pá, Aug 4, 2017 · 14:00
NejstaršíNedávné
PRPRVP
1.28
5.00
8.00
NedávnéNejstarší
PPRPPV
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 3.0
Góly celkem
Méně 9.0
Rohy celkem
+1.5
PDRM
Negeri Sembilan vs PDRM Profil týmů
Negeri Sembilan
RVRRPRPRVPNedávnéPokles-0.7 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 20
Více než 9.5 rohůMéně2/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje3/10
PDRM
RPVPVPPRPPNedávnéPokles-0.9 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje2/10
Poslední
| Negeri Sembilan | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| PDRM | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Negeri Sembilan | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| PDRM | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.0
Rozložení rohůLinie 9.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.83,
Sm. odch.: 1.69, Medián: 3,
Modus: 3,
Více: 37%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Negeri Sembilan vs PDRM Časové rozložení gólů/rohů
Negeri Sembilan vs PDRM Vzájemné zápasy
Negeri Sembilan vs PDRM Zobrazit celé H2H →| Negeri Sembilan Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Malajsie - Premier League | 2017-02-10 | 3 Negeri Sembilan |
0 - 0
2 - 1
|
PDRM 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2016-07-02 | 1 Negeri Sembilan |
1 - 0
1 - 2
|
PDRM | P | +0.5, +1.0 | Push |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Negeri Sembilan Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Malajsie - Pohár | 2017-08-01 | PBDKT T-Team FC |
2 - 0
4 - 1
|
Negeri Sembilan | P | -0.5 | Více |
|
||||||
| Malajsie - Pohár | 2017-07-29 | Negeri Sembilan |
2 - 0
2 - 1
|
Pahang 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Malajsie - Premier League | 2017-07-25 | 1 Terengganu |
0 - 2
2 - 2
|
Negeri Sembilan 2 | R | -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Malajsie - Pohár | 2017-07-18 | PKNP FC |
0 - 0
2 - 0
|
Negeri Sembilan 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Malajsie - Premier League | 2017-07-14 | 1 MISC-MIFA |
0 - 0
0 - 0
|
Negeri Sembilan 4 | R | +1.0, +1.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Malajsie - Premier League | 2017-07-10 | 1 Kuala Lumpur FA |
1 - 0
3 - 2
|
Negeri Sembilan 4 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
6-8 (14) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Malajsie - Pohár | 2017-07-07 | 2 Negeri Sembilan |
2 - 0
3 - 3
|
PBDKT T-Team FC | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Malajsie - Pohár | 2017-07-04 | 2 Pahang |
0 - 1
2 - 2
|
Negeri Sembilan | R | -1.0, -1.5 | Více |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Malajsie - Premier League | 2017-06-30 | 1 Negeri Sembilan |
0 - 0
1 - 0
|
Perlis 2 | V | -1.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2017-06-21 | 3 Negeri Sembilan |
0 - 0
0 - 0
|
Selangor 1 | R | 0.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2017-06-17 | 1 Negeri Sembilan |
4 - 1
5 - 3
|
Selangor 2 | V | +0.5 | Více |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2017-06-14 | Negeri Sembilan |
1 - 0
2 - 3
|
Melaka United 2 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 0 (0-0) | ||
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2017-06-08 | 1 Negeri Sembilan |
0 - 0
0 - 1
|
Felcra | P | -2.0 | Méně |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Malajsie - Premier League | 2017-05-24 | 2 Negeri Sembilan |
1 - 0
1 - 1
|
Johor Darul Takzim II 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Malajsie - Pohár | 2017-05-13 | 3 Negeri Sembilan |
0 - 1
1 - 2
|
Pahang 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Malajsie - Premier League | 2017-05-05 | 4 Negeri Sembilan |
0 - 0
1 - 1
|
ATM 3 | R | -1.5 | Méně |
|
9-1 (10) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Malajsie - Pohár | 2017-04-30 | Pahang |
0 - 0
1 - 0
|
Negeri Sembilan 2 | P | -1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Malajsie - Premier League | 2017-04-25 | 2 Perlis |
0 - 0
1 - 1
|
Negeri Sembilan 1 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
3-7 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Malajsie - Pohár | 2017-04-21 | 1 Negeri Sembilan |
0 - 0
0 - 0
|
Sabah 1 | R | -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Malajsie - Premier League | 2017-04-14 | 2 Johor Darul Takzim II |
1 - 1
1 - 1
|
Negeri Sembilan 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Malajsie - Premier League | 2017-04-07 | 1 Negeri Sembilan |
0 - 0
1 - 0
|
ATM 3 | V | -2.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-2 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Malajsie - Pohár | 2017-04-01 | 2 Sabah |
0 - 1
0 - 1
|
Negeri Sembilan 3 | V | +0.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 4 (3-1) | ||
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2017-03-23 | Negeri Sembilan |
1 - 1
4 - 1
|
PKNS FC 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Malajsie - Pohár | 2017-03-11 | 1 Negeri Sembilan |
1 - 0
1 - 1
|
Pulau Pinang 2 | R | 0.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Malajsie - Premier League | 2017-03-03 | 2 Negeri Sembilan |
1 - 0
2 - 1
|
Kuala Lumpur FA 2 | V | -1.0, -1.5 | Push | 9.5 | Méně |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Malajsie - Premier League | 2017-02-28 | 2 Negeri Sembilan |
1 - 0
2 - 1
|
MISC-MIFA 1 1 | V | -1.5, -2.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 4 (4-0) |
| Malajsie - Premier League | 2017-02-24 | 2 Kuantan FA |
0 - 2
1 - 3
|
Negeri Sembilan 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
3-9 (12) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Malajsie - Premier League | 2017-02-17 | 3 Negeri Sembilan |
2 - 0
3 - 2
|
Terengganu 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Malajsie - Pohár | 2017-02-14 | 1 Selangor |
0 - 0
0 - 0
|
Negeri Sembilan 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
8-6 (14) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Malajsie - Premier League | 2017-02-10 | 3 Negeri Sembilan |
0 - 0
2 - 1
|
PDRM 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Push |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| PDRM Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Malajsie - Premier League | 2017-07-25 | 1 2 PDRM |
0 - 0
0 - 3
|
Kuala Lumpur FA 3 | P | +0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Malajsie - Premier League | 2017-07-21 | 2 Perlis |
1 - 1
3 - 1
|
PDRM 3 | P | 0.0 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Malajsie - Premier League | 2017-07-14 | 1 2 PDRM |
1 - 1
1 - 1
|
ATM 5 1 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Malajsie - Premier League | 2017-07-10 | Johor Darul Takzim II |
1 - 0
1 - 0
|
PDRM 2 | P | -0.5 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Malajsie - Premier League | 2017-06-30 | 3 PDRM |
0 - 0
0 - 1
|
Sabah 2 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Malajsie - Premier League | 2017-05-24 | 2 PDRM |
1 - 1
4 - 1
|
PKNP FC | V | 0.0 | Více |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||
| Malajsie - Premier League | 2017-05-05 | 4 UiTM |
2 - 1
4 - 3
|
PDRM 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
2-9 (11) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Malajsie - Premier League | 2017-04-25 | 1 3 Sabah |
1 - 2
1 - 3
|
PDRM | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Malajsie - Premier League | 2017-04-14 | 2 PKNP FC |
1 - 0
2 - 1
|
PDRM 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Malajsie - Premier League | 2017-04-07 | 2 PDRM |
1 - 0
1 - 1
|
UiTM 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 2 (0-2) |
| Malajsie - Premier League | 2017-03-03 | 1 PDRM |
0 - 0
1 - 1
|
Johor Darul Takzim II | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Malajsie - Premier League | 2017-02-28 | 3 ATM |
3 - 3
4 - 5
|
PDRM | V | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
2-8 (10) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Malajsie - Premier League | 2017-02-24 | 1 PDRM |
1 - 0
2 - 0
|
Perlis | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Malajsie - Premier League | 2017-02-18 | 1 Kuala Lumpur FA |
0 - 0
0 - 2
|
PDRM 3 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Malajsie - Pohár | 2017-02-14 | Perlis |
0 - 0
1 - 0
|
PDRM 2 | P | 0.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Malajsie - Premier League | 2017-02-10 | 3 Negeri Sembilan |
0 - 0
2 - 1
|
PDRM 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Push |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Malajsie - Premier League | 2017-02-03 | 2 Kuantan FA |
0 - 0
3 - 1
|
PDRM 1 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | ||
| Malajsie - Superliga | 2016-10-22 | 2 Sarawak |
1 - 1
2 - 1
|
PDRM 2 | P | -0.5 | Push | 9.0 | Více |
|
6-10 (16) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Malajsie - Pohár | 2016-10-15 | 3 PDRM |
0 - 0
0 - 0
|
Kedah | R | 0.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Malajsie - Pohár | 2016-09-30 | Kedah |
1 - 1
2 - 1
|
PDRM 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 8.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Malajsie - Superliga | 2016-09-23 | 1 PDRM |
1 - 1
1 - 2
|
Kelantan FC | P | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Malajsie - Pohár | 2016-09-17 | 4 PDRM |
0 - 1
0 - 1
|
Kelantan FC | P | -0.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
7-6 (13) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Malajsie - Pohár | 2016-08-28 | 3 Kelantan FC |
1 - 2
1 - 2
|
PDRM 3 2 | V | 0.0, -0.5 | Push |
|
3-0 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Malajsie - Superliga | 2016-08-24 | 1 2 PDRM |
0 - 2
1 - 2
|
PBDKT T-Team FC 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Malajsie - Pohár | 2016-08-20 | 4 PDRM |
1 - 0
2 - 1
|
Perak | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.0 | Méně |
|
0-7 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Malajsie - Superliga | 2016-08-16 | 2 Johor Darul Takzim |
3 - 0
4 - 0
|
PDRM 3 | P | -1.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Malajsie - Pohár | 2016-08-13 | Johor Darul Takzim |
2 - 1
4 - 1
|
PDRM 1 | P | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Malajsie - Pohár | 2016-08-10 | 3 PDRM |
0 - 1
0 - 1
|
PKNS FC 1 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Malajsie - Superliga | 2016-08-06 | 2 PDRM |
0 - 0
1 - 0
|
Pahang 1 | V | -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-8 (15) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Malajsie - Superliga | 2016-08-03 | 3 Perak |
0 - 0
1 - 0
|
PDRM 4 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.28 | 5 | 8 |
| Poločas | 1.72 | 2.62 | 6.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.5) | Domácí@1.925 | Hosté@1.875 |
| Poločas (-0.75) | Domácí@2.05 | Hosté@1.75 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (4.0) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.0) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 2 , Roh: 4 - 6
Roh: 9.0 , Hendikep: -1.5 , Góly: 3.0
Skóre: 2 - 1 , Roh: 2 - 4 Poločas
Roh: 4.0 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 1.0, 1.5
-
7' - 1st Corner - PDRM -
9' - 2nd Corner - Negeri Sembilan -
14' - 1st Yellow Card - Negeri Sembilan -
29' - 1st Goal - Negeri Sembilan -
35' - 3rd Corner - PDRM -
36' - 4th Corner - PDRM - Race to 3 Corners - PDRM
-
39' - 2nd Goal - PDRM -
45' - 3rd Goal - Negeri Sembilan -
45+1' - 5th Corner - PDRM -
45+3' - 6th Corner - Negeri Sembilan -
2-1 score at the end of First Half -
49' - 7th Corner - PDRM - Race to 5 Corners - PDRM
-
63' - 4th Goal - PDRM -
64' - Red Card - PDRM -
70' - 8th Corner - Negeri Sembilan -
79' - 9th Corner - Negeri Sembilan -
90+2' - 10th Corner - PDRM -
90+3' - 2nd Yellow Card - PDRM -
2-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

