Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.25
Góly celkem
Méně 10.0
Rohy celkem
-0.5
Pachuca
Pachuca vs Necaxa Profil týmů
Pachuca
RVRVRVVRVVNedávnéV ráži+1.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapKryje7/10
Necaxa
VRVVVRVVRRNedávnéStabilní-0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůMéně2/10
Asijský handicapKryje8/10
Poslední
| Pachuca | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Necaxa | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Pachuca | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Necaxa | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohůLinie 10.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.68,
Sm. odch.: 1.94, Medián: 3,
Modus: 3,
Více: 53%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Pachuca vs Necaxa Časové rozložení gólů/rohů
Pachuca vs Necaxa Vzájemné zápasy
Pachuca vs Necaxa Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Pachuca Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Mexiko - Liga MX | 2016-07-23 | 2 Chiapas |
0 - 0
0 - 2
|
Pachuca 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2016-07-17 | 1 Pachuca |
2 - 1
5 - 1
|
Leon 5 1 | V | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2016-07-11 | 1 3 Tigres |
1 - 0
1 - 0
|
Pachuca 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2016-07-01 | 2 Club América |
1 - 0
2 - 0
|
Pachuca 1 | P | 0.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2016-06-22 | 1 Pachuca |
1 - 1
1 - 1
|
Santos Laguna 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Mexiko - Liga MX | 2016-05-30 | 2 Monterrey |
1 - 0
1 - 1
|
Pachuca 2 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2016-05-27 | Pachuca |
0 - 0
1 - 0
|
Monterrey 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
9-1 (10) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2016-05-23 | 3 Pachuca |
1 - 0
2 - 1
|
Leon 4 | V | -0.5 | Push | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2016-05-20 | 2 Leon |
1 - 1
1 - 1
|
Pachuca 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2016-05-16 | 2 Pachuca |
1 - 1
3 - 2
|
Santos Laguna 5 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2016-05-13 | 3 Santos Laguna |
0 - 1
1 - 1
|
Pachuca 1 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2016-05-08 | 1 2 Pachuca |
2 - 0
2 - 1
|
Chiapas 2 | V | -1.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2016-05-01 | 2 Leon |
0 - 0
0 - 0
|
Pachuca 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2016-04-24 | 1 1 Pachuca |
0 - 0
1 - 1
|
Chivas Guadalajara 4 1 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2016-04-17 | 2 Monarcas Morelia |
0 - 0
1 - 0
|
Pachuca 4 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-8 (10) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2016-04-10 | 5 Pachuca |
0 - 1
2 - 1
|
Tigres 5 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2016-04-03 | 1 3 Cruz Azul |
0 - 0
0 - 0
|
Pachuca 5 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2016-03-20 | 2 Pachuca |
2 - 0
6 - 0
|
Veracruz 1 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Mexický pohár | 2016-03-16 | 1 4 Veracruz |
1 - 0
2 - 1
|
Pachuca 4 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2016-03-12 | 3 Santos Laguna |
3 - 0
3 - 2
|
Pachuca | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Mexický pohár | 2016-03-09 | 3 Pachuca |
2 - 0
3 - 3
|
Monterrey 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2016-03-06 | 2 Pachuca |
2 - 1
2 - 2
|
Dorados 5 | R | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
11-4 (15) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2016-02-28 | 2 Toluca |
0 - 1
0 - 1
|
Pachuca 2 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
12-3 (15) | 7-2 (9) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Mexický pohár | 2016-02-25 | 2 Monterrey |
0 - 1
1 - 2
|
Pachuca 3 | V | -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
14-2 (16) | 7-2 (9) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2016-02-21 | 3 Atlas |
0 - 0
1 - 0
|
Pachuca 2 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Mexický pohár | 2016-02-18 | 1 3 Atletico San Luis |
0 - 0
0 - 2
|
Pachuca | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
11-4 (15) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 2 (2-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2016-02-15 | 1 Pachuca |
1 - 2
5 - 2
|
Puebla 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
10-4 (14) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2016-02-07 | 2 Unam Pumas |
1 - 0
1 - 1
|
Pachuca 4 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Mexický pohár | 2016-02-03 | Pachuca |
1 - 0
1 - 2
|
Atletico San Luis 2 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
5-7 (12) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2016-01-31 | 1 2 Pachuca |
0 - 0
3 - 1
|
Monterrey 4 1 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Necaxa Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Mexiko - Liga MX | 2016-07-24 | 1 Leon |
0 - 0
0 - 0
|
Necaxa 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2016-07-17 | 1 Necaxa |
0 - 0
0 - 0
|
