Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.75
Góly celkem
Více 10.0
Rohy celkem
-1.5
Monterrey
Monterrey vs Tijuana Profil týmů
Monterrey
PVVVPVRRRVNedávnéStabilní+0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapKryje7/10
Tijuana
VPPPPPVPPPNedávnéPokles-0.7 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce9/10
Asijský handicapNekryje1/10
Poslední
| Monterrey | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Tijuana | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Monterrey | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Tijuana | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.5, 4.0
Rozložení rohůLinie 10.0
Rozložení karetLinie 5.0
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.35,
Sm. odch.: 1.46, Medián: 3,
Modus: 3,
Více: 40%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Monterrey vs Tijuana Časové rozložení gólů/rohů
Monterrey vs Tijuana Vzájemné zápasy
Monterrey vs Tijuana Zobrazit celé H2H →| Monterrey Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Mexiko - Liga MX | 2024-08-24 | 1 Tijuana |
1 - 2
2 - 2
|
Monterrey 2 | R | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2024-02-29 | 4 Tijuana |
0 - 0
1 - 1
|
Monterrey 3 | R | +0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2023-10-26 | 2 Monterrey |
2 - 0
3 - 1
|
Tijuana 1 | V | -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2023-04-02 | 2 Monterrey |
3 - 0
4 - 0
|
Tijuana 3 | V | -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2022-08-29 | 1 1 Tijuana |
0 - 1
0 - 3
|
Monterrey 1 | V | +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2022-05-01 | Monterrey |
1 - 0
2 - 0
|
Tijuana 2 | V | -1.0 | Méně | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2021-08-28 | 3 Tijuana |
1 - 2
2 - 2
|
Monterrey 3 | R | +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
11-1 (12) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2021-02-28 | 1 Monterrey |
1 - 0
1 - 1
|
Tijuana 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Mexický pohár | 2020-11-05 | 1 Monterrey |
0 - 0
1 - 1
|
Tijuana 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-7 (15) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Mexický pohár | 2020-10-22 | 1 4 Tijuana |
0 - 1
0 - 1
|
Monterrey 1 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2020-09-05 | 1 Tijuana |
1 - 1
2 - 1
|
Monterrey | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2019-11-09 | 1 2 Tijuana |
0 - 1
0 - 4
|
Monterrey 4 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2019-03-17 | 2 Tijuana |
0 - 0
1 - 0
|
Monterrey 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-11 (16) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-09-30 | 3 Monterrey |
1 - 0
3 - 0
|
Tijuana 4 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Mexiko - Liga MX | 2018-05-06 | 3 Monterrey |
0 - 2
1 - 2
|
Tijuana 5 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Více |
|
13-4 (17) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 5 (5-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Monterrey Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Mexiko - Liga MX | 2025-03-17 | 1 Unam Pumas |
0 - 0
1 - 3
|
Monterrey 2 1 | V | 0.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| CONCACAF Champions Cup | 2025-03-13 | 1 Monterrey |
1 - 0
2 - 2
|
Vancouver Whitecaps | R | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2025-03-09 | 1 1 Cruz Azul |
1 - 1
1 - 1
|
Monterrey 2 | R | -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| CONCACAF Champions Cup | 2025-03-06 | 3 Vancouver Whitecaps |
0 - 1
1 - 1
|
Monterrey 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2025-03-03 | Monterrey |
1 - 1
4 - 2
|
Santos Laguna 2 | V | -1.5, -2.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2025-02-26 | 4 Mazatlán FC |
1 - 0
1 - 0
|
Monterrey 2 | P | +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-8 (9) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Mexiko - Liga MX | 2025-02-23 | Monterrey |
2 - 0
3 - 1
|
Atletico San Luis 2 | V | -1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-6 (12) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2025-02-16 | 1 1 Queretaro |
0 - 3
2 - 4
|
Monterrey 2 | V | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| CONCACAF Champions Cup | 2025-02-12 | 4 Monterrey |
1 - 0
3 - 0
|
Forge FC 3 | V | -2.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-4 (12) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2025-02-09 | 5 Juarez FC |
1 - 0
2 - 1
|
Monterrey 3 | P | +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| CONCACAF Champions Cup | 2025-02-06 | Forge FC |
0 - 0
0 - 2
|
Monterrey 2 | V | +1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2025-02-02 | 2 Monterrey |
1 - 0
1 - 0
|
Necaxa 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
4-11 (15) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Mexiko - Liga MX | 2025-01-30 | 1 Atlas |
3 - 1
3 - 3
|
Monterrey 3 | R | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2025-01-26 | Monterrey |
1 - 1
2 - 3
|
Pachuca 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
13-1 (14) | 8-1 (9) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2025-01-19 | 1 Toluca |
1 - 0
1 - 1
|
Monterrey 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
5-6 (11) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2025-01-13 | Monterrey |
1 - 0
1 - 1
|
Puebla 3 | R | -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-1 (11) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-12-16 | 1 Monterrey |
0 - 1
1 - 1
|
Club América 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-5 (13) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-12-13 | 2 Club América |
1 - 1
2 - 1
|
Monterrey 1 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
8-5 (13) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-12-08 | Monterrey |
0 - 0
5 - 1
|
Atletico San Luis 2 | V | -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
9-2 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-12-05 | Atletico San Luis |
1 - 0
2 - 1
|
Monterrey | P | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-12-01 | 4 Unam Pumas |
1 - 1
3 - 5
|
Monterrey 3 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
8-3 (11) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-11-29 | 2 Monterrey |
0 - 0
1 - 0
|
Unam Pumas 5 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-11-11 | 1 3 Monterrey |
1 - 0
2 - 1
|
Leon 2 2 | V | -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
7-8 (15) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-11-03 | 2 Monterrey |
3 - 0
4 - 0
|
Atlas 2 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.0 | Více |
|
7-5 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 5 (5-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-10-28 | 1 Club América |
0 - 0
2 - 1
|
Monterrey 3 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-6 (12) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-10-24 | Monterrey |
0 - 0
0 - 0
|
Unam Pumas | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-10-20 | 1 Monterrey |
3 - 2
4 - 2
|
Tigres UANL | V | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-10-06 | 3 Atletico San Luis |
1 - 0
1 - 0
|
Monterrey | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-7 (13) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-09-29 | 2 Chivas Guadalajara |
1 - 0
1 - 1
|
Monterrey 5 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Push |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-09-22 | 1 2 Monterrey |
0 - 0
0 - 0
|
Mazatlán FC 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
2-11 (13) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Tijuana Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Mexiko - Liga MX | 2025-03-17 | 3 Pachuca |
2 - 0
4 - 1
|
Tijuana 2 | P | -1.5, -2.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2025-03-10 | 1 2 Tijuana |
1 - 0
3 - 4
|
Atlas 2 | P | -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2025-03-02 | 1 Leon |
1 - 1
2 - 1
|
Tijuana 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2025-02-26 | 3 Tijuana |
3 - 0
4 - 2
|
Unam Pumas 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2025-02-22 | 2 Puebla |
1 - 0
2 - 0
|
Tijuana 4 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Mexiko - Liga MX | 2025-02-15 | 2 Tijuana |
1 - 1
1 - 2
|
Juarez FC 1 | P | -0.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2025-02-10 | 2 Chivas Guadalajara |
2 - 1
2 - 1
|
Tijuana 3 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2025-02-01 | 2 Tijuana |
0 - 3
2 - 3
|
Cruz Azul 5 | P | +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Mexiko - Liga MX | 2025-01-29 | 1 Tigres UANL |
1 - 0
4 - 0
|
Tijuana 4 | P | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2025-01-25 | 2 Tijuana |
1 - 1
2 - 1
|
Queretaro 2 1 | V | -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
9-5 (14) | 7-2 (9) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2025-01-17 | 1 Club América |
0 - 1
1 - 1
|
Tijuana 3 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2025-01-11 | 1 Tijuana |
1 - 1
2 - 4
|
Toluca 3 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-12-01 | 1 Cruz Azul |
1 - 0
3 - 0
|
Tijuana 1 | P | -1.5, -2.0 | Push | 10.5 | Více |
|
10-2 (12) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-11-28 | Tijuana |
3 - 0
3 - 0
|
Cruz Azul 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-11-25 | 1 Tijuana |
2 - 0
3 - 0
|
Atlas 1 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-11-22 | 1 3 Tijuana |
1 - 0
2 - 2
|
Club América 1 | R | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
5-8 (13) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 5 (1-4) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-11-11 | 4 Tijuana |
0 - 1
2 - 1
|
Puebla 5 1 | V | -1.0 | Push | 9.5 | Více |
|
14-2 (16) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 5 (5-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-11-07 | 1 Juarez FC |
0 - 0
1 - 1
|
Tijuana 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-11-02 | 1 Tijuana |
0 - 1
0 - 3
|
Tigres UANL 3 | P | +0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
10-6 (16) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-10-27 | 1 Atlas |
0 - 0
0 - 0
|
Tijuana | R | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-8 (13) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-10-24 | Tijuana |
1 - 1
2 - 2
|
Club América 3 | R | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-10-19 | 3 Necaxa |
1 - 2
1 - 2
|
Tijuana 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
10-0 (10) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-10-05 | 3 Tijuana |
0 - 0
2 - 1
|
Pachuca 4 | V | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-09-28 | 1 Tijuana |
1 - 0
1 - 0
|
Mazatlán FC 1 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-09-23 | 1 Unam Pumas |
0 - 0
1 - 0
|
Tijuana 2 | P | -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-09-14 | 1 Toluca |
1 - 0
4 - 0
|
Tijuana 1 | P | -1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
11-4 (15) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 4 (3-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-08-31 | 3 Tijuana |
1 - 1
2 - 1
|
Leon 3 1 | V | -0.5 | Push | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-08-24 | 1 Tijuana |
1 - 2
2 - 2
|
Monterrey 2 | R | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Mexiko - Liga MX | 2024-08-19 | 1 Tijuana |
2 - 1
3 - 1
|
Santos Laguna 3 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Ligový pohár | 2024-08-04 | Vancouver Whitecaps |
0 - 1
3 - 1
|
Tijuana 2 1 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.333 | 5.75 | 7.5 |
| Poločas | 1.8 | 2.875 | 6 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.5) | Domácí@1.9 | Hosté@1.95 |
| Poločas (-0.5) | Domácí@1.775 | Hosté@2.025 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.75) | Více@2 | Méně@1.85 |
| Poločas (1.5) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 2 , Roh: 4 - 1
Roh: 10.0 , Hendikep: -1.5 , Góly: 3.5, 4.0
Skóre: 1 - 1 , Roh: 1 - 0 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: -0.5 , Góly: 1.5
-
7' - 1st Corner - Monterrey -
19' - 1st Goal - Tijuana -
21' - 1st Yellow Card - Tijuana -
23' - 2nd Goal - Monterrey -
29' - 2nd Yellow Card - Monterrey -
39' - 3rd Yellow Card - Tijuana -
41' - 4th Yellow Card - Monterrey - 40' ~ Substitution ~ Corona ~ Rodriguez ~(Monterrey)
-
1-1 score at the end of First Half -
46' - 2nd Corner - Monterrey - 46' ~ Substitution ~ Deossa ~ Torres ~(Monterrey)
-
62' - 3rd Corner - Tijuana -
65' - 5th Yellow Card - Tijuana - Race to 3 Corners - Monterrey
-
66' - 4th Corner - Monterrey -
69' - 5th Corner - Monterrey - 71' ~ Substitution ~ Julio ~ Tona ~(Tijuana)
- 71' ~ Substitution ~ Corona ~ Castaneda ~(Tijuana)
- 80' ~ Substitution ~ Mejia ~ Fernandez ~(Tijuana)
- 80' ~ Substitution ~ Fernandez ~ Gomez ~(Tijuana)
- 78' ~ Substitution ~ Ambriz ~ Aguirre ~(Monterrey)
-
83' - 3rd Goal - Tijuana - 78' ~ Substitution ~ Chavez ~ Fimbres ~(Monterrey)
- 83' ~ Substitution ~ Arciga ~ Alvarez ~(Tijuana)
- 79' ~ Substitution ~ de la Rosa ~ Moreno ~(Monterrey)
-
87' - 6th Yellow Card - Tijuana -
88' - 7th Yellow Card - Tijuana -
1-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

