so, Feb 1, 2025 · 10:30
Molde
3
1 - 1
Poločas · Pol. 1-1
NejstaršíNedávné
PRRVPV
1.25
5.50
7.50
NedávnéNejstarší
RVVVVV

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.25
Góly celkem
–
Rohy celkem
+1.75
St Patrick's Athletic
Molde
VRPRVPPRRVNedávnéPokles-0.7 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryjeKryto 2/10
V závěru odpadáNeudrží vedení · nevyhrává 3 z 6 zápasů, v nichž vedlGól v 1. poločase v 8 z posledních 10Vyhrál 3 z posledních 10
St Patrick's Athletic
VVVVVVVVVVNedávnéV ráži+1.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapKryjeKryto 8/10
Rychlý startUdává tempo · vyhrává 10 z 10 zápasů, v nichž dá gól první12 výher v řaděVíce než 2.5 karty v 10 z posledních 10
Molde

3V-3R-4P v posledních 10 zápasech, s 16 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.6 pro, 1.4 proti. Výhry 30%, AH výhra 20%, góly Over 40%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 30%3 Remíza 30%3 Prohra 40%4
Góly celkem 3.0, 3.5
Více 40%4 Neplatné 0%0 Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 20%2 Neplatné 10%1 Prohra 70%7
St Patrick's Athletic

9V-1R-0P v posledních 10 zápasech, s 22 vstřelenými a 7 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.2 pro, 0.7 proti. Výhry 90%, AH výhra 80%, góly Over 20%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 90%9 Remíza 10%1 Prohra 0%0
Góly celkem 3.0, 3.5
Více 20%2 Neplatné 0%0 Méně 80%8
Asijský hendikep
Výhra 80%8 Neplatné 0%0 Prohra 20%2
Poslední
Molde
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
St Patrick's Athletic
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Molde
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
St Patrick's Athletic
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Žádná data

