so, Oct 12, 2019 · 15:00
Raith
13 2
3 - 1
Celý zápas · Pol. 2-1
Glenavon
4 5
NejstaršíNedávné
PVVVVR
1.60
4.00
4.50
NedávnéNejstarší
PPVPVP

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.75
Góly celkem
–
Rohy celkem
-0.75
Raith
Raith
VVPVPVVVVRNedávnéV ráži+1.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 21
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapKryje8/10
Glenavon
VPRPPVPVPPNedávnéPokles-0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVíce9/10
Asijský handicapNekryje3/10
Raith

7V-1R-2P v posledních 10 zápasech, s 26 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.6 pro, 1.4 proti. Výhry 70%, AH výhra 80%, góly Over 80%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 70%7 Remíza 10%1 Prohra 20%2
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 80%8 Neplatné 0%0 Méně 20%2
Asijský hendikep
Výhra 80%8 Neplatné 0%0 Prohra 20%2
Glenavon

3V-1R-6P v posledních 10 zápasech, s 14 vstřelenými a 28 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.4 pro, 2.8 proti. Výhry 30%, AH výhra 30%, góly Over 90%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 30%3 Remíza 10%1 Prohra 60%6
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 90%9 Neplatné 0%0 Méně 10%1
Asijský hendikep
Výhra 30%3 Neplatné 10%1 Prohra 60%6
Poslední
Raith
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Glenavon
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Raith
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Glenavon
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Žádná data

Raith Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Skotsko - League One 2019-10-05 1 Raith
0 - 2
2 - 2
Falkirk 4 R 0.0, +0.5 Více 9.5
Skotsko - League One 2019-09-28 Forfar
1 - 0
1 - 2
Raith 1 V +0.5 Více 9.5
Skotsko - League One 2019-09-21 2 Airdrieonians
0 - 0
0 - 1
Raith 1 V 0.0, +0.5 Méně 10.0
Skotsko - League One 2019-09-14 2 Raith
2 - 0
4 - 0
Peterhead 3 V -0.5, -1.0 Více 9.5
Skotsko - League Challenge Cup 2019-09-07 1 Raith
1 - 0
2 - 0
Falkirk 2 V 0.0 Méně 10.0
Skotsko - League One 2019-08-31 2 East Fife
1 - 1
4 - 2
Raith 5 P 0.0, +0.5 Více 10.0 Méně
3-4 (7) 0-3 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Skotsko - League One 2019-08-24 2 Raith
0 - 0
3 - 0
Montrose 2 V -0.5, -1.0 Méně 9.0 Více
7-4 (11) 5-1 (6) 2 (2-0) 2 (1-1)
Skotsko - League One 2019-08-17 Stranraer
1 - 0
3 - 2
Raith P +0.5 Více 9.5 Více
4-6 (10) 2-3 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Skotsko - League Challenge Cup 2019-08-13 4 Ross County U21
0 - 2
2 - 3
Raith 1 V +0.5, +1.0 Více
3-5 (8) 2-3 (5) 1 (0-1) 2 (0-2)
Skotsko - League One 2019-08-10 2 Raith
2 - 0
5 - 2
Clyde 2 V -0.5, -1.0 Více 10.0 Méně
3-5 (8) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (1-1)
Skotsko - League One 2019-08-03 2 Dumbarton
0 - 0
0 - 1
Raith 1 V 0.0, +0.5 Méně 10.0 Push
5-5 (10) 3-1 (4) 2 (1-1) 2 (0-2)
Skotsko - Ligový pohár 2019-07-27 1 Cove Rangers
1 - 0
3 - 0
Raith P +0.5 Více 10.0 Push
4-6 (10) 4-0 (4) 2 (2-0) 1 (0-1)
Skotsko - Ligový pohár 2019-07-23 Raith
2 - 0
3 - 1
Peterhead 4 V 0.0, -0.5 Více 9.5 Více
10-4 (14) 3-1 (4) 1 (1-0) 3 (1-2)
Skotsko - Ligový pohár 2019-07-20 1 Inverness CT
1 - 0
4 - 1
Raith 2 P -1.0 Více 10.0 Více
10-4 (14) 6-1 (7) 2 (1-1) 2 (1-1)
UK Friendlies 2019-07-09 Raith
2 - 1
2 - 1
Cowdenbeath V -1.5, -2.0 Méně 8.5 Více
7-5 (12) 3-3 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
UK Friendlies 2019-07-06 Raith
2 - 0
2 - 0
Spartans V -2.0, -2.5 Méně
10-5 (15) 3-2 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
UK Friendlies 2019-07-04 Raith
3 - 0
3 - 2
Hamilton V +0.5, +1.0 Více 8.0 Méně
3-3 (6) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (0-1)
UK Friendlies 2019-06-29 Raith
0 - 0
1 - 0
Stirling V -1.0, -1.5 Méně 9.0 Více
8-6 (14) 6-3 (9) 4 (3-1) 1 (1-0)
Skotsko - Championship - play-off 2019-05-18 Queen of South
0 - 0
0 - 0
Raith 2 R -0.5 Méně 9.5 Více
6-5 (11) 1-4 (5) 2 (1-1) 1 (0-1)
Skotsko - Championship - play-off 2019-05-15 4 Raith
0 - 2
1 - 3
Queen of South P 0.0 Více
5-8 (13) 3-2 (5) 2 (0-2) 1 (1-0)
Skotsko - Championship - play-off 2019-05-11 1 4 Forfar
0 - 0
1 - 1
Raith 4 R 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
5-4 (9) 3-2 (5) 3 (3-0) 2 (0-2)
Skotsko - Championship - play-off 2019-05-07 2 Raith
1 - 1
2 - 1
Forfar 3 V -0.5 Více 9.5 Méně
0-4 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (0-2)
Skotsko - League One 2019-05-04 Montrose
1 - 1
1 - 1
Raith R 0.0 Méně 9.5 Méně
2-4 (6) 0-2 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Skotsko - League One 2019-04-27 1 Raith
2 - 2
3 - 2
Brechin 1 V -0.5, -1.0 Více 10.0 Více
11-4 (15) 8-4 (12) 0 (0-0) 2 (2-0)
Skotsko - League One 2019-04-21 3 Arbroath
1 - 1
2 - 2
Raith 1 R 0.0, -0.5 Více 10.0 Méně
1-3 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Skotsko - League One 2019-04-13 Raith
2 - 2
2 - 3
Stranraer 2 P -1.0 Více 10.0 Více
9-7 (16) 4-4 (8) 3 (0-3) 3 (2-1)
Skotsko - League One 2019-04-06 Stenhousemuir
0 - 0
1 - 1
Raith 2 R +0.5, +1.0 Méně 10.0 Více
7-4 (11) 2-2 (4) 2 (1-1) 4 (3-1)
Skotsko - League One 2019-03-30 3 East Fife
1 - 0
1 - 2
Raith 2 V +0.5 Více 10.0 Méně
6-3 (9) 5-1 (6) 1 (1-0) 2 (0-2)
Skotsko - League One 2019-03-23 Raith
3 - 1
4 - 1
Dumbarton 2 V -0.5 Více 10.0 Méně
4-0 (4) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Skotsko - League One 2019-03-16 Forfar
1 - 0
2 - 1
Raith 1 P 0.0, +0.5 Více 9.5 Méně
5-3 (8) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Glenavon Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Severní Irsko - NIFL Premiership 2019-10-04 2 Larne
3 - 0
6 - 0
Glenavon 2 P -0.5, -1.0 Více
Severní Irsko - NIFL Premiership 2019-09-28 Linfield
4 - 0
7 - 0
Glenavon P -0.5, -1.0 Více
Severní Irsko - NIFL Premiership 2019-09-21 Glenavon
1 - 1
3 - 1
Ballymena Utd V 0.0 Více
Severní Irsko - NIFL Premiership 2019-09-14 2 Crusaders
1 - 1
3 - 2
Glenavon 2 P -1.0 Více
Skotsko - League Challenge Cup 2019-09-07 1 Formartine United
0 - 1
0 - 3
Glenavon V +0.5 Méně
Severní Irsko - NIFL Premiership 2019-08-30 3 Glenavon
0 - 1
0 - 4
Coleraine P -0.5 Více 11.0 Méně
7-3 (10) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2019-08-13 Cliftonville
3 - 0
3 - 1
Glenavon P 0.0 Více
6-1 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2019-08-09 1 2 Glenavon
1 - 1
1 - 1
Glentoran 4 R -0.5 Méně 11.0 Méně
2-7 (9) 0-6 (6) 2 (0-2) 0 (0-0)
UK Friendlies 2019-07-30 East Belfast
0 - 3
0 - 3
Glenavon V +1.0, +1.5 Méně
5-10 (15) 2-5 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
UK Friendlies 2019-07-09 1 Dundela
2 - 1
3 - 1
Glenavon P +1.0, +1.5 Více
4-2 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
UK Friendlies 2019-07-06 Glenavon
1 - 0
2 - 1
Hearts V +1.0, +1.5 Méně 9.5 Více
8-2 (10) 3-2 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2019-05-07 3 Glenavon
1 - 1
2 - 4
Glentoran 3 P -0.5, -1.0 Více
5-6 (11) 3-4 (7) 3 (2-1) 0 (0-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2019-04-27 2 Glenavon
3 - 0
4 - 0
Cliftonville 4 1 V 0.0, -0.5 Více 11.0 Více
6-9 (15) 5-3 (8) 2 (2-0) 1 (0-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2019-04-23 4 Ballymena Utd
2 - 1
4 - 3
Glenavon 2 P 0.0 Více 11.0 Více
5-8 (13) 1-5 (6) 1 (1-0) 2 (1-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2019-04-20 1 Linfield
0 - 2
0 - 4
Glenavon 1 V -0.5 Více 11.0 Méně
4-6 (10) 4-4 (8) 4 (2-2) 0 (0-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2019-04-13 1 Glenavon
0 - 0
1 - 1
Coleraine 4 R -0.5 Méně
8-4 (12) 1-3 (4) 1 (1-0) 5 (4-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2019-04-06 1 Glenavon
0 - 0
2 - 1
Crusaders 2 V 0.0, +0.5 Více 11.0 Push
6-5 (11) 4-2 (6) 3 (2-1) 1 (1-0)
Severní Irsko - Mid Ulster Cup 2019-04-02 2 Glenavon
2 - 2
4 - 3
Warrenpoint Town 3 V -1.0, -1.5 Více
6-4 (10) 4-1 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2019-03-23 Newry City
0 - 0
0 - 1
Glenavon 2 V +1.0 Méně
4-10 (14) 1-3 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2019-03-16 1 Glenavon
0 - 0
1 - 0
Dungannon Swifts V -1.0 Méně 10.5 Více
8-6 (14) 2-2 (4) 2 (1-1) 6 (5-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2019-03-08 5 Glenavon
0 - 0
2 - 0
Linfield 3 V +0.5 Méně 11.0 Méně
2-8 (10) 2-6 (8) 1 (0-1) 1 (0-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2019-03-02 Glenavon
0 - 1
0 - 2
Cliftonville 1 P 0.0 Méně 11.0 Více
6-9 (15) 1-4 (5) 0 (0-0) 6 (3-3)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2019-02-22 3 Crusaders
1 - 0
1 - 1
Glenavon 2 R -0.5, -1.0 Méně 11.0 Push
8-3 (11) 5-1 (6) 1 (1-0) 2 (0-2)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2019-02-18 2 Glentoran
1 - 0
1 - 2
Glenavon 1 V 0.0, +0.5 Více 11.0 Méně
3-7 (10) 1-6 (7) 1 (0-1) 2 (1-1)
Severní Irsko - Pohár 2019-02-11 2 Glenavon
0 - 1
0 - 1
Dungannon Swifts 3 P -0.5, -1.0 Méně 10.5 Méně
3-1 (4) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2019-02-09 1 Glenavon
0 - 0
2 - 0
Ards 4 V -1.5 Méně
9-11 (20) 5-8 (13) 2 (1-1) 3 (1-2)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2019-01-26 1 Cliftonville
1 - 0
1 - 1
Glenavon 1 R 0.0, -0.5 Méně 10.5 Více
5-13 (18) 2-5 (7) 2 (1-1) 3 (0-3)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2019-01-19 4 Glenavon
0 - 2
0 - 2
Ballymena Utd P 0.0 Méně
6-5 (11) 4-3 (7) 4 (4-0) 1 (1-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2019-01-12 2 Coleraine
1 - 0
1 - 1
Glenavon 2 R 0.0 Méně 10.5 Více
13-7 (20) 3-6 (9) 1 (1-0) 7 (7-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2019-01-01 1 Glenavon
0 - 1
1 - 3
Warrenpoint Town 1 P -1.5, -2.0 Více 10.5 Více
10-2 (12) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 1.6 4 4.5
Poločas 2.25 2.4 4.5
Asijský hendikep
Celý zápas (-0.75) Domácí@1.775 Hosté@2.1
Poločas (-0.25) Domácí@1.725 Hosté@2.075
Góly celkem
Celý zápas (2.75) Ví[email protected] Méně@2.05
Poločas (1.25) Ví[email protected] Méně@1.775


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 1 , Roh: 13 - 4

Roh: , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 2.5, 3.0

7
Střela na branku
3
9
Střela mimo
2
105
Útok
80
70
Nebezpečný útok
42

Skóre: 2 - 1 , Roh: 8 - 1 Poločas

Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0, 1.5

4
Střela na branku
2
3
Střela mimo
1
54
Útok
41
41
Nebezpečný útok
21
  • 3' - 1st Corner - Raith
  • 3' - 2nd Corner - Raith
  • Race to 3 Corners - Raith
  • 5' - 3rd Corner - Raith
  • 12' - 4th Corner - Raith
  • 12' - 5th Corner - Raith
  • Race to 5 Corners - Raith
  • 12' - 6th Corner - Raith
  • 14' - 7th Corner - Raith
  • Race to 7 Corners - Raith
  • 15' - 1st Goal - Raith
  • 23' - 1st Yellow Card - Glenavon
  • 24' - 2nd Goal - Glenavon
  • 32' - 3rd Goal - Raith
  • 36' - 8th Corner - Raith
  • 44' - 9th Corner - Glenavon
  • 2-1 score at the end of First Half
  • 50' - 10th Corner - Glenavon
  • 53' - 11th Corner - Glenavon
  • 62' - 2nd Yellow Card - Raith
  • 62' - 12th Corner - Glenavon
  • Race to 9 Corners - Raith
  • 66' - 13th Corner - Raith
  • 66' - 14th Corner - Raith
  • 69' - 3rd Yellow Card - Glenavon
  • 75' - 4th Yellow Card - Glenavon
  • 77' - 5th Yellow Card - Glenavon
  • 80' - 15th Corner - Raith
  • 81' - 6th Yellow Card - Raith
  • 90+2' - 16th Corner - Raith
  • 90+2' - 17th Corner - Raith
  • 90' - 4th Goal - Raith
  • 90+5' - 7th Yellow Card - Glenavon
  • 3-1 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění