pá, Oct 25, 2019 · 19:00
NEC [8]
11
2 - 0
Celý zápas · Pol. 0-0
Maastricht [18]
1 3
NejstaršíNedávné
RPRPVV
1.62
4.33
4.75
NedávnéNejstarší
RRPPPP

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.0
Góly celkem
Více 10.5
Rohy celkem
+0.75
Maastricht
NEC
RVVRRPRPVVNedávnéPokles-0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryje4/10
Maastricht
PVVRPPPPRRNedávnéPokles-0.9 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 21
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryje4/10
NEC

4V-4R-2P v posledních 10 zápasech, s 18 vstřelenými a 15 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.8 pro, 1.5 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 40%, rohy Over 60%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 40%4 Prohra 20%2
Góly celkem 3.0
Více 40%4 Neplatné 10%1 Méně 50%5
Rohy celkem 10.5
Více 60%6 Neplatné 0%0 Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 40%4 Neplatné 10%1 Prohra 50%5
Maastricht

2V-3R-5P v posledních 10 zápasech, s 6 vstřelenými a 17 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.6 pro, 1.7 proti. Výhry 20%, AH výhra 40%, góly Over 30%, rohy Over 50%.

Výsledek v plném čase
Výhra 20%2 Remíza 30%3 Prohra 50%5
Góly celkem 3.0
Více 30%3 Neplatné 20%2 Méně 50%5
Rohy celkem 10.5
Více 50%5 Neplatné 0%0 Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 40%4 Neplatné 10%1 Prohra 50%5
Poslední
NEC
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Maastricht
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
NEC
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Maastricht
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

NEC Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-05-03 5 Maastricht
0 - 1
1 - 1
NEC R +0.5 Méně 10.5
Nizozemsko - Eerste Divisie 2018-12-14 NEC
0 - 1
0 - 1
Maastricht 2 P -1.0 Méně 10.0
Nizozemsko - Eerste Divisie 2018-02-16 Maastricht
2 - 0
4 - 1
NEC 3 P +0.5 Více 9.5
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-09-29 1 NEC
1 - 0
4 - 1
Maastricht 1 V -0.5 Více 10.0
Nizozemsko - Eerste Divisie 2015-03-20 3 Maastricht
1 - 1
1 - 4
NEC 1 V +1.0, +1.5 Více 10.0
Nizozemsko - Eerste Divisie 2014-12-21 NEC
1 - 1
4 - 1
Maastricht V -1.5, -2.0 Více 10.5 Více
9-2 (11) 4-1 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
NEC Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-10-21 1 AZ - B tým
0 - 0
0 - 2
NEC 1 V +0.5 Méně 10.0
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-10-18 2 NEC
0 - 0
1 - 0
PSV - B tým 2 V -1.0, -1.5 Méně 10.0
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-10-04 2 NAC
0 - 0
1 - 0
NEC 3 P -0.5 Méně 10.5
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-09-27 1 NEC
1 - 2
3 - 3
Go Ahead Eagles 4 R 0.0, -0.5 Více 10.0
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-09-20 1 FC Dordrecht
1 - 0
2 - 0
NEC 3 P +0.5 Méně 10.0
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-09-16 1 NEC
0 - 1
1 - 1
De Graafschap 2 R 0.0 Méně 10.0 Méně
3-6 (9) 2-2 (4) 1 (0-1) 3 (1-2)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-09-13 1 1 FC Den Bosch
1 - 0
2 - 2
NEC 2 R 0.0, +0.5 Více 10.5 Více
7-6 (13) 5-3 (8) 3 (2-1) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-08-30 1 NEC
1 - 0
4 - 2
Telstar V -0.5 Více 9.5 Méně
5-4 (9) 4-2 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-08-23 1 Roda JC
0 - 1
1 - 2
NEC 4 V 0.0, +0.5 Více 10.5 Méně
6-4 (10) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-08-19 Ajax - B tým
1 - 2
3 - 3
NEC 1 R -1.0 Více 10.0 Více
7-4 (11) 3-2 (5) 1 (1-0) 2 (0-2)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-08-09 3 NEC
1 - 1
1 - 2
FC Eindhoven 3 P -0.5 Push 10.0 Méně
9-0 (9) 4-0 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-26 NEC
0 - 1
2 - 1
RKC V 0.0, +0.5 Push 9.5 Více
10-3 (13) 5-2 (7) 2 (1-1) 2 (1-1)
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-12 Wuppertaler SV
1 - 2
3 - 3
NEC R +0.5, +1.0 Více 9.0 Méně
3-5 (8) 3-2 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-09 Sportfreunde Lotte
0 - 0
0 - 1
NEC 2 V 0.0, +0.5 Méně
1-5 (6) 0-2 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie - play-off 2019-05-14 1 RKC
1 - 0
3 - 0
NEC 2 P 0.0, -0.5 Méně 10.5 Více
8-5 (13) 2-3 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-05-03 5 Maastricht
0 - 1
1 - 1
NEC R +0.5 Méně 10.5 Méně
6-3 (9) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-04-26 NEC
3 - 0
4 - 0
FC Twente V -0.5 Více 10.0 Méně
6-2 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-04-22 2 NEC
0 - 1
2 - 1
RKC 1 V -0.5 Méně 10.5 Více
8-9 (17) 5-5 (10) 2 (0-2) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-04-19 5 FC Volendam
0 - 2
2 - 3
NEC 1 V +0.5 Více 10.5 Méně
4-6 (10) 3-2 (5) 0 (0-0) 3 (0-3)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-04-12 2 NEC
1 - 1
3 - 2
Helmond Sport 3 V -1.5 Více 10.5 Méně
8-1 (9) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-04-08 2 PSV - B tým
0 - 2
1 - 2
NEC 2 V 0.0 Méně 10.0 Méně
6-0 (6) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (2-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-04-01 AZ - B tým
2 - 0
4 - 0
NEC 3 P +0.5 Více 10.0 Push
4-6 (10) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (0-2)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-03-29 1 3 NEC
1 - 1
1 - 2
Ajax - B tým 1 P 0.0 Méně 10.0 Méně
4-3 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-03-24 Sparta Rotterdam
1 - 0
1 - 0
NEC 2 P -0.5, -1.0 Méně 10.5 Méně
5-5 (10) 4-1 (5) 2 (2-0) 2 (1-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-03-15 NEC
3 - 0
5 - 0
FC Den Bosch 2 V -0.5 Více 10.5 Více
5-9 (14) 3-4 (7) 3 (1-2) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-03-08 4 NEC
1 - 0
1 - 0
Roda JC 3 V -0.5, -1.0 Méně 10.0 Méně
5-2 (7) 5-0 (5) 3 (3-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-03-01 1 FC Dordrecht
1 - 1
2 - 2
NEC 4 R 0.0, +0.5 Více 10.0 Méně
3-4 (7) 1-1 (2) 1 (1-0) 2 (1-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-02-22 NEC
3 - 0
5 - 0
Almere City FC V -0.5, -1.0 Více 10.0 Více
7-8 (15) 5-3 (8) 2 (2-0) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-02-15 1 Go Ahead Eagles
4 - 2
4 - 4
NEC 1 R -0.5 Více 10.0 Více
14-5 (19) 7-1 (8) 2 (2-0) 4 (3-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-02-08 Cambuur Leeuwarden
1 - 0
1 - 1
NEC 3 R 0.0 Méně 10.0 Více
7-7 (14) 5-4 (9) 4 (2-2) 1 (0-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Maastricht Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-10-18 1 1 Maastricht
0 - 0
0 - 0
Excelsior 2 R 0.0 Méně 11.0
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-10-11 2 Maastricht
0 - 0
0 - 0
Cambuur Leeuwarden R +1.0, +1.5 Méně 10.0
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-10-04 Helmond Sport
0 - 1
3 - 1
Maastricht 2 1 P 0.0 Více 10.5
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-09-27 2 Maastricht
0 - 1
1 - 4
Ajax - B tým 1 P +0.5, +1.0 Více 10.5
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-09-20 1 FC Den Bosch
1 - 0
4 - 0
Maastricht 5 P 0.0, -0.5 Více 10.5
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-09-13 4 Maastricht
0 - 0
1 - 2
Telstar 2 P 0.0, -0.5 Více 10.0 Push
6-4 (10) 4-1 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-09-07 1 FC Dordrecht
1 - 1
1 - 1
Maastricht 3 R 0.0, -0.5 Méně 10.5 Méně
2-5 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-09-01 3 Maastricht
0 - 0
1 - 0
Roda JC 2 V -0.5 Méně 11.0 Více
3-9 (12) 2-2 (4) 1 (0-1) 4 (0-4)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-08-26 2 PSV - B tým
0 - 1
0 - 1
Maastricht 2 V 0.0, -0.5 Méně 10.0 Push
4-6 (10) 3-1 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-08-16 1 Maastricht
0 - 2
0 - 3
De Graafschap P +0.5 Push 10.5 Více
4-8 (12) 2-6 (8) 1 (1-0) 2 (2-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-08-09 Go Ahead Eagles
2 - 1
3 - 2
Maastricht 1 P -1.0 Více 10.5 Méně
5-3 (8) 3-2 (5) 3 (2-1) 1 (1-0)
Svět - Přátelská utkání klubů 2019-08-02 Maastricht
1 - 0
2 - 3
Al Taawon Buraidah 4 P 0.0, -0.5 Více 8.0 Více
1-13 (14) 0-8 (8) 6 (0-6) 1 (1-0)
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-26 Maastricht
0 - 0
1 - 0
FC Oss V 0.0, -0.5 Méně 8.5 Méně
2-2 (4) 2-1 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-20 Maastricht
2 - 0
7 - 0
Spouwen Mopertingen V -1.5 Více 9.5 Méně
7-2 (9) 3-0 (3) 1 (1-0) 3 (1-2)
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-13 2 Maastricht
0 - 1
1 - 1
Lommel 2 R 0.0, -0.5 Méně 9.0 Více
5-5 (10) 3-2 (5) 2 (2-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-05-03 5 Maastricht
0 - 1
1 - 1
NEC R +0.5 Méně 10.5 Méně
6-3 (9) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-04-26 1 Cambuur Leeuwarden
2 - 0
4 - 1
Maastricht 3 1 P -0.5 Více 10.5 Méně
6-4 (10) 2-1 (3) 1 (0-1) 3 (1-2)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-04-22 3 Maastricht
0 - 0
1 - 0
Ajax - B tým V 0.0, +0.5 Méně 10.5 Více
8-3 (11) 6-1 (7) 7 (6-1) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-04-19 1 AZ - B tým
0 - 1
2 - 3
Maastricht 1 V 0.0 Více 10.0 Více
8-3 (11) 4-0 (4) 3 (3-0) 2 (0-2)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-04-12 FC Dordrecht
1 - 0
1 - 1
Maastricht R 0.0 Méně 10.5 Méně
1-7 (8) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-04-05 2 Maastricht
1 - 1
1 - 1
FC Eindhoven 1 R 0.0, -0.5 Méně 10.5 Více
6-6 (12) 3-1 (4) 1 (0-1) 4 (0-4)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-04-01 Sparta Rotterdam
0 - 0
2 - 0
Maastricht 1 P -1.5 Méně 11.0 Méně
5-3 (8) 4-1 (5) 3 (3-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-03-29 Maastricht
1 - 1
1 - 1
FC Volendam 2 R -0.5 Méně 11.0 Méně
8-1 (9) 4-1 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-03-24 2 Roda JC
0 - 0
2 - 2
Maastricht 2 R -0.5 Více 10.5 Méně
3-7 (10) 0-4 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-03-15 Maastricht
0 - 1
1 - 4
RKC P 0.0, -0.5 Více 11.0 Méně
2-6 (8) 2-3 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-03-08 2 Maastricht
0 - 0
1 - 1
Almere City FC 4 R -0.5 Méně 11.0 Více
9-7 (16) 6-2 (8) 2 (2-0) 3 (1-2)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-03-01 1 Go Ahead Eagles
0 - 0
2 - 0
Maastricht P -0.5, -1.0 Méně 11.0 Push
6-5 (11) 2-2 (4) 2 (2-0) 3 (1-2)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-02-22 2 FC Den Bosch
0 - 1
1 - 2
Maastricht 1 V -0.5 Více 10.5 Více
7-5 (12) 4-3 (7) 2 (1-1) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-02-15 Maastricht
1 - 1
4 - 2
FC Utrecht - B tým 1 V -1.5 Více 10.5 Méně
4-3 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (0-2)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2019-02-08 1 FC Oss
0 - 1
1 - 3
Maastricht 2 V 0.0, -0.5 Více 10.0 Více
10-4 (14) 6-1 (7) 3 (3-0) 1 (1-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 1.615 4.333 4.75
Poločas 2.1 2.5 4.5
Asijský hendikep
Celý zápas (-0.75) Domácí@1.825 Hosté@2.025
Poločas (-0.25) Domácí@1.8 Hosté@2
Rohy celkem
Celý zápas (10.5) Ví[email protected] Méně@1.825
Poločas (5.0) Více@2 Méně@1.8
Góly celkem
Celý zápas (3.0) Ví[email protected] Méně@1.9
Poločas (1.25) Ví[email protected] Méně@1.825