Molde Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Evropa - Přátelská utkání 2025-01-28 Molde
4 - 0
6 - 0
SK Traeff V -5.0 Méně 9.0
Evropa - Přátelská utkání 2025-01-20 1 AIK
0 - 0
1 - 0
Molde P +0.5 Méně
Konferenční liga UEFA 2024-12-19 2 Molde
2 - 1
4 - 3
Mladá Boleslav 1 V -1.0 Více 10.5
Konferenční liga UEFA 2024-12-12 3 HJK Helsinki
1 - 2
2 - 2
Molde 1 R +0.5, +1.0 Více 9.5
Norsko - Pohár 2024-12-07 2 Fredrikstad
0 - 0
0 - 0
Molde 3 R 0.0, +0.5 Méně 10.0
Norsko - Eliteserien 2024-12-01 3 Stromsgodset
0 - 0
1 - 0
Molde P +0.5, +1.0 Méně 10.5 Méně
2-3 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Konferenční liga UEFA 2024-11-28 3 Molde
0 - 1
0 - 1
Apoel Nicosia 4 P -0.5, -1.0 Méně 9.5 Více
6-6 (12) 4-5 (9) 1 (0-1) 2 (1-1)
Norsko - Eliteserien 2024-11-23 2 Molde
2 - 0
2 - 1
SK Brann 1 V 0.0, -0.5 Push 10.0 Méně
4-3 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Norsko - Eliteserien 2024-11-10 1 Sarpsborg
2 - 2
2 - 2
Molde 4 R +0.5 Více 10.5 Více
5-10 (15) 1-7 (8) 4 (1-3) 2 (0-2)
Konferenční liga UEFA 2024-11-07 Jagiellonia Bialystok
1 - 0
3 - 0
Molde P 0.0, +0.5 Více 10.0 Méně
2-3 (5) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Norsko - Eliteserien 2024-11-03 1 Molde
2 - 1
3 - 3
Bodo/Glimt 1 R 0.0 Více 10.5 Méně
6-2 (8) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Norsko - Pohár 2024-10-30 2 Sandnes Ulf
0 - 1
0 - 2
Molde V +2.0, +2.5 Méně 10.5 Méně
1-7 (8) 1-4 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Norsko - Eliteserien 2024-10-27 4 Haugesund
0 - 1
0 - 3
Molde 1 V +0.5, +1.0 Více 10.0 Více
7-11 (18) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Konferenční liga UEFA 2024-10-24 2 Gent
1 - 0
2 - 1
Molde 3 P -0.5 Více 10.0 Méně
5-2 (7) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Norsko - Eliteserien 2024-10-19 Molde
0 - 0
0 - 1
Sandefjord 1 P -2.0 Méně 10.0 Více
10-2 (12) 6-0 (6) 3 (3-0) 2 (1-1)
Norsko - Pohár 2024-10-06 1 Lillestrom
0 - 1
1 - 2
Molde 2 V +0.5 Push 10.5 Méně
5-4 (9) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Konferenční liga UEFA 2024-10-03 2 Molde
0 - 0
3 - 0
Larne 1 1 V -2.5 Méně 10.0 Méně
7-0 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Norsko - Eliteserien 2024-09-28 Molde
2 - 0
5 - 3
Tromsø IL V -1.0 Více 10.0 Méně
4-0 (4) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Norsko - Eliteserien 2024-09-23 KFUM
0 - 0
1 - 1
Molde R +0.5 Méně 9.5 Méně
1-6 (7) 1-0 (1) 0 (0-0) 3 (0-3)
Norsko - Eliteserien 2024-09-18 4 Kristiansund BK
0 - 2
0 - 4
Molde 1 V +1.0 Více 10.5 Méně
2-6 (8) 0-5 (5) 2 (0-2) 2 (2-0)
Norsko - Eliteserien 2024-09-14 Molde
3 - 1
6 - 1
Fredrikstad 1 V -1.0 Více 10.0 Více
12-5 (17) 8-3 (11) 2 (1-1) 1 (1-0)
Norsko - Eliteserien 2024-09-01 3 Rosenborg
0 - 1
2 - 1
Molde 2 P 0.0, -0.5 Více 10.0 Méně
6-2 (8) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Evropská liga UEFA - kvalifikace 2024-08-29 3 Elfsborg
0 - 0
0 - 1
Molde 2 V 0.0, -0.5 Méně 10.0 Více
9-4 (13) 4-0 (4) 0 (0-0) 5 (4-1)
Norsko - Eliteserien 2024-08-25 2 Molde
1 - 0
3 - 0
HamKam V -1.0, -1.5 Méně 11.0 Méně
3-6 (9) 1-3 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
Evropská liga UEFA - kvalifikace 2024-08-22 3 Molde
0 - 1
0 - 1
Elfsborg 2 P -0.5, -1.0 Méně 10.0 Více
11-9 (20) 3-5 (8) 2 (1-1) 4 (2-2)
Evropská liga UEFA - kvalifikace 2024-08-15 Cercle Brugge
1 - 0
1 - 0
Molde P 0.0, -0.5 Méně 10.0 Méně
4-5 (9) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Norsko - Eliteserien 2024-08-11 4 Lillestrom
1 - 1
1 - 2
Molde 1 V 0.0 Push 10.5 Méně
2-3 (5) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
Evropská liga UEFA - kvalifikace 2024-08-08 2 Molde
3 - 0
3 - 0
Cercle Brugge 2 V -0.5, -1.0 Push 10.0 Více
5-6 (11) 1-5 (6) 3 (1-2) 1 (0-1)
Evropská liga UEFA - kvalifikace 2024-08-01 1 Silkeborg IF
1 - 1
3 - 2
Molde 1 P 0.0, -0.5 Více
5-8 (13) 1-4 (5) 2 (1-1) 1 (0-1)
Norsko - Eliteserien 2024-07-28 3 Viking FK
0 - 0
1 - 0
Molde 1 P 0.0 Méně 10.5 Více
3-8 (11) 1-5 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
St Patrick's Athletic Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Svět - Přátelská utkání klubů 2025-01-29 2 Vancouver Whitecaps
0 - 1
1 - 1
St Patrick's Athletic R -1.0 Méně 8.5
Irsko - Leinster Senior Cup 2025-01-21 1 St Patrick's Athletic
2 - 1
2 - 1
Bray Wanderers 2 V -2.0 Méně
Irsko - Premier Division 2024-11-01 4 Sligo Rovers
0 - 1
0 - 2
St Patrick's Athletic 1 V +0.5, +1.0 Méně 10.0
Irsko - Premier Division 2024-10-25 3 St Patrick's Athletic
1 - 0
1 - 0
Derry City 5 V 0.0 Méně 9.5
Irsko - Premier Division 2024-10-18 4 St Patrick's Athletic
1 - 0
2 - 1
Galway United 3 V 0.0, -0.5 Více 9.5
Irsko - Premier Division 2024-10-14 1 3 Bohemians Dublin
0 - 0
1 - 3
St Patrick's Athletic 1 V 0.0 Více 10.0 Méně
3-6 (9) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Irsko - Leinster Senior Cup 2024-10-08 1 St Patrick's Athletic
1 - 0
2 - 1
St Mochtas 2 V -2.0, -2.5 Méně
3-4 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Irsko - Premier Division 2024-09-30 1 4 Shelbourne
0 - 1
2 - 3
St Patrick's Athletic 3 V 0.0 Více 9.5 Méně
2-3 (5) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Irsko - Premier Division 2024-09-27 2 Shamrock Rovers
0 - 2
0 - 3
St Patrick's Athletic 1 V -0.5, -1.0 Více 10.5 Méně
5-3 (8) 2-2 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Irsko - Premier Division 2024-09-20 3 St Patrick's Athletic
2 - 0
3 - 0
Waterford FC 1 V -1.0 Více 10.5 Méně
6-2 (8) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Irsko - Leinster Senior Cup 2024-09-17 2 St Patrick's Athletic
2 - 1
3 - 1
Maynooth University Town FC 1 V -2.0, -2.5 Více
7-3 (10) 3-2 (5) 2 (0-2) 1 (1-0)
Irsko - Premier Division 2024-09-05 1 Dundalk
1 - 0
1 - 2
St Patrick's Athletic V +0.5 Více 9.5 Více
7-9 (16) 5-7 (12) 4 (2-2) 0 (0-0)
Irsko - Premier Division 2024-09-01 St Patrick's Athletic
2 - 1
4 - 1
Drogheda United 1 V -0.5 Více 9.5 Více
15-3 (18) 9-0 (9) 3 (3-0) 2 (2-0)
Konferenční liga UEFA - kvalifikace 2024-08-28 2 Istanbul Basaksehir
0 - 0
2 - 0
St Patrick's Athletic 1 1 P -1.5, -2.0 Méně 10.0 Méně
5-2 (7) 3-0 (3) 2 (2-0) 4 (2-2)
Konferenční liga UEFA - kvalifikace 2024-08-22 1 St Patrick's Athletic
0 - 0
0 - 0
Istanbul Basaksehir 1 R +1.0 Méně 9.5 Méně
5-4 (9) 4-3 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Konferenční liga UEFA - kvalifikace 2024-08-15 1 Sabah
0 - 0
0 - 1
St Patrick's Athletic V -1.0 Méně
5-6 (11) 2-3 (5) 3 (1-2) 2 (1-1)
Irsko - Premier Division 2024-08-11 1 Galway United
0 - 1
1 - 1
St Patrick's Athletic 2 R -0.5, -1.0 Méně 9.5 Více
11-0 (11) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Konferenční liga UEFA - kvalifikace 2024-08-08 1 St Patrick's Athletic
1 - 0
1 - 0
Sabah 3 1 V +0.5 Méně 9.5 Více
13-2 (15) 8-2 (10) 1 (0-1) 3 (3-0)
Irsko - Premier Division 2024-08-04 1 St Patrick's Athletic
1 - 1
3 - 2
Sligo Rovers 4 V -0.5 Více 9.5 Více
4-6 (10) 2-2 (4) 2 (2-0) 2 (1-1)
Konferenční liga UEFA - kvalifikace 2024-08-01 2 FC Vaduz
1 - 1
2 - 2
St Patrick's Athletic 3 R -0.5, -1.0 Více
7-2 (9) 4-0 (4) 3 (3-0) 3 (2-1)
Konferenční liga UEFA - kvalifikace 2024-07-25 St Patrick's Athletic
2 - 0
3 - 1
FC Vaduz 4 V 0.0 Více 9.5 Více
7-8 (15) 5-5 (10) 2 (0-2) 3 (2-1)
Irsko - FAI Cup 2024-07-21 1 Derry City
0 - 0
3 - 0
St Patrick's Athletic P -0.5 Více
8-1 (9) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Irsko - Premier Division 2024-07-04 3 Waterford FC
0 - 0
1 - 0
St Patrick's Athletic 2 P 0.0 Méně 9.5 Méně
4-5 (9) 1-3 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Irsko - Premier Division 2024-06-28 2 St Patrick's Athletic
0 - 0
0 - 0
Bohemians Dublin 2 R 0.0, -0.5 Méně 10.0 Méně
7-2 (9) 3-2 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
Irsko - Premier Division 2024-06-13 2 St Patrick's Athletic
0 - 1
2 - 1
Shamrock Rovers 4 V +0.5, +1.0 Více 10.0 Méně
5-3 (8) 1-3 (4) 3 (1-2) 1 (1-0)
Irsko - Premier Division 2024-06-07 3 Drogheda United
0 - 0
0 - 0
St Patrick's Athletic 2 R +0.5 Méně 10.0 Méně
2-5 (7) 1-4 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Irsko - Premier Division 2024-06-03 2 St Patrick's Athletic
2 - 3
2 - 3
Dundalk 4 P -0.5 Více 9.0 Více
4-6 (10) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (0-3)
Irsko - Premier Division 2024-05-31 1 St Patrick's Athletic
1 - 0
2 - 1
Galway United 2 V 0.0 Více 9.5 Méně
3-6 (9) 3-3 (6) 2 (2-0) 1 (0-1)
Irsko - Ulster - Senior League Cup 2024-05-27 3 Bray Wanderers
0 - 1
0 - 3
St Patrick's Athletic 3 V 0.0 Více
4-5 (9) 1-4 (5) 2 (1-1) 2 (2-0)
Irsko - Premier Division 2024-05-24 5 Bohemians Dublin
1 - 2
2 - 2
St Patrick's Athletic 4 R 0.0 Více 10.0 Více
13-4 (17) 6-3 (9) 6 (5-1) 5 (5-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 1.25 5.5 7.5
Poločas 1.667 2.75 7.5
Asijský hendikep
Celý zápas (-1.75) Domácí@1.925 Hosté@1.875
Poločas (-0.75) Domácí@2 Hosté@1.8
Góly celkem
Celý zápas (3.25) Ví[email protected] Méně@1.825
Poločas (1.25) Ví[email protected] Méně@1.925


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Poločas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 3 - 0

Roh: , Hendikep: -1.5, -2.0 , Góly: 3.0, 3.5

3
Střela na branku
1
2
Střela mimo
0
43
Útok
43
22
Nebezpečný útok
8
50
Držení míče %
50

Skóre: 1 - 1 , Roh: 3 - 0 Poločas

Roh: , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 1.0, 1.5

3
Střela na branku
1
2
Střela mimo
0
43
Útok
43
22
Nebezpečný útok
8
50
Držení míče %
50
  • 4' - 1st Goal - St Patrick's Athletic
  • 28' - 1st Corner - Molde
  • 35' - 2nd Corner - Molde
  • 39' - 2nd Goal - Molde
  • Race to 3 Corners - Molde
  • 42' - 3rd Corner - Molde
  • 1-1 score at the end of First Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění