so, Feb 28, 2015 · 13:30
NejstaršíNedávné
PVVVPV
1.33
5.00
6.00
NedávnéNejstarší
PPPRPP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.5
Góly celkem
–
Rohy celkem
-1.5
Palermo U19
Palermo U19 vs Ternana U19 Profil týmů
Palermo U19
VVPPPVVVPVNedávné
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapVyrovnanéKryto 5/10
Udává tempo · vyhrává 5 z 6 zápasů, v nichž dá gól prvníGól v 1. poločase v 9 z posledních 10Více než 2.5 karty v 8 z posledních 10
Ternana U19
VPPRPPPNedávné
Více než 9.5 rohůVyrovnané3/7
Více než 2.5 gólůVyrovnané4/7
Asijský handicapNekryjeKryto 2/7
Palermo U19 vs Ternana U19 Fakta o zápasu
Palermo U19
6V-0R-4P v posledních 10 zápasech, s 22 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.2 pro, 1.4 proti. Výhry 60%, AH výhra 50%, góly Over 50%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 60%6
Remíza 0%0
Prohra 40%4
Góly celkem 3.5
Více 50%5
Neplatné 0%0
Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 0%0
Prohra 50%5
Ternana U19
1V-1R-5P v posledních 7 zápasech, s 7 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.0 pro, 1.9 proti. Výhry 14%, AH výhra 28%, góly Over 42%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 14%1
Remíza 14%1
Prohra 71%5
Góly celkem 3.5
Více 42%3
Neplatné 0%0
Méně 57%4
Asijský hendikep
Výhra 28%2
Neplatné 14%1
Prohra 57%4
Poslední
| Palermo U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Ternana U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Palermo U19 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Ternana U19 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.5
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 7,
Prům.: 2.86,
Sm. odch.: 1.81, Medián: 3,
Modus: 5,
Více: 43%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Palermo U19 vs Ternana U19 Časové rozložení gólů/rohů
Palermo U19 vs Ternana U19 Vzájemné zápasy
Palermo U19 vs Ternana U19 Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Palermo U19 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Itálie - Campionato Primavera 1 | 2015-02-21 | 1 Palermo U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Livorno U19 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Itálie - Viareggio Cup | 2015-02-10 | 2 Palermo U19 |
1 - 2
2 - 3
|
Řím U19 2 | P | +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Itálie - Viareggio Cup | 2015-02-06 | PSV U19 |
0 - 0
0 - 2
|
Palermo U19 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Itálie - Viareggio Cup | 2015-02-04 | 1 2 AC Milán U19 |
1 - 0
2 - 3
|
Palermo U19 2 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
||||||
| Itálie - Viareggio Cup | 2015-02-02 | Palermo U19 |
1 - 0
4 - 0
|
Apia L Tigers U19 2 | V | -4.5 | Méně |
|
||||||
| Itálie - Campionato Primavera 1 | 2015-01-24 | 1 Palermo U19 |
0 - 1
0 - 2
|
Řím U19 4 1 | P | +0.5, +1.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 4 (4-0) | ||
| Itálie - Campionato Primavera 1 | 2015-01-17 | 1 Frosinone U19 |
1 - 0
2 - 1
|
Palermo U19 2 | P | +0.5, +1.0 | Méně |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Itálie - Primavera - Pohár | 2014-12-20 | 1 1 Lazio U19 |
1 - 1
4 - 1
|
Palermo U19 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
9-3 (12) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Itálie - Campionato Primavera 1 | 2014-12-13 | 1 Palermo U19 |
1 - 0
6 - 1
|
Vicenza U19 2 | V | -1.0 | Více |
|
9-4 (13) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Itálie - Campionato Primavera 1 | 2014-12-07 | 3 Catania U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Palermo U19 2 1 | V | 0.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Itálie - Primavera - Pohár | 2014-12-03 | 1 Palermo U19 |
1 - 0
2 - 1
|
Bologna U19 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
11-2 (13) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Itálie - Campionato Primavera 1 | 2014-11-23 | 1 Lazio U19 |
3 - 1
3 - 1
|
Palermo U19 2 | P | -1.0 | Více |
|
11-5 (16) | 8-1 (9) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Itálie - Campionato Primavera 1 | 2014-10-25 | 3 Avellino U19 |
0 - 0
0 - 2
|
Palermo U19 2 | V | +1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Ternana U19 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Itálie - Campionato Primavera 1 | 2015-02-21 | 1 Ternana U19 |
0 - 0
1 - 2
|
Neapol U19 2 | P | +0.5 | Více |
|
||||||
| Itálie - Campionato Primavera 1 | 2015-01-18 | 1 1 Catania U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Ternana U19 3 | P | -1.0 | Méně |
|
||||||
| Itálie - Campionato Primavera 1 | 2014-12-13 | Ternana U19 |
0 - 2
0 - 2
|
Lazio U19 | P | +1.0, +1.5 | Méně |
|
||||||
| Itálie - Campionato Primavera 1 | 2014-12-06 | 1 Crotone U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Ternana U19 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Itálie - Campionato Primavera 1 | 2014-11-30 | 3 Ternana U19 |
0 - 2
2 - 3
|
Bari U19 | P | +0.5 | Více |
|
||||||
| Itálie - Campionato Primavera 1 | 2014-11-23 | Latina U19 |
0 - 0
3 - 1
|
Ternana U19 | P | -0.5 | Více |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Itálie - Campionato Primavera 1 | 2014-10-26 | 1 2 Vicenza U19 |
1 - 2
2 - 3
|
Ternana U19 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
10-2 (12) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.33 | 5 | 6 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.5) | Domácí@1.95 | Hosté@1.85 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.5) | Více@2 | Méně@1.8 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 0 , Roh: 5 - 5
Roh: , Hendikep: -1.5 , Góly: 3.5
-
10' - 1st Corner - Palermo U19 -
12' - 2nd Corner - Ternana U19 -
16' - 3rd Corner - Palermo U19 -
21' - 1st Goal - Palermo U19 - Race to 3 Corners - Palermo U19
-
35' - 4th Corner - Palermo U19 -
1-0 score at the end of First Half -
46' - 5th Corner - Palermo U19 -
51' - 6th Corner - Ternana U19 - Race to 5 Corners - Palermo U19
-
55' - 7th Corner - Palermo U19 -
59' - 8th Corner - Ternana U19 -
79' - 9th Corner - Ternana U19 -
81' - 1st Yellow Card - Palermo U19 -
87' - 10th Corner - Ternana U19 -
1-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

