Northampton vs Gillingham Profil týmů
Northampton vs Gillingham Fakta o zápasu
3V-3R-4P v posledních 10 zápasech, s 9 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.9 pro, 1.4 proti. Výhry 30%, AH výhra 40%, góly Over 60%, rohy Over 80%.
3V-1R-6P v posledních 10 zápasech, s 14 vstřelenými a 23 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.4 pro, 2.3 proti. Výhry 30%, AH výhra 40%, góly Over 80%, rohy Over 30%.
| Northampton | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Gillingham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Northampton | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Gillingham | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Northampton vs Gillingham Časové rozložení gólů/rohů
Northampton vs Gillingham Vzájemné zápasy
Northampton vs Gillingham Zobrazit celé H2H →| Northampton Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2016-11-12 | Gillingham |
0 - 1
2 - 1
|
Northampton | P | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Northampton Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2017-04-22 | Bury |
1 - 0
3 - 0
|
Northampton 1 | P | -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2017-04-17 | 2 2 Northampton |
1 - 0
1 - 1
|
Shrewsbury 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2017-04-14 | Millwall |
3 - 0
3 - 0
|
Northampton 1 | P | -1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2017-04-08 | Northampton |
1 - 0
1 - 2
|
Sheff Utd 2 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2017-04-01 | 1 Rochdale |
0 - 0
1 - 1
|
Northampton 1 | R | -0.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2017-03-25 | 2 Northampton |
0 - 0
0 - 0
|
Oxford Utd 3 | R | 0.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
6-7 (13) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2017-03-18 | Bolton |
0 - 0
2 - 1
|
Northampton 2 | P | -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
9-6 (15) | 4-4 (8) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2017-03-14 | Northampton |
0 - 0
2 - 1
|
Port Vale | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2017-03-11 | 1 AFC Wimbledon |
0 - 0
0 - 1
|
Northampton 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-2 (12) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2017-03-04 | Northampton |
1 - 1
2 - 1
|
Charlton 1 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2017-02-28 | 1 Northampton |
0 - 1
1 - 2
|
Oldham 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
6-4 (10) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| England League 1 | 2017-02-25 | 1 Fleetwood Town |
1 - 0
3 - 0
|
Northampton 2 | P | -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2017-02-18 | 2 Southend |
2 - 2
2 - 2
|
Northampton 4 | R | -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2017-02-14 | 1 Northampton |
0 - 0
2 - 1
|
Swindon 4 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
6-5 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| England League 1 | 2017-02-11 | Northampton |
2 - 0
3 - 1
|
Chesterfield 1 | V | -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2017-02-04 | 1 Walsall |
0 - 1
2 - 1
|
Northampton 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2017-01-28 | Northampton |
0 - 0
3 - 0
|
Coventry 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| England League 1 | 2017-01-21 | 4 Milton Keynes Dons |
2 - 0
5 - 3
|
Northampton 3 | P | -0.5 | Více | 11.0 | Push |
|
5-6 (11) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2017-01-14 | 3 Northampton |
1 - 1
1 - 2
|
Scunthorpe 4 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2017-01-07 | 1 Bristol Rovers |
4 - 0
5 - 0
|
Northampton 1 | P | -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2017-01-02 | Northampton |
1 - 0
1 - 2
|
Bradford 1 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
4-10 (14) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2016-12-31 | 2 Sheff Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Northampton | P | -1.0, -1.5 | Méně | 11.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2016-12-26 | Oxford Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Northampton 5 | V | -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2016-12-17 | Northampton |
1 - 1
2 - 3
|
Rochdale 3 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2016-12-10 | 1 Port Vale |
0 - 1
2 - 3
|
Northampton 3 | V | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
16-3 (19) | 7-2 (9) | 3 (3-0) | 4 (4-0) |
| England League 1 | 2016-11-26 | 1 Northampton |
0 - 1
0 - 1
|
Bolton | P | 0.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
9-4 (13) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| England League 1 | 2016-11-22 | 1 Bradford |
0 - 0
1 - 0
|
Northampton 1 | P | -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
14-0 (14) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2016-11-19 | Northampton |
0 - 0
0 - 1
|
Peterborough 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
6-4 (10) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2016-11-12 | Gillingham |
0 - 1
2 - 1
|
Northampton | P | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Push |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Anglie - EFL Trophy | 2016-11-08 | 1 Northampton |
1 - 1
1 - 1
|
West Ham U23 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-7 (17) | 5-5 (10) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Gillingham Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2017-04-22 | 1 Gillingham |
1 - 0
2 - 3
|
Fleetwood Town 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2017-04-17 | 2 Charlton |
2 - 0
3 - 0
|
Gillingham 3 | P | -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2017-04-14 | 2 Gillingham |
0 - 0
3 - 1
|
Bristol Rovers 2 | V | +0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2017-04-08 | 3 Gillingham |
0 - 0
1 - 1
|
Millwall 1 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2017-04-01 | 1 2 Milton Keynes Dons |
2 - 0
3 - 2
|
Gillingham 3 1 | P | -1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2017-03-25 | 1 Gillingham |
0 - 0
0 - 1
|
Peterborough 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2017-03-18 | 2 Rochdale |
2 - 1
4 - 1
|
Gillingham 3 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
11-7 (18) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2017-03-14 | 2 Gillingham |
0 - 3
0 - 4
|
Bolton 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2017-03-11 | 4 Gillingham |
0 - 1
3 - 2
|
Scunthorpe 5 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2017-03-04 | Bury |
0 - 1
1 - 2
|
Gillingham 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| England League 1 | 2017-02-28 | Swindon |
0 - 1
3 - 1
|
Gillingham 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
11-2 (13) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2017-02-25 | Gillingham |
2 - 0
2 - 1
|
Southend 3 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2017-02-21 | Gillingham |
2 - 1
2 - 2
|
AFC Wimbledon 1 | R | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| England League 1 | 2017-02-18 | Coventry |
2 - 0
2 - 1
|
Gillingham 4 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| England League 1 | 2017-02-14 | 3 Gillingham |
0 - 0
1 - 1
|
Chesterfield 1 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2017-02-11 | 3 Gillingham |
0 - 0
1 - 1
|
Port Vale 2 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-7 (10) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2017-02-04 | Bradford |
2 - 1
2 - 2
|
Gillingham 3 | R | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
13-2 (15) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| England League 1 | 2017-01-28 | Gillingham |
1 - 0
1 - 1
|
Shrewsbury 2 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2017-01-21 | 1 Sheff Utd |
1 - 0
2 - 2
|
Gillingham 2 | R | -1.0, -1.5 | Více | 11.0 | Více |
|
13-1 (14) | 5-0 (5) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2017-01-14 | 1 Oldham |
1 - 0
1 - 0
|
Gillingham 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2017-01-02 | 1 3 Gillingham |
0 - 0
0 - 1
|
Oxford Utd 3 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2016-12-30 | 2 Millwall |
1 - 0
2 - 1
|
Gillingham 3 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| England League 1 | 2016-12-26 | 1 Peterborough |
0 - 0
1 - 1
|
Gillingham 1 | R | -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
4-8 (12) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| England League 1 | 2016-12-17 | 3 Gillingham |
0 - 0
1 - 0
|
Milton Keynes Dons 3 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-2 (11) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2016-12-12 | Bolton |
2 - 0
4 - 0
|
Gillingham 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2016-11-26 | 2 Gillingham |
0 - 0
3 - 0
|
Rochdale 1 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2016-11-22 | 1 Oxford Utd |
1 - 0
1 - 0
|
Gillingham 1 | P | -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2016-11-19 | Walsall |
1 - 1
1 - 2
|
Gillingham 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
11-3 (14) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 4 (4-0) |
| Anglie - FA Cup | 2016-11-16 | 1 Brackley |
2 - 1
2 - 2
|
Gillingham | R | +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2016-11-12 | Gillingham |
0 - 1
2 - 1
|
Northampton | V | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Push |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.8 | 4 | 2.4 |
| Poločas | 3.2 | 2.4 | 2.87 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.25) | Domácí@1.8 | Hosté@2.05 |
| Poločas (0.0) | Domácí@2.025 | Hosté@1.775 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.5) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
| Poločas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@2.15 |
| Poločas (1.25) | Více@2 | Méně@1.8 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 0 , Roh: 7 - 7
Roh: 10.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 2.5, 3.0
Skóre: 0 - 0 , Roh: 5 - 3 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0, 1.5
-
6' - 1st Corner - Northampton -
9' - 2nd Corner - Gillingham - 9' - Missed Penalty - Gillingham
-
14' - 3rd Corner - Gillingham - Race to 3 Corners - Gillingham
-
29' - 4th Corner - Gillingham -
34' - 5th Corner - Northampton -
35' - 6th Corner - Northampton -
37' - 7th Corner - Northampton -
42' - 1st Yellow Card - Northampton - Race to 5 Corners - Northampton
-
45' - 8th Corner - Northampton -
0-0 score at the end of First Half -
62' - 9th Corner - Gillingham -
63' - 10th Corner - Gillingham - 65' Substitution - Anderson for Boateng - Northampton
-
67' - 11th Corner - Gillingham - Race to 7 Corners - Gillingham
-
70' - 12th Corner - Gillingham -
75' - 2nd Yellow Card - Northampton -
85' - 13th Corner - Northampton -
90+2' - 14th Corner - Northampton -
0-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

