Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.25
Góly celkem
–
Rohy celkem
-0.75
Ontinyent
Ontinyent vs Orihuela Profil týmů
Ontinyent
VPVVPRVVPPNedávnéPokles-0.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůMéně2/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Tým druhého poločasuVíce než 2.5 karty v 10 z posledních 10
Orihuela
RVVPVVVRVRNedávnéZlepšení+0.6 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůMéně2/10
Asijský handicapKryje6/10
Poslední
| Ontinyent | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Orihuela | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Ontinyent | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Orihuela | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.13,
Sm. odch.: 1.47, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 30%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Ontinyent vs Orihuela Časové rozložení gólů/rohů
Ontinyent vs Orihuela Vzájemné zápasy
Ontinyent vs Orihuela Zobrazit celé H2H →| Ontinyent Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - Copa Federacion | 2017-08-30 | 2 Orihuela |
1 - 0
1 - 0
|
Ontinyent 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-04-30 | 3 Ontinyent |
0 - 0
0 - 1
|
Orihuela 4 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2016-12-08 | Orihuela |
2 - 0
2 - 1
|
Ontinyent | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2016-01-17 | 6 Ontinyent |
2 - 1
2 - 1
|
Orihuela 6 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2015-08-30 | 6 Orihuela |
0 - 3
1 - 4
|
Ontinyent 3 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2015-01-07 | 3 Orihuela |
1 - 0
1 - 1
|
Ontinyent 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Ontinyent Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-09-03 | 3 Ontinyent |
0 - 1
0 - 1
|
Villarreal B | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Copa Federacion | 2017-08-30 | 2 Orihuela |
1 - 0
1 - 0
|
Ontinyent 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-08-27 | 2 CD Ebro |
0 - 1
0 - 2
|
Ontinyent 3 | V | -0.5 | Push |
|
||||||
| Španělsko - Copa Federacion | 2017-08-23 | 4 Silla CF |
0 - 0
0 - 2
|
Ontinyent 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-08-20 | 3 Ontinyent |
0 - 0
0 - 0
|
UE Cornella 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-08-12 | 1 Ontinyent |
1 - 0
3 - 1
|
Union Adarve 2 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
4-5 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-07-28 | 1 Ontinyent |
0 - 0
1 - 1
|
Villarreal C 1 | R | 0.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-07-22 | 1 Ontinyent |
1 - 2
1 - 4
|
Atletico Saguntino 1 | P | 0.0 | Více |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - play-off | 2017-06-25 | 1 7 Alaves B |
2 - 0
3 - 0
|
Ontinyent 3 1 | P | -0.5 | Více |
|
6-0 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Španělsko - Tercera - play-off | 2017-06-18 | 3 Ontinyent |
3 - 0
3 - 0
|
Alaves B 1 | V | -0.5 | Více |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - play-off | 2017-06-11 | 2 Arcos |
0 - 0
0 - 2
|
Ontinyent 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - play-off | 2017-06-04 | 2 Ontinyent |
0 - 1
1 - 2
|
Arcos 3 1 | P | -0.5 | Více |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - play-off | 2017-05-28 | 5 Terrassa Olimpica 2010 |
0 - 0
0 - 1
|
Ontinyent 3 | V | -0.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Španělsko - Tercera - play-off | 2017-05-20 | 1 5 Ontinyent |
0 - 1
1 - 1
|
Terrassa Olimpica 2010 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-04-30 | 3 Ontinyent |
0 - 0
0 - 1
|
Orihuela 4 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-04-23 | 5 Villarreal C |
1 - 0
2 - 0
|
Ontinyent 5 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-04-13 | 4 Ontinyent |
1 - 1
2 - 1
|
Almoradi CF 4 3 | V | -1.5 | Více |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-04-09 | 4 CF Borriol |
0 - 0
0 - 1
|
Ontinyent 4 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-03-26 | 1 4 Crevillente |
1 - 0
2 - 1
|
Ontinyent 1 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
2-4 (6) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-03-18 | 2 Ontinyent |
0 - 1
0 - 2
|
Recambios Colon 2 | P | -1.0, -1.5 | Méně |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-03-12 | 5 CD Almazora |
1 - 0
1 - 2
|
Ontinyent 4 | V | +1.0 | Více |
|
3-7 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-03-08 | 1 Ontinyent |
1 - 0
1 - 0
|
Elche Ilicitano 5 | V | -0.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-02-26 | 1 Ontinyent |
2 - 0
5 - 0
|
Silla CF 5 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-02-19 | 3 Torrevieja |
0 - 2
0 - 2
|
Ontinyent 3 | V | +1.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-02-05 | 2 Muro CF |
1 - 0
1 - 2
|
Ontinyent 2 | V | +0.5 | Více |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-01-29 | 2 Ontinyent |
1 - 0
2 - 0
|
CD Bunol 4 | V | -1.0, -1.5 | Méně |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-01-22 | 3 CD Castellon |
0 - 0
1 - 0
|
Ontinyent 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 2-4 (6) | 4 (0-4) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-01-15 | Ontinyent |
1 - 0
4 - 1
|
CD Segorbe 2 | V | -2.0 | Více |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-01-08 | 4 Ontinyent |
0 - 0
0 - 0
|
Novelda 1 1 | R | 0.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2016-12-17 | 1 4 UD Rayo Ibense |
0 - 1
0 - 2
|
Ontinyent 1 | V | 0.0 | Push |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Orihuela Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-09-03 | 5 Paiporta CF |
0 - 1
1 - 1
|
Orihuela 1 | R | +0.5, +1.0 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Copa Federacion | 2017-08-30 | 2 Orihuela |
1 - 0
1 - 0
|
Ontinyent 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-08-27 | 3 Orihuela |
0 - 0
0 - 0
|
CF Torre Levante 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-07-26 | 1 1 Orihuela |
0 - 0
0 - 0
|
Elche 1 | R | +0.5, +1.0 | Méně |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-07-22 | 2 Orihuela |
1 - 0
1 - 2
|
Hercules 1 | P | +0.5 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-05-07 | 2 Orihuela |
1 - 0
1 - 0
|
CD Castellon 2 | V | 0.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-04-30 | 3 Ontinyent |
0 - 0
0 - 1
|
Orihuela 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-04-23 | 4 Orihuela |
2 - 0
3 - 0
|
Novelda 5 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
14-0 (14) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 6 (6-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-04-08 | 3 Orihuela |
0 - 1
0 - 2
|
UD Rayo Ibense 2 | P | -1.0 | Méně |
|
7-3 (10) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-04-02 | 5 Olímpic de Xativa |
0 - 0
0 - 1
|
Orihuela 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-03-08 | Orihuela |
3 - 1
4 - 2
|
CF Borriol 4 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
3-7 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-03-05 | 3 Paterna CF |
0 - 0
0 - 0
|
Orihuela | R | +0.5 | Méně |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-02-26 | 2 Orihuela |
0 - 0
2 - 0
|
Crevillente 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-02-19 | 6 Recambios Colon |
0 - 2
0 - 2
|
Orihuela 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-02-12 | 2 Orihuela |
0 - 0
1 - 1
|
CD Almazora 2 | R | -1.0, -1.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 4 (3-1) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-02-05 | 2 Elche Ilicitano |
1 - 0
1 - 0
|
Orihuela 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-01-29 | Orihuela |
0 - 0
1 - 0
|
CF Torre Levante 3 | V | -0.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-01-25 | 4 Orihuela |
1 - 0
2 - 0
|
CD Bunol 4 | V | -1.0 | Méně |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-01-22 | 1 Silla CF |
0 - 1
1 - 1
|
Orihuela 4 | R | +0.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2017-01-08 | 1 4 UD Alzira |
0 - 0
0 - 0
|
Orihuela 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2016-12-21 | 5 Orihuela |
1 - 0
3 - 1
|
Muro CF 3 1 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
5-1 (6) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Copa Federacion | 2016-12-14 | 2 CF Lorca Deportiva |
1 - 0
2 - 0
|
Orihuela 2 | P | -0.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2016-12-11 | 2 CD Castellon |
0 - 0
1 - 0
|
Orihuela 2 | P | -0.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2016-12-08 | Orihuela |
2 - 0
2 - 1
|
Ontinyent | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2016-12-04 | 2 Novelda |
1 - 0
2 - 1
|
Orihuela 4 | P | 0.0 | Více |
|
9-4 (13) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 3 (0-3) | ||
| Španělsko - Copa Federacion | 2016-11-23 | 1 5 Orihuela |
1 - 0
1 - 1
|
CF Lorca Deportiva 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2016-11-19 | 3 UD Rayo Ibense |
1 - 0
1 - 0
|
Orihuela 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2016-11-13 | 1 5 Orihuela |
0 - 0
0 - 1
|
Olímpic de Xativa 4 | P | 0.0 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2016-11-06 | 1 Orihuela |
3 - 0
5 - 0
|
CD Segorbe 3 | V | -1.5, -2.0 | Více |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 6 | 2016-10-30 | 1 2 Villarreal C |
1 - 0
2 - 2
|
Orihuela 2 1 | R | -0.5 | Více |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.6 | 3.6 | 4.75 |
| Poločas | 2.3 | 2.1 | 5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.75) | Domácí@1.85 | Hosté@1.95 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@1.85 | Hosté@1.95 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
| Poločas (0.75) | Ví[email protected] | Méně@2.1 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 0 , Roh: 5 - 3
Roh: , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 2.0, 2.5
Skóre: 1 - 0 , Roh: 4 - 1 Poločas
Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 0.5, 1.0
-
3' - 1st Goal - Ontinyent -
4' - 1st Corner - Orihuela -
18' - 2nd Corner - Ontinyent -
25' - 3rd Corner - Ontinyent - Race to 3 Corners - Ontinyent
-
34' - 4th Corner - Ontinyent -
35' - 5th Corner - Ontinyent -
37' - 1st Yellow Card - Ontinyent -
1-0 score at the end of First Half -
53' - 2nd Goal - Ontinyent - Race to 5 Corners - Ontinyent
-
64' - 6th Corner - Ontinyent -
64' - 3rd Goal - Ontinyent -
67' - 2nd Yellow Card - Orihuela -
73' - 3rd Yellow Card - Ontinyent -
77' - 4th Yellow Card - Orihuela -
82' - 7th Corner - Orihuela -
90+3' - 8th Corner - Orihuela -
3-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

