Nice U19 vs Montpellier U19 Profil týmů
Nice U19 vs Montpellier U19 Fakta o zápasu
6V-2R-2P v posledních 10 zápasech, s 17 vstřelenými a 8 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.7 pro, 0.8 proti. Výhry 60%, AH výhra 50%, góly Over 50%, rohy Over 0%.
6V-1R-3P v posledních 10 zápasech, s 17 vstřelenými a 10 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.7 pro, 1.0 proti. Výhry 60%, AH výhra 60%, góly Over 50%, rohy Over 0%.
| Nice U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Montpellier U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Nice U19 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Montpellier U19 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Nice U19 vs Montpellier U19 Časové rozložení gólů/rohů
Nice U19 vs Montpellier U19 Vzájemné zápasy
Nice U19 vs Montpellier U19 Zobrazit celé H2H →| Nice U19 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francie - Liga U19 | 2017-02-05 | 2 Montpellier U19 |
0 - 2
1 - 3
|
Nice U19 1 | V | -0.5 | Více |
|
||||||
| Francie - Liga U19 | 2016-10-02 | 1 Nice U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Montpellier U19 3 | V | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Francie - Liga U19 | 2016-05-07 | 1 Nice U19 |
2 - 0
3 - 1
|
Montpellier U19 | V | 0.0 | Více |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Nice U19 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francie - Liga U19 | 2017-10-21 | Toulouse U19 |
2 - 0
2 - 0
|
Nice U19 1 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Francie - Liga U19 | 2017-10-15 | 3 Nice U19 |
2 - 0
4 - 0
|
Sporting Club Toulon U19 3 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
||||||
| Francie - Liga U19 | 2017-10-01 | 1 Marseille U19 |
0 - 1
1 - 2
|
Nice U19 | V | 0.0 | Push |
|
||||||
| Francie - Liga U19 | 2017-09-17 | 2 Castelnau Le Cres FC U19 |
0 - 0
1 - 2
|
Nice U19 2 | V | +1.0 | Více |
|
||||||
| Francie - Liga U19 | 2017-09-10 | 2 Nice U19 |
2 - 0
2 - 0
|
Ajaccio U19 2 | V | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Francie - Liga U19 | 2017-08-27 | 1 Nice U19 |
1 - 0
1 - 1
|
Nimes U19 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
7-9 (16) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 6 (1-5) | ||
| Francie - Liga U19 | 2017-08-20 | 2 Saint Etienne U19 |
1 - 2
1 - 4
|
Nice U19 1 | V | -0.5 | Více |
|
5-1 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2017-05-13 | 2 Nice U19 |
0 - 1
0 - 1
|
St Etienne U19 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
11-8 (19) | 4-6 (10) | 1 (1-0) | 5 (3-2) | ||
| Francie - Liga U19 | 2017-04-15 | Nice U19 |
0 - 1
2 - 1
|
Lyon U19 2 | V | -0.5 | Více |
|
4-11 (15) | 2-5 (7) | 5 (2-3) | 6 (1-5) | ||
| Francie - Liga U19 | 2017-03-19 | Nice U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Colomiers U19 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Francie - Liga U19 | 2017-03-04 | 2 Toulouse U19 |
1 - 0
4 - 2
|
Nice U19 3 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Francie - Pohár U19 | 2017-02-19 | 3 Nice U19 |
0 - 0
3 - 1
|
Monaco U19 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Francie - Liga U19 | 2017-02-05 | 2 Montpellier U19 |
0 - 2
1 - 3
|
Nice U19 1 | V | -0.5 | Více |
|
6-5 (11) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-12-11 | 1 Nice U19 |
0 - 1
1 - 2
|
Cannes U19 2 | P | -1.5, -2.0 | Méně |
|
14-5 (19) | 5-4 (9) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-11-27 | 1 Nice U19 |
0 - 0
3 - 0
|
Ajaccio U19 2 | V | -1.5, -2.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Francie - Liga U19 | 2016-10-16 | 2 Nice U19 |
0 - 1
3 - 2
|
Toulouse U19 1 | V | 0.0 | Více |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-10-02 | 1 Nice U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Montpellier U19 3 | V | 0.0 | Méně |
|
1-5 (6) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-09-18 | 1 Nice U19 |
0 - 2
3 - 3
|
Clermont Foot U19 | R | -0.5, -1.0 | Více |
|
9-2 (11) | 7-2 (9) | 6 (4-2) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-09-11 | 1 Cannes U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Nice U19 3 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
6-6 (12) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-09-04 | 2 Nice U19 |
1 - 3
2 - 4
|
Monaco U19 3 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Turnaj U19 - 60min. hra | 2016-08-13 | 1 Feyenoord U19 |
0 - 0
3 - 0
|
Nice U19 3 | P | 0.0 |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Turnaj U19 - 60min. hra | 2016-08-12 | 1 Nice U19 |
2 - 1
2 - 1
|
Celta Vigo U19 1 | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
4-3 (7) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Turnaj U19 - 60min. hra | 2016-08-12 | 1 Udinese U19 |
1 - 1
2 - 1
|
Nice U19 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
4-3 (7) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-05-07 | 1 Nice U19 |
2 - 0
3 - 1
|
Montpellier U19 | V | 0.0 | Více |
|
5-6 (11) | 2-5 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-04-10 | 1 Nice U19 |
2 - 0
3 - 2
|
Cannes U19 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Francie - Liga U19 | 2016-03-26 | 1 Monaco U19 |
1 - 2
2 - 3
|
Nice U19 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.0 | Více |
|
10-1 (11) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Francie - Liga U19 | 2016-03-20 | Nice U19 |
1 - 1
3 - 1
|
Clermont Foot U19 | V | -0.5 | Více |
|
8-5 (13) | 6-3 (9) | 3 (2-1) | 2 (1-1) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-01-24 | 3 Nice U19 |
1 - 1
3 - 1
|
Toulouse U19 1 1 | V | +0.5 | Více |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-01-17 | 2 Nimes U19 |
4 - 2
5 - 2
|
Nice U19 2 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
4-7 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Francie - Liga U19 | 2015-12-13 | 1 Nice U19 |
0 - 0
1 - 3
|
St Etienne U19 | P | +0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
7-7 (14) | 5-2 (7) | 4 (4-0) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Montpellier U19 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Francie - Liga U19 | 2017-10-07 | 2 Montpellier U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Castelnau Le Cres FC U19 1 | V | -1.5 | Méně |
|
||||||
| Francie - Liga U19 | 2017-09-03 | 2 Monaco U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Montpellier U19 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Francie - Liga U19 | 2017-08-27 | 1 Montpellier U19 |
2 - 0
4 - 1
|
Colomiers U19 1 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
||||||
| Francie - Liga U19 | 2017-08-20 | 1 Montpellier U19 |
1 - 0
3 - 1
|
Ajaccio GFCA U19 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Francie - Pohár U19 | 2017-05-27 | Marseille U19 |
1 - 1
1 - 1
|
Montpellier U19 2 | R | +0.5, +1.0 | Méně |
|
||||||
| Francie - Pohár U19 | 2017-04-30 | 1 Montpellier U19 |
0 - 1
2 - 1
|
Auxerre U19 2 | V | 0.0, -0.5 | Push |
|
1-3 (4) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2017-04-16 | Montpellier U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Ajaccio U19 3 | P | -1.0, -1.5 | Méně |
|
7-6 (13) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Francie - Liga U19 | 2017-03-25 | 1 Saint Etienne U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Montpellier U19 2 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
7-6 (13) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2017-02-05 | 2 Montpellier U19 |
0 - 2
1 - 3
|
Nice U19 1 | P | -0.5 | Více |
|
6-5 (11) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-12-03 | Montpellier U19 |
1 - 0
3 - 1
|
Marseille U19 2 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-11-27 | 1 Colomiers U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Montpellier U19 2 | P | +0.5, +1.0 | Méně |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-10-16 | 1 Cannes U19 |
1 - 0
2 - 2
|
Montpellier U19 1 | R | +0.5, +1.0 | Více |
|
4-11 (15) | 4-6 (10) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-10-02 | 1 Nice U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Montpellier U19 3 | P | 0.0 | Méně |
|
1-5 (6) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-09-14 | 1 Toulouse U19 |
0 - 1
2 - 1
|
Montpellier U19 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-09-04 | 2 Marseille U19 |
0 - 2
0 - 2
|
Montpellier U19 2 | V | -0.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-05-07 | 1 Nice U19 |
2 - 0
3 - 1
|
Montpellier U19 | P | 0.0 | Více |
|
5-6 (11) | 2-5 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-03-27 | 1 Cannes U19 |
0 - 0
1 - 2
|
Montpellier U19 2 | V | +0.5 | Více |
|
2-8 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-01-24 | 1 2 Montpellier U19 |
1 - 1
3 - 1
|
Arles Avignon U19 1 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
9-5 (14) | 7-3 (10) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2016-01-17 | 1 Toulouse U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Montpellier U19 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
6-5 (11) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 2 (2-0) | ||
| Francie - Liga U19 | 2015-08-30 | 2 Montpellier U19 |
0 - 0
1 - 1
|
St Etienne U19 1 | R | -0.5 | Méně |
|
3-11 (14) | 3-6 (9) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Francie - Liga U19 | 2014-12-20 | 2 Monaco U19 |
4 - 0
4 - 0
|
Montpellier U19 2 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
3-6 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.15 | 3.6 | 2.8 |
| Poločas | 2.75 | 2.25 | 3.25 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@2 | Hosté@1.8 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.775 | Hosté@2.025 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@2.05 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 1 , Roh: 10 - 3
Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.5, 3.0
Skóre: 0 - 0 , Roh: 4 - 1 Poločas
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0
-
13' - 1st Corner - Nice U19 -
22' - 2nd Corner - Montpellier U19 -
37' - 3rd Corner - Nice U19 -
39' - 4th Corner - Nice U19 - Race to 3 Corners - Nice U19
-
41' - 5th Corner - Nice U19 -
0-0 score at the end of First Half -
48' - 1st Yellow Card - Montpellier U19 -
48' - 1st Yellow Card - Nice U19 -
48' - 1st Goal - Montpellier U19 -
57' - 6th Corner - Nice U19 - Race to 5 Corners - Nice U19
-
61' - 7th Corner - Nice U19 -
62' - 8th Corner - Montpellier U19 -
70' - 2nd Yellow Card - Montpellier U19 -
76' - 3rd Yellow Card - Montpellier U19 -
78' - 9th Corner - Nice U19 - Race to 7 Corners - Nice U19
-
82' - 10th Corner - Nice U19 -
83' - 4th Yellow Card - Montpellier U19 -
84' - 11th Corner - Nice U19 - Race to 9 Corners - Nice U19
-
90+1' - 12th Corner - Montpellier U19 -
90+2' - 5th Yellow Card - Nice U19 -
90+5' - 13th Corner - Nice U19 -
0-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

