Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.75
Góly celkem
–
Rohy celkem
-0.75
Morton
Morton vs Peterhead Profil týmů
Morton
PVPVRVVVVPNedávnéV ráži+1.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 13
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapKryje6/10
Peterhead
RRPPVPPRVRNedávné
Více než 9.5 rohůVíce8/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapNekryje3/8
Pomalý startVyhrál 2 z posledních 10
Morton vs Peterhead Fakta o zápasu
Morton
6V-2R-2P v posledních 10 zápasech, s 12 vstřelenými a 6 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.2 pro, 0.6 proti. Výhry 60%, AH výhra 60%, góly Over 20%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 60%6
Remíza 20%2
Prohra 20%2
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 20%2
Neplatné 0%0
Méně 80%8
Asijský hendikep
Výhra 60%6
Neplatné 0%0
Prohra 40%4
Peterhead
2V-4R-4P v posledních 10 zápasech, s 7 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.7 pro, 1.4 proti. Výhry 20%, AH výhra 37%, góly Over 30%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 20%2
Remíza 40%4
Prohra 40%4
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 30%3
Neplatné 0%0
Méně 70%7
Asijský hendikep
Výhra 37%3
Neplatné 0%0
Prohra 62%5
Poslední
| Morton | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Peterhead | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Morton | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Peterhead | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5, 3.0
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 14,
Prům.: 2.14,
Sm. odch.: 1.46, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 29%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Morton vs Peterhead Časové rozložení gólů/rohů
Morton vs Peterhead Vzájemné zápasy
Morton vs Peterhead Zobrazit celé H2H →| Morton Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Skotsko - League One | 2014-08-23 | Peterhead |
0 - 0
1 - 1
|
Morton | R | Méně |
|
|||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Morton Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Skotsko - League One | 2014-12-06 | Stranraer |
1 - 0
2 - 0
|
Morton 2 2 | P | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Skotsko - FA Cup | 2014-11-29 | 2 Spartans |
0 - 1
1 - 1
|
Morton 2 | R | +1.0 | Méně |
|
||||||
| Skotsko - League One | 2014-11-22 | Morton |
2 - 0
3 - 1
|
Stenhousemuir | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
||||||
| Skotsko - League One | 2014-11-15 | 2 Airdrieonians |
0 - 1
0 - 1
|
Morton 4 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 11.5 |
|
|||||
| Skotsko - FA Cup | 2014-11-11 | 1 Airdrieonians |
0 - 1
0 - 2
|
Morton 3 | V | 0.0 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Skotsko - League One | 2014-11-08 | Morton |
1 - 0
1 - 0
|
Forfar | V | -0.5 | Méně |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Skotsko - FA Cup | 2014-11-01 | 1 Morton |
0 - 0
0 - 0
|
Airdrieonians | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Skotsko - League One | 2014-10-25 | Dunfermline |
0 - 0
1 - 2
|
Morton 2 | V | -0.5 | Více |
|
5-7 (12) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Skotsko - League One | 2014-10-18 | Morton |
0 - 1
0 - 1
|
Ayr 1 | P | -0.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Skotsko - League One | 2014-10-11 | Morton |
1 - 0
2 - 0
|
Stirling | V | -1.0, -1.5 | Méně |
|
11-3 (14) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 5 (3-2) | ||
| Skotsko - League One | 2014-10-04 | 1 Brechin |
2 - 0
3 - 1
|
Morton 4 | P | Více |
|
5-9 (14) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Skotsko - League One | 2014-09-27 | 1 Stenhousemuir |
1 - 1
2 - 1
|
Morton 1 | P | +0.5 | Více |
|
4-10 (14) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Skotsko - League One | 2014-09-13 | 2 Morton |
0 - 1
2 - 1
|
Airdrieonians 3 | V | -1.0 | Více |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Skotsko - League Challenge Cup | 2014-09-06 | Morton |
0 - 0
0 - 1
|
Alloa | P | 0.0 | Méně | 11.5 | Méně |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Skotsko - League One | 2014-08-23 | Peterhead |
0 - 0
1 - 1
|
Morton | R | Méně |
|
6-7 (13) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | |||
| Skotsko - League Challenge Cup | 2014-08-19 | Morton |
3 - 1
2 - 2
|
Berwick | R | Více | 11.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | |
| Skotsko - League One | 2014-08-16 | Morton |
2 - 0
4 - 0
|
Stranraer | V |
|
11-0 (11) | 3-0 (3) | (-) | (-) | ||||
| Skotsko - League One | 2014-08-09 | Ayr |
1 - 0
1 - 0
|
Morton | P | Méně |
|
8-2 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | |||
| Skotsko - League Challenge Cup | 2014-07-26 | Morton |
1 - 0
1 - 0
|
Spartans | V |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | (-) | (-) | ||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Peterhead Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Skotsko - League One | 2014-11-22 | Peterhead |
0 - 0
1 - 1
|
Brechin | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Skotsko - League One | 2014-11-15 | 3 Ayr |
0 - 1
2 - 3
|
Peterhead 4 | V | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Skotsko - League One | 2014-11-08 | Peterhead |
0 - 0
0 - 0
|
Dunfermline | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Skotsko - FA Cup | 2014-11-01 | 1 5 Peterhead |
0 - 0
0 - 1
|
Stranraer 2 | P | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Skotsko - League One | 2014-10-28 | 2 Stranraer |
1 - 0
5 - 0
|
Peterhead 3 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Skotsko - League One | 2014-10-04 | Peterhead |
1 - 0
2 - 0
|
Ayr | V | Méně |
|
5-5 (10) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | |||
| Skotsko - League One | 2014-09-27 | Dunfermline |
0 - 0
3 - 0
|
Peterhead 3 3 | P | -0.5 | Více |
|
11-3 (14) | 7-2 (9) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Skotsko - League One | 2014-09-13 | 2 Forfar |
1 - 0
1 - 0
|
Peterhead 4 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
11-5 (16) | 8-4 (12) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Skotsko - League Challenge Cup | 2014-09-06 | Peterhead |
0 - 0
0 - 0
|
Livingston | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
4-13 (17) | 2-9 (11) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Skotsko - League One | 2014-08-23 | Peterhead |
0 - 0
1 - 1
|
Morton | R | Méně |
|
6-7 (13) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | |||
| Skotsko - League Challenge Cup | 2014-08-19 | Brechin |
0 - 1
0 - 2
|
Peterhead | V | Méně |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |||
| Skotsko - League One | 2014-08-16 | Airdrieonians |
0 - 0
0 - 2
|
Peterhead | V |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | (-) | (-) | ||||
| Skotsko - League One | 2014-08-09 | Peterhead |
0 - 0
1 - 1
|
Stirling | R | Méně |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | |||
| Skotsko - League Challenge Cup | 2014-07-26 | Montrose |
0 - 3
0 - 3
|
Peterhead | V |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | (-) | (-) | ||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.61 | 4 | 5.25 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.75) | Domácí@1.825 | Hosté@2.025 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 1 , Roh: 3 - 4
Roh: , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 2.5, 3.0
-
6' - 1st Corner - Peterhead -
7' - 2nd Corner - Peterhead -
10' - 3rd Corner - Morton - Race to 3 Corners - Peterhead
-
29' - 4th Corner - Peterhead -
29' - 5th Corner - Peterhead -
35' - 6th Corner - Morton -
0-0 score at the end of First Half -
45' - 1st Goal - Peterhead -
60' - 1st Yellow Card - Peterhead -
62' - 2nd Yellow Card - Morton -
65' - 3rd Yellow Card - Morton -
82' - 4th Yellow Card - Peterhead -
90+1' - 5th Yellow Card - Peterhead -
90+2' - 7th Corner - Morton -
0-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

