so, Aug 26, 2017 · 14:00
NejstaršíNedávné
PVVPVV
1.80
3.40
3.80
NedávnéNejstarší
VVRRRP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.5
Góly celkem
Méně 10.0
Rohy celkem
-0.5
Mohammedan SC
Mohammedan SC vs Peerless SC Profil týmů
Mohammedan SC
NejstaršíNedávné
RPVVPVVPVV
Více než 9.5 rohůMéně1/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapKryje7/10
Peerless SC
NejstaršíNedávné
RVPRRRVV
Více než 9.5 rohůVíce5/8
Více než 2.5 gólůMéně2/8
Asijský handicapKryje7/10
Poslední
| Mohammedan SC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Peerless SC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Mohammedan SC | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Peerless SC | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5
Rozložení rohůLinie 10.0
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 10,
Prům.: 1.70,
Sm. odch.: 1.00, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 20%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Mohammedan SC vs Peerless SC Časové rozložení gólů/rohů
Mohammedan SC vs Peerless SC Vzájemné zápasy
Mohammedan SC vs Peerless SC Zobrazit celé H2H →| Mohammedan SC Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Indie - Calcutta Football League | 2016-09-04 | 1 Mohammedan SC |
0 - 0
0 - 0
|
Peerless SC | R | -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Mohammedan SC Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Indie - Calcutta Football League | 2017-08-20 | Mohammedan SC |
1 - 0
3 - 0
|
Southern Samity | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Indie - Calcutta Football League | 2017-08-17 | 2 Mohammedan SC |
1 - 0
5 - 1
|
Tollygunje Agragami | V | -0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Indie - Calcutta Football League | 2017-08-13 | Mohammedan SC |
0 - 1
2 - 4
|
Patha Chakra 2 | P | -1.5 | Více | 8.5 |
|
|||||
| Bangladéš - Federation Cup | 2017-05-16 | 4 Mohammedan SC |
1 - 1
2 - 1
|
Arambagh KS 2 | V | +0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Indie - I-League - 2. divize | 2017-02-17 | Mohammedan SC |
3 - 1
6 - 1
|
Hindustan FC 2 | V | -1.0 | Více | 7.5 |
|
|||||
| Indie - I-League - 2. divize | 2017-02-11 | 1 Southern Samity |
1 - 0
2 - 0
|
Mohammedan SC 1 | P | 0.0, -0.5 | Push | 8.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Indie - I-League - 2. divize | 2017-02-05 | 2 Hindustan FC |
0 - 1
0 - 1
|
Mohammedan SC 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Indie - I-League - 2. divize | 2017-01-27 | 3 Mohammedan SC |
1 - 0
2 - 0
|
Neroca FC 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Indie - I-League - 2. divize | 2017-01-21 | 1 Mohammedan SC |
0 - 1
0 - 2
|
Southern Samity 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Bangladéš - Premier League | 2016-12-25 | 3 SK Jamal Dhanmondi |
1 - 1
1 - 1
|
Mohammedan SC 1 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Bangladéš - Premier League | 2016-12-15 | 2 Mohammedan SC |
0 - 2
0 - 2
|
Sheikh Russel KC | P | 0.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 4-3 (7) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Bangladéš - Premier League | 2016-12-06 | 2 Abahani Limited |
0 - 0
2 - 1
|
Mohammedan SC 3 | P | -1.5, -2.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Bangladéš - Premier League | 2016-11-28 | 2 Mohammedan SC |
1 - 0
2 - 0
|
Brothers Union 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
1-8 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Bangladéš - Premier League | 2016-11-23 | 5 Muktijoddha SKC |
1 - 0
2 - 0
|
Mohammedan SC 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
4-9 (13) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Bangladéš - Premier League | 2016-11-19 | 2 Mohammedan SC |
0 - 0
2 - 2
|
Team BJMC 1 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Bangladéš - Premier League | 2016-11-12 | 2 Feni SC |
0 - 0
1 - 1
|
Mohammedan SC | R | +0.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Bangladéš - Premier League | 2016-11-07 | 1 Mohammedan SC |
0 - 1
0 - 1
|
Chittagong Abahani 2 | P | +0.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Bangladéš - Premier League | 2016-11-02 | 1 Rahmatgonj MFS |
1 - 1
1 - 2
|
Mohammedan SC 3 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Bangladéš - Premier League | 2016-10-18 | Mohammedan SC |
0 - 0
0 - 1
|
Uttar Baridhara Club 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-11 (18) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 5 (4-1) |
| Bangladéš - Premier League | 2016-10-14 | 2 Mohammedan SC |
0 - 0
1 - 0
|
SK Jamal Dhanmondi 1 | V | +1.0, +1.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Bangladéš - Premier League | 2016-09-29 | Sheikh Russel KC |
0 - 0
1 - 0
|
Mohammedan SC | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Bangladéš - Premier League | 2016-09-26 | 4 Arambagh KS |
0 - 0
0 - 0
|
Mohammedan SC 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
1-6 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Indie - Calcutta Football League | 2016-09-18 | 1 Mohun Bagan |
0 - 0
0 - 1
|
Mohammedan SC 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Indie - Calcutta Football League | 2016-09-15 | 3 East Bengal Club |
0 - 0
1 - 0
|
Mohammedan SC 4 | P | -0.5 | Méně |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Indie - Calcutta Football League | 2016-09-08 | Mohammedan SC |
0 - 0
2 - 2
|
United SC 1 | R | -1.0 | Více | 8.0 | Více |
|
3-6 (9) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Indie - Calcutta Football League | 2016-09-04 | 1 Mohammedan SC |
0 - 0
0 - 0
|
Peerless SC | R | -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Indie - Calcutta Football League | 2016-08-31 | 1 Mohammedan SC |
0 - 0
2 - 1
|
Southern Samity 3 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
12-3 (15) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 5 (5-0) | ||
| Bangladéš - Premier League | 2016-08-20 | 1 Brothers Union |
1 - 2
2 - 2
|
Mohammedan SC 1 | R | 0.0 | Více |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Indie - Calcutta Football League | 2016-08-20 | 1 Mohammedan SC |
0 - 0
1 - 0
|
Techno Aryan 1 | V | -1.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 5-0 (5) | 4 (4-0) | 0 (0-0) | ||
| Indie - Calcutta Football League | 2016-08-17 | 1 Mohammedan SC |
2 - 0
4 - 1
|
George Telegraph FC | V | -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Peerless SC Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Indie - Calcutta Football League | 2017-08-16 | 1 Peerless SC |
1 - 0
2 - 1
|
Rainbow SC 3 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
||||||
| Indie - Calcutta Football League | 2017-08-13 | 3 Calcutta Customs |
0 - 0
0 - 1
|
Peerless SC 1 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Indie - Calcutta Football League | 2016-09-04 | 1 Mohammedan SC |
0 - 0
0 - 0
|
Peerless SC | R | -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Indie - Calcutta Football League | 2016-08-26 | 2 Peerless SC |
1 - 0
1 - 1
|
Bhawanipore FC 1 | R | -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Indie - Calcutta Football League | 2016-08-22 | Mohun Bagan |
0 - 0
0 - 0
|
Peerless SC 3 | R | -1.5 | Méně |
|
||||||
| Indie - Calcutta Football League | 2016-08-07 | East Bengal Club |
2 - 0
2 - 0
|
Peerless SC 1 | P | -1.5 | Méně |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Indie - Calcutta Football League | 2016-07-31 | Techno Aryan |
0 - 2
0 - 3
|
Peerless SC 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
8-2 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| Indie - Calcutta Football League | 2016-07-28 | 1 Tollygunje Agragami |
0 - 1
1 - 1
|
Peerless SC 5 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
13-7 (20) | 5-5 (10) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Indie - Calcutta Football League | 2015-10-30 | 1 Patha Chakra |
0 - 0
1 - 1
|
Peerless SC 1 1 | R | +0.5, +1.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Indie - Calcutta Football League | 2015-10-16 | 1 Cal Port Trust SC |
0 - 2
0 - 2
|
Peerless SC | V | +0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.8 | 3.4 | 3.8 |
| Poločas | 2.4 | 2.2 | 4 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.5) | Domácí@1.875 | Hosté@1.925 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@2.025 | Hosté@1.775 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.0) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 5 - 2 , Roh: 6 - 6
Roh: 10.0 , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.5
Skóre: 0 - 1 , Roh: 3 - 2 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0
-
8' - 1st Corner - Mohammedan SC -
14' - 2nd Corner - Mohammedan SC - Race to 3 Corners - Mohammedan SC
-
15' - 3rd Corner - Mohammedan SC -
17' - 1st Goal - Peerless SC -
29' - 4th Corner - Peerless SC -
38' - 5th Corner - Peerless SC -
40' - 1st Yellow Card - Peerless SC -
0-1 score at the end of First Half -
47' - 6th Corner - Mohammedan SC - Race to 5 Corners - Mohammedan SC
-
48' - 7th Corner - Mohammedan SC -
52' - 2nd Goal - Mohammedan SC -
56' - 2nd Yellow Card - Mohammedan SC -
58' - 3rd Goal - Mohammedan SC -
71' - 4th Goal - Mohammedan SC -
81' - 5th Goal - Mohammedan SC -
85' - 8th Corner - Peerless SC -
85' - 9th Corner - Peerless SC -
85' - 10th Corner - Peerless SC -
86' - 11th Corner - Peerless SC -
87' - 12th Corner - Mohammedan SC -
90+1' - 6th Goal - Peerless SC -
90+1' - 7th Goal - Mohammedan SC -
5-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5
