ne, Sep 20, 2026 · 14:00
2 - 0
Celý zápas · Pol. 2-0
NejstaršíNedávné
VRRVPP
1.80
3.90
3.40
NedávnéNejstarší
PVPPVP

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 3.0
Góly celkem
–
Rohy celkem
-0.5
Racing Paris U19
Racing Paris U19
RVRVRRVPPNedávné
Více než 9.5 rohůVíce7/9
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/9
Asijský handicapVyrovnanéKryto 5/9
Tým obratů · bere body v 2 z 4 zápasů po inkasovaném prvním góluGól v 1. poločase v 7 z posledních 9Více než 2.5 karty v 7 z posledních 9
C'Chartres U19
VVPVPVPPVPNedávnéStabilní0.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 17
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce9/10
Asijský handicapVyrovnanéKryto 5/10
Udává tempo · vyhrává 5 z 7 zápasů, v nichž dá gól prvníGól v 1. poločase v 9 z posledních 10Oba skórovaly v 8 z posledních 10
Racing Paris U19

3V-4R-2P v posledních 9 zápasech, s 13 vstřelenými a 16 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.4 pro, 1.8 proti. Výhry 33%, AH výhra 55%, góly Over 55%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 33%3 Remíza 44%4 Prohra 22%2
Góly celkem 3.0
Více 55%5 Neplatné 0%0 Méně 44%4
Asijský hendikep
Výhra 55%5 Neplatné 0%0 Prohra 44%4
C'Chartres U19

5V-0R-5P v posledních 10 zápasech, s 20 vstřelenými a 28 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.0 pro, 2.8 proti. Výhry 50%, AH výhra 50%, góly Over 70%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 50%5 Remíza 0%0 Prohra 50%5
Góly celkem 3.0
Více 70%7 Neplatné 20%2 Méně 10%1
Asijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 0%0 Prohra 50%5
Poslední
Racing Paris U19
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
C'Chartres U19
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Racing Paris U19
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
C'Chartres U19
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Žádná data

