st, Mar 19, 2025 · 18:00
NejstaršíNedávné
VPRRRR
1.80
3.10
4.50
NedávnéNejstarší
RVRRRV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 1.75
Góly celkem
Více 9.0
Rohy celkem
-0.5
Primavera SP
Primavera SP vs Santo Andre Profil týmů
Primavera SP
RVVVVPRRRRNedávnéPokles-1.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapKryje6/10
Santo Andre
VRVRVRRRVRNedávnéStabilní0.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapKryje6/10
Poslední
| Primavera SP | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Santo Andre | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Primavera SP | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Santo Andre | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 1.5, 2.0
Rozložení rohůLinie 9.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.13,
Sm. odch.: 1.68, Medián: 2,
Modus: 1,
Více: 55%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Primavera SP vs Santo Andre Časové rozložení gólů/rohů
Primavera SP vs Santo Andre Vzájemné zápasy
Primavera SP vs Santo Andre Zobrazit celé H2H →| Primavera SP Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-03-15 | 1 Santo Andre |
0 - 0
0 - 0
|
Primavera SP | R | 0.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-01-18 | Santo Andre |
0 - 0
0 - 0
|
Primavera SP 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Primavera SP Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-03-15 | 1 Santo Andre |
0 - 0
0 - 0
|
Primavera SP | R | 0.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-03-08 | 1 Juventus SP |
0 - 0
0 - 0
|
Primavera SP 2 1 | R | -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-03-01 | 3 Primavera SP |
0 - 0
0 - 0
|
XV Piracicaba 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-02-26 | 2 Portuguesa Santista |
0 - 0
0 - 0
|
Primavera SP 4 | R | +0.5 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-02-22 | 3 Capivariano |
0 - 0
1 - 0
|
Primavera SP 2 1 | P | 0.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-02-19 | 3 Primavera SP |
3 - 0
4 - 0
|
Votuporanguense 2 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
7-5 (12) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-02-15 | 1 Primavera SP |
0 - 0
2 - 1
|
Taubate 2 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-02-12 | 1 Ituano |
0 - 1
1 - 2
|
Primavera SP 6 | V | -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-02-08 | 3 Primavera SP |
0 - 0
1 - 0
|
Oeste 3 | V | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-02-05 | 5 Ferroviaria |
0 - 0
0 - 0
|
Primavera SP 2 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
10-1 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-02-01 | 2 Primavera SP |
1 - 0
3 - 1
|
Rio Claro 3 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-8 (14) | 4-5 (9) | 5 (1-4) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-01-29 | Gremio Prudente |
0 - 1
2 - 2
|
Primavera SP 5 | R | 0.0, -0.5 | Více |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-01-25 | 3 Sao Jose SP |
0 - 0
0 - 0
|
Primavera SP 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
0-4 (4) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-01-22 | 6 Primavera SP |
2 - 1
2 - 1
|
Linense 3 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-01-18 | Santo Andre |
0 - 0
0 - 0
|
Primavera SP 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-01-15 | 2 Primavera SP |
0 - 0
1 - 0
|
Sao Bento 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2024-09-01 | 1 1 Primavera SP |
1 - 0
1 - 1
|
Comercial SP 3 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2024-08-28 | 1 3 Comercial SP |
1 - 0
1 - 1
|
Primavera SP 2 | R | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 | Více |
|
7-12 (19) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 8 (3-5) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2024-08-17 | 1 Sao Bento |
0 - 1
1 - 1
|
Primavera SP 4 | R | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2024-08-10 | 2 Primavera SP |
2 - 1
3 - 1
|
Bragantino II | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2024-08-03 | 1 Capivariano |
0 - 0
0 - 0
|
Primavera SP 1 | R | 0.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-5 (12) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2024-07-20 | 3 Primavera SP |
0 - 0
3 - 2
|
Rio Branco SP 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
7-5 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2024-07-13 | 4 Primavera SP |
2 - 0
2 - 0
|
Sao Bento 2 | V | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Méně |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2024-07-06 | 3 Bragantino II |
0 - 2
0 - 4
|
Primavera SP 3 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2024-06-30 | 2 Primavera SP |
2 - 1
2 - 1
|
Capivariano 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Paulista - Pohár | 2024-06-15 | 2 Rio Branco SP |
0 - 0
1 - 0
|
Primavera SP 3 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-03-16 | Ferroviaria |
1 - 0
1 - 1
|
Primavera SP 1 | R | -0.5 | Push | 9.5 | Více |
|
7-7 (14) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 4 (1-3) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-03-10 | 1 4 Primavera SP |
1 - 0
2 - 0
|
Velo Clube 2 | V | 0.0 | Push |
|
9-7 (16) | 5-5 (10) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-03-06 | 4 Oeste |
0 - 0
0 - 1
|
Primavera SP 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2024-03-02 | 2 Primavera SP |
1 - 0
4 - 0
|
Monte Azul 3 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Santo Andre Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-03-15 | 1 Santo Andre |
