st, Apr 24, 2024 · 19:00
2 - 1
Celý zápas · Pol. 1-1
NejstaršíNedávné
RPVPPP
5.25
3.60
1.70
NedávnéNejstarší
RVVRVP

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.5
Góly celkem
Více 9.5
Rohy celkem
-0.75
Defensor Sporting
Rampla Juniors
VRPPRPVPPPNedávnéPokles-0.8 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryje2/10
Defensor Sporting
VVRVPVRVVRNedávnéZlepšení+0.6 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůVíce8/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapKryje6/10
Rampla Juniors

2V-2R-6P v posledních 10 zápasech, s 8 vstřelenými a 21 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.8 pro, 2.1 proti. Výhry 20%, AH výhra 20%, góly Over 50%, rohy Over 60%.

Výsledek v plném čase
Výhra 20%2 Remíza 20%2 Prohra 60%6
Góly celkem 2.5
Více 50%5 Neplatné 0%0 Méně 50%5
Rohy celkem 9.5
Více 60%6 Neplatné 0%0 Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 20%2 Neplatné 10%1 Prohra 70%7
Defensor Sporting

6V-3R-1P v posledních 10 zápasech, s 15 vstřelenými a 10 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.5 pro, 1.0 proti. Výhry 60%, AH výhra 60%, góly Over 50%, rohy Over 80%.

Výsledek v plném čase
Výhra 60%6 Remíza 30%3 Prohra 10%1
Góly celkem 2.5
Více 50%5 Neplatné 0%0 Méně 50%5
Rohy celkem 9.5
Více 80%8 Neplatné 0%0 Méně 20%2
Asijský hendikep
Výhra 60%6 Neplatné 0%0 Prohra 40%4
Poslední
Rampla Juniors
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Defensor Sporting
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Rampla Juniors
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Defensor Sporting
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Rampla Juniors Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Uruguay - Segunda 2021-11-18 3 Rampla Juniors
0 - 5
0 - 5
Defensor Sporting 2 P +0.5,+1.0 Více 8.5
Uruguay - Segunda 2021-08-05 2 Defensor Sporting
0 - 0
1 - 0
Rampla Juniors 3 P -0.5, -1.0 Méně
Uruguay - Clausura 2019-09-22 Defensor Sporting
1 - 0
1 - 0
Rampla Juniors 1 P -0.5 Méně
Uruguay - Apertura 2019-03-03 1 4 Rampla Juniors
0 - 1
0 - 2
Defensor Sporting 2 P 0.0, +0.5 Méně 9.5
Uruguay - Clausura 2018-08-12 Defensor Sporting
1 - 0
2 - 2
Rampla Juniors R -0.5, -1.0 Více 10.0
Uruguay - Apertura 2018-02-24 1 2 Rampla Juniors
1 - 1
1 - 1
Defensor Sporting 6 2 R +0.5 Méně 9.5 Méně
2-2 (4) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Uruguay - Clausura 2017-08-20 1 6 Rampla Juniors
1 - 1
2 - 2
Defensor Sporting 4 R 0.0, +0.5 Více 9.5 Více
3-8 (11) 2-5 (7) 1 (0-1) 1 (0-1)
Uruguay Torneo Intermedio 2017-06-04 2 Rampla Juniors
1 - 1
1 - 2
Defensor Sporting 2 P 0.0, +0.5 Více
4-5 (9) 2-3 (5) 2 (2-0) 2 (0-2)
Uruguay - Apertura 2017-02-05 3 Defensor Sporting
0 - 0
1 - 0
Rampla Juniors 4 P -1.0 Méně 10.0 Více
14-7 (21) 11-2 (13) 3 (2-1) 2 (2-0)
Uruguay - Apertura 2016-10-29 2 Rampla Juniors
0 - 0
0 - 1
Defensor Sporting 2 P +0.5 Méně 10.5 Méně
2-5 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Uruguay - Clausura 2015-06-07 2 Rampla Juniors
0 - 0
0 - 0
Defensor Sporting 1 R +1.0 Méně 10.5 Méně
3-7 (10) 0-3 (3) 0 (0-0) 3 (1-2)
Uruguay - Apertura 2014-12-07 3 Defensor Sporting
1 - 0
2 - 0
Rampla Juniors 1 P -0.5, -1.0 Méně 10.5 Méně
1-3 (4) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Rampla Juniors Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Uruguay - Apertura 2024-04-20 1 Nacional De Football
3 - 0
6 - 2
Rampla Juniors 1 P -1.5 Více 9.5
Uruguay - Apertura 2024-04-14 1 Rampla Juniors
0 - 1
0 - 1
Racing Club de Montevideo 2 P +0.5 Méně 10.0
Uruguay - Apertura 2024-04-07 1 Cerro
3 - 0
3 - 0
Rampla Juniors 6 1 P 0.0, -0.5 Více 9.5
Uruguay - Apertura 2024-03-30 1 Rampla Juniors
1 - 0
1 - 0
Atletico Fenix Montevideo 3 V 0.0 Méně 9.5
Uruguay - Apertura 2024-03-27 3 Club Atlético Progreso
2 - 1
4 - 2
Rampla Juniors 2 P -0.5, -1.0 Více 10.5
Uruguay - Apertura 2024-03-23 3 Rampla Juniors
0 - 0
1 - 1
Miramar Misiones 4 R 0.0 Méně 9.5 Více
9-7 (16) 6-1 (7) 2 (1-1) 3 (1-2)
Uruguay - Apertura 2024-03-11 4 Cerro Largo
1 - 0
2 - 0
Rampla Juniors 1 P -0.5 Push 9.0 Více
8-5 (13) 6-0 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2024-03-03 1 2 Rampla Juniors
0 - 1
0 - 3
Penarol 1 P +1.0, +1.5 Více 9.0 Více
3-9 (12) 2-4 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Uruguay - Segunda 2024-01-27 1 3 Juventud De Las Piedras
0 - 0
0 - 0
Rampla Juniors 4 1 R 0.0, +0.5 Méně 9.5 Méně
1-2 (3) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguay - Segunda 2024-01-23 2 Rampla Juniors
1 - 1
2 - 1
Juventud De Las Piedras 2 V -0.5 Více 9.5 Méně
7-1 (8) 5-1 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Uruguay - Segunda 2024-01-19 2 Uruguay Montevideo
0 - 1
0 - 3
Rampla Juniors 2 V 0.0, +0.5 Více 9.0 Méně
6-2 (8) 3-0 (3) 1 (1-0) 4 (3-1)
Uruguay - Segunda 2024-01-15 1 Rampla Juniors
0 - 0
0 - 0
Uruguay Montevideo 2 R 0.0 Méně 9.0 Méně
2-4 (6) 2-2 (4) 2 (2-0) 1 (0-1)
Uruguay - Segunda 2023-12-03 3 Rampla Juniors
2 - 0
5 - 0
Cerrito 4 V -1.0 Více
5-3 (8) 2-2 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Uruguay - Segunda 2023-11-29 1 4 Potencia
1 - 1
1 - 1
Rampla Juniors 3 R +1.0 Méně
2-7 (9) 2-5 (7) 2 (0-2) 1 (0-1)
Uruguay - Segunda 2023-11-26 1 Rampla Juniors
2 - 0
2 - 0
CA Bella Vista V -0.5 Méně 8.5 Více
5-6 (11) 4-2 (6) 2 (1-1) 1 (1-0)
Uruguay - Segunda 2023-11-19 4 Rentistas
0 - 0
2 - 0
Rampla Juniors 1 P 0.0, -0.5 Push 9.0 Méně
4-3 (7) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Uruguay - Segunda 2023-11-15 1 Rampla Juniors
0 - 0
0 - 0
Miramar Misiones 2 R 0.0, +0.5 Méně 9.0 Více
9-5 (14) 7-1 (8) 2 (2-0) 5 (2-3)
Uruguay - Segunda 2023-11-12 1 4 Club Atlético Progreso
1 - 1
1 - 1
Rampla Juniors 3 R -0.5, -1.0 Méně 9.5 Více
21-3 (24) 9-3 (12) 1 (1-0) 3 (3-0)
Uruguay - Segunda 2023-11-06 4 Rampla Juniors
4 - 0
4 - 1
Uruguay Montevideo 2 V 0.0, +0.5 Více 9.0 Méně
3-2 (5) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Uruguay - Pohár 2023-10-29 1 2 Rampla Juniors
0 - 2
2 - 2
La Luz 3 1 R +0.5 Více 9.0 Méně
6-1 (7) 3-0 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguay - Segunda 2023-10-21 1 Rampla Juniors
0 - 1
1 - 1
IA Sud America 2 R -0.5 Push 9.5 Více
9-2 (11) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (3-0)
Uruguay - Pohár 2023-10-19 Quilmes Uruguay
0 - 0
1 - 1
Rampla Juniors 1 1 R +0.5, +1.0 Méně
6-4 (10) 2-1 (3) 2 (1-1) 1 (0-1)
Uruguay - Segunda 2023-10-14 1 2 Juventud De Las Piedras
1 - 1
1 - 2
Rampla Juniors 5 2 V 0.0 Více
3-10 (13) 2-8 (10) 3 (0-3) 0 (0-0)
Uruguay - Segunda 2023-09-03 1 3 Rampla Juniors
0 - 0
0 - 1
Tacuarembo 2 P -0.5 Méně 9.0 Méně
1-5 (6) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguay - Segunda 2023-08-28 1 3 Club Oriental
0 - 0
1 - 1
Rampla Juniors 2 R 0.0 Push 9.0 Více
6-5 (11) 5-2 (7) 4 (2-2) 2 (1-1)
Uruguay - Segunda 2023-07-30 5 Cerrito
0 - 0
1 - 1
Rampla Juniors 3 R 0.0 Push 9.0 Méně
1-1 (2) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (0-1)
Uruguay - Segunda 2023-07-23 Rampla Juniors
1 - 0
2 - 0
Potencia 3 V -0.5, -1.0 Push 9.5 Více
8-4 (12) 5-1 (6) 1 (1-0) 1 (0-1)
Uruguay - Segunda 2023-07-15 2 CA Bella Vista
1 - 1
1 - 1
Rampla Juniors 3 R 0.0, +0.5 Méně
5-3 (8) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Uruguay - Segunda 2023-07-09 4 Rampla Juniors
1 - 1
1 - 1
Rentistas 1 R 0.0 Push 9.0 Push
4-5 (9) 2-2 (4) 2 (1-1) 2 (1-1)
Uruguay - Segunda 2023-07-02 2 Miramar Misiones
0 - 0
0 - 0
Rampla Juniors 5 R -0.5 Méně 10.0 Méně
3-3 (6) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Defensor Sporting Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Uruguay - Apertura 2024-04-19 2 Liverpool Montevideo
0 - 1
1 - 1
Defensor Sporting 6 R 0.0, +0.5 Méně 9.5
Uruguay - Apertura 2024-04-14 1 6 Defensor Sporting
1 - 0
2 - 1
CA River Plate 4 V -0.5, -1.0 Více 9.0
Uruguay - Pohár 2024-04-10 4 CA River Plate
1 - 1
1 - 2
Defensor Sporting 2 V 0.0 Více 9.5
Uruguay - Apertura 2024-04-05 1 Boston River
0 - 1
2 - 2
Defensor Sporting 2 R 0.0, +0.5 Více 9.5
Uruguay - Apertura 2024-03-30 2 2 Defensor Sporting
0 - 0
1 - 0
Danubio 6 1 V -0.5 Méně 9.0
Uruguay - Apertura 2024-03-24 4 Deportivo Maldonado
0 - 0
1 - 0
Defensor Sporting 2 P +0.5 Méně 9.5 Více
4-8 (12) 1-4 (5) 1 (0-1) 2 (0-2)
Uruguay - Pohár 2024-03-13 3 Defensor Sporting
0 - 0
1 - 0
Danubio 4 V -0.5 Méně 9.5 Více
6-4 (10) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2024-03-10 4 Defensor Sporting
1 - 1
3 - 3
Nacional De Football 2 R -0.5 Více 9.5 Více
10-3 (13) 7-0 (7) 5 (5-0) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2024-03-02 2 Racing Club de Montevideo
1 - 1
1 - 2
