st, Oct 18, 2017 · 17:00
NejstaršíNedávné
VPPVVR
1.61
3.50
4.75
NedávnéNejstarší
PPPPPP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.25
Góly celkem
Více 8.5
Rohy celkem
-0.75
Pro Sesto
Pro Sesto vs Castellazzo Profil týmů
Pro Sesto
VRVVVVPVVRNedávnéStabilní+0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 10
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Castellazzo
P
Více než 9.5 rohůMéně0/1
Více než 2.5 gólůMéně0/1
Asijský handicapNekryje2/8
Rychlý start
Poslední
| Pro Sesto | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Castellazzo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Pro Sesto | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Castellazzo | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohůLinie 8.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 8,
Prům.: 3.00,
Sm. odch.: 1.41, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 50%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Pro Sesto vs Castellazzo Časové rozložení gólů/rohů
Pro Sesto vs Castellazzo Vzájemné zápasy
Pro Sesto vs Castellazzo Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Pro Sesto Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Itálie - Serie D | 2017-10-08 | 2 Pro Sesto |
0 - 0
1 - 1
|
Borgosesia 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie D | 2017-09-13 | 1 Pro Sesto |
1 - 1
2 - 1
|
Derthona 3 | V | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie D | 2017-09-10 | 3 Pro Sesto |
2 - 0
2 - 0
|
Varesina Calcio 3 | V | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-08-09 | Pro Sesto |
0 - 1
1 - 2
|
US Pergolettese 2 | P | 0.0 | Více |
|
||||||
| Itálie - Serie D | 2017-03-26 | 1 2 Pro Sesto |
0 - 2
0 - 2
|
Varese 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Itálie - Serie D | 2017-03-05 | 2 Pro Sesto |
1 - 1
2 - 1
|
Borgosesia | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
7-12 (19) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 5 (5-0) |
| Itálie - Serie D | 2017-02-19 | 5 Pro Sesto |
1 - 0
2 - 0
|
US Folgore Caratese 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Itálie - Serie D | 2017-02-05 | 4 Pro Sesto |
1 - 0
2 - 1
|
Verbania 1 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Itálie - Serie D | 2017-01-22 | 3 Pro Sesto |
0 - 0
1 - 0
|
Chieri 1955 2 1 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Itálie - Serie D | 2017-01-15 | 2 Pro Sesto |
1 - 1
2 - 2
|
Legnano | R | -1.0, -1.5 | Více |
|
7-4 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Itálie - Serie D | 2016-12-08 | 3 Pinerolo FC |
0 - 0
1 - 3
|
Pro Sesto 2 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
7-4 (11) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Itálie - Serie D | 2016-11-27 | 2 SC Caronnese |
1 - 1
1 - 1
|
Pro Sesto 6 1 | R | -0.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Itálie - Serie D | 2016-11-20 | 1 Pro Sesto |
2 - 0
2 - 2
|
US Inveruno 1 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
4-9 (13) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Itálie - Serie D | 2016-10-23 | 2 Pro Sesto |
0 - 0
0 - 0
|
Bustese 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 8.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Itálie - Serie D | 2016-10-15 | US Folgore Caratese |
1 - 0
1 - 3
|
Pro Sesto 2 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Itálie - Serie D | 2016-10-09 | 1 5 Pro Sesto |
1 - 2
1 - 2
|
ASDC Gozzano 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 8.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Itálie - Serie D | 2016-09-11 | Legnano |
0 - 0
0 - 1
|
Pro Sesto | V | 0.0, +0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie D | 2016-05-08 | 2 Pro Sesto |
2 - 1
2 - 3
|
Olginatese 2 | P | 0.0, -0.5 |
|
9-0 (9) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | |||
| Itálie - Serie D | 2016-04-24 | 1 Pro Sesto |
2 - 0
4 - 0
|
Varesina Calcio 2 | V | -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
6-4 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Itálie - Serie D | 2016-04-17 | 4 Ciliverghe Mazzano |
0 - 0
0 - 0
|
Pro Sesto 2 | R | -0.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Itálie - Serie D | 2016-04-10 | 3 Pro Sesto |
1 - 0
1 - 1
|
Monza 2 | R | 0.0 | Méně |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Itálie - Serie D | 2016-04-03 | 4 Piacenza |
1 - 0
2 - 1
|
Pro Sesto 1 | P | -1.0, -1.5 | Push |
|
9-5 (14) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Itálie - Serie D | 2016-03-20 | 2 Pro Sesto |
1 - 0
2 - 0
|
US Pergolettese 3 | V | 0.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie D | 2016-03-02 | 2 Pro Sesto |
2 - 0
5 - 1
|
US Ciserano 3 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Itálie - Serie D | 2016-02-21 | Pro Sesto |
0 - 3
0 - 4
|
US Inveruno 4 | P | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
11-4 (15) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Itálie - Serie D | 2016-02-10 | 3 Pro Sesto |
0 - 0
1 - 2
|
Lecco 4 1 | P | +1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
1-10 (11) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie D | 2016-01-31 | 2 Pro Sesto |
0 - 1
0 - 1
|
Seregno 3 | P | +0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
13-1 (14) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Itálie - Serie D | 2016-01-24 | 1 1 Pro Sesto |
0 - 1
1 - 1
|
US Fiorenzuola 3 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
5-6 (11) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Itálie - Serie D | 2016-01-17 | 2 USD Grumellese |
0 - 0
1 - 0
|
Pro Sesto 2 | P | 0.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Itálie - Serie D | 2016-01-10 | Pro Sesto |
0 - 2
0 - 2
|
Bustese 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Castellazzo Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Itálie - Serie D | 2017-09-03 | 3 US Inveruno |
0 - 0
2 - 0
|
Castellazzo 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
||||||
| Itálie - Serie D | 2016-04-24 | 4 Acqui Calcio |
0 - 0
1 - 0
|
Castellazzo 2 1 | P | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Itálie - Serie D | 2016-02-21 | 4 Lavagnese |
1 - 0
4 - 1
|
Castellazzo 2 | P | -1.5 | Více |
|
||||||
| Itálie - Serie D | 2016-01-31 | 1 SC Caronnese |
3 - 0
4 - 1
|
Castellazzo 2 | P | -2.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie D | 2016-01-17 | 4 Pinerolo FC |
0 - 0
2 - 0
|
Castellazzo 5 | P | -1.0, -1.5 | Méně |
|
||||||
| Itálie - Serie D | 2015-11-29 | 1 Chieri |
3 - 0
3 - 0
|
Castellazzo | P | -1.0, -1.5 | Více |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Itálie - Serie D | 2015-11-15 | 2 AC Bra |
1 - 0
2 - 0
|
Castellazzo 1 | P |
|
12-6 (18) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||||
| Itálie - Serie D | 2015-11-08 | 1 3 RapalloBogliasco |
1 - 1
2 - 2
|
Castellazzo 2 | R | 0.0, -0.5 | Více |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Itálie - Serie D | 2015-10-04 | 1 3 Ligorna |
0 - 0
0 - 0
|
Castellazzo 4 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.61 | 3.5 | 4.75 |
| Poločas | 2.3 | 2.1 | 5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.75) | Domácí@1.9 | Hosté@1.9 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@1.875 | Hosté@1.925 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (8.5) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
| Poločas (4.0) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.7 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 0 , Roh: 12 - 2
Roh: 8.5 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 2.0, 2.5
Skóre: 0 - 0 , Roh: 6 - 2 Poločas
Roh: 4.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0
-
1' - 1st Corner - Pro Sesto -
5' - 2nd Corner - Pro Sesto -
12' - 3rd Corner - Castellazzo -
14' - 4th Corner - Pro Sesto - Race to 3 Corners - Pro Sesto
-
16' - 5th Corner - Pro Sesto -
17' - 6th Corner - Castellazzo -
37' - 7th Corner - Pro Sesto - Race to 5 Corners - Pro Sesto
-
37' - 8th Corner - Pro Sesto -
38' - 1st Yellow Card - Castellazzo -
0-0 score at the end of First Half -
47' - 2nd Yellow Card - Castellazzo - Race to 7 Corners - Pro Sesto
-
49' - 9th Corner - Pro Sesto -
50' - 3rd Yellow Card - Pro Sesto -
51' - 10th Corner - Pro Sesto -
57' - 4th Yellow Card - Castellazzo -
59' - 1st Goal - Pro Sesto - Race to 9 Corners - Pro Sesto
-
68' - 11th Corner - Pro Sesto -
71' - 12th Corner - Pro Sesto -
77' - 5th Yellow Card - Pro Sesto -
82' - 13th Corner - Pro Sesto -
85' - 2nd Goal - Pro Sesto -
90+1' - 14th Corner - Pro Sesto -
2-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

