Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.75
Góly celkem
Méně 9.5
Rohy celkem
-1.5
Pardubice
Pardubice vs FK Kolín Profil týmů
Pardubice
VPVRRVVVPVNedávnéV ráži+1.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapKryje7/10
FK Kolín
PPVPRPPRVPNedávnéZlepšení+0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapNekryje4/10
Pardubice vs FK Kolín Fakta o zápasu
Pardubice
6V-2R-2P v posledních 10 zápasech, s 17 vstřelenými a 11 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.7 pro, 1.1 proti. Výhry 60%, AH výhra 70%, góly Over 60%, rohy Over 30%.
Výsledek v plném čase
Výhra 60%6
Remíza 20%2
Prohra 20%2
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 60%6
Neplatné 0%0
Méně 40%4
Rohy celkem 9.5
Více 30%3
Neplatné 0%0
Méně 70%7
Asijský hendikep
Výhra 70%7
Neplatné 0%0
Prohra 30%3
FK Kolín
2V-2R-6P v posledních 10 zápasech, s 13 vstřelenými a 26 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.3 pro, 2.6 proti. Výhry 20%, AH výhra 40%, góly Over 80%, rohy Over 70%.
Výsledek v plném čase
Výhra 20%2
Remíza 20%2
Prohra 60%6
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 80%8
Neplatné 0%0
Méně 20%2
Rohy celkem 9.5
Více 70%7
Neplatné 0%0
Méně 30%3
Asijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 0%0
Prohra 60%6
Poslední
| Pardubice | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| FK Kolín | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Pardubice | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| FK Kolín | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5, 3.0
Rozložení rohůLinie 9.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 34,
Prům.: 3.68,
Sm. odch.: 1.91, Medián: 4,
Modus: 4,
Více: 74%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Pardubice vs FK Kolín Časové rozložení gólů/rohů
Pardubice vs FK Kolín Vzájemné zápasy
Pardubice vs FK Kolín Zobrazit celé H2H →| Pardubice Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Česko - 2. liga | 2014-11-16 | 3 FK Kolín |
2 - 3
2 - 4
|
Pardubice 1 | V | +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Pardubice Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Česko - 2. liga | 2015-05-16 | 1 1 Třinec |
0 - 0
0 - 1
|
Pardubice 1 | V | 0.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Česko - 2. liga | 2015-05-13 | 1 Pardubice |
0 - 0
1 - 2
|
Sigma Olomouc | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Česko - 2. liga | 2015-05-08 | FK MAS Táborsko |
0 - 0
0 - 1
|
Pardubice 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Česko - 2. liga | 2015-05-02 | 1 Pardubice |
1 - 0
3 - 2
|
FK Ústí nad Labem 1 1 | V | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Česko - 2. liga | 2015-04-26 | 2 Banik Most |
0 - 4
2 - 5
|
Pardubice 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Česko - 2. liga | 2015-04-18 | 3 Pardubice |
0 - 0
0 - 0
|
Opava 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Česko - 2. liga | 2015-04-11 | Sokolov |
0 - 0
1 - 1
|
Pardubice 3 | R | -0.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Česko - 2. liga | 2015-04-04 | Pardubice |
1 - 0
2 - 1
|
SC Znojmo 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
5-7 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Česko - 2. liga | 2015-03-28 | 1 Frýdek Místek |
0 - 1
2 - 1
|
Pardubice 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Česko - 2. liga | 2015-03-21 | 5 Pardubice |
1 - 0
2 - 1
|
MFK Karviná 1 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
6-9 (15) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Česko - 2. liga | 2015-03-14 | FC Fastav Zlín |
2 - 0
4 - 0
|
Pardubice 1 | P |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||||
| Česko - 2. liga | 2015-03-07 | 1 Pardubice |
0 - 1
0 - 1
|
Varnsdorf 4 | P | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-02-04 | Sparta Praha U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Pardubice | P |
|
8-6 (14) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-01-31 | 1 České Budějovice |
0 - 1
0 - 2
|
Pardubice | V |
|
6-4 (10) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Tipsport Liga | 2015-01-21 | 1 Hradec Králové |
2 - 0
3 - 1
|
Pardubice | P | -0.5 | Více |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Tipsport Liga | 2015-01-17 | Mladá Boleslav |
1 - 1
2 - 2
|
Pardubice | R | -1.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Tipsport Liga | 2015-01-09 | Varnsdorf |
0 - 0
1 - 0
|
Pardubice | P | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
12-1 (13) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Česko - 2. liga | 2014-11-22 | 1 Pardubice |
1 - 0
1 - 1
|
Viktoria Žižkov 1 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Česko - 2. liga | 2014-11-16 | 3 FK Kolín |
2 - 3
2 - 4
|
Pardubice 1 | V | +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Česko - 2. liga | 2014-11-08 | 3 Pardubice |
0 - 0
1 - 0
|
Třinec 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Česko - 2. liga | 2014-11-01 | 1 Sigma Olomouc |
1 - 0
1 - 0
|
Pardubice 1 | P | -1.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Česko - 2. liga | 2014-10-25 | Pardubice |
0 - 0
0 - 3
|
FK MAS Táborsko 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Česko - 2. liga | 2014-10-17 | 3 FK Ústí nad Labem |
1 - 0
3 - 0
|
Pardubice 4 | P |
|
8-7 (15) | 5-3 (8) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||||
| Česko - 2. liga | 2014-10-11 | 1 Pardubice |
0 - 0
0 - 0
|
Banik Most 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Česko - 2. liga | 2014-09-27 | 2 Pardubice |
0 - 0
0 - 3
|
Sokolov 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
7-6 (13) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Česko - 2. liga | 2014-09-21 | SC Znojmo |
1 - 1
1 - 1
|
Pardubice | R | Méně | 10.5 | Více |
|
7-5 (12) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | |
| Česko - 2. liga | 2014-09-13 | 1 Pardubice |
0 - 0
1 - 0
|
Frýdek Místek 2 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Česko - Pohár | 2014-09-10 | 2 Jiskra Domažlice |
0 - 0
1 - 0
|
Pardubice 2 | P | +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
1-6 (7) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Česko - 2. liga | 2014-08-30 | MFK Karviná |
0 - 1
1 - 3
|
Pardubice | V | Více | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | |
| Česko - 2. liga | 2014-08-17 | Varnsdorf |
0 - 0
0 - 0
|
Pardubice | R | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| FK Kolín Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Česko - 2. liga | 2015-05-17 | 2 FK Kolín |
0 - 2
0 - 4
|
Viktoria Žižkov 2 | P | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Česko - 2. liga | 2015-05-13 | 1 FK Kolín |
1 - 0
3 - 1
|
FK MAS Táborsko 1 1 | V | +1.0, +1.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Česko - 2. liga | 2015-05-08 | 1 Graffin Vlašim |
0 - 1
3 - 3
|
FK Kolín 3 | R | -1.5 | Více |
|
||||||
| Česko - 2. liga | 2015-05-03 | 1 FK Kolín |
0 - 1
0 - 2
|
Sigma Olomouc | P | +1.5, +2.0 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Česko - 2. liga | 2015-04-25 | Opava |
1 - 0
3 - 1
|
FK Kolín 3 | P | -1.5, -2.0 | Více |
|
||||||
| Česko - 2. liga | 2015-04-19 | 3 FK Kolín |
0 - 1
1 - 1
|
Třinec 1 1 | R | +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-4 (14) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Česko - 2. liga | 2015-04-12 | 2 FK Ústí nad Labem |
2 - 0
5 - 1
|
FK Kolín 3 | P | -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
8-7 (15) | 4-5 (9) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Česko - 2. liga | 2015-04-05 | 2 FK Kolín |
1 - 1
3 - 1
|
Banik Most 3 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
5-7 (12) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Česko - 2. liga | 2015-03-29 | 2 Varnsdorf |
1 - 0
3 - 1
|
FK Kolín 2 | P | -1.5, -2.0 | Více | 9.0 | Více |
|
10-1 (11) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Česko - 2. liga | 2015-03-22 | 1 FK Kolín |
0 - 1
0 - 3
|
Frýdek Místek 2 1 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Česko - 2. liga | 2015-03-14 | 2 Sokolov |
1 - 0
3 - 0
|
FK Kolín 1 | P | -1.5 | Více |
|
6-5 (11) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Česko - 2. liga | 2015-03-08 | 1 FK Kolín |
0 - 0
0 - 0
|
MFK Karviná | R | +0.5, +1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
2-9 (11) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-02-18 | FK Kolín |
1 - 0
2 - 0
|
Graffin Vlašim | V | +0.5, +1.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-02-07 | 1 Sparta Praha U21 |
0 - 1
1 - 3
|
FK Kolín 1 | V |
|
9-8 (17) | 4-5 (9) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | ||||
| Tipsport Liga | 2015-01-20 | 1 FK Kolín |
0 - 1
1 - 5
|
FK MAS Táborsko 1 | P | +1.0, +1.5 | Více |
|
6-8 (14) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-01-17 | Slovan Liberec |
4 - 0
4 - 1
|
FK Kolín | P |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||||
| Tipsport Liga | 2015-01-14 | Bohemians 1905 |
3 - 1
8 - 2
|
FK Kolín | P | -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-5 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Tipsport Liga | 2015-01-07 | 1 Banik Most |
1 - 0
3 - 1
|
FK Kolín 1 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
6-5 (11) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Česko - 2. liga | 2014-11-16 | 3 FK Kolín |
2 - 3
2 - 4
|
Pardubice 1 | P | +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Česko - 2. liga | 2014-11-09 | 3 Viktoria Žižkov |
2 - 0
4 - 0
|
FK Kolín 1 | P | -1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Česko - 2. liga | 2014-11-01 | 1 FK MAS Táborsko |
2 - 0
3 - 0
|
FK Kolín 2 | P | -1.5, -2.0 | Více |
|
11-3 (14) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Česko - 2. liga | 2014-10-26 | 3 FK Kolín |
1 - 0
1 - 3
|
Graffin Vlašim 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Česko - 2. liga | 2014-10-12 | 1 FK Kolín |
0 - 1
0 - 1
|
Opava | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-8 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Česko - 2. liga | 2014-10-04 | 2 Třinec |
1 - 1
2 - 2
|
FK Kolín 5 | R | Více | 10.0 | Méně |
|
2-1 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |
| Česko - 2. liga | 2014-09-28 | 2 FK Kolín |
0 - 0
1 - 0
|
FK Ústí nad Labem 2 | V | Méně |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | |||
| Česko - 2. liga | 2014-09-21 | Banik Most |
0 - 0
1 - 1
|
FK Kolín | R | Méně | 10.0 | Méně |
|
7-0 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |
| Česko - 2. liga | 2014-09-14 | FK Kolín |
1 - 3
0 - 5
|
Varnsdorf | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Česko - 2. liga | 2014-08-30 | Frýdek Místek |
1 - 0
1 - 0
|
FK Kolín | P | Méně |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Česko - 2. liga | 2014-08-24 | FK Kolín |
1 - 2
1 - 4
|
Sokolov | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Česko - 2. liga | 2014-08-16 | MFK Karviná |
0 - 0
1 - 0
|
FK Kolín | P |
|
5-4 (9) | 5-0 (5) | (-) | (-) | ||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.25 | 5.5 | 12 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.5) | Domácí@1.775 | Hosté@2.025 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.5) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@2.05 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 0 , Roh: 5 - 5
Roh: 9.5 , Hendikep: -1.5 , Góly: 2.5, 3.0
-
4' - 1st Corner - Pardubice -
13' - 2nd Corner - Pardubice -
15' - 1st Goal - Pardubice -
19' - 1st Yellow Card - FK Kolín - Race to 3 Corners - Pardubice
-
26' - 3rd Corner - Pardubice -
29' - 4th Corner - FK Kolín -
32' - 5th Corner - Pardubice -
1-0 score at the end of First Half -
53' - 6th Corner - FK Kolín -
60' - 7th Corner - FK Kolín -
60' - 8th Corner - FK Kolín -
65' - 2nd Goal - Pardubice -
71' - 9th Corner - FK Kolín -
71' - 10th Corner - FK Kolín -
79' - 11th Corner - Pardubice -
81' - 2nd Yellow Card - Pardubice -
87' - 3rd Yellow Card - FK Kolín -
2-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