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 0 , Roh: 11 - 1

Roh: 10.5 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 3.0

6
Střela na branku
2
7
Střela mimo
3
143
Útok
111
99
Nebezpečný útok
62
60
Držení míče %
40

Skóre: 0 - 0 , Roh: 9 - 0 Poločas

Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0, 1.5

3
Střela na branku
1
4
Střela mimo
1
71
Útok
45
50
Nebezpečný útok
19
65
Držení míče %
35
  • 10' - 1st Corner - NEC
  • 11' - 2nd Corner - NEC
  • Race to 3 Corners - NEC
  • 11' - 3rd Corner - NEC
  • 18' - 4th Corner - NEC
  • 26' - 5th Corner - NEC
  • Race to 5 Corners - NEC
  • 26' - 6th Corner - NEC
  • 29' - 1st Yellow Card - Maastricht
  • Race to 7 Corners - NEC
  • 29' - 7th Corner - NEC
  • 33' - 8th Corner - NEC
  • 34' - 9th Corner - NEC
  • Race to 9 Corners - NEC
  • 43' - 2nd Yellow Card - Maastricht
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 73' - 10th Corner - NEC
  • 75' - 11th Corner - NEC
  • 78' - 1st Goal - NEC
  • 82' - 3rd Yellow Card - Maastricht
  • 89' - 12th Corner - Maastricht
  • 90+2' - 2nd Goal - NEC
  • 2-0 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění