Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.75
Góly celkem
Méně 9.5
Rohy celkem
-1.25
Monterrey
Monterrey vs Veracruz Profil týmů
Monterrey
PRVVPVVRPPNedávnéPokles-0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Veracruz
PVPPPRPRPPNedávnéStabilní-0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje3/10
Poslední
| Monterrey | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Veracruz | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Monterrey | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Veracruz | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5, 3.0
Rozložení rohůLinie 9.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.65,
Sm. odch.: 1.74, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 45%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Monterrey vs Veracruz Časové rozložení gólů/rohů
Monterrey vs Veracruz Vzájemné zápasy
Monterrey vs Veracruz Zobrazit celé H2H →| Monterrey Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Mexiko - Liga MX | 2018-01-15 | 3 Veracruz |
0 - 1
0 - 2
|
Monterrey 1 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2017-07-30 | 1 1 Monterrey |
1 - 0
1 - 0
|
Veracruz 3 | V | -1.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2017-04-29 | 3 Veracruz |
1 - 0
1 - 0
|
Monterrey 3 1 | P | +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2016-11-06 | 2 Monterrey |
1 - 0
4 - 0
|
Veracruz 2 | V | -1.5, -2.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2016-02-21 | Monterrey |
3 - 1
5 - 1
|
Veracruz 2 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2015-08-29 | 3 Veracruz |
1 - 1
2 - 1
|
Monterrey 5 2 | P | 0.0 | Více |
|
9-6 (15) | 4-5 (9) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Mexický pohár | 2015-03-04 | Monterrey |
1 - 0
3 - 1
|
Veracruz | V |
|
9-1 (10) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||||
| Mexický pohár | 2015-02-26 | 1 1 Veracruz |
0 - 0
0 - 1
|
Monterrey 3 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-7 (12) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Mexiko - Liga MX | 2015-02-01 | 4 Monterrey |
1 - 0
1 - 1
|
Veracruz 2 | R | -0.5 | Push | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Monterrey Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Mexický pohár | 2018-11-01 | 2 Monterrey |
0 - 1
0 - 2
|
Cruz Azul 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2018-10-27 | Santos Laguna |
1 - 0
1 - 0
|
Monterrey 1 | P | 0.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Mexický pohár | 2018-10-24 | 1 Pachuca |
2 - 2
3 - 3
|
Monterrey 2 1 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2018-10-21 | 1 2 Monterrey |
0 - 0
2 - 1
|
Toluca 2 1 | V | -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Mexický pohár | 2018-10-10 | 1 Monterrey |
1 - 0
1 - 0
|
Queretaro 1 | V | -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2018-10-06 | 1 Cruz Azul |
1 - 1
2 - 1
|
Monterrey 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Mexický pohár | 2018-10-03 | 2 Monterrey |
3 - 1
4 - 2
|
Zacatepec 1948 2 | V | -1.5 | Více | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-09-30 | 3 Monterrey |
1 - 0
3 - 0
|
Tijuana 4 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-09-24 | 1 2 Tigres |
0 - 0
0 - 0
|
Monterrey 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-1 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-09-16 | Monterrey |
0 - 1
2 - 4
|
Chivas Guadalajara 1 | P | -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
8-6 (14) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-09-01 | 3 Puebla |
0 - 1
2 - 1
|
Monterrey 2 | P | +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Mexický pohár | 2018-08-29 | 2 Monterrey |
1 - 2
3 - 2
|
Venados FC 4 | V | -1.5, -2.0 | Více | 9.5 | Více |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-08-26 | 3 Monterrey |
2 - 1
2 - 2
|
Monarcas Morelia 2 | R | -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
7-6 (13) | 7-2 (9) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-08-23 | 3 Lobos BUAP |
0 - 1
1 - 2
|
Monterrey 3 | V | +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-08-19 | 2 Monterrey |
1 - 0
1 - 0
|
Unam Pumas 3 | V | -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Mexický pohár | 2018-08-15 | 1 Puebla |
0 - 1
1 - 1
|
Monterrey 1 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-08-12 | 2 Club América |
1 - 0
3 - 0
|
Monterrey 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Mexický pohár | 2018-08-08 | 2 Venados FC |
0 - 1
0 - 3
|
Monterrey 3 | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Mexiko - Liga MX | 2018-08-05 | 3 Monterrey |
1 - 1
2 - 1
|
Queretaro 2 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
9-8 (17) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Mexický pohár | 2018-08-02 | 1 Monterrey |
2 - 0
2 - 1
|
Puebla | V | -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
3-8 (11) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-07-30 | 2 2 Leon |
0 - 0
0 - 2
|
Monterrey 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-07-22 | 3 Pachuca |
0 - 0
0 - 1
|
Monterrey 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Mexiko - Superpohár | 2018-07-15 | 2 Monterrey |
0 - 1
0 - 1
|
Necaxa | P | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2018-07-08 | 1 Monterrey |
1 - 0
1 - 0
|
Santos 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
8-6 (14) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2018-06-30 | 1 Houston Dynamo |
0 - 0
1 - 2
|
Monterrey | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-05-06 | 3 Monterrey |
0 - 2
1 - 2
|
Tijuana 5 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
13-4 (17) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 5 (5-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-05-03 | 2 Tijuana |
0 - 1
1 - 1
|
Monterrey 4 | R | 0.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-04-29 | 1 4 Tigres |
1 - 1
2 - 2
|
Monterrey 3 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-04-22 | 1 Monterrey |
1 - 0
4 - 0
|
Lobos BUAP 1 | V | -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-04-15 | 1 Club América |
0 - 0
0 - 0
|
Monterrey 3 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
11-5 (16) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Veracruz Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Mexiko - Liga MX | 2018-10-27 | 3 Veracruz |
0 - 1
2 - 3
|
Pachuca | P | +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2018-10-20 | 2 Atlas |
2 - 2
4 - 3
|
Veracruz 3 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2018-10-06 | 1 Veracruz |
0 - 0
0 - 0
|
Necaxa 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2018-09-29 | 2 Veracruz |
0 - 1
0 - 4
|
Leon | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2018-09-24 | 3 Santos Laguna |
0 - 0
1 - 1
|
Veracruz 4 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2018-09-15 | 1 4 Veracruz |
0 - 2
2 - 3
|
Toluca 2 | P | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Mexický pohár | 2018-09-06 | 3 Dorados |
0 - 0
1 - 0
|
Veracruz 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-09-01 | 2 Cruz Azul |
1 - 0
4 - 1
|
Veracruz | P | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-08-26 | 1 Veracruz |
1 - 0
1 - 0
|
Tijuana 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
3-8 (11) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-08-23 | 1 Tigres |
1 - 0
4 - 0
|
Veracruz 2 | P | -1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
8-4 (12) | 6-4 (10) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-08-18 | 1 5 Veracruz |
0 - 2
0 - 2
|
Chivas Guadalajara 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Mexický pohár | 2018-08-15 | 2 Veracruz |
0 - 3
0 - 3
|
Club América 2 | P | +0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-08-11 | 3 Puebla |
0 - 0
1 - 2
|
Veracruz 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-08-04 | 4 Veracruz |
1 - 1
2 - 2
|
Monarcas Morelia | R | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
5-10 (15) | 3-6 (9) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Mexický pohár | 2018-08-01 | 1 Club América |
1 - 0
3 - 0
|
Veracruz 4 1 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 7-1 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-07-29 | 2 Lobos BUAP |
1 - 0
2 - 0
|
Veracruz 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Mexický pohár | 2018-07-26 | 2 Veracruz |
1 - 0
1 - 2
|
Dorados 5 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-07-21 | Veracruz |
0 - 2
0 - 2
|
Unam Pumas | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-04-30 | 3 Veracruz |
0 - 1
1 - 2
|
Cruz Azul 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-04-22 | 2 Toluca |
1 - 0
3 - 0
|
Veracruz 2 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
7-1 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-04-16 | 1 Veracruz |
0 - 1
1 - 2
|
Leon 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-04-08 | Chivas Guadalajara |
0 - 1
0 - 1
|
Veracruz 2 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
12-2 (14) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-04-02 | 3 Veracruz |
1 - 0
1 - 0
|
Tijuana 1 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-7 (12) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-03-19 | 1 Veracruz |
2 - 1
3 - 1
|
Atlas 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-03-10 | 1 1 Monarcas Morelia |
2 - 0
2 - 0
|
Veracruz 3 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
3-10 (13) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-03-05 | 2 Veracruz |
0 - 2
0 - 2
|
Tigres 3 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Mexický pohár | 2018-02-28 | 1 Veracruz |
0 - 0
0 - 1
|
Atlas 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-02-24 | 2 Lobos BUAP |
1 - 0
5 - 0
|
Veracruz 2 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Mexický pohár | 2018-02-22 | 2 Tampico Madero |
0 - 1
1 - 1
|
Veracruz 3 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
11-1 (12) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-02-19 | 3 Veracruz |
0 - 0
1 - 1
|
Club América 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.33 | 4.75 | 9.5 |
| Poločas | 1.83 | 2.5 | 7 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.25) | Domácí@1.875 | Hosté@1.975 |
| Poločas (-0.5) | Domácí@1.875 | Hosté@1.925 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.5) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.725 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 0 , Roh: 5 - 7
Roh: 9.5 , Hendikep: -1.0, -1.5 , Góly: 2.5, 3.0
Skóre: 1 - 0 , Roh: 3 - 1 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: -0.5 , Góly: 1.0, 1.5
-
7' - 1st Corner - Veracruz - 10' Substitution - Vasquez for Molina - Monterrey
-
14' - 2nd Corner - Monterrey -
25' - 1st Goal - Monterrey -
33' - 1st Yellow Card - Veracruz -
35' - 3rd Corner - Monterrey - Race to 3 Corners - Monterrey
-
37' - 4th Corner - Monterrey -
1-0 score at the end of First Half -
50' - 5th Corner - Veracruz -
52' - 2nd Yellow Card - Veracruz -
57' - 6th Corner - Veracruz -
61' - 7th Corner - Veracruz - Race to 5 Corners - Veracruz
-
67' - 8th Corner - Veracruz - 68' Substitution - Rodriguez for Hurtado - Monterrey
-
71' - 2nd Goal - Monterrey -
74' - 9th Corner - Veracruz - 76' Substitution - Martinez for Luna - Veracruz
- 80' Substitution - Paganoni for Mares - Veracruz
-
84' - 10th Corner - Veracruz - Race to 7 Corners - Veracruz
- 84' Substitution - Basanta for Pizarro - Monterrey
-
87' - 11th Corner - Monterrey -
88' - 12th Corner - Monterrey -
2-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

