Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.75
Góly celkem
Více 10.0
Rohy celkem
-0.75
NAC
NAC vs RKC Profil týmů
NAC
RRRPPPVVVPNedávnéZlepšení+1.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
RKC
VRPRVRVPRVNedávnéZlepšení+0.9 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapKryje6/9
NAC vs RKC Fakta o zápasu
NAC
3V-2R-5P v posledních 10 zápasech, s 15 vstřelenými a 17 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.5 pro, 1.7 proti. Výhry 30%, AH výhra 50%, góly Over 50%, rohy Over 50%.
Výsledek v plném čase
Výhra 30%3
Remíza 20%2
Prohra 50%5
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 50%5
Neplatné 0%0
Méně 50%5
Rohy celkem 10.0
Více 50%5
Neplatné 10%1
Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 10%1
Prohra 40%4
RKC
4V-3R-3P v posledních 10 zápasech, s 12 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.2 pro, 1.2 proti. Výhry 40%, AH výhra 66%, góly Over 40%, rohy Over 30%.
Výsledek v plném čase
Výhra 40%4
Remíza 30%3
Prohra 30%3
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 40%4
Neplatné 0%0
Méně 60%6
Rohy celkem 10.0
Více 30%3
Neplatné 10%1
Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 66%6
Neplatné 11%1
Prohra 22%2
Poslední
| NAC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| RKC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| NAC | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| RKC | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5, 3.0
Rozložení rohůLinie 10.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.03,
Sm. odch.: 1.89, Medián: 3,
Modus: 2,
Více: 55%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
NAC vs RKC Časové rozložení gólů/rohů
NAC vs RKC Vzájemné zápasy
NAC vs RKC Zobrazit celé H2H →| NAC Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2014-04-27 | NAC |
1 - 0
1 - 1
|
RKC | R |
|
||||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| NAC Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-07-17 | Westerlo |
0 - 1
1 - 1
|
NAC | R | -0.5,-1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-07-11 | 1 NAC |
0 - 3
2 - 4
|
Zulte-Waregem | P | 0.0,+0.5 | Více |
|
||||||
| Holland Jupiler League - Play offs | 2015-05-31 | 1 4 NAC |
0 - 1
0 - 1
|
Roda JC 3 1 | P | -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Holland Jupiler League - Play offs | 2015-05-28 | 2 Roda JC |
0 - 1
0 - 1
|
NAC 1 | V | 0.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Holland Jupiler League - Play offs | 2015-05-25 | 2 NAC |
1 - 0
3 - 0
|
VVV 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Holland Jupiler League - Play offs | 2015-05-22 | VVV |
0 - 1
0 - 1
|
NAC 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2015-05-17 | NAC |
2 - 3
4 - 5
|
FC Groningen 2 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2015-05-10 | 1 AZ |
1 - 2
3 - 2
|
NAC | P | -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
11-5 (16) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2015-04-25 | 2 NAC |
1 - 2
1 - 3
|
Heracles 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
12-2 (14) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2015-04-19 | Ajax |
0 - 0
0 - 0
|
NAC 1 1 | R | -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
13-2 (15) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2015-04-11 | 2 NAC |
2 - 0
2 - 2
|
FC Dordrecht 4 | R | -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
12-8 (20) | 6-3 (9) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2015-04-04 | 1 Heerenveen |
0 - 0
0 - 0
|
NAC 2 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2015-03-20 | FC Utrecht |
1 - 1
3 - 4
|
NAC | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
5-6 (11) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2015-03-14 | 2 NAC |
0 - 0
1 - 0
|
Go Ahead Eagles 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-10 (19) | 5-5 (10) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2015-03-08 | 1 Feyenoord |
1 - 0
3 - 0
|
NAC 4 | P | -1.5, -2.0 | Push | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2015-02-28 | FC Twente |
1 - 0
1 - 1
|
NAC 1 | R | -1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2015-02-20 | 2 NAC |
0 - 0
2 - 1
|
Cambuur Leeuwarden | V | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
7-10 (17) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2015-02-14 | 2 ADO Den Haag |
0 - 1
3 - 2
|
NAC 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Push |
|
9-1 (10) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2015-02-07 | NAC |
0 - 0
0 - 1
|
Vitesse 1 | P | +1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2015-02-03 | 1 NAC |
0 - 0
0 - 2
|
PSV 1 | P | +1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2015-01-31 | 1 Excelsior |
0 - 0
0 - 0
|
NAC 4 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-3 (12) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2015-01-25 | 3 NAC |
0 - 0
0 - 0
|
Willem II 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
3-8 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2015-01-17 | PEC Zwolle |
1 - 0
4 - 1
|
NAC 1 | P | -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-01-08 | 3 NAC |
1 - 0
2 - 1
|
OH Leuven | V | -0.5, -1.0 | Push |
|
5-5 (10) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 3 (0-3) | ||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2014-12-21 | NAC |
0 - 1
0 - 1
|
Feyenoord | P | +1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Nizozemsko - Pohár | 2014-12-18 | 1 Excelsior |
3 - 0
6 - 0
|
NAC 2 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2014-12-13 | 2 NAC |
0 - 1
0 - 2
|
Heerenveen 1 | P | +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-5 (11) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2014-12-06 | 1 Cambuur Leeuwarden |
0 - 1
0 - 1
|
NAC 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-2 (12) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2014-11-29 | 2 NAC |
1 - 2
1 - 5
|
FC Utrecht 3 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2014-11-22 | Go Ahead Eagles |
2 - 0
2 - 0
|
NAC | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| RKC Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-07-21 | 1 FC Den Bosch |
0 - 1
0 - 1
|
RKC | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2015-07-11 | 2 RKC |
1 - 2
1 - 2
|
FC Dordrecht 4 1 | P | 0.0,+0.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2015-05-08 | 1 Fortuna Sittard |
0 - 2
0 - 2
|
RKC 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2015-05-01 | RKC |
0 - 1
2 - 2
|
PSV - B tým 1 | R |
|
||||||||
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2015-04-17 | 2 RKC |
0 - 1
0 - 1
|
FC Eindhoven 2 | P | +1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2015-04-10 | 2 Achilles 29 |
0 - 0
0 - 1
|
RKC 1 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2015-04-06 | 1 RKC |
0 - 0
0 - 0
|
VVV 3 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2015-04-03 | 1 Almere City FC |
1 - 2
2 - 3
|
RKC 4 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2015-03-20 | 1 RKC |
1 - 0
1 - 1
|
FC Emmen 1 | R | +1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2015-03-16 | FC Oss |
1 - 0
4 - 1
|
RKC 1 | P | -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2015-03-13 | Maastricht |
0 - 1
1 - 1
|
RKC 3 | R | -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2015-03-07 | 1 RKC |
0 - 0
2 - 1
|
Sparta Rotterdam | V | +1.0, +1.5 | Push | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2015-02-27 | 1 Helmond Sport |
2 - 0
3 - 0
|
RKC | P | -0.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
0-5 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2015-02-20 | 2 RKC |
2 - 4
4 - 4
|
Ajax - B tým 2 1 | R | +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
12-2 (14) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 6 (6-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2015-02-13 | 1 FC Volendam |
0 - 0
2 - 0
|
RKC 2 | P | -1.5, -2.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2015-02-09 | 2 RKC |
0 - 3
0 - 5
|
De Graafschap | P | +0.5 | Více |
|
2-11 (13) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2015-02-06 | 1 RKC |
0 - 0
0 - 3
|
FC Den Bosch 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2015-02-02 | 1 FC Twente - B tým |
1 - 0
4 - 1
|
RKC 4 1 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2015-01-23 | 1 RKC |
0 - 2
0 - 2
|
NEC | P | +1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2015-01-16 | RKC |
0 - 0
3 - 0
|
Roda JC 1 | V | +1.0, +1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2014-12-19 | 1 FC Emmen |
1 - 0
5 - 3
|
RKC 2 | P | -1.5, -2.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2014-12-12 | 3 RKC |
0 - 0
0 - 0
|
Helmond Sport 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2014-12-08 | 1 Ajax - B tým |
1 - 0
3 - 2
|
RKC | P | -1.0 | Více | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2014-12-01 | 2 RKC |
0 - 1
0 - 1
|
Maastricht 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2014-11-28 | 1 Sparta Rotterdam |
0 - 1
2 - 1
|
RKC 2 | P | -1.0 | Push | 10.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2014-11-24 | 2 PSV - B tým |
2 - 0
3 - 1
|
RKC 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2014-11-08 | 1 RKC |
0 - 0
0 - 2
|
Fortuna Sittard | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-5 (11) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2014-11-01 | 2 RKC |
0 - 4
1 - 4
|
Almere City FC 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2014-10-25 | VVV |
0 - 0
0 - 0
|
RKC 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Nizozemsko - Eerste Divisie | 2014-10-17 | RKC |
2 - 0
2 - 0
|
Telstar | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.72 | 3.75 | 4 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.75) | Domácí@2 | Hosté@1.8 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.0) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 1 , Roh: 4 - 2
Roh: 10.0 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 2.5, 3.0
-
9' - 1st Goal - RKC -
31' - 1st Corner - NAC -
0-1 score at the end of First Half -
49' - 1st Yellow Card - RKC -
54' - 2nd Corner - NAC - Race to 3 Corners - NAC
-
58' - 3rd Corner - NAC -
61' - 4th Corner - NAC -
72' - 5th Corner - RKC -
84' - 2nd Yellow Card - NAC -
90+2' - 6th Corner - RKC -
0-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5
