Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
–
Góly celkem
–
Rohy celkem
–
Asijský hendikep
Oure FA vs Kolding B Profil týmů
Oure FA
Hodnocení se připravuje
PVVRPPVPPRNedávné
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje2/10
Kolding B
Hodnocení se připravuje
VPPPPVPVVVNedávnéV ráži+0.6 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 13
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Poslední
| Oure FA | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Kolding B | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Oure FA | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Kolding B | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólů
Rozložení rohů
Rozložení karet
Pro tento zápas není linie
Oure FA vs Kolding B Časové rozložení gólů/rohů
Oure FA vs Kolding B Vzájemné zápasy
Oure FA vs Kolding B Zobrazit celé H2H →| Oure FA Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2018-04-20 | 1 Oure FA |
0 - 0
2 - 2
|
Kolding B 2 | R | -0.5, -1.0 | Více |
|
||||||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2017-06-02 | 2 Kolding B |
2 - 1
2 - 5
|
Oure FA 4 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
||||||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2017-03-31 | Oure FA |
2 - 1
2 - 3
|
Kolding B 3 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Dánsko - Série - Skupina 2 | 2016-05-13 | Oure FA |
1 - 0
5 - 0
|
Kolding B 1 | V |
|
||||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Oure FA Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2018-09-08 | 2 Otterup |
2 - 0
2 - 2
|
Oure FA 1 | R | +1.0 | Více |
|
||||||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2018-08-31 | 1 Oure FA |
0 - 1
0 - 2
|
Hedensted IF | P | -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2018-08-18 | 3 B 1909 |
0 - 0
1 - 0
|
Oure FA 1 1 | P | +0.5, +1.0 | Méně |
|
||||||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2018-08-10 | 3 Oure FA |
2 - 0
3 - 0
|
Næsby 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2018-06-09 | 2 B 1913 |
3 - 0
3 - 0
|
Oure FA | P | +1.0 | Méně |
|
||||||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2018-05-04 | 1 Oure FA |
0 - 1
2 - 3
|
Tarup-Paarup 1 | P | 0.0 | Více |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2018-04-20 | 1 Oure FA |
0 - 0
2 - 2
|
Kolding B 2 | R | -0.5, -1.0 | Více |
|
4-9 (13) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2018-04-06 | Oure FA |
1 - 0
1 - 0
|
B 1913 3 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
8-7 (15) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2017-11-03 | VSK Aarhus 2 |
0 - 3
2 - 6
|
Oure FA 1 | V | +1.0 | Více |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2017-08-25 | 3 B 1909 |
1 - 0
1 - 0
|
Oure FA 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2017-08-13 | 1 5 Aarhus Fremad 2 |
1 - 1
1 - 1
|
Oure FA 2 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2017-06-09 | 1 Oure FA |
0 - 0
2 - 0
|
Varde 4 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2017-06-02 | 2 Kolding B |
2 - 1
2 - 5
|
Oure FA 4 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2017-05-19 | 1 Ringkøbing IF |
0 - 0
1 - 2
|
Oure FA 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2017-05-09 | 1 B 1913 |
1 - 0
2 - 1
|
Oure FA 3 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2017-03-31 | Oure FA |
2 - 1
2 - 3
|
Kolding B 3 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2016-11-05 | 1 Oure FA |
2 - 1
2 - 2
|
Ringkøbing IF 3 | R | +0.5, +1.0 | Push |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2016-10-01 | 1 1 Tarup-Paarup |
0 - 2
1 - 5
|
Oure FA 1 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2016-09-24 | 1 Oure FA |
0 - 1
0 - 2
|
Varde 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
8-3 (11) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2016-08-19 | 1 Oure FA |
0 - 2
1 - 2
|
Fredericia fF | P | -0.5 | Méně |
|
7-6 (13) | 3-6 (9) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Dánsko - Série - Skupina 2 | 2016-06-10 | 2 Tarup-Paarup |
0 - 0
1 - 0
|
Oure FA 1 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Dánsko - Série - Skupina 2 | 2016-06-04 | 1 FC Sønderborg |
0 - 0
2 - 1
|
Oure FA 1 | P | -0.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - Série - Skupina 2 | 2016-05-13 | Oure FA |
1 - 0
5 - 0
|
Kolding B 1 | V |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||||
| Dánsko - Série - Skupina 2 | 2016-04-15 | 1 Oure FA |
0 - 3
0 - 4
|
Varde 1 | P | 0.0 | Více |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Kolding B Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2018-09-07 | 3 Kolding B |
3 - 3
4 - 3
|
B 1909 3 2 | V | 0.0 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2018-08-24 | 1 Kolding B |
1 - 1
2 - 1
|
Viborg 2 | V | 0.0,-0.5 | Méně |
|
||||||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2018-08-17 | 1 3 Silkeborg KFUM |
1 - 1
1 - 3
|
Kolding B | V | -1.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2018-08-10 | Kolding B |
0 - 0
0 - 1
|
B 1913 3 | P | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2018-06-16 | 1 B 1913 |
0 - 1
0 - 1
|
Kolding B 1 | V | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2018-06-09 | 1 FC Sønderborg |
1 - 0
3 - 0
|
Kolding B 4 | P | 0.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2018-06-01 | 2 Kolding B |
0 - 2
1 - 2
|
Esbjerg 2 3 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2018-05-26 | 2 VSK Aarhus 2 |
1 - 1
2 - 1
|
Kolding B | P | 0.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 4-4 (8) | 4 (0-4) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2018-05-18 | 2 Kolding B |
1 - 3
2 - 4
|
B 1909 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
2-9 (11) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2018-05-04 | 1 Kolding B |
2 - 1
4 - 2
|
Aarhus Fremad 2 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
4-7 (11) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2018-04-30 | 2 Kolding B |
1 - 0
3 - 1
|
Varde IF 2 | V | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2018-04-20 | 1 Oure FA |
0 - 0
2 - 2
|
Kolding B 2 | R | -0.5, -1.0 | Více |
|
4-9 (13) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2018-04-13 | Kolding B |
0 - 0
2 - 0
|
B 1913 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2017-10-22 | 4 Aarhus Fremad 2 |
0 - 0
0 - 1
|
Kolding B 2 | V | -0.5 | Méně |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2017-09-23 | 2 FC Sønderborg |
0 - 1
0 - 1
|
Kolding B 4 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2017-09-01 | 1 Kolding B |
2 - 0
2 - 1
|
B 1909 1 | V | 0.0 | Push | 9.0 | Méně |
|
1-5 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2017-08-23 | 1 Kolding B |
2 - 0
4 - 0
|
B 1913 1 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2017-08-11 | 2 Kolding B |
0 - 0
0 - 0
|
Varde 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
6-6 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2017-06-17 | 2 Kolding B |
1 - 2
3 - 2
|
Ringkøbing IF 1 | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2017-06-10 | 1 B 1913 |
0 - 0
0 - 1
|
Kolding B 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2017-06-02 | 2 Kolding B |
2 - 1
2 - 5
|
Oure FA 4 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2017-05-19 | 1 Kolding B |
1 - 0
5 - 0
|
Fredericia fF 2 | V | -2.0, -2.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2017-05-11 | 2 Esbjerg 2 |
0 - 2
2 - 4
|
Kolding B | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2017-05-03 | Kolding B |
3 - 0
4 - 2
|
FC Sønderborg 4 | V | -0.5 | Více |
|
7-4 (11) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2017-04-21 | Kolding B |
1 - 0
1 - 1
|
Varde 5 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2017-04-07 | Kolding B |
1 - 0
1 - 0
|
B 1913 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2017-03-31 | Oure FA |
2 - 1
2 - 3
|
Kolding B 3 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2017-03-24 | 1 Kolding B |
0 - 0
1 - 1
|
SSV Hojfyn | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-02-24 | 1 Middelfart |
2 - 0
2 - 1
|
Kolding B | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
8-2 (10) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Dánsko - Danmarksserien - Skupina 3 | 2016-09-02 | Kolding B |
3 - 1
5 - 1
|
Fredericia fF 2 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
8-6 (14) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 4 (3-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

