út, Apr 28, 2015 · 16:00
NejstaršíNedávné
VP
3.40
5.50
1.57
NedávnéNejstarší
VVV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 3.75
Góly celkem
–
Rohy celkem
+0.75
Puiu
Puiu vs HYPS Hyvinkaa Profil týmů
Puiu
VPNedávné
Více než 9.5 rohůMéně0/2
Více než 2.5 gólůVíce2/2
HYPS Hyvinkaa
VVVNedávné
Více než 9.5 rohůMéně0/3
Více než 2.5 gólůVíce3/3
Asijský handicapNekryjeKryto 0/1
Udává tempo · vyhrává 2 z 2 zápasů, v nichž dá gól první3 výher v řaděGól v 1. poločase v 3 z posledních 3
Puiu vs HYPS Hyvinkaa Fakta o zápasu
Puiu
1V-0R-1P v posledních 2 zápasech, s 9 vstřelenými a 5 inkasovanými góly. Průměr gólů: 4.5 pro, 2.5 proti. Výhry 50%, AH výhra 0%, góly Over 100%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 50%1
Remíza 0%0
Prohra 50%1
Góly celkem 3.5, 4.0
Více 100%2
Neplatné 0%0
Méně 0%0
HYPS Hyvinkaa
3V-0R-0P v posledních 3 zápasech, s 10 vstřelenými a 5 inkasovanými góly. Průměr gólů: 3.3 pro, 1.7 proti. Výhry 100%, AH výhra 0%, góly Over 66%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 100%3
Remíza 0%0
Prohra 0%0
Góly celkem 3.5, 4.0
Více 66%2
Neplatné 0%0
Méně 33%1
Asijský hendikep
Výhra 0%0
Neplatné 0%0
Prohra 100%1
Poslední
| Puiu | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| HYPS Hyvinkaa | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Puiu | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| HYPS Hyvinkaa | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.5, 4.0
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 3,
Prům.: 5.00,
Sm. odch.: 1.63, Medián: 5,
Modus: ,
Více: 67%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Puiu vs HYPS Hyvinkaa Časové rozložení gólů/rohů
Puiu vs HYPS Hyvinkaa Vzájemné zápasy
Puiu vs HYPS Hyvinkaa Zobrazit celé H2H →| Puiu Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Finsko - Kolmonen | 2014-09-30 | 1 3 Puiu |
1 - 2
3 - 4
|
HYPS Hyvinkaa 1 | P | Více |
|
|||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Puiu Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Finsko - Kolmonen | 2014-09-30 | 1 3 Puiu |
1 - 2
3 - 4
|
HYPS Hyvinkaa 1 | P | Více |
|
|||||||
| Finsko - Kolmonen | 2014-09-19 | Puiu |
4 - 1
6 - 1
|
Herto | V | Více | 9.5 |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| HYPS Hyvinkaa Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Finsko - Kolmonen | 2014-09-30 | 1 3 Puiu |
1 - 2
3 - 4
|
HYPS Hyvinkaa 1 | V | Více |
|
|||||||
| Finsko - Kolmonen | 2014-09-02 | 1 AC Vantaa |
1 - 0
2 - 3
|
HYPS Hyvinkaa | V | +1.0, +1.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Finsko - Kolmonen | 2014-07-31 | HYPS Hyvinkaa |
1 - 0
3 - 0
|
Herto | V | Méně |
|
|||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 3.4 | 5.5 | 1.57 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.75) | Domácí@2 | Hosté@1.8 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.75) | Ví[email protected] | Méně@2 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 3 , Roh: 5 - 3
Roh: , Hendikep: +0.5, +1.0 , Góly: 3.5, 4.0
-
8' - 1st Corner - Puiu -
18' - 1st Goal - Puiu -
19' - 2nd Goal - Puiu -
34' - 2nd Corner - Puiu -
2-0 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - Puiu
-
51' - 3rd Corner - Puiu -
54' - 3rd Goal - HYPS Hyvinkaa -
59' - 4th Corner - HYPS Hyvinkaa -
63' - 5th Corner - HYPS Hyvinkaa -
71' - 6th Corner - Puiu - Race to 5 Corners - Puiu
-
72' - 7th Corner - Puiu -
73' - 8th Corner - HYPS Hyvinkaa -
90+1' - 4th Goal - HYPS Hyvinkaa -
90+2' - 5th Goal - HYPS Hyvinkaa -
2-3 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

