2
|
Raufoss 1 | V | -0.5 | Push | 10.5 | Více |
|
14-2 (16) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Norsko - 1. divize | 2024-08-19 | Raufoss |
2 - 0
4 - 1
|
Egersunds | V | 0.0, +0.5 | Více | 11.5 | Více |
|
7-6 (13) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Norsko - 1. divize | 2024-08-11 | 2 Valerenga |
1 - 0
3 - 0
|
Raufoss 3 | P | -2.0 | Méně | 11.5 | Méně |
|
8-2 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Hodd Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Norsko - 1. divize | 2025-06-18 | 1 Moss |
2 - 0
3 - 1
|
Hodd 1 | P | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Norsko - 1. divize | 2025-06-14 | 5 Hodd |
2 - 0
2 - 2
|
Lillestrom 1 | R | +1.0, +1.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Norsko - 1. divize | 2025-05-30 | Skeid |
1 - 0
1 - 1
|
Hodd | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Norsko - 1. divize | 2025-05-25 | 2 Hodd |
2 - 0
3 - 1
|
Odd BK 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Norsko - 1. divize | 2025-05-16 | 2 Aalesund |
0 - 0
2 - 0
|
Hodd 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Norsko - 1. divize | 2025-05-11 | 3 Hodd |
1 - 0
2 - 1
|
Sogndal 2 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Norsko - 1. divize | 2025-05-04 | 1 Lyn 1896 |
0 - 1
0 - 1
|
Hodd 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-5 (14) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 4 (3-1) |
| Norsko - 1. divize | 2025-04-29 | Hodd |
0 - 1
0 - 1
|
Ranheim 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
12-2 (14) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 5 (3-2) |
| Norsko - Pohár | 2025-04-24 | 2 Grorud |
3 - 1
3 - 1
|
Hodd 1 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Norsko - 1. divize | 2025-04-21 | 2 IK Start |
0 - 2
1 - 2
|
Hodd 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Norsko - 1. divize | 2025-04-05 | 3 Hodd |
0 - 1
0 - 2
|
Kongsvinger 3 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-6 (12) | 4-5 (9) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Norsko - 1. divize | 2025-03-31 | 1 Stabaek |
0 - 0
1 - 1
|
Hodd 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-03-22 | 1 Lysekloster |
1 - 0
1 - 0
|
Hodd | P | +0.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-02-26 | 3 Sogndal |
0 - 1
1 - 2
|
Hodd 2 | V | 0.0, +0.5 | Push |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2025-02-16 | 2 Hodd |
1 - 0
1 - 1
|
Torpedo Kutaisi 1 | R | +1.0 | Méně |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2024-10-19 | 2 Sotra |
1 - 1
1 - 1
|
Hodd | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2024-10-06 | 1 Hodd |
0 - 0
1 - 0
|
FK Jerv 1 | V | -0.5 | Méně |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 5 (1-4) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2024-09-30 | 2 Brann 2 |
0 - 0
0 - 0
|
Hodd 1 | R | +1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-6 (14) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2024-09-22 | 1 3 Kvik Halden FK |
0 - 1
1 - 1
|
Hodd 2 | R | +1.0, +1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-7 (9) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2024-09-14 | 3 Hodd |
1 - 0
1 - 0
|
Notodden 2 1 | V | -1.5, -2.0 | Méně |
|
3-0 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2024-09-08 | 3 Vard Haugesund |
2 - 0
2 - 0
|
Hodd 1 | P | +1.0 | Méně |
|
6-8 (14) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2024-09-01 | 1 Hodd |
2 - 1
3 - 1
|
Ørn Horten 2 | V | -2.0 | Více |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2024-08-25 | Arendal |
1 - 3
1 - 6
|
Hodd 1 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2024-08-18 | Hodd |
1 - 0
3 - 2
|
Lysekloster | V | -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2024-08-11 | 1 Viking 2 |
1 - 1
1 - 3
|
Hodd 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2024-07-07 | 3 Flekkerøy |
0 - 1
0 - 3
|
Hodd 1 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2024-07-01 | 1 Hodd |
1 - 0
2 - 1
|
Viking 2 2 | V | -0.5 | Méně |
|
6-10 (16) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 6 (3-3) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2024-06-23 | 1 Hodd |
0 - 0
1 - 0
|
Sotra 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
8-10 (18) | 5-6 (11) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2024-06-15 | 1 Notodden |
0 - 3
0 - 4
|
Hodd | V | +0.5 | Více |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2024-06-01 | 4 Lysekloster |
0 - 0
0 - 1
|
Hodd 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-9 (14) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.45 | 3.7 | 2.45 |
| Poločas | 3.1 | 2.3 | 3.1 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (0.0) | Domácí@1.925 | Hosté@1.875 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.925 | Hosté@1.875 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.5) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Poločas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@1.775 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.75 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 6 - 1 , Roh: 9 - 2
Roh: 10.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.5, 3.0
Skóre: 3 - 1 , Roh: 7 - 2 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0, 1.5
-
1' - 1st Goal - Raufoss -
5' - 1st Corner - Raufoss -
6' - 2nd Goal - Raufoss -
16' - 2nd Corner - Hodd -
18' - 3rd Corner - Hodd -
18' - 3rd Goal - Hodd -
21' - 4th Corner - Raufoss -
25' - 5th Corner - Raufoss - Race to 3 Corners - Raufoss
-
26' - 4th Goal - Raufoss -
29' - 6th Corner - Raufoss - Race to 5 Corners - Raufoss
-
30' - 7th Corner - Raufoss -
30' - 8th Corner - Raufoss - Race to 7 Corners - Raufoss
-
41' - 9th Corner - Raufoss -
3-1 score at the end of First Half - 46' ~ Substitution ~ Johansen ~ Hanssen ~(Hodd)
- 46' ~ Substitution ~ Gjerde ~ Robertsen ~(Hodd)
- 64' ~ Substitution ~ Somesi ~ Sveen ~(Raufoss)
- 65' - Missed Penalty - Raufoss
-
65' - 5th Goal - Raufoss - 64' ~ Substitution ~ Engebakken ~ Orsahl ~(Raufoss)
-
69' - 6th Goal - Raufoss - 74' ~ Substitution ~ Brandal ~ Myrlid ~(Hodd)
- 75' ~ Substitution ~ Agyeman ~ Aanesland ~(Raufoss)
- 73' ~ Substitution ~ Skjold ~ Skotheim ~(Hodd)
- 73' ~ Substitution ~ Aske ~ Kallevag ~(Hodd)
- 75' ~ Substitution ~ Badjie ~ Ampofo ~(Raufoss)
-
79' - 10th Corner - Raufoss - 79' ~ Substitution ~ Engebakken ~ Selnaes ~(Raufoss)
- Race to 9 Corners - Raufoss
-
82' - 11th Corner - Raufoss -
83' - 7th Goal - Raufoss -
86' - 1st Yellow Card - Hodd -
6-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

