Oeste vs Londrina Profil týmů
Oeste vs Londrina Fakta o zápasu
2V-6R-2P v posledních 10 zápasech, s 8 vstřelenými a 5 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.8 pro, 0.5 proti. Výhry 20%, AH výhra 60%, góly Over 20%, rohy Over 40%.
5V-2R-3P v posledních 10 zápasech, s 12 vstřelenými a 11 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.2 pro, 1.1 proti. Výhry 50%, AH výhra 70%, góly Over 40%, rohy Over 30%.
| Oeste | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Londrina | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Oeste | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Londrina | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Oeste vs Londrina Časové rozložení gólů/rohů
Oeste vs Londrina Vzájemné zápasy
Oeste vs Londrina Zobrazit celé H2H →| Oeste Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Serie B | 2018-11-10 | 8 Oeste |
0 - 0
0 - 0
|
Londrina 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Serie B | 2018-07-24 | 3 Londrina |
2 - 0
3 - 0
|
Oeste 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie B | 2017-09-27 | 1 Oeste |
1 - 1
4 - 1
|
Londrina 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie B | 2017-06-13 | 3 Londrina |
1 - 0
1 - 1
|
Oeste 4 | R | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie B | 2016-10-01 | Londrina |
1 - 0
3 - 0
|
Oeste 2 1 | P | -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Serie B | 2016-06-14 | 2 Oeste |
0 - 1
1 - 1
|
Londrina 5 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-2 (12) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Oeste Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Serie B | 2019-07-24 | America MG |
0 - 0
0 - 0
|
Oeste 2 | R | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie B | 2019-07-20 | 1 Oeste |
0 - 0
0 - 0
|
Bragantino 2 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Serie B | 2019-07-13 | 1 Ponte Preta |
3 - 1
3 - 2
|
Oeste 4 | P | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Brazílie - Serie B | 2019-06-12 | 6 Oeste |
1 - 0
3 - 0
|
Vitoria 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Serie B | 2019-06-08 | 1 2 Oeste |
0 - 0
0 - 0
|
Figueirense 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Serie B | 2019-06-01 | 3 Parana |
0 - 0
0 - 0
|
Oeste 7 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-4 (12) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie B | 2019-05-25 | 3 Sao Bento |
0 - 0
1 - 0
|
Oeste 2 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-10 (17) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Serie B | 2019-05-14 | 4 Oeste |
0 - 1
1 - 1
|
Cuiabá 2 | R | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie B | 2019-05-11 | Operário PR |
0 - 0
0 - 0
|
Oeste 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie B | 2019-05-01 | 4 Oeste |
1 - 0
2 - 0
|
Guarani 3 | V | 0.0 | Push | 10.5 | Více |
|
5-6 (11) | 5-5 (10) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie B | 2019-04-27 | 3 Sport Recife |
0 - 0
1 - 1
|
Oeste 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-6 (13) | 4-3 (7) | 3 (0-3) | 3 (2-1) |
| Brazil Campeonato Paulista | 2019-04-07 | 4 Ponte Preta |
1 - 0
2 - 0
|
Oeste 2 | P | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Brazil Campeonato Paulista | 2019-03-30 | 4 Oeste |
0 - 1
2 - 2
|
Ponte Preta 1 | R | 0.0 | Více |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Brazil Campeonato Paulista | 2019-03-27 | 2 Oeste |
1 - 2
3 - 3
|
Botafogo SP 2 | R | 0.0, -0.5 | Více |
|
11-3 (14) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Brazil Campeonato Paulista | 2019-03-23 | 1 Botafogo SP |
1 - 0
1 - 1
|
Oeste 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Brazil Campeonato Paulista | 2019-03-21 | 1 3 Oeste |
0 - 0
1 - 1
|
Mirassol 2 | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brazil Campeonato Paulista | 2019-03-17 | 2 Corinthians |
0 - 0
1 - 0
|
Oeste 4 | P | -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Brazil Campeonato Paulista | 2019-03-08 | 2 Oeste |
0 - 1
1 - 2
|
RB Brasil | P | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazil Campeonato Paulista | 2019-03-02 | 2 Santos |
1 - 2
3 - 2
|
Oeste 5 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Brazil Campeonato Paulista | 2019-02-25 | Ferroviaria SP |
0 - 1
2 - 1
|
Oeste | P | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Brazílie - Copa do Brasil | 2019-02-21 | 1 3 Criciuma |
0 - 0
0 - 0
|
Oeste 3 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Brazil Campeonato Paulista | 2019-02-18 | 2 Oeste |
0 - 0
1 - 0
|
Sao Bento 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Copa do Brasil | 2019-02-15 | 1 4 Fast Clube |
0 - 2
1 - 6
|
Oeste 3 | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
5-5 (10) | 5-4 (9) | 5 (3-2) | 0 (0-0) | ||
| Brazil Campeonato Paulista | 2019-02-09 | 4 Sao Caetano |
0 - 1
1 - 3
|
Oeste 4 | V | 0.0 | Více | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Brazil Campeonato Paulista | 2019-02-04 | 2 Oeste |
2 - 0
2 - 2
|
Gremio Novorizontino 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazil Campeonato Paulista | 2019-01-30 | 4 Oeste |
0 - 0
0 - 1
|
Palmeiras 2 | P | +1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazil Campeonato Paulista | 2019-01-26 | 1 Guarani |
0 - 0
1 - 2
|
Oeste 1 | V | -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Brazil Campeonato Paulista | 2019-01-23 | 2 Oeste |
0 - 0
0 - 0
|
Bragantino 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Brazil Campeonato Paulista | 2019-01-19 | 3 Ponte Preta |
0 - 0
0 - 0
|
Oeste 2 | R | -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie B | 2018-11-24 | Boa |
0 - 0
0 - 0
|
Oeste | R | +1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-9 (13) | 1-7 (8) | 4 (0-4) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Londrina Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Brazílie - Serie B | 2019-07-24 | 4 Londrina |
1 - 1
3 - 1
|
Vitoria 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Serie B | 2019-07-19 | 2 Figueirense |
0 - 1
1 - 1
|
Londrina 3 1 | R | -0.5 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Serie B | 2019-07-13 | 3 Operário PR |
2 - 0
2 - 0
|
Londrina 2 | P | 0.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2019-07-07 | Corinthians |
0 - 2
1 - 2
|
Londrina 1 | V | -0.5 | Více |
|
||||||
| Brazílie - Serie B | 2019-06-11 | 1 1 Londrina |
1 - 2
1 - 3
|
Ponte Preta 2 | P | 0.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Brazílie - Serie B | 2019-06-07 | 2 Londrina |
1 - 0
1 - 0
|
Cuiabá 3 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie B | 2019-06-01 | 3 Vila Nova |
0 - 0
0 - 1
|
Londrina 1 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
11-3 (14) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Brazílie - Serie B | 2019-05-25 | Sport Recife |
1 - 0
3 - 2
|
Londrina | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
5-6 (11) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Brazílie - Serie B | 2019-05-18 | 1 Londrina |
0 - 0
1 - 0
|
Bragantino 1 | V | 0.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Serie B | 2019-05-10 | 2 Coritiba |
0 - 0
0 - 0
|
Londrina 1 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Brazílie - Serie B | 2019-05-03 | 3 Londrina |
1 - 0
1 - 0
|
Brasil de Pelotas 2 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Serie B | 2019-04-28 | CRB |
1 - 2
1 - 2
|
Londrina 3 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
8-4 (12) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Brazílie - Copa do Brasil | 2019-04-25 | 3 Londrina |
2 - 1
2 - 1
|
Bahia 4 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
10-5 (15) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 5 (5-0) |
| Brazílie - Copa do Brasil | 2019-04-19 | 3 Bahia |
2 - 0
4 - 0
|
Londrina 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
7-0 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Campeonato Paranaense | 2019-04-07 | 3 Coritiba |
0 - 1
2 - 1
|
Londrina 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Copa do Brasil | 2019-04-04 | 2 Londrina |
1 - 1
3 - 3
|
Botafogo PB 3 | R | -0.5 | Více |
|
3-9 (12) | 1-8 (9) | 4 (1-3) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Paranaense | 2019-03-31 | 3 Londrina |
3 - 0
4 - 1
|
Athletico Paranaense 1 | V | -1.0 | Více |
|
3-8 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Paranaense | 2019-03-24 | 2 Toledo Colonia Work |
1 - 1
2 - 2
|
Londrina 1 | R | +0.5 | Více |
|
9-11 (20) | 3-7 (10) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | ||
| Brazílie - Campeonato Paranaense | 2019-03-20 | 4 Maringa FC |
1 - 1
1 - 2
|
Londrina 3 | V | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
8-6 (14) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| Brazílie - Campeonato Paranaense | 2019-03-17 | 2 Londrina |
1 - 0
1 - 0
|
Foz Do Iguacu 2 2 | V | -1.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Brazílie - Copa do Brasil | 2019-03-13 | 3 Botafogo PB |
0 - 0
0 - 2
|
Londrina 6 1 | V | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Paranaense | 2019-03-10 | 4 Operário PR |
1 - 1
1 - 1
|
Londrina 3 | R | 0.0, -0.5 | Push | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 5-3 (8) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Copa do Brasil | 2019-02-19 | 2 Londrina |
0 - 1
1 - 1
|
Parana 3 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazílie - Campeonato Paranaense | 2019-02-10 | 1 Londrina |
1 - 2
1 - 2
|
Parana 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
13-2 (15) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 4 (4-0) |
| Brazílie - Copa do Brasil | 2019-02-07 | 4 Americano RJ |
1 - 1
1 - 2
|
Londrina 4 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Campeonato Paranaense | 2019-02-02 | 3 Coritiba |
0 - 0
0 - 0
|
Londrina 2 | R | -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Campeonato Paranaense | 2019-01-30 | Londrina |
0 - 1
2 - 1
|
Rio Branco PR 3 1 | V | -1.0 | Push | 11.0 | Méně |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Brazílie - Campeonato Paranaense | 2019-01-27 | 2 Londrina |
1 - 0
1 - 3
|
Cascavel 2 | P | -0.5 | Více | 11.5 | Více |
|
7-7 (14) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Brazílie - Campeonato Paranaense | 2019-01-24 | 2 Cascavel CR |
0 - 1
0 - 3
|
Londrina 1 | V | +0.5 | Více | 11.5 | Více |
|
7-6 (13) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brazílie - Serie B | 2018-11-24 | Guarani |
1 - 0
1 - 0
|
Londrina | P | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-6 (16) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.25 | 3 | 3.3 |
| Poločas | 3.1 | 1.909 | 4 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@1.975 | Hosté@1.875 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.675 | Hosté@2.15 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.0) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@2.05 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.0) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Poločas (0.75) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 0 , Roh: 13 - 8
Roh: 10.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.0
Skóre: 0 - 0 , Roh: 6 - 7 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 0.5, 1.0
-
6' - 1st Corner - Londrina -
9' - 1st Yellow Card - Londrina -
12' - 2nd Corner - Oeste -
14' - 3rd Corner - Oeste - Race to 3 Corners - Oeste
-
15' - 4th Corner - Oeste -
22' - 5th Corner - Oeste -
23' - 6th Corner - Londrina -
24' - 7th Corner - Londrina -
24' - 8th Corner - Londrina - Race to 5 Corners - Londrina
-
29' - 9th Corner - Londrina -
40' - 10th Corner - Londrina - Race to 7 Corners - Londrina
-
41' - 11th Corner - Londrina -
42' - 12th Corner - Oeste -
45+1' - 13th Corner - Oeste -
0-0 score at the end of First Half -
46' - 14th Corner - Oeste -
47' - 15th Corner - Oeste - Race to 9 Corners - Oeste
-
51' - 16th Corner - Oeste -
51' - 17th Corner - Oeste -
61' - 2nd Yellow Card - Oeste -
75' - 18th Corner - Oeste -
80' - 19th Corner - Londrina -
81' - 20th Corner - Oeste -
90' - 3rd Yellow Card - Londrina -
90+2' - 1st Goal - Oeste -
90+4' - 21th Corner - Oeste -
1-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5
