so, Feb 21, 2015 · 15:00
NejstaršíNedávné
RPVVVP
1.70
3.90
5.50
NedávnéNejstarší
VVRPVR
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.5
Góly celkem
Méně 11.0
Rohy celkem
+0.75
Scunthorpe
Preston vs Scunthorpe Profil týmů
Preston
PRRRRPVVVPNedávnéStabilní0.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryjeKryto 3/10
Tým obratů · bere body v 3 z 4 zápasů po inkasovaném prvním góluVyhrál 3 z posledních 10Oba skórovaly v 7 z posledních 10
Scunthorpe
RVPPRVPRVVNedávnéZlepšení+0.7 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapKryjeKryto 7/10
Neudrží vedení · nevyhrává 3 z 5 zápasů, v nichž vedlVíce než 2.5 karty v 7 z posledních 10Vyhrál 4 z posledních 10
Preston vs Scunthorpe Fakta o zápasu
Preston
3V-4R-3P v posledních 10 zápasech, s 13 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.3 pro, 1.2 proti. Výhry 30%, AH výhra 30%, góly Over 50%, rohy Over 30%.
Výsledek v plném čase
Výhra 30%3
Remíza 40%4
Prohra 30%3
Góly celkem 2.5
Více 50%5
Neplatné 0%0
Méně 50%5
Rohy celkem 11.0
Více 30%3
Neplatné 0%0
Méně 70%7
Asijský hendikep
Výhra 30%3
Neplatné 0%0
Prohra 70%7
Scunthorpe
4V-3R-3P v posledních 10 zápasech, s 17 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.7 pro, 1.2 proti. Výhry 40%, AH výhra 70%, góly Over 40%, rohy Over 40%.
Výsledek v plném čase
Výhra 40%4
Remíza 30%3
Prohra 30%3
Góly celkem 2.5
Více 40%4
Neplatné 0%0
Méně 60%6
Rohy celkem 11.0
Více 40%4
Neplatné 0%0
Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 70%7
Neplatné 0%0
Prohra 30%3
Poslední
| Preston | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Scunthorpe | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Preston | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Scunthorpe | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5
Rozložení rohůLinie 11.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 36,
Prům.: 2.89,
Sm. odch.: 1.10, Medián: 3,
Modus: 2,
Více: 56%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Preston vs Scunthorpe Časové rozložení gólů/rohů
Preston vs Scunthorpe Vzájemné zápasy
Preston vs Scunthorpe Zobrazit celé H2H →| Preston Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - League 1 | 2014-08-16 | Scunthorpe |
0 - 2
0 - 4
|
Preston | V |
|
||||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Preston Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - FA Cup | 2015-02-16 | 4 Preston |
0 - 0
1 - 3
|
Man Utd 1 | P | +1.0, +1.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - League 1 | 2015-02-10 | 1 3 Chesterfield |
0 - 1
0 - 2
|
Preston 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - League 1 | 2015-02-07 | Preston |
1 - 0
1 - 0
|
Coventry | V | -0.5, -1.0 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Anglie - FA Cup | 2015-02-03 | 1 Sheff Utd |
1 - 0
1 - 3
|
Preston 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Anglie - League 1 | 2015-01-31 | 1 Crawley Town |
1 - 0
2 - 1
|
Preston 1 | P | +0.5, +1.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Johnstone’s Paint Trophy | 2015-01-27 | 3 Walsall |
0 - 0
0 - 0
|
Preston 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Anglie - FA Cup | 2015-01-24 | 1 Preston |
1 - 0
1 - 1
|
Sheff Utd 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - League 1 | 2015-01-20 | Preston |
0 - 0
1 - 1
|
Yeovil 2 | R | -1.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
9-3 (12) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - League 1 | 2015-01-16 | 1 Preston |
1 - 1
2 - 2
|
Leyton Orient 1 | R | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - League 1 | 2015-01-10 | 1 Sheff Utd |
0 - 0
2 - 1
|
Preston 4 | P | 0.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2015-01-07 | 1 Preston |
0 - 0
0 - 2
|
Walsall 1 | P | -0.5 | Push | 10.5 | Více |
|
10-3 (13) | 8-2 (10) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - FA Cup | 2015-01-03 | 1 Preston |
0 - 0
2 - 0
|
Norwich 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
5-5 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Anglie - League 1 | 2014-12-28 | Crewe |
0 - 0
1 - 1
|
Preston | R | +0.5, +1.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - League 1 | 2014-12-26 | 2 Preston |
1 - 0
1 - 0
|
Barnsley 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 11.0 | Push |
|
10-1 (11) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - League 1 | 2014-12-20 | 2 Peterborough |
0 - 1
0 - 1
|
Preston 3 | V | 0.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
7-7 (14) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-12-16 | 3 Notts County |
0 - 1
0 - 1
|
Preston 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-5 (11) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - League 1 | 2014-12-13 | 1 Preston |
0 - 1
1 - 1
|
Milton Keynes Dons 2 | R | 0.0 | Méně | 11.0 | Push |
|
5-6 (11) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Anglie - FA Cup | 2014-12-06 | 1 Preston |
1 - 0
1 - 0
|
Shrewsbury | V | -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - League 1 | 2014-11-29 | Yeovil |
0 - 1
0 - 2
|
Preston | V | +0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-11-25 | 1 Oldham |
0 - 1
2 - 2
|
Preston 1 | R | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
1-1 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - League 1 | 2014-11-22 | Bristol City |
0 - 1
0 - 1
|
Preston | V | 0.0, -0.5 | Méně | 11.5 | Více |
|
10-2 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - League 1 | 2014-11-15 | Preston |
0 - 1
1 - 2
|
Bradford | P | -0.5, -1.0 | Více | 11.5 | Více |
|
4-11 (15) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Anglie - FA Cup | 2014-11-10 | 2 1 Havant and W |
0 - 2
0 - 3
|
Preston | V | +1.0, +1.5 | Push | 10.5 | Více |
|
2-9 (11) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Anglie - League 1 | 2014-11-04 | 2 Swindon |
0 - 0
1 - 0
|
Preston 1 | P | 0.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
8-6 (14) | 2-3 (5) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Anglie - League 1 | 2014-11-01 | 2 Rochdale |
2 - 0
3 - 0
|
Preston 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
1-9 (10) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - League 1 | 2014-10-28 | 4 Leyton Orient |
0 - 1
0 - 2
|
Preston 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - League 1 | 2014-10-25 | Preston |
0 - 2
3 - 2
|
Fleetwood Town 4 | V | -0.5, -1.0 | Více | 11.5 | Méně |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - League 1 | 2014-10-21 | 1 Gillingham |
0 - 0
0 - 1
|
Preston 1 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - League 1 | 2014-10-18 | 1 Preston |
1 - 0
2 - 0
|
Port Vale 2 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 11.5 | Méně |
|
8-2 (10) | 6-1 (7) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-10-07 | 2 Preston |
1 - 0
3 - 2
|
Port Vale 3 | V | -1.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Scunthorpe Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - League 1 | 2015-02-17 | Scunthorpe |
0 - 0
2 - 0
|
Chesterfield 2 | V | 0.0 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Anglie - League 1 | 2015-02-14 | 3 Scunthorpe |
0 - 1
3 - 1
|
Swindon 2 | V | +0.5 | Více | 11.5 |
|
|||||
| Anglie - League 1 | 2015-02-10 | 4 Coventry |
0 - 1
1 - 1
|
Scunthorpe 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - League 1 | 2015-02-07 | Scunthorpe |
0 - 0
0 - 1
|
Oldham | P | 0.0 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Anglie - League 1 | 2015-01-31 | 1 Leyton Orient |
0 - 2
1 - 4
|
Scunthorpe 2 | V | -0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Anglie - League 1 | 2015-01-27 | 3 Scunthorpe |
0 - 0
1 - 1
|
Milton Keynes Dons 1 | R | +0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
5-5 (10) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Anglie - League 1 | 2015-01-17 | Scunthorpe |
0 - 0
0 - 2
|
Bristol City 1 | P | +0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
10-7 (17) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - FA Cup | 2015-01-13 | 1 Chesterfield |
0 - 0
2 - 0
|
Scunthorpe 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
12-2 (14) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - League 1 | 2015-01-10 | 2 Walsall |
1 - 1
1 - 4
|
Scunthorpe 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - FA Cup | 2015-01-06 | 3 Scunthorpe |
2 - 0
2 - 2
|
Chesterfield 3 | R | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
1-15 (16) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Anglie - League 1 | 2014-12-26 | Scunthorpe |
0 - 0
2 - 1
|
Rochdale 1 | V | 0.0 | Více | 11.0 | Více |
|
9-6 (15) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 6 (2-4) |
| Anglie - League 1 | 2014-12-20 | 1 Bradford |
1 - 0
1 - 1
|
Scunthorpe 2 | R | -0.5 | Méně | 11.5 | Méně |
|
3-8 (11) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Anglie - FA Cup | 2014-12-17 | 1 Worcester City |
0 - 1
1 - 1
|
Scunthorpe 3 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-7 (17) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - League 1 | 2014-12-13 | Scunthorpe |
1 - 1
2 - 1
|
Crewe 2 | V | -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
6-6 (12) | 3-6 (9) | 6 (3-3) | 2 (2-0) |
| Anglie - FA Cup | 2014-12-07 | 2 Scunthorpe |
1 - 0
1 - 1
|
Worcester City 1 | R | -1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - League 1 | 2014-11-29 | 2 Barnsley |
1 - 2
1 - 2
|
Scunthorpe | V | -0.5 | Více | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Anglie - League 1 | 2014-11-22 | Crawley Town |
0 - 1
2 - 2
|
Scunthorpe | R | 0.0 | Více | 11.0 | Více |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - FA Cup | 2014-11-09 | 2 Forest Green |
0 - 1
0 - 2
|
Scunthorpe 1 | V | 0.0 | 11.0 | Více |
|
7-7 (14) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 2 (1-1) | |
| Anglie - League 1 | 2014-11-01 | 1 Peterborough |
0 - 1
1 - 2
|
Scunthorpe 3 | V | -1.0 | Více | 11.5 | Méně |
|
9-2 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - League 1 | 2014-10-25 | 3 Scunthorpe |
0 - 0
0 - 1
|
Notts County 2 | P | 0.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
6-7 (13) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Anglie - League 1 | 2014-10-21 | 2 Port Vale |
1 - 1
2 - 2
|
Scunthorpe 3 1 | R | -0.5 | Více | 11.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - League 1 | 2014-10-18 | 4 Scunthorpe |
1 - 1
1 - 1
|
Colchester | R | 0.0 | Méně | 11.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Anglie - League 1 | 2014-10-11 | 1 1 Gillingham |
0 - 1
0 - 3
|
Scunthorpe 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
7-8 (15) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-10-07 | 1 Scunthorpe |
1 - 2
1 - 2
|
Notts County 2 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
5-7 (12) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - League 1 | 2014-10-04 | 3 Scunthorpe |
1 - 1
1 - 2
|
Doncaster 2 | P | 0.0 | Více | 11.0 | Více |
|
3-9 (12) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - League 1 | 2014-09-27 | Oldham |
1 - 2
3 - 2
|
Scunthorpe | P | 11.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - League 1 | 2014-09-20 | Scunthorpe |
0 - 1
1 - 2
|
Leyton Orient | P | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Push |
|
1-10 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - League 1 | 2014-09-16 | 1 Scunthorpe |
1 - 1
2 - 1
|
Coventry 1 | V | 0.0 | Více | 11.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglie - League 1 | 2014-09-13 | 1 Chesterfield |
0 - 0
4 - 1
|
Scunthorpe 4 | P | -0.5 | Více | 11.5 | Více |
|
5-7 (12) | 2-6 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - League 1 | 2014-09-06 | Bristol City |
0 - 0
2 - 0
|
Scunthorpe | P | -0.5, -1.0 | Méně | 11.5 | Více |
|
16-7 (23) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.7 | 3.9 | 5.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.75) | Domácí@1.825 | Hosté@2.025 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (11.0) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 0 , Roh: 6 - 3
Roh: 11.0 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 2.5
-
29' - 1st Corner - Scunthorpe -
38' - 2nd Corner - Preston -
42' - 3rd Corner - Scunthorpe -
0-0 score at the end of First Half - 45' Substitution - McSheffrey for van Veen - Scunthorpe
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5
