Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.25
Góly celkem
–
Rohy celkem
-0.5
Pontedera
Pontedera vs Forli Profil týmů
Pontedera
RPRVVVPPVRNedávnéPokles-0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 10
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapVyrovnané4/8
Tým obratůVíce než 2.5 karty v 7 z posledních 10
Forli
RRVPPVPVPVNedávnéZlepšení+0.9 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 11
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapVyrovnané5/9
Pontedera vs Forli Fakta o zápasu
Pontedera
4V-3R-3P v posledních 10 zápasech, s 13 vstřelenými a 11 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.3 pro, 1.1 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 30%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 40%4
Remíza 30%3
Prohra 30%3
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 30%3
Neplatné 0%0
Méně 70%7
Asijský hendikep
Výhra 50%4
Neplatné 0%0
Prohra 50%4
Forli
4V-2R-4P v posledních 10 zápasech, s 13 vstřelenými a 17 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.3 pro, 1.7 proti. Výhry 40%, AH výhra 55%, góly Over 70%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 40%4
Remíza 20%2
Prohra 40%4
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 70%7
Neplatné 0%0
Méně 30%3
Asijský hendikep
Výhra 55%5
Neplatné 0%0
Prohra 44%4
Poslední
| Pontedera | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Forli | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Pontedera | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Forli | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 17,
Prům.: 2.35,
Sm. odch.: 1.45, Medián: 2,
Modus: 1,
Více: 47%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Pontedera vs Forli Časové rozložení gólů/rohů
Pontedera vs Forli Vzájemné zápasy
Pontedera vs Forli Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Pontedera Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-11-23 | Pistoiese |
1 - 1
1 - 1
|
Pontedera | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-11-16 | Pontedera |
0 - 1
2 - 1
|
Grosseto | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-11-09 | 4 Tuttocuoio |
1 - 1
2 - 1
|
Pontedera 1 | P | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-11-02 | 1 3 Ascoli |
0 - 0
1 - 0
|
Pontedera 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-10-27 | 2 Pontedera |
1 - 1
4 - 3
|
Prato 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Pohár | 2014-10-22 | 2 Pontedera |
0 - 0
2 - 0
|
L'Aquila 1 | V |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-10-17 | 4 Gubbio |
0 - 1
0 - 1
|
Pontedera 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-10-11 | 3 Pontedera |
0 - 1
1 - 1
|
Savona 4 1 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
10-3 (13) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-10-06 | Pisa |
0 - 0
1 - 0
|
Pontedera | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-10-05 | 2 Pisa |
0 - 0
1 - 1
|
Pontedera 2 | R |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-09-28 | Pontedera |
0 - 0
0 - 0
|
Reggiana 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
10-3 (13) | 5-2 (7) | 4 (2-2) | 4 (4-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-09-17 | 2 Pontedera |
0 - 0
0 - 0
|
L'Aquila 4 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
9-0 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-09-14 | 2 Ancona |
0 - 0
0 - 0
|
Pontedera 1 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-09-08 | 3 Pontedera |
1 - 1
2 - 1
|
San Marino Calcio 3 1 | V | -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-08-31 | Spal |
0 - 1
0 - 3
|
Pontedera | V | Více |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | |||
| Evropa - Přátelská utkání | 2014-08-01 | Carrarese |
1 - 1
1 - 1
|
Pontedera | R | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Forli Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-11-21 | 1 Forli |
1 - 0
1 - 0
|
Spal 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-11-14 | 2 Ascoli |
1 - 0
4 - 0
|
Forli 3 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-11-08 | 3 Forli |
1 - 0
2 - 1
|
Gubbio 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-11-01 | 1 Prato |
1 - 0
3 - 1
|
Forli 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-10-26 | 2 Forli |
1 - 0
1 - 0
|
Lucchese 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-10-20 | 2 Tuttocuoio |
2 - 0
3 - 2
|
Forli 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
2-8 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-10-11 | 1 4 Forli |
0 - 0
1 - 2
|
Ancona 4 | P | 0.0, -0.5 | 9.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-10-04 | 6 Forli |
1 - 0
1 - 0
|
Pistoiese 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-09-27 | 2 Grosseto |
0 - 0
2 - 2
|
Forli 2 1 | R | 0.0, -0.5 | Více |
|
8-3 (11) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-09-21 | Forli |
1 - 0
2 - 2
|
Carrarese | R | Více | 9.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-09-17 | Santarcangelo |
1 - 1
1 - 1
|
Forli | R | Méně | 9.0 | Méně |
|
1-2 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-09-13 | 2 Forli |
0 - 0
0 - 1
|
Teramo 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-09-07 | 4 Piacenza |
2 - 0
3 - 0
|
Forli 4 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
4-8 (12) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie C - Skupina B | 2014-09-01 | Forli |
1 - 0
1 - 0
|
Reggiana | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Itálie - Serie C - Pohár | 2014-08-15 | Spal |
0 - 0
1 - 0
|
Forli | P |
|
1-3 (4) | 1-0 (1) | (-) | (-) | ||||
| Itálie - Serie C - Pohár | 2014-08-09 | Forli |
1 - 1
1 - 1
|
San Marino Calcio | R | Méně | 9.0 | Více |
|
5-5 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | |
| Evropa - Přátelská utkání | 2014-08-06 | Forli |
0 - 0
0 - 0
|
Cesena | R | Méně |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 2 (1-1) | |||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.8 | 3.4 | 4.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.5) | Domácí@1.825 | Hosté@1.975 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@2.2 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 1 , Roh: 4 - 4
Roh: , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.0, 2.5
-
5' - 1st Corner - Pontedera -
22' - 2nd Corner - Pontedera -
27' - 1st Yellow Card - Forli -
45+1' - 2nd Yellow Card - Pontedera -
0-0 score at the end of First Half -
49' - 1st Goal - Forli -
54' - 3rd Corner - Forli -
61' - 4th Corner - Forli - Race to 3 Corners - Pontedera
-
75' - 5th Corner - Pontedera -
75' - 6th Corner - Pontedera -
79' - 2nd Goal - Pontedera -
83' - 7th Corner - Forli -
84' - 8th Corner - Forli -
86' - 3rd Yellow Card - Forli -
90+1' - 3rd Goal - Pontedera -
2-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