Defensor Sporting 3 V +0.5 Více 9.5 Více
4-7 (11) 3-2 (5) 2 (1-1) 2 (1-1)
Uruguay - Pohár 2024-02-29 2 Plaza Colonia
0 - 1
0 - 1
Defensor Sporting 3 V +0.5, +1.0 Méně 9.5 Více
8-8 (16) 2-7 (9) 1 (0-1) 3 (3-0)
Uruguay - Apertura 2024-02-25 1 Defensor Sporting
1 - 0
5 - 0
Cerro 1 V -0.5, -1.0 Více 9.0 Méně
5-3 (8) 2-3 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Copa Libertadores - kvalifikace 2024-02-14 3 Defensor Sporting
1 - 0
1 - 0
Academia Puerto Cabello 4 1 V -1.0 Méně 9.5 Méně
7-1 (8) 5-0 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Copa Libertadores 2024-02-07 4 Academia Puerto Cabello
2 - 1
3 - 2
Defensor Sporting 3 P 0.0 Více 9.5 Méně
2-1 (3) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguay - Supercopa 2024-01-31 1 Liverpool Montevideo
0 - 0
1 - 0
Defensor Sporting 3 P 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
2-5 (7) 2-4 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Amerika - Přátelská utkání 2024-01-23 2 Defensor Sporting
0 - 1
0 - 2
Cesar Vallejo 2 P 0.0, -0.5 Méně
9-4 (13) 3-3 (6) 2 (2-0) 1 (0-1)
Amerika - Přátelská utkání 2024-01-19 4 Defensor Sporting
0 - 0
0 - 2
Rosario Central 3 P 0.0, +0.5 Push 8.5 Méně
2-5 (7) 1-5 (6) 3 (1-2) 1 (1-0)
Amerika - Přátelská utkání 2024-01-16 1 Defensor Sporting
1 - 0
1 - 1
Union Santa Fe 1 R 0.0, +0.5 Méně 8.5 Méně
2-6 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguay - Clausura 2023-12-07 5 Defensor Sporting
0 - 1
0 - 2
Danubio 2 P -0.5, -1.0 Méně 9.5 Více
4-6 (10) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Uruguay - Clausura 2023-12-04 1 3 Nacional De Football
0 - 0
1 - 0
Defensor Sporting 3 P 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
5-3 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Uruguay - Clausura 2023-11-30 1 3 Defensor Sporting
0 - 0
0 - 1
CA River Plate 2 P -1.0 Méně 9.5 Více
8-3 (11) 4-1 (5) 2 (1-1) 1 (0-1)
Uruguay - Clausura 2023-11-25 2 Deportivo Maldonado
1 - 1
2 - 1
Defensor Sporting 1 P 0.0, +0.5 Více 9.5 Méně
1-7 (8) 0-4 (4) 3 (0-3) 1 (0-1)
Uruguay - Clausura 2023-11-20 1 Defensor Sporting
1 - 0
2 - 0
Boston River 3 V -0.5, -1.0 Méně 9.5 Více
6-4 (10) 4-1 (5) 1 (1-0) 3 (1-2)
Uruguay - Clausura 2023-11-15 4 Cerro
1 - 0
1 - 1
Defensor Sporting 5 R +0.5 Push 9.0 Více
4-8 (12) 3-4 (7) 2 (2-0) 1 (0-1)
Uruguay - Clausura 2023-11-11 5 Defensor Sporting
1 - 0
3 - 0
Racing Club de Montevideo 3 V -0.5, -1.0 Více 10.0 Push
5-5 (10) 3-2 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Uruguay - Clausura 2023-11-05 2 Plaza Colonia
0 - 0
0 - 2
Defensor Sporting 2 V +0.5 Méně 9.5 Více
6-5 (11) 4-2 (6) 3 (2-1) 3 (1-2)
Uruguay - Pohár 2023-10-30 5 Cerrito
0 - 3
0 - 3
Defensor Sporting V +0.5 Více 9.5 Více
5-6 (11) 1-3 (4) 2 (0-2) 3 (1-2)
Uruguay - Clausura 2023-10-21 5 Defensor Sporting
0 - 0
2 - 0
Cerro Largo 2 V -0.5, -1.0 Méně 9.5 Více
4-7 (11) 4-2 (6) 5 (3-2) 4 (0-4)
Uruguay - Clausura 2023-10-18 1 1 Liverpool Montevideo
1 - 0
2 - 0
Defensor Sporting 6 2 P 0.0, -0.5 Méně 9.5 Více
4-6 (10) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Uruguay - Clausura 2023-10-13 1 Defensor Sporting
1 - 0
2 - 0
Torque 3 V -0.5 Méně 9.5 Méně
4-2 (6) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Uruguay - Clausura 2023-10-07 1 Penarol
1 - 1
2 - 1
Defensor Sporting 1 P -0.5 Více 9.0 Méně
5-3 (8) 3-0 (3) 1 (1-0) 3 (0-3)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 5.25 3.6 1.7
Poločas 5.5 2.2 2.3
Asijský hendikep
Celý zápas (+0.75) Domácí@1.975 Hosté@1.875
Poločas (+0.25) Domácí@1.975 Hosté@1.825
Rohy celkem
Celý zápas (9.5) Ví[email protected] Méně@1.925
Poločas (4.5) Ví[email protected] Méně@1.9
Góly celkem
Celý zápas (2.5) Více@2 Méně@1.85
Poločas (1.0) Ví[email protected] Méně@1.85


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 1 , Roh: 5 - 4

Roh: 9.5 , Hendikep: +0.5, +1.0 , Góly: 2.5

2
Střela na branku
2
2
Střela mimo
3
71
Útok
111
66
Nebezpečný útok
65
40
Držení míče %
60

Skóre: 1 - 1 , Roh: 3 - 0 Poločas

Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 1.0

1
Střela na branku
1
1
Střela mimo
2
40
Útok
44
31
Nebezpečný útok
19
48
Držení míče %
52
  • 8' - 1st Goal - Defensor Sporting
  • 11' - 1st Corner - Rampla Juniors
  • 14' - 2nd Goal - Rampla Juniors
  • 19' - 2nd Corner - Rampla Juniors
  • Race to 3 Corners - Rampla Juniors
  • 28' - 3rd Corner - Rampla Juniors
  • 40' - 1st Yellow Card - Defensor Sporting
  • 44' - 2nd Yellow Card - Rampla Juniors
  • 1-1 score at the end of First Half
  • 51' - 4th Corner - Rampla Juniors
  • 57' - 5th Corner - Defensor Sporting
  • 60' - 3rd Goal - Rampla Juniors
  • 74' - 6th Corner - Defensor Sporting
  • 80' - 3rd Yellow Card - Defensor Sporting
  • 85' - 7th Corner - Defensor Sporting
  • 86' - 4th Yellow Card - Rampla Juniors
  • 90+1' - 8th Corner - Defensor Sporting
  • 90+4' - 9th Corner - Rampla Juniors
  • Race to 5 Corners - Rampla Juniors
  • 90+5' - 5th Yellow Card - Defensor Sporting
  • 2-1 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění