Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.0
Góly celkem
–
Rohy celkem
+0.25
UE Olot
Peralada vs UE Olot Profil týmů
Peralada
Hodnocení se připravuje
VVVPRRPPPPNedávnéPokles-1.8 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 18
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapVyrovnané4/9
UE Olot
Hodnocení se připravuje
VVRPRPRPRRNedávnéPokles-1.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůMéně1/10
Asijský handicapNekryje2/10
Peralada vs UE Olot Fakta o zápasu
Peralada
3V-2R-5P v posledních 10 zápasech, s 13 vstřelenými a 17 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.3 pro, 1.7 proti. Výhry 30%, AH výhra 44%, góly Over 60%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 30%3
Remíza 20%2
Prohra 50%5
Góly celkem 2.0
Více 60%6
Neplatné 20%2
Méně 20%2
Asijský hendikep
Výhra 44%4
Neplatné 0%0
Prohra 55%5
UE Olot
0V-5R-5P v posledních 10 zápasech, s 4 vstřelenými a 18 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.4 pro, 1.8 proti. Výhry 0%, AH výhra 20%, góly Over 20%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 0%0
Remíza 50%5
Prohra 50%5
Góly celkem 2.0
Více 20%2
Neplatné 60%6
Méně 20%2
Asijský hendikep
Výhra 20%2
Neplatné 10%1
Prohra 70%7
Poslední
| Peralada | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| UE Olot | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Peralada | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| UE Olot | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.58,
Sm. odch.: 1.46, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 64%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Peralada vs UE Olot Časové rozložení gólů/rohů
Peralada vs UE Olot Vzájemné zápasy
Peralada vs UE Olot Zobrazit celé H2H →| Peralada Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-11-27 | 1 UE Olot |
0 - 1
1 - 1
|
Peralada 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-30 | 1 Peralada |
0 - 1
0 - 3
|
UE Olot 1 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Peralada Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-09-10 | 2 Elche |
2 - 0
4 - 1
|
Peralada 3 | P | -1.5, -2.0 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-09-03 | 4 Peralada |
0 - 0
0 - 1
|
Lleida 4 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-08-26 | 4 Valencia B |
2 - 1
4 - 1
|
Peralada 3 | P | -1.0 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-08-20 | Peralada |
0 - 0
0 - 1
|
Mallorca 2 | P | +1.0, +1.5 | Méně |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-07-29 | Peralada |
0 - 1
2 - 1
|
Barcelona B 1 | V |
|
||||||||
| Španělsko - Tercera - play-off | 2017-06-25 | Peralada |
1 - 1
2 - 2
|
Rapido Bouzas 3 | R | -0.5, -1.0 | Více |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - play-off | 2017-06-18 | 1 3 Rapido Bouzas |
0 - 1
1 - 1
|
Peralada 3 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - play-off | 2017-06-11 | 4 Conquense |
0 - 1
3 - 1
|
Peralada 2 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - play-off | 2017-06-04 | 2 Peralada |
2 - 0
3 - 0
|
Conquense 5 1 | V | -0.5 | Více |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - play-off | 2017-05-28 | 1 3 Peralada |
0 - 0
2 - 0
|
Mostoles 7 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - play-off | 2017-05-21 | 4 Mostoles |
0 - 1
0 - 1
|
Peralada 3 | V | 0.0 | Méně |
|
13-7 (20) | 4-5 (9) | 2 (2-0) | 4 (3-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-04-09 | 4 UE Castelldefels |
1 - 1
2 - 1
|
Peralada 3 | P | +0.5, +1.0 | Více |
|
2-9 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 4 (1-3) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-02-26 | 1 Terrassa |
0 - 0
0 - 1
|
Peralada 4 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 3 (3-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-02-12 | 2 Cerdanyola del Valles FC |
1 - 2
1 - 5
|
Peralada | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
4-6 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-01-29 | 3 UE Figueres |
0 - 1
2 - 1
|
Peralada | P | +0.5 | Více |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-01-15 | 5 CE Europa |
0 - 0
1 - 0
|
Peralada 4 | P | +0.5 | Méně |
|
7-8 (15) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-01-08 | Peralada |
2 - 0
2 - 0
|
FC Santfeliuenc 1 | V | -1.5 | Méně |
|
10-4 (14) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-11-27 | 1 UE Olot |
0 - 1
1 - 1
|
Peralada 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-8 (12) | 2-6 (8) | 4 (1-3) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-10-12 | 2 UE Sant Andreu |
0 - 1
0 - 2
|
Peralada 2 | V | 0.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-10-09 | 1 2 Peralada |
1 - 0
1 - 0
|
Terrassa Olimpica 2010 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
6-4 (10) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 4 (1-3) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-10-02 | 7 CF Montanesa |
1 - 0
1 - 1
|
Peralada 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-09-18 | 3 Pobla Mafumet |
0 - 0
0 - 2
|
Peralada 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
6-5 (11) | 4-5 (9) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-09-04 | 4 UE Vilassar de Mar |
1 - 2
1 - 2
|
Peralada 1 | V | +0.5 | Více |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-08-20 | 1 1 FC Santfeliuenc |
0 - 1
0 - 3
|
Peralada 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2016-07-30 | 1 Peralada |
0 - 1
0 - 3
|
UE Olot 1 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 3 (2-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-05-08 | 3 Jupiter CE |
1 - 1
1 - 2
|
Peralada 2 | V | -0.5 | Více |
|
0-3 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-03-13 | 1 Peralada |
1 - 1
1 - 1
|
Cerdanyola del Valles FC 1 | R | 0.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-03-06 | 3 CF Montanesa |
1 - 0
3 - 0
|
Peralada 4 2 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-01-24 | 1 3 Prat |
1 - 0
3 - 1
|
Peralada 3 | P | -1.0, -1.5 | Více | 8.5 | Více |
|
5-10 (15) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 5 (1-4) |
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-01-10 | 5 EC Granollers |
0 - 0
0 - 0
|
Peralada 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| UE Olot Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-09-10 | UE Olot |
1 - 1
1 - 1
|
Zaragoza B 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Copa del Rey | 2017-09-06 | 7 UE Olot |
0 - 0
0 - 0
|
Alcoyano 4 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-09-03 | 4 Badalona |
1 - 0
1 - 0
|
UE Olot 2 | P | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Copa del Rey | 2017-08-30 | 1 Olímpic de Xativa |
0 - 1
1 - 1
|
UE Olot | R | 0.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-08-26 | 4 UE Olot |
0 - 2
0 - 2
|
Sabadell 2 | P | 0.0 | Push |
|
||||||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-08-19 | 3 Hercules |
0 - 0
1 - 1
|
UE Olot 3 | R | -1.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Copa de Catalunya | 2017-07-30 | 2 Palamos |
1 - 0
2 - 0
|
UE Olot 2 | P | +0.5, +1.0 | Méně |
|
3-10 (13) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 1 (1-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-07-28 | 2 UE Olot |
0 - 1
0 - 5
|
Gimnastic 1 | P | +0.5, +1.0 | Více |
|
2-7 (9) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-07-25 | 4 UE Olot |
0 - 1
0 - 4
|
Espanyol 2 | P | +1.5, +2.0 | Více |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - play-off | 2017-05-28 | 6 UE Olot |
0 - 1
1 - 1
|
Sporting Gijon B 5 1 | R | -0.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - play-off | 2017-05-21 | 2 Sporting Gijon B |
0 - 0
0 - 1
|
UE Olot 5 | V | -0.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-05-07 | 3 UE Olot |
1 - 0
5 - 0
|
UE Castelldefels 3 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-04-14 | UE Olot |
1 - 0
1 - 0
|
La Jonquera 1 | V | -1.5, -2.0 | Méně |
|
9-3 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-03-26 | 1 4 EC Granollers |
0 - 0
0 - 1
|
UE Olot 3 | V | +0.5, +1.0 | Méně |
|
3-8 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-03-12 | 5 Terrassa Olimpica 2010 |
1 - 0
2 - 1
|
UE Olot 3 | P | +0.5 | Více |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-02-26 | 4 Cerdanyola del Valles FC |
0 - 1
0 - 2
|
UE Olot 3 | V | +1.0 | Méně |
|
1-3 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-02-05 | UE Olot |
1 - 1
3 - 2
|
UE Vilassar de Mar 3 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
11-0 (11) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-01-29 | 1 CE Europa |
0 - 2
0 - 5
|
UE Olot | V | +0.5 | Více |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-01-15 | 1 4 Jupiter CE |
0 - 1
0 - 1
|
UE Olot 5 | V | +1.0, +1.5 | Méně |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (3-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-01-08 | 2 UE Olot |
1 - 0
1 - 0
|
FC Asco 1 | V | -0.5 | Méně |
|
7-8 (15) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 3 (1-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-12-18 | 4 UE Olot |
1 - 0
1 - 1
|
Manlleu 4 | R | -1.5 | Méně |
|
1-3 (4) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-11-27 | 1 UE Olot |
0 - 1
1 - 1
|
Peralada 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-8 (12) | 2-6 (8) | 4 (1-3) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-11-13 | 3 UE Olot |
2 - 0
5 - 0
|
Sabadell B 1 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-10-30 | 1 UE Olot |
1 - 0
2 - 1
|
EC Granollers 1 | V | -1.0 | Více |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-10-23 | 3 UE Sant Andreu |
0 - 0
1 - 3
|
UE Olot 2 | V | 0.0 | Více |
|
5-1 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-10-12 | 1 CF Montanesa |
1 - 1
1 - 2
|
UE Olot 2 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
13-3 (16) | 9-1 (10) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-10-09 | 3 UE Olot |
2 - 1
2 - 1
|
Cerdanyola del Valles FC 2 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
7-4 (11) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-10-02 | 1 Pobla Mafumet |
0 - 0
2 - 0
|
UE Olot 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
10-0 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-09-03 | 4 FC Santfeliuenc |
0 - 0
1 - 0
|
UE Olot 3 | P | +0.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-08-28 | 4 UE Olot |
0 - 1
4 - 1
|
Jupiter CE 2 | V | -1.0 | Více |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.9 | 3.1 | 4 |
| Poločas | 2.62 | 2 | 4.33 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@1.7 | Hosté@2.1 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@2.1 | Hosté@1.7 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.0) | Ví[email protected] | Méně@2.1 |
| Poločas (0.75) | Ví[email protected] | Méně@2.05 |
Živé události
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.0
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

