Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.5
Góly celkem
Více 10.5
Rohy celkem
-0.25
Oldham
Oldham vs Swindon Profil týmů
Oldham
Hodnocení se připravuje
PPPVRRVVRRNedávnéZlepšení+0.9 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapVyrovnanéKryto 5/10
Swindon
Hodnocení se připravuje
VVRPPRVVVVNedávnéV ráži+1.6 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapKryjeKryto 8/10
Tým druhého poločasuTým obratů · bere body v 4 z 6 zápasů po inkasovaném prvním gólu4 výher v řaděGól v 1. poločase v 7 z posledních 10
Oldham vs Swindon Fakta o zápasu
Oldham
3V-4R-3P v posledních 10 zápasech, s 8 vstřelenými a 8 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.8 pro, 0.8 proti. Výhry 30%, AH výhra 50%, góly Over 30%, rohy Over 60%.
Výsledek v plném čase
Výhra 30%3
Remíza 40%4
Prohra 30%3
Góly celkem 2.5
Více 30%3
Neplatné 0%0
Méně 70%7
Rohy celkem 10.5
Více 60%6
Neplatné 0%0
Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 10%1
Prohra 40%4
Swindon
6V-2R-2P v posledních 10 zápasech, s 20 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.0 pro, 1.2 proti. Výhry 60%, AH výhra 80%, góly Over 50%, rohy Over 50%.
Výsledek v plném čase
Výhra 60%6
Remíza 20%2
Prohra 20%2
Góly celkem 2.5
Více 50%5
Neplatné 0%0
Méně 50%5
Rohy celkem 10.5
Více 50%5
Neplatné 0%0
Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 80%8
Neplatné 0%0
Prohra 20%2
Poslední
| Oldham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Swindon | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Oldham | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Swindon | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5
Rozložení rohůLinie 10.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.08,
Sm. odch.: 1.65, Medián: 3,
Modus: 3,
Více: 63%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Oldham vs Swindon Časové rozložení gólů/rohů
Oldham vs Swindon Vzájemné zápasy
Oldham vs Swindon Zobrazit celé H2H →| Oldham Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - League 1 | 2015-10-20 | 1 Swindon |
1 - 1
1 - 2
|
Oldham 3 | V | 0.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - League 1 | 2015-02-09 | 2 Oldham |
2 - 0
2 - 1
|
Swindon 5 | V | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Anglie - League 1 | 2014-09-16 | Swindon |
1 - 1
2 - 2
|
Oldham 3 | R | -0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Oldham Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - League 1 | 2016-03-01 | 2 Oldham |
0 - 0
1 - 1
|
Port Vale 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Anglie - League 1 | 2016-02-27 | Scunthorpe |
0 - 0
1 - 1
|
Oldham 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - League 1 | 2016-02-23 | 1 Peterborough |
1 - 1
1 - 2
|
Oldham 2 | V | -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - League 1 | 2016-02-20 | 2 Oldham |
0 - 1
2 - 1
|
Gillingham 1 | V | 0.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Anglie - League 1 | 2016-02-16 | Blackpool |
0 - 0
0 - 0
|
Oldham | R | 0.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - League 1 | 2016-02-13 | 2 Wigan |
0 - 0
0 - 0
|
Oldham 1 | R | -1.0 | Méně | 11.0 | Push |
|
4-7 (11) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - League 1 | 2016-01-26 | 1 Shrewsbury |
0 - 1
0 - 1
|
Oldham 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-7 (11) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - League 1 | 2016-01-23 | Oldham |
0 - 1
0 - 1
|
Bury 2 | P | 0.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
10-2 (12) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - League 1 | 2016-01-16 | 4 Bradford |
0 - 0
1 - 0
|
Oldham 1 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - League 1 | 2016-01-09 | Oldham |
0 - 1
1 - 2
|
Millwall 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
9-5 (14) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - League 1 | 2016-01-02 | Oldham |
1 - 0
1 - 1
|
Colchester 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - League 1 | 2015-12-28 | 2 Oldham |
0 - 1
1 - 2
|
Doncaster 1 | P | 0.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - League 1 | 2015-12-19 | Coventry |
0 - 0
1 - 1
|
Oldham | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-7 (14) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - FA Cup | 2015-12-05 | 1 Sheff Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Oldham | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Anglie - League 1 | 2015-11-28 | Crewe |
1 - 0
1 - 0
|
Oldham 3 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - League 1 | 2015-11-24 | 1 Oldham |
0 - 2
2 - 5
|
Southend 2 | P | 0.0 | Více | 11.0 | Více |
|
12-6 (18) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Anglie - League 1 | 2015-11-21 | 2 Oldham |
0 - 1
1 - 2
|
Barnsley 3 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - FA Cup | 2015-11-17 | 1 Oldham |
0 - 0
2 - 0
|
Mansfield 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - League 1 | 2015-11-14 | Chesterfield |
1 - 0
1 - 2
|
Oldham 1 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - FA Cup | 2015-11-07 | 1 Mansfield |
0 - 0
0 - 0
|
Oldham 1 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-5 (13) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Anglie - League 1 | 2015-10-31 | 2 Oldham |
0 - 1
0 - 1
|
Burton Albion 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-5 (13) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - League 1 | 2015-10-24 | 5 Rochdale |
0 - 0
0 - 0
|
Oldham 3 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Anglie - League 1 | 2015-10-20 | 1 Swindon |
1 - 1
1 - 2
|
Oldham 3 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
4-8 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - League 1 | 2015-10-17 | 1 2 Oldham |
1 - 1
1 - 1
|
Sheff Utd 1 | R | +0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - League 1 | 2015-10-10 | 1 Oldham |
2 - 2
2 - 4
|
Scunthorpe 1 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - League 1 | 2015-10-03 | 1 Gillingham |
3 - 1
3 - 3
|
Oldham 3 | R | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
6-7 (13) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - League 1 | 2015-09-29 | 1 Port Vale |
0 - 1
1 - 1
|
Oldham 5 | R | -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
9-3 (12) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - League 1 | 2015-09-26 | 3 Oldham |
0 - 1
1 - 1
|
Wigan 1 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - League 1 | 2015-09-19 | Doncaster |
2 - 1
1 - 1
|
Oldham 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-7 (12) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Anglie - League 1 | 2015-09-12 | 2 Oldham |
0 - 2
1 - 5
|
Peterborough 3 | P | 0.0 | Více | 11.0 | Více |
|
13-6 (19) | 6-4 (10) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Swindon Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - League 1 | 2016-03-01 | 1 Swindon |
0 - 0
2 - 0
|
Doncaster 2 1 | V | 0.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - League 1 | 2016-02-27 | 4 Peterborough |
1 - 0
1 - 2
|
Swindon 3 | V | -0.5 | Push | 11.0 |
|
|||||
| Anglie - League 1 | 2016-02-20 | 2 Swindon |
1 - 1
3 - 2
|
Blackpool 1 | V | -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - League 1 | 2016-02-13 | Colchester |
0 - 1
1 - 4
|
Swindon | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - League 1 | 2016-02-06 | Gillingham |
0 - 0
0 - 0
|
Swindon 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Anglie - League 1 | 2016-02-02 | Port Vale |
1 - 0
1 - 0
|
Swindon 2 | P | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - League 1 | 2016-01-30 | 2 Swindon |
0 - 0
0 - 1
|
Barnsley 2 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - League 1 | 2016-01-23 | 2 Sheff Utd |
1 - 0
1 - 1
|
Swindon 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - League 1 | 2016-01-16 | Swindon |
1 - 3
4 - 3
|
Crewe 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
9-2 (11) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Anglie - League 1 | 2016-01-09 | Swindon |
1 - 2
4 - 2
|
Southend 4 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
11-5 (16) | 6-2 (8) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| Anglie - League 1 | 2015-12-28 | 2 Burton Albion |
0 - 0
1 - 0
|
Swindon 3 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 11.0 | Push |
|
5-6 (11) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Anglie - League 1 | 2015-12-26 | 1 3 Swindon |
1 - 2
1 - 3
|
Gillingham 4 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - League 1 | 2015-12-19 | 2 Shrewsbury |
0 - 1
0 - 1
|
Swindon 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Anglie - League 1 | 2015-12-12 | Swindon |
2 - 0
2 - 1
|
Rochdale 4 1 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - League 1 | 2015-11-28 | 3 Chesterfield |
0 - 2
0 - 4
|
Swindon 1 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 5 (4-1) |
| Anglie - League 1 | 2015-11-24 | 5 Swindon |
1 - 0
2 - 1
|
Walsall 1 | V | +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
1-11 (12) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Anglie - League 1 | 2015-11-21 | 1 Fleetwood Town |
0 - 1
5 - 1
|
Swindon 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
9-3 (12) | 6-3 (9) | 4 (4-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - League 1 | 2015-11-14 | 1 Swindon |
0 - 0
2 - 1
|
Scunthorpe 2 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - FA Cup | 2015-11-07 | 3 Rochdale |
1 - 0
3 - 1
|
Swindon 4 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
8-5 (13) | 7-4 (11) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Anglie - League 1 | 2015-10-31 | 2 Wigan |
0 - 0
1 - 0
|
Swindon 2 | P | -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - League 1 | 2015-10-24 | 2 Swindon |
0 - 0
2 - 2
|
Coventry 2 | R | +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-1 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - League 1 | 2015-10-20 | 1 Swindon |
1 - 1
1 - 2
|
Oldham 3 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
4-8 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - League 1 | 2015-10-17 | 1 Millwall |
2 - 0
2 - 0
|
Swindon | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-2 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - League 1 | 2015-10-10 | 1 Swindon |
0 - 1
1 - 2
|
Peterborough 3 | P | 0.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2015-10-06 | Oxford Utd |
1 - 0
2 - 0
|
Swindon 1 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - League 1 | 2015-10-03 | 1 Blackpool |
1 - 0
1 - 0
|
Swindon 3 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-4 (12) | 6-0 (6) | 4 (4-0) | 3 (1-2) |
| Anglie - League 1 | 2015-09-29 | 2 Doncaster |
0 - 0
2 - 2
|
Swindon 3 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Anglie - League 1 | 2015-09-26 | Swindon |
1 - 2
1 - 2
|
Colchester 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
7-8 (15) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Anglie - League 1 | 2015-09-19 | Swindon |
0 - 1
0 - 1
|
Burton Albion 2 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglie - League 1 | 2015-09-12 | 2 Barnsley |
3 - 0
4 - 1
|
Swindon 1 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.37 | 3.6 | 3.1 |
| Poločas | 3 | 2.25 | 3.4 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@2 | Hosté@1.85 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.725 | Hosté@2.075 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.5) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Poločas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Více@2 | Méně@1.85 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
Živé události
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: 10.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.5
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