0 - 0
0 - 0
|
Primavera SP | R | 0.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-03-08 | Santo Andre |
0 - 1
3 - 1
|
Linense | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-03-01 | 1 Gremio Prudente |
0 - 0
0 - 0
|
Santo Andre 4 | R | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-02-26 | 1 1 Santo Andre |
0 - 0
0 - 0
|
Oeste 4 | R | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-02-22 | 5 Santo Andre |
0 - 0
1 - 1
|
Juventus SP 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-02-19 | 1 Sao Bento |
1 - 0
1 - 2
|
Santo Andre 3 | V | 0.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-02-15 | 3 Santo Andre |
1 - 0
2 - 2
|
Ituano 3 1 | R | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-02-12 | 1 Sao Jose SP |
1 - 2
1 - 3
|
Santo Andre 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-02-09 | 2 Ferroviaria |
0 - 1
2 - 2
|
Santo Andre 1 | R | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-02-05 | 4 Santo Andre |
2 - 1
5 - 1
|
Rio Claro 4 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 4 (3-1) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-02-02 | 1 XV Piracicaba |
0 - 0
1 - 0
|
Santo Andre 3 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-01-29 | 1 Santo Andre |
1 - 2
1 - 3
|
Votuporanguense 4 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 4 (4-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-01-26 | 2 Portuguesa Santista |
0 - 1
0 - 2
|
Santo Andre 1 | V | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-01-22 | 3 Santo Andre |
0 - 1
0 - 1
|
Taubate 4 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
12-3 (15) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-01-18 | Santo Andre |
0 - 0
0 - 0
|
Primavera SP 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Brazílie - Campeonato Paulista A2 | 2025-01-15 | 2 Capivariano |
1 - 0
1 - 0
|
Santo Andre 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-6 (14) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie D | 2024-07-20 | 3 Santo Andre |
0 - 0
0 - 1
|
Maringa 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-3 (12) | 5-3 (8) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Serie D | 2024-07-13 | 3 Patrocinense |
0 - 1
0 - 1
|
Santo Andre 3 | V | +1.0, +1.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Serie D | 2024-07-06 | 1 Santo Andre |
3 - 0
4 - 1
|
Sao Jose SP 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
0-8 (8) | 0-6 (6) | 5 (0-5) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie D | 2024-06-29 | 3 Agua Santa |
2 - 0
2 - 0
|
Santo Andre 4 | P | -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie D | 2024-06-22 | 1 Santo Andre |
0 - 0
1 - 0
|
Inter de Limeira 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-6 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Brazílie - Serie D | 2024-06-16 | 2 Santo Andre |
0 - 0
1 - 0
|
Costa Rica EC 4 1 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie D | 2024-06-11 | 1 Pouso Alegre |
0 - 1
1 - 1
|
Santo Andre | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
13-5 (18) | 1-5 (6) | 4 (1-3) | 9 (9-0) |
| Brazílie - Serie D | 2024-06-08 | 1 Santo Andre |
0 - 0
0 - 0
|
Pouso Alegre 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie D | 2024-05-25 | 3 Inter de Limeira |
1 - 0
3 - 0
|
Santo Andre 2 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Brazílie - Serie D | 2024-05-18 | 2 Santo Andre |
1 - 1
1 - 1
|
Agua Santa 5 | R | 0.0 | Push | 9.0 | Méně |
|
1-1 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie D | 2024-05-11 | 1 Sao Jose SP |
0 - 0
0 - 0
|
Santo Andre 2 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-7 (10) | 1-7 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie D | 2024-05-04 | 2 Santo Andre |
0 - 0
0 - 0
|
Patrocinense 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-3 (12) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 5 (4-1) |
| Brazílie - Serie D | 2024-04-29 | 3 Maringa |
1 - 0
2 - 1
|
Santo Andre 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
9-1 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Brazil Campeonato Paulista | 2024-03-10 | 1 1 Santo Andre |
0 - 0
1 - 0
|
Ponte Preta 3 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.8 | 3.1 | 4.5 |
| Poločas | 2.75 | 1.8 | 5.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.5) | Domácí@1.875 | Hosté@1.925 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@2.1 | Hosté@1.7 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.0) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.75 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (1.75) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (0.5) | Ví[email protected] | Méně@2.05 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 0 , Roh: 1 - 6
Roh: 9.0 , Hendikep: -0.5 , Góly: 1.5, 2.0
Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 2 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 0.5
-
13' - 1st Corner - Santo Andre -
39' - 2nd Corner - Santo Andre -
0-0 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - Santo Andre
-
52' - 3rd Corner - Santo Andre -
54' - 1st Goal - Primavera SP -
60' - Red Card - Primavera SP -
60' - Red Card - Santo Andre -
72' - 1st Yellow Card - Santo Andre -
86' - 4th Corner - Santo Andre - Race to 5 Corners - Santo Andre
-
89' - 5th Corner - Santo Andre -
90+1' - 6th Corner - Santo Andre -
90+9' - 2nd Yellow Card - Primavera SP -
90+10' - 7th Corner - Primavera SP -
1-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5