Cruz Azul 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Mexiko - Liga de Expansión | 2016-05-22 | 1 Juarez FC |
0 - 0
0 - 2
|
Necaxa 2 | V | 0.0, -0.5 | Push |
|
||||||
| Mexiko - Liga de Expansión | 2016-05-15 | Necaxa |
0 - 0
1 - 0
|
Juarez FC 2 | V | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Mexiko - Liga de Expansión | 2016-05-08 | 1 Necaxa |
0 - 0
0 - 0
|
Mineros de Zacatecas 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Mexiko - Liga de Expansión | 2016-05-05 | 1 Mineros de Zacatecas |
0 - 0
0 - 2
|
Necaxa 1 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Mexiko - Liga de Expansión | 2016-05-01 | 1 Necaxa |
0 - 0
3 - 2
|
Atlante 4 1 | V | -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
1-3 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga de Expansión | 2016-04-28 | Atlante |
0 - 0
1 - 2
|
Necaxa 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
4-6 (10) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Mexiko - Liga de Expansión | 2016-04-24 | 2 Necaxa |
1 - 0
1 - 1
|
Correcaminos 2 1 | R | -0.5,-1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga de Expansión | 2016-04-21 | Correcaminos |
0 - 1
0 - 1
|
Necaxa 3 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Mexiko - Liga de Expansión | 2016-04-17 | Necaxa |
1 - 0
4 - 0
|
Murcielagos FC 2 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Mexický pohár | 2016-04-14 | 1 Veracruz |
0 - 0
4 - 1
|
Necaxa 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga de Expansión | 2016-04-10 | 2 Mineros de Zacatecas |
1 - 0
2 - 0
|
Necaxa 3 1 | P | 0.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Mexický pohár | 2016-04-07 | 3 Cruz Azul |
1 - 2
2 - 3
|
Necaxa 3 | V | -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga de Expansión | 2016-04-03 | 1 2 Necaxa |
1 - 0
2 - 0
|
Lobos BUAP 3 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-10 (18) | 6-5 (11) | 5 (3-2) | 2 (1-1) |
| Mexiko - Liga de Expansión | 2016-03-27 | Universidad Guadalajara |
0 - 1
0 - 0
|
Necaxa 3 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
0-5 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Mexiko - Liga de Expansión | 2016-03-20 | 1 Necaxa |
2 - 1
4 - 2
|
Cimarrones de Sonora FC 2 | V | -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Mexický pohár | 2016-03-16 | 2 3 Necaxa |
0 - 1
1 - 1
|
Tijuana 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-6 (15) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Mexiko - Liga de Expansión | 2016-03-13 | 3 Club Celaya |
1 - 1
4 - 2
|
Necaxa 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Mexický pohár | 2016-03-09 | 3 Necaxa |
0 - 1
2 - 1
|
Mineros de Zacatecas 2 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-6 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Mexiko - Liga de Expansión | 2016-03-06 | 3 Necaxa |
0 - 0
1 - 0
|
Cafetaleros de Tapachula FC 5 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga de Expansión | 2016-02-27 | 1 Coras Tepic |
0 - 0
0 - 0
|
Necaxa 2 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Mexický pohár | 2016-02-24 | 1 Mineros de Zacatecas |
0 - 1
2 - 2
|
Necaxa 3 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga de Expansión | 2016-02-21 | Necaxa |
0 - 1
3 - 1
|
Correcaminos 2 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
9-7 (16) | 6-4 (10) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Mexický pohár | 2016-02-17 | 2 Necaxa |
0 - 0
1 - 0
|
Monarcas Morelia 1 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-7 (16) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Mexiko - Liga de Expansión | 2016-02-14 | 1 3 Zacatepec 1948 |
2 - 1
2 - 1
|
Necaxa 2 1 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga de Expansión | 2016-02-07 | 1 Necaxa |
0 - 0
0 - 0
|
Oaxaca 2 | R | -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Mexický pohár | 2016-02-04 | 1 1 Monarcas Morelia |
0 - 3
0 - 4
|
Necaxa 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
7-8 (15) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Mexiko - Liga de Expansión | 2016-01-31 | 2 Atletico San Luis |
0 - 0
0 - 1
|
Necaxa 2 | V | 0.0 | Méně |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Mexický pohár | 2016-01-28 | 1 Necaxa |
1 - 1
4 - 1
|
Leon 1 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.9 | 3.3 | 4.2 |
| Poločas | 2.5 | 2.1 | 4.75 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.5) | Domácí@1.95 | Hosté@1.9 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@2.025 | Hosté@1.775 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.775 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 0 , Roh: 3 - 4
Roh: 10.0 , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.0, 2.5
Skóre: 1 - 0 , Roh: 2 - 0 Poločas
Roh: , Hendikep: , Góly:
-
12' - 1st Corner - Pachuca -
35' - 2nd Corner - Pachuca -
38' - 1st Goal - Pachuca -
1-0 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - Pachuca
-
57' - 3rd Corner - Pachuca -
58' - 1st Yellow Card - Pachuca -
71' - 4th Corner - Necaxa -
76' - 5th Corner - Necaxa -
80' - 2nd Yellow Card - Necaxa -
84' - 6th Corner - Necaxa -
84' - 7th Corner - Necaxa
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