Racing Paris U19 Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Francie - Liga U19 2026-09-13 2 Versailles U19
0 - 0
2 - 0
Racing Paris U19 1 P 0.0 Méně
Francie - Liga U19 2026-09-06 1 Racing Paris U19
0 - 1
0 - 4
PSG U19 P +0.5 Více
Francie - Liga U19 2026-08-23 1 1 Racing Paris U19
0 - 0
1 - 0
Lens U19 3 V -0.5 Méně 9.5
Francie - Liga U19 2026-05-08 PSG U19
1 - 1
2 - 2
Racing Paris U19 R -1.5 Více
Francie - Liga U19 2026-05-03 2 Racing Paris U19
1 - 0
3 - 3
US Quevilly U19 1 R 0.0, -0.5 Více
Francie - Liga U19 2026-04-19 1 2 US Orleans U19
1 - 0
2 - 3
Racing Paris U19 V 0.0 Více 8.5 Méně
6-0 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francie - Liga U19 2026-04-12 1 Racing Paris U19
1 - 2
2 - 2
AFC Creil U19 3 1 R -1.5 Více 9.5 Více
8-2 (10) 1-1 (2) 1 (1-0) 4 (3-1)
Francie - Liga U19 2026-03-15 1 Racing Paris U19
1 - 0
1 - 0
AAS Sarcelles U19 3 V -0.5, -1.0 Méně
1-4 (5) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francie - Liga U19 2026-03-08 2 Valenciennes U19
1 - 0
1 - 1
Racing Paris U19 2 R -0.5 Méně 9.5 Více
8-3 (11) 2-2 (4) 3 (1-2) 2 (2-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
C'Chartres U19 Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Francie - Liga U19 2026-09-06 2 Lille U19
1 - 0
4 - 1
C'Chartres U19 2 P 0.0, -0.5 Více
Francie - Liga U19 2026-08-30 2 C'Chartres U19
1 - 2
4 - 2
Rouen U19 1 V -0.5 Více
Francie - Liga U19 2026-08-23 2 US Quevilly U19
1 - 2
4 - 2
C'Chartres U19 P -1.0 Více 9.5
Francie - Liga U19 2026-05-10 Lille U19
3 - 1
5 - 2
C'Chartres U19 P -0.5, -1.0 Více 9.0
Francie - Liga U19 2026-05-03 C'Chartres U19
1 - 0
3 - 1
Paris FC U19 V 0.0 Více 9.5
Francie - Liga U19 2026-04-19 1 PSG U19
4 - 0
7 - 1
C'Chartres U19 P -2.0, -2.5 Více
2-4 (6) 0-2 (2) 1 (0-1) 2 (1-1)
Francie - Liga U19 2026-04-12 C'Chartres U19
0 - 0
1 - 0
US Quevilly U19 V +0.5 Méně 9.0 Méně
2-3 (5) 1-2 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Francie - Liga U19 2026-03-22 3 US Orleans U19
1 - 0
4 - 1
C'Chartres U19 5 P -0.5 Více 8.5 Více
1-8 (9) 1-4 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Francie - Liga U19 2026-03-15 4 C'Chartres U19
1 - 0
3 - 0
AFC Creil U19 2 V -0.5 Více
7-11 (18) 5-4 (9) 4 (1-3) 4 (1-3)
Francie - Liga U19 2026-02-15 2 C'Chartres U19
1 - 0
2 - 1
AAS Sarcelles U19 4 V 0.0, +0.5 Více
4-5 (9) 1-4 (5) 2 (1-1) 2 (2-0)
Francie - Liga U19 2026-02-08 3 Racing Paris U19
2 - 0
3 - 0
C'Chartres U19 1 1 P -0.5, -1.0 Více 9.5 Více
9-5 (14) 6-1 (7) 2 (2-0) 1 (0-1)
Francie - Liga U19 2026-01-25 2 C'Chartres U19
0 - 0
1 - 0
Amiens U19 1 1 V +0.5 Méně
5-3 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 5 (3-2)
Francie - Liga U19 2025-12-07 Caen U19
0 - 0
0 - 0
C'Chartres U19 2 R -1.0 Méně
3-2 (5) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Francie - Liga U19 2025-11-30 3 C'Chartres U19
0 - 0
2 - 0
Le Havre U19 1 V +0.5 Méně
4-6 (10) 2-2 (4) 0 (0-0) 3 (1-2)
Francie - Liga U19 2025-11-23 1 3 Paris FC U19
2 - 1
3 - 2
C'Chartres U19 1 P -1.0, -1.5 Více 9.5 Více
9-1 (10) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Francie - Liga U19 2025-11-16 2 C'Chartres U19
1 - 1
1 - 1
PSG U19 R +1.5, +2.0 Méně 9.0 Více
4-8 (12) 0-3 (3) 1 (0-1) 5 (2-3)
Francie - Liga U19 2025-11-09 1 4 US Quevilly U19
3 - 0
5 - 1
C'Chartres U19 2 P -1.0 Více 9.0 Push
6-3 (9) 4-2 (6) 3 (2-1) 1 (0-1)
Francie - Liga U19 2025-10-19 1 1 AFC Creil U19
3 - 2
3 - 2
C'Chartres U19 2 P 0.0, -0.5 Více
6-3 (9) 3-0 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Francie - Liga U19 2025-10-12 1 2 C'Chartres U19
0 - 0
0 - 2
Dunkerque U19 1 P 0.0, -0.5 Méně
3-5 (8) 0-3 (3) 2 (0-2) 2 (1-1)
Francie - Liga U19 2025-09-28 C'Chartres U19
0 - 1
0 - 2
Racing Paris U19 5 P -0.5, -1.0 Méně 10.0 Méně
2-2 (4) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Francie - Liga U19 2025-09-14 4 C'Chartres U19
2 - 1
4 - 2
Valenciennes U19 2 1 V +1.0, +1.5 Více 9.5 Méně
0-9 (9) 0-4 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Francie - Liga U19 2025-09-07 C'Chartres U19
0 - 1
1 - 1
Caen U19 2 R
8-5 (13) 1-5 (6) 2 (1-1) 4 (4-0)
Francie - Liga U19 2020-03-08 PSG U19
4 - 0
8 - 0
C'Chartres U19 3 P -2.5, -3.0 Více 9.5 Více
16-2 (18) 7-2 (9) 4 (3-1) 4 (4-0)
Francie - Liga U19 2020-02-09 1 Amiens SC U19
2 - 0
5 - 1
C'Chartres U19 1 P -2.5 Více
5-2 (7) 4-0 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Francie - Liga U19 2019-11-30 1 US Quevilly U19
2 - 0
6 - 2
C'Chartres U19 2 P -1.0 Více
3-2 (5) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Francie - Liga U19 2019-11-17 1 Lens U19
3 - 0
8 - 2
C'Chartres U19 1 P -0.5, -1.0 Více
5-2 (7) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Francie - Liga U19 2019-09-08 1 C'Chartres U19
1 - 2
3 - 2
Feignies-Aulnoye U19 3 V 0.0 Více
3-3 (6) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 1.8 3.9 3.4
Asijský hendikep
Celý zápas (-0.5) Domácí@1.825 Hosté@1.975
Poločas (-0.25) Domácí@1.975 Hosté@1.825
Góly celkem
Celý zápas (3.0) Ví[email protected] Méně@1.95
Poločas (1.25) Ví[email protected] Méně@1.875


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 0 , Roh: 2 - 5

Roh: , Hendikep: -0.5 , Góly: 3.0

7
Střela na branku
4
2
Střela mimo
5
88
Útok
64
60
Nebezpečný útok
48
56
Držení míče %
44

Skóre: 2 - 0 , Roh: 2 - 1 Poločas

Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0, 1.5

4
Střela na branku
3
1
Střela mimo
2
45
Útok
32
28
Nebezpečný útok
23
63
Držení míče %
37
  • 10' - 1st Corner - Racing Paris U19
  • 20' - 1st Yellow Card - C'Chartres U19
  • 22' - 1st Goal - Racing Paris U19
  • 24' - 2nd Goal - Racing Paris U19
  • 2-0%Racing Paris U19 extend their lead and Early Payout is awarded
  • 31' - 2nd Corner - C'Chartres U19
  • 36' - 3rd Corner - Racing Paris U19
  • 37' - 2nd Yellow Card - Racing Paris U19
  • 2-0 score at the end of First Half
  • 50' - 4th Corner - C'Chartres U19
  • 51' - 3rd Yellow Card - Racing Paris U19
  • 66' - 4th Yellow Card - Racing Paris U19
  • 72' - 5th Corner - C'Chartres U19
  • Race to 3 Corners - C'Chartres U19
  • 81' - 6th Corner - C'Chartres U19
  • 87' - 5th Yellow Card - Racing Paris U19
  • 89' - 6th Yellow Card - C'Chartres U19
  • Race to 5 Corners - C'Chartres U19
  • 90+2' - 7th Corner - C'Chartres U19
  • 90+3' - 7th Yellow Card - Racing Paris U19
  • 2-0 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění